24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay

24 Haziran Perşembe günü Türkiye saati ile 21:39’da, oğlak burcunun 3 derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor sevgili okuyucularım.

Dolunaylar Ay’ın döngüleri içinde, Güneş ve Ay’ın karşı karşıya geldiği döngüdür.

Dolunayda Güneş nerede ise, Ay da tam karşı alanda, aynı derecede yer alır. Güneş ve Ay bu kez, yengeç-oğlak hattında karşı karşıya geliyor.

Güneş 3 derece yengeçte, Ay ise 3 derece oğlakta iken bir dolunay gerçekleşiyor 24 Haziran günü.

Ay’ın bütünüyle görünür olduğu döngüdür dolunay. Hayatın içinde de bir şeylerin görünür hale geldiği zamandır.

Oğlak burcunda meydana geleceği için, bu burcun temalarını gündemimize getirecek bir dolunay bu.

Oğlak burcu işimizdir. Görevlerimizdir. Sorumluluk ve yetki alanımızdır. Toplum önünde taşıdığımız sıfatlardır. Sahip olduğumuz ünvanlardır.

Otorite figürleri ile ilgili konular, otoritenin kararları, yönetimlerle ilgili konular, düzenler, sistemler, kurallar oğlak burcu ile ilgili.

Resmi konular, yasal boyutu olan işler, yasalar, yönetmelikler oğlak burcunun konusu.

Saymış olduğum bu temalarda netleşeceğimiz, kararımızı vereceğimiz, bir şeylerin sonuna gelebileceğimiz, beklediğimiz konularda sonuç alabileceğimiz bir tamamlanma sürecindeyiz.

Şimdi dolunayın an haritasına geçelim. Bakalım dolunay sırasında gökyüzünde neler oluyor ve bunlar nasıl olasılıklara işaret ediyor bizler için ?

Dolunay sırasında ufukta yükselen burç da oğlak. Gökyüzünde yoğun bir oğlak vurgusu var.

Bir şeylere şekil veriyoruz bu dolunay ile. Bir düzen kuruyoruz. Bir şeyleri sistematize ediyoruz. Kurallarını belirliyoruz. Bir çerçeve kuruyoruz. Çok daha sistemli, çok daha düzenli şekilde yapmaya başlıyoruz bir şeyleri.

Dolunay sırasında büyük iyicil Jüpiter’in Güneş’e ve Ay’a uyumlu açıları var.

Güneş’e 120 derecelik, Ay’a ise 60 derecelik, güzel açılar geliyor. Bu çok güzel.

Oğlak burcu çalışmakla, sorumluluk almakla, üretmekle, düzen kurmakla, devamlılıkla, istikrarla ilgili bir burç. Çalışıp güzel şeyler üretmek, bir şeyleri yoluna koymak isteyenler için harika etkiler var.

Oğlak burcu işimizi, kariyerimizi anlatır.

Jüpiter ise bolluğun, bereketin gezegenidir. Finansal bir göstergedir.

Emek verenler, çalışanlar, üretenler, işini büyütmek için yeni şeyler yapmak isteyenler için güzel bir dolunay. Emeklerin karşılığını alabileceğimiz, destekleyici bir zaman diyebiliriz.

Dolunay sırasında Venüs ve Neptün uyumlu görünümde.

Belki ruhsal anlamda güçlenmek, kendimize gerçek anlamda değer veriyor olmak, sınırlarımızı çizmek, hayatın içinde kendimizi layık olduğumuz şekilde konumlandırmak istiyoruz artık. İşte bu dolunay bu anlamda tam da niyetlerimize hizmet edecek farkındalıklara ve kararlara işaret ediyor.

Dolunayın haritasında  Satürn ve kuzey Ay düğümü arasında, Satürn ve Kiron arasında, Merkür ve Satürn arasında çok güzel açılar görüyoruz.

Bu açılar, değişim yaratmak ve daha iyi hale getirmek istediğimiz konuları, son derece rasyonel biçimde ele alabileceğimizi, ayakları yere basan fikirler bulabileceğimizi, mantıkla, aklın yolunda ilerleyeceğimizi söylüyor.

Duygulardan ziyade gerçekçi bakış açıları ve akılcı yaklaşımlarla, istediğimiz yeni düzene varabileceğimizi söylüyor.

Bunun yanında Satürn Uranüs karesini tetiklemeye yaklaşan, bir t-kare oluşturmaya hazırlanan bir Mars görüyoruz an haritasında. Değişimlerde aceleci ve hırslı bir tavırda olmamak, rekabet enerjisine girmemek, kendi yolumuzda olmak, kendimizle meşgul olmayı seçiyor olmak, bir şeyleri bir anda oldurmaya çalışmamak önemli.

Dolunay görünür olmayı sembolize eder. Gizli olanın açığa çıkmasını, belirsizlikte olanın netleşmesini, taşların yerine oturmasını, fark etmeyi, idrak etmeyi, sonuç almayı, sona varmayı, sonlanmayı sembolize eder.

Bu dolunayda da bunları yaşıyor olacağız. Ama tabii her birimiz kendi yaşam resmimiz doğrultusunda, farklı hikayeler içinde deneyimleyeceğiz dolunayı.

Bu dolunay otoriteyi simgeleyen oğlak burcunda gerçekleşiyor. Devlet yönetimi de bir otoritedir hayatımızda. Dolunayın yakınındaki günlerde, sonrasındaki birkaç günlük dönemde yönetimin yeni kararlarını duyabiliriz. Yeni bildirimler olabilir. Jüpiter’in balık burcundan yaptığı uyumlu açılar, kısıtlar konusunda daha özgür bir zamana giriş yapabileceğimizi anlatıyor.

Şimdi burçlar için olasılıklara geçeceğim.

Öncesinde iletişim bilgilerimi vereyim.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓↓

@astroloji.anlatburcak


(Yükselen burcunuza öncelik veriniz, çünkü öngörülerde teknik olarak yükselen burç kullanılır. Öngörüler yükselen ile yapılabilmektedir.)

Koçlar ve Yükselen Koçlar :

Dolunay 10.evinizde meydana geliyor.

İş hayatınız için yeni kararlar alabileceğiniz, yaptığınız işlerde veriminizi, üretimlerinizi artırmak adına kendinize yeni bir düzen kurmak isteyebileceğiniz, bundan sonrası için belli kurallar ile ilerlemeyi seçebileceğiniz bir dolunay etkisi alıyorsunuz.

İşinizde, kişisel yaşamınızda, bulunduğunuz ortamlarda otorite figürü diyebileceğimiz kişilerin yeni uygulamaları, yeni kararları olabilir ayrıca.

Düzen değişiklikleri olabilir. Bir şeylerde yeni kurallar gündeme gelebilir.

Hatta yönetimde değişimler olabilir.

Bunlar dışında, 10.ev dolunayı olması sebebiyle, resmi evrak konularınız, resmi işleriniz, yasal işlemleriniz varsa, bu konularda sonuç alabileceğiniz bir zamandasınız. Balıkta yer alan Jüpiter, uyumlu açılar yapıyor dolunaya. O yüzden bir ferahlık yaşamanız olası. Bir şeyler sizi rahatlatacak yönde sonuçlanabilir.


Boğalar ve Yükselen Boğalar : 

Dolunay 9.evinizde gerçekleşiyor.

Yüksek öğrenim hayatınızda, akademik çalışmalarınızda bir konunun sonuna geldiğiniz bir zaman olabilir bu. Bir şeyi tamamlayıp bitirebilir, teslim edebilir ve bir rahatlama yaşayabilirsiniz.

Okul hayatınız içinde otoritenin sizden bekledikleri, yapmanız gerekenler üzerinden etki alıyorsunuz. Mezun oluyor olabilirsiniz. Bir dönemi kapatıyor olabilirsiniz. Bir proje/önemli bir ödev tesliminiz olabilir. Tezinizi, makalenizi tamamlayabilirsiniz. Yayınlanmasını beklediğiniz bir çalışmanız varsa, sonuç alabilirsiniz. Yayın bildirimi gelebilir.

Hocalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Onlarla olan iletişimler artabilir.

Başka şehirlerle, başka ülkelerle, uzaklarla ilgili konular, seyahatler, yer değişiklikleri de 9.evin konusu. Bu tür bir gündeminiz olabilir. Yakınlarınız yanınıza gelebilirler. Siz bir yer değişikliği yapabilirsiniz.

Siz ya da bir yakınınız, yurt dışına çıkma hazırlığında iseniz, resmi süreçlerinizi gerçekleştiryorsanız, evrak işleriniz varsa, süreciniz sonlanabilir. Yapmanız gerekenleri tamamlayabilirsiniz. Vize bekliyorsanız, vizenizi alabilirsiniz.

Ayrıca hukuksal bir konunuz varsa, konuyla ilgili yeni gelişmeler de olası. Bir tamamlanma, netleşme ve sonuç alma zamanı bu.


İkizler ve Yükselen İkizler :

Dolunay 8.evinizde gerçekleşiyor ve uyumlu açıların olduğunu görüyoruz dolunayda.

Özellikle Jüpiter’in uyumlu açıları güzel fırsatları, rahatlatıcı gelişmeleri, şifalanmayı, iyileşmeyi, ferahlığı anlatıyor.

8.ev borçlarla ilgili bir ev. Oğlak ise devleti, kuralları, yasaları simgeliyor.

Ödemeleriniz, bankalara/firmalara/kişilere/devlete borçlarınız varsa, güzel fırsatlarla bu borcu bitirebileceğiniz ya da acil olan kısmını ödeyip biraz daha rahatlayabileceğiniz, bir parasal konuyu çözebileceğiniz günlerdesiniz. Dolunaydan böyle bir etki alıyorsunuz.

Bir tazminat konunuz, bir vergi borcunuz, bir kredi ödemeniz varsa ve yasal süreçler içinde iseniz, almak için uğraştığınız paralar varsa, bu sürecin sonuna geliyor olabilirsiniz. Konu sonuçlanabilir. Almak istediğiniz şey, elinize geçebilir.

Bunun yanında ameliyatlar, cerrahi müdahaleler de 8.evin konusu. Jüpiter şifayı simgeleyen balık burcundan uyumlu açılar yapıyor Güneş’e ve Ay’a. Bir operasyon gerçekleşebilir. Böyle bir gündemi olanlar konuyu sonuçlandırabilirler. Bir şifa dönemine giriyor olabilirsiniz bu anlamda.


Yengeç ve Yükselen Yengeç : 

7.evinizde gerçekleşecek olan bir dolunay. İlişkiler aksı aktif hale geliyor.

Evlilik, ilişkiler, ortaklı işler, birlikte yapılan işler, rehberlikler, danışmanlıklar, koçluklar, bize yol gösteren kişiler bu ev ile ilgili. Bu bağlarınızın içinde birlikte yol aldığınız kişilerle ve ilişkilerinizle ilgili kararlar alabileceğiniz bir zamandasınız.

Bir şeyleri iyileştirmek için yapacağınız şeyler olabilir. Eğer şifa sonlanma ile gelecekse, bu sonlanma da gerçekleşebilir hayrınız için, iyiliğiniz için.

Yasal süreçleriniz varsa, boşanmayı arzu ediyorsanız, bu sürecin sonuna gelmiş olabilirsiniz.

Ama barış da gelebilir. Bir yasal süreç, barışmakla da sonlanabilir. Ne olması gerekiyorsa, o olacaktır.

7.ev iş anlaşmaları ile, işinizde yaptığınız sözleşmelerle, iş ve iş dışında kontratlarla ilgili bir alan. Bitirmek istediğimiz bir kontrat, fesh etmek istediğiniz bir sözleşme varsa, bunu da gerçekleştirebilirsiniz.

İkili ilişkiler başta olmak üzere, hayatın içinde genel olarak insan ilişkilerinizde önemli kararlar alabileceğiniz, bazı şeylere bir sınır çekmek isteyebileceğiniz, bir netleşme, bir yüzleşme etkisi bu dolunay sizin için.


Aslan ve Yükselen Aslan :

Dolunay 6.evinizde meydana geliyor.

Çalışma hayatınız, işinizle ilgili konular, iş içinde düzeninizle ilgili konular, günlük sorumluluklar ve rutinler, hizmet sunduğunuz, hizmet aldığınız alanlar ve kişiler, astlarınız, çalışanlarınız bu ev kapsamında.

İşinizde yönetimin yeni bildirimleri olabilir ve günlük düzeniniz değişebilir bu döngüde.

Yöneticilerinizin yeni kararları ile yeni bir işleyiş başlayabilir. Görev alanınız değişebilir. İş yapma şekliniz değişebilir. Çalışma saatleriniz güncellenebilir. Pandemi nedeniyle evden çalışıyorsanız, ofise geçebilirsiniz.

Sağlık da bir 6.ev teması. Jüpiter balıkta. Şifayı simgeleyen bir alanda ve bu dolunayda uyumlu açılarını görüyoruz Güneş’e ve Ay’a.

Bir tedavi sürecinin sonuna gelmiş olabilirsiniz. Bir sorununuz için adım atabilirsiniz. Bir şifa etkisi alıyorsunuz. Bir konunun çözülme zamanı.

Ayrıca evcil hayvanlarınızla ilgili gündemleriniz de olabilir bugünlerde. 6.ev onları da kapsıyor. Onlarla ilgili bir pürüz varsa bunu da aşabilceğiniz, aşmak için yapmanız gerekenleri yapabileceğiniz bir zamandasınız.

Oğlak burcu sorumluluk almak ve gerekeni yapmak demektir. Sorumluluk almanızı gerektirecek gündemleriniz olabilir.


Başak ve Yükselen Başak : 

Dolunay 5.evinizde meydana geliyor.

Sizin için özel olan biri varsa, bir flört, bir aşk varsa hayatınızda, bu dolunay döngüsünde yaşadığınız şeye, bağınıza son derece gerçekçi bakış açıları ile yaklaşmak isteyebilirsiniz. Bir şeyleri sorgulayabilirsiniz.

Karşınızdaki kişiyi daha yakından tanımak istiyorsanız, belirsizlikte kaldığınız durumlar, anlamaya çalıştığınız şeyler varsa, bu konularda bir ferahlık yaşayabilirsiniz. Bir şeyler daha görünür olabilir. Netlik kazanabilir sizin açınızdan.

Bağlantınızı daha ciddi bir boyuta taşımak, adını koymak isteyebilirsiniz.

Çocuklar 5.evin konusu. Oğlak burcu ise işi, kariyeri ve resmi/yasal konuları, otoriteyi anlatıyor. Çocuklarınızın iş mülakatları varsa, görüşme halinde oldukları ve cevap bekledikleri yerler varsa, buralardan dönüşler gelebilir. Yasal süreçleri varsa sonuç alabilirler. Evrak teslim, başvuru, kayıt konuları gündeme gelebilir.

Sanatsal faaliyetler içinde iseniz, işiniz sanatsa, bu dolunay ile devlet yönetiminden istediğiniz yönde bildirimler gelebilir. İşinizi yapabilmek, paranızı kazanabilmek için bazı kısıtların kalkmasını bekliyorsanız bu konuda bir açılım, bir rahatlama yaşayabilirsiniz.


Terazi ve Yükselen Terazi :

4.evinizde meydana gelecek olan bir dolunay.

Ev, yuva, aile, ebeveynler, aile içi konular, taşınma, yerleşim, emlak, arsa, arazi, alım, satım, kiralama, kontrat, ev güvenliği, ev dekorasyonu gibi temalar 4.ev kapsamında.

Evinizle ilgili bir gündeminiz varsa, bu taşınmak olabilir, ev içinde bir değişiklik yapmak olabilir, bir tapu konusu olabilir, resmi bir süreç olabilir, aile büyükleri ile ilgili bir konu olabilir, alım satım konuları olabilir, böyle bir gündeminiz varsa sürecin sonlanabileceği, konuyu tamamlayabileceğiniz bir zamandasınız. Kararsızlık yaşıyorsanız netleşebilirsiniz. Beklediğiniz bildirimler, yanıtlar varsa gelebilir.

Aile birliğiniz, yuvanız için önemli kararlar alabileceğiniz bir dönem. Aile içinde sonuçlanan bir şey olabilir. İlgilenmenizi gerektirecek bir şey de gündeme gelebilir.

Aile büyüklerinizin sağlık sorunları varsa, balıktan uyumlu açılar yapan Jüpiter, bir şifalanma zamanına işaret ediyor.

Sorunlara çözüm bulabileceğiniz bir tamamlanma döngüsündesiniz.


Akrep ve Yükselen Akrep :

3.evinizde deneyimleyeceğiniz bir dolunay bu.

Bu ev kardeşlerimizi, yakın akrabalarımızı, komşularımızı, arkadaş çevremizi, yakınlarımızı anlatan bir alan.

Oğlak burcu dolunayı olduğu için kardeşlerinizin iş konusunda gündemleri sonuçlanabilir. İş değişikliği yapabilirler. Çalışmaya başlayabilirler. Kendi işini kurma sürecinde olabilirler. Kardeşlerinizin, yakınlarınızın resmi bir konusu tamamlanabilir. Bir yasal süreç sonlanabilir. Bu sonlanma bir ferahlık getirebilir.

3.ev arabaları, araçları da simgeleyen bir alan. Bir alım satım gündeminiz varsa, bu konu tamamlanabilir.

İletişim, iletişime dayalı faaliyetler, danışmanlıklar, internet üzerinden yapılan işler, içerik üretmek, bilgi paylaşımı yapmak gibi konular bu evle ilgili. İşinizde interneti kullanmaya başlayabileceğiniz, halihazırda kullanıyorsanız bu alanlar için yeni stratejiler geliştirebileceğiniz, paylaşımlarınızı daha sistemli hale getirmek isteyebileceğiniz, hayatınızda bu tür faaliyetler yoksa başlama kararı alabileceğiniz günlerdesiniz.


Yay ve Yükselen Yay : 

2.evinizde meydana gelecek olan bir dolunay.

Parasal konularda ve taşınmaz mallarla, müklerle ilgili konularda bir resmi işlem, bir yasal süreç içinde iseniz, bu konularınızda bir sonuçlanma yaşayabilirsiniz dolunaya yakın günlerde. Parasal alanda bir gündeminiz olabilir.

Para kazanma şeklinizde, yaptığınız iş konusunda düzen değişikliği yaşayabilirsiniz. Resmi gereklilikler gündeme gelebilir. Yasal olarak yapmanız gereken şeyler olabilir.

Satın almak istediğiniz önemli bir şey, büyük bir bütçe gerektiren bir alışveriş planınız varsa, bu dolunaya yakın günlerde (öncesi-sonrası civarı günlerde) yapabilirsiniz. Uzun zamandır almak istediğiniz bir şeyi alabilirsiniz.

Önemli bir yatırım da bu döngüde gerçekleşebilir.

Maddi güvenceniz için yeni kararlar alabilirsiniz. Bir sigorta başlatabilirsiniz. Ne yapmak istediğinize, sizin için neyin iyi olabileceğine karar verebilirsiniz.


Oğlak ve Yükselen Oğlak :

Dolunay 1.evinizde meydana geliyor. Çok önemli bir yerde gerçekleşiyor.

Önemli bir kararınız olabilir bu döngüde. Uzun zamandır sizi yormuş olan, bir türlü şekil almamış olan, değişmesi gereken konulara net ve kararlı bir tavırla şekil verebilirsiniz. Sonlandırmayı tercih edeceğiniz şeyler olabilir. Düzenlemeler yapabilirsiniz.

Emekle sürdürdüğünüz, bir süredir yapmakta olduğunuz bir şey, üstlendiğiniz bir sorumluluk  sonlanabilir, tamamlanabilir. Bunun rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bu bitiş size çok iyi gelebilir.

Resmi bir süreciniz varsa, ilişkiler içinde yasal konular varsa, örneğin boşanma konusu gündeme geldiyse bir barışma olabilir. Sizin için olması gereken bu bağın kopması ise, bu sonlanma gerçekleşebilir.

Hayatınızın herhangi bir alanında yeni bir düzen kurmak isteyebilirsiniz. Yeniden yapılandırmak, canlandırmak, kuvvetlendirmek isteyeceğiniz şeyler olabilir ve bu konuları son derece rasyonel şekilde, çözüm yaratacak fikirlerle ele alabilirsiniz.

Bir sorumluluğu siz üstlenmek isteyebilirsiniz. Bir işin üstesinden gelebilirsiniz. Bu dolunayın başrolü sizsiniz 🙂


Kova ve Yükselen Kova : 

Dolunay 12.evinizde gerçekleşiyor.

Sizin ya da ailenizden birinin, bir yakınınızın bir sağlık gündemi varsa, güzergahınızı belirleyebileceğiniz, yapmanız gerekenlerin netleşebileceği bir zamandasınız. Jüpiter’in balık burcundan Güneş’e ve Ay’a yaptığı güzel açılar, şifaya işaret ediyor.

Bir tedavinin sonuna gelmiş olabilirsiniz.

Ruhsal konular da 12.evin konusu. Tek başınıza aşmakta güçlük çektiğiniz konular varsa, bir terapistten, bir psikologtan yardım alabilirsiniz. Bir terapi başlayabilir. Bir süredir böyle bir sürecin içinde iseniz, terapiniz sonlanabilir.

12.ev kısıtları, kapalı alanları, bizi belirli çerçeveler içinde tutan ve sınırlayan mecburiyetleri de simgeliyor. Böyle bir durumdan özgürleşebileceğinizi söylüyor dolunay.

Bu penceresi olmayan bir odada olmak olabilir, geçici olarak bir yerde kalmak olabilir, iç dünyanızla ilgili bir konu olabilir, kapalı bir alanda, sınırlı bir alanda iseniz, sizi yormuş olan bir şeyler varsa, bunların sonlanabileceği, yeni güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir zamandasınız. Bir açılım zamanı bu.


Balık ve Yükselen Balık :

Dolunay, 11.evinizde gerçekleşiyor.

Bir parçası olduğunuz gruplar, ekipler, arkadaşlıklar üzerinden etki alıyorsunuz.

İşinizde tüm ekibi ilgilendiren yeni bildirimler gelebilir yönetimden. Bir proje için yeni ekipler oluşturulabilir. Bir süredir böyle bir işin içinde iseniz, görev sonlanabilir ve ekip dağılabilir.

Yeni görevlendirmeler gündeme gelebilir departmanınız, biriminiz içinde.

Yöneticilerinizden, patronlarınızdan, içinde bulunduğunuz ortamların idarecilerinden yeni bildirimler alabilirsiniz. Bir şeyler istediğiniz yönde düzenlenebilir. Beklemede olan konular netleşebilir. Jüpiter’in uyumlu açısı, olumlu gelişmeler yaşayabileceğinizi söylüyor.


Aşağıdaki linklerde güncel ve yaklaşmakta olan transitler yer alıyor :

Güneş Yengeç Burcunda 21 Haziran-22 Temmuz 2021

Mars Aslan Burcunda 11 Haziran-29 Temmuz 2021

Venüs Yengeç Burcunda 2-27 Haziran 2021

Venüs Aslan Burcunda 27 Haziran-22 Temmuz 2021

Merkür Retrosu İkizler Burcunda 30 Mayıs-22 Haziran 2021

Haziran ayı burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç Burcu Haziran 2021, Boğa Burcu Haziran 2021, İkizler Burcu Haziran 2021,

Yengeç Burcu Haziran 2021, Aslan Burcu Haziran 2021, Başak Burcu Haziran 2021,

Terazi Burcu Haziran 2021, Akrep Burcu Haziran 2021, Yay Burcu Haziran 2021,

Oğlak Burcu Haziran 2021, Kova Burcu Haziran 2021, Balık Burcu Haziran 2021

Temmuz ayı burç yorumlarınızı da görebilirsiniz aşağıda (Devamı geliyor) :

Koç Burcu Temmuz 2021, Boğa Burcu Temmuz 2021, İkizler Burcu Temmuz 2021,

Yengeç Burcu Temmuz 2021, Aslan Burcu Temmuz 2021, Başak Burcu Temmuz 2021

Terazi Burcu Temmuz 2021


2021 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç Burcu 2021, Boğa Burcu 2021, İkizler Burcu 2021, Yengeç Burcu 2021,

Aslan Burcu 2021, Başak Burcu 2021, Terazi Burcu 2021, Akrep Burcu 2021,

Yay Burcu 2021, Oğlak Burcu 2021, Kova Burcu 2021, Balık Burcu 2021

Bunlar ise günceldeki uzun vadeli transitler :

Jüpiter Balık Burcunda 14 Mayıs-28 Temmuz 2021

Satürn Kova Burcunda 17 Aralık 2020-7 Mart 2023

Sevgiler !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!