24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar

24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar

Hepinize merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftayı burçlar üzerinden yorumlayacağım bu içeriğimde.

Öncelikle haftalık gündem burada ↓

24-30 Temmuz 2023 Astroloji Gündemi

↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓ ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓

İletişim adresim de gelsin : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay terazi burcunda. 7.evinizde. Hocalarınızla, eğitmenlerinizle iletişimleriniz olabilir.

Bir alanda bir uzman kişiden danışmanlık almayı düşünüyorsanız bunun için adım atabilir, iletişime geçebilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay akrep transitinde. 8.evinizde. Maddi konular, bütçemiz, ödemelerimiz, borç alış verişleri, vergi ödemeleri, prim, sigorta ödemeleri akrebin ve 8.evin konusudur. Bu yönde gündemlerimiz olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yay burcunda. 9.evinizde. Sizin ya da yakınlarınızın bir yolculuğu olabilir. Memlekete gidebilirler. Memleketten dönebilirler. Yurt dışında bir yere gidebilirler. Uzaklardan gelebilirler.

Pazar günü Ay oğlak burcunda. 10.evinizde. Sizin için bir iş günü olabilir bu. İşinizle ilgili sorumluluklarınız ön planda.


Yükselen Boğalar :

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay terazi burcunda. 6.evinizde. İşinizde dağıldığınız noktalarda yeniden disipline girmek, düzeninizi oluşturmak, işleri toparlamak için güzel bir gün.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay akrep transitinde. 7.evinizde. Bir danışmanlık için ödeme yapabilirsiniz. Özel ders aldığınız, bire bir çalıştığınız kişiler varsa bu ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yay burcunda. 8.evinizde. Parasal konularda tıkandığınız noktalarda aileniz devreye girebilir. Uzaklardan para transferleri de olabilir Ay’ın yay geçişinde olduğumuz için.

Pazar günü Ay oğlak burcunda. 9.evinizde. İşinizde yurt dışı bağlantıları varsa buralarda yeni gelişmelerin olabileceği bir gün. Uzaklarla bağlantılı işleriniz olabilir. Başka bir ülkeden bir müşteri bağlantısı doğabilir.


24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay terazi burcunda. 5.evinizde. Küçük çocuklarınız varsa onların eğitmenleri ile iletişimleriniz olabilir. Onlar için yeni etkinlikler, atölyeler, oyun grupları araştırabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay akrep transitinde. 6.evinizde. Evinizde, çalışma alanınızda, ofisinizde temizlikler yapabilirsiniz. Dosyalama işleriniz olabilir. Çekmeceleri, dolapları boşaltmak, gereksiz şeyleri ayırmak, atmak isteyebilirsiniz. Akrep günleri ruhsal olarak biraz zorluyor bizi. Böyle bir güne temizlik iyi gelir :))

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yay burcunda. 7.evinizde. Eşi, partneri simgeliyor bu ev. Yay ise uzakları. Eşinizin bir seyahati olabilir. Uzağa gidebilir, uzaklardan dönebilir.

7.ev hocalarımızla da ilgili bir ev. Yay burcu ise akademiyi, üniversite eğitimini simgeliyor. Hocalarımızla iletişimlerimiz de olabilir o yüzden.

Pazar günü Ay oğlak burcunda. 8.evinizde. Oğlak burcu resmi işlemleri, 8.ev ödemeleri simgeler. Vergi ödemeleri (örneğin emlak vergisi, işinizde verginiz), prim, sigorta ödemeleri, devlet birimlerine yatırmanız gereken bir para konunuz olabilir Ay burada iken.


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay terazi burcunda. 4.evinizde. Aile içi konularla meşgulsünüz gibi.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay akrep transitinde. 5.eve geliyor. Çocuklar için harcamalarınız olabilir. Bir süredir planladığınız bir şeyi satın alabilirsiniz. Bir yandan alışverişlerde ölçünün kaçabileceği günler. O anlamda dikkat edin diyeyim.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yay burcunda. 6.evinizde. Uzağınızda olan sevdikleriniz, arkadaşlarınız için yapacağınız bir şey olabilir. Bir işlemi onların yerine, onlar için siz yapabilirsiniz.

Pazar günü Ay oğlak burcunda. 7.evinizde. Eşi simgeleyen alanda. Oğlak burcu ise işimizi, iş sorumluluklarını simgeliyor. Eşinizin çalışacağı bir gün olabilir. Pazar planı yaptıysanız değiştirmeniz gerekebilir. Bunun dışında işinizde müşteri ağınızı büyütmek için yapacağınız şeyler olabilir.


24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay terazi burcunda. 3.evinizde. Yakın çevre içinde hareketli bir iletişim trafiği var. Yardımlaşmalar var. Birbirinize eşlik edeceğiniz, yol göstereceğiniz yerler var.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay akrep transitinde. 4.evinizde. Eviniz için bir harcamanız olabilir. Beklenmedik, hesapta olmayan bir masraf, bir para çıkışı da olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yay burcunda. 5.evinizde. Keyif almak, eğlenmek, eğlenceli şeyler yapmak demektir bu ev. Yay burcu ise keşiflerle ilgili. Eğlenceli, keyifli, güzel bir deneyiminiz olabilir bugünlerde. Bir etkinliğe, bir sosyal ortama katılabilirsiniz.

Pazar günü Ay oğlak burcunda. 6.evinizde. İşle ilgili konularınız olabilir. Bir tatil gününde iseniz bile işiniz için yapmanız gerekenler olabilir. Tabii bir iş günü de olabilir sizin için. Hareketli ve yoğun görünüyor biraz.


Yükselen Başaklar :

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay terazi burcunda. 2.evinizde. Kazançlarımız oluyor Ay buradan geçerken. Parasal anlamda söylüyorum. Bir para gelebilir. Bir satış, sipariş olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay akrep transitinde. 3.evinizde. Yakınlarınızla, arkadaş çevrenizle haberleşmeleriniz var. Bir şeyleri organize ediyorsunuz gibi.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yay burcunda. 4.evinizde. Aile içinde yolculuklar, seyahatler olabilir gündeminizde. 4.ev aileyi, yay burcu yolculukları simgeler.

Pazar günü Ay oğlak burcunda. 5.evinize geliyor. İşinizde reklam çalışmalarınız olabilir. Bir toplantınız, tanıtımınız olabilir. Şirket içinde bir organizasyon olabilir. Bir şirket gezisi olabilir. Çünkü oğlak burcu işimizi, 5.ev ise etkinlikleri, gezileri, kutlamaları, eğlenceleri, organizasyonları temsil ediyor.


24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay terazi burcunda. 1.evinizde. Mental anlamda bir toparlanma var, yeni kararlar, yeni adımlar var. Güzel bir hareketlilik içindesiniz. Yeni bir şeylerle meşgulsünüz sanırım. Bekleyen konular hayata geçiyor.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay akrep transitinde. Bu kez 2.evinizde. Elinize güzel bir para geçebilir. Bir kazancınız olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yay burcunda. 3.evinizde. 3.ev akrabaları, kardeşleri, kuzenleri, yay burcu ise uzak şehirleri ve yabancı ülkeleri temsil ediyor. Uzaklardaki kuzenlerle, akrabalarınızla, belki varsa kardeşlerinizle iletişimleriniz olabilir. Yanınıza da geliyor olabilirler.

Pazar günü Ay oğlak burcunda. 4.evinizde. Evinizle ilgili sorumluluklar, yapılması, halledilmesi gereken şeyler var gibi. Bir konuyla doğrudan sizin ilgilenmeniz gerekebilir. Kiracı iseniz ev sahibinizle birlikte kararlaştıracağınız şeyler olabilir.


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay terazi burcunda. 12.evinizde. Enerjiniz biraz düşük gibi. İstirahat ihtiyacınız olabilir.

Ay akrep burcuna, 1.evinize geçince toparlarsınız, merak etmeyin 🙂

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay akrep transitinde. İşte şimdi 1.evinizde. Enerjiniz, modunuz, moraliniz yükseliyor. Yeni hevesler var. Yapmak istediğiniz şeyler için, girişimler için kullanabilirsiniz bu 1.ev günlerini.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yay burcunda. 2.evinizde. Paralar geliyor sanırım 🙂 Ay’ın 2.ev transitlerinde para gelişleri oluyor çoğunlukla. Yay burcu uzakları temsil eder. O yüzden uzaklardan da gelecek olabilir bu paralar.

Pazar günü Ay oğlak burcunda. 3.evinizde. Yakın akrabalarınızla, yakın arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Birbirinize misafir olabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirebilirsiniz birlikte.


24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay terazi burcunda. 11.evinizde. Bir eğitimin, bir sınıfın içinde iseniz ders gününüz olabilir bugün. Kalabalıklar içindesiniz.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay akrep transitinde. Bu defa 12.evinizde. Biraz duygusallaşmalar var. İzole olma isteği var. Sessizlik ihtiyacı var gibi. Dinlenmeye, mümkün ise bir şeylere mola verme çalışın. Bu iyi gelebilir. Ay 1.evinize gelince daha iyi hissedebilirsiniz zaten.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yay burcunda. Şimdi 1.evinizde işte. Toparlanın. Sosyalleşin derim. Dışarı çıkmak belki. Gezmek belki. Aklınızda olan, beklettiğiniz bir şeyleri yapabilirsiniz ayrıca.

Pazar günü Ay oğlak burcunda. 2.evinizde. Parasal konularda şanslı, bereketli bir gün.


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay terazi burcunda. 10.evinizde. İşinizde bitirilmesi gereken, teslim süresi gelmiş işler yoğunluk yaratabilir. Biraz yorucu bir iş gününe benziyor.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay akrep transitinde. 11.evinize geliyor bu kez. Burada rahatlamalar, keyifler, sosyalleşmeler var.

11.ev sosyal hayatımızı simgeliyor. Akrep burcu ise borç alış verişlerini. O yüzden arkadaşlarınızla parasal anlamda yardımlaşmalarınız da olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yay burcunda. 12.evinizde. Kendinizi dinlemek, kendinizi beslemek, sessizleşmek, kendi içinizde kalmak isteyebileceğiniz günler. Bir geziniz de olabilir. Tek başınıza bir seyahatiniz olabilir. 12.ev yalnız kalma isteği ile, yay burcu ise seyahatlerle, yolculuklarla ilgilidir.

Pazar günü Ay oğlak burcunda. 1.evinizde. Aktif bir gün. Yapılacak şeylerle ilgileniyorsunuz. İletişimler, planlamalar, haberleşmeler var.


24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay terazi burcunda. 9.evinizde. Hocalarınızla birlikte kararlaştıracağınız şeyler olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay akrep transitinde. 10.evinizde. İşinizde yönetimini yeni kararları olabilir. Yönetimle ilgili konular olabilir. Yapılacak işler üst üste gelebilir biraz. Bu günler sizin açınızdan yoğun geçebilir biraz.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yay burcunda. 11.evinizde. Bir sosyal ortama katılabilirsiniz. Bir etkinliğe, gösteriye katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Pazar günü Ay oğlak burcunda. 12.evinizde. Sessiz, sakin, izole geçirmek isteyebileceğiniz bir gün.


Yükselen Balıklar :

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay terazi burcunda. 8.evinizde. Bir harcamanız, bir masrafınız, aylık bir ödemeniz, resmi bir ödemeniz olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay akrep transitinde. 9.evinizde. Planladığınız bir seyahati gerçekleştiriyor olabilirsiniz. Yer değişiklikleri olası. Yakınlarınızın da yolculukları olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yay burcunda. 10.evinizde. İş yükünüz artıyor gibi. Teslim süresi gelmiş çalışmalar, raporlar, siparişler biraz üst üste gelebilir, yoğun geçebilir bugünler sizin için.

Pazar günü Ay oğlak burcunda. 11.evinizde. İşte burada güzel bir sosyalleşme var. Sohbetler, muhabbetler var.


İçinde olduğumuz büyük transitler ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İyi haftalar herkese !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!