22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftayı burçlar üzerinden inceleyeceğiz bu kez.

Yorumlarıma başlamadan evvel ; iletişim adresimi de vereceğim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi günü + Salı 18:19’a kadar Ay terazi burcunda. 7.evinizde. İlişkiler konunuz olur bu Ay transitinde. İlişkilerinizi düzenlemek için yapacağınız şeyler olabilir. Mesafeleri doğru ayarlamak gerekiyor.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay akrep burcunda. 8.evinizde. Banka ödemeleri, devlet birimlerine ödemeler olabilir.

Cuma, Cumartesi günü + Pazar 12:37’ye kadar yay burcunda. Bu kez 9.evinizde. Başka bir şehirde, belki yurt dışında yaşayan yakınlarınızla ilgili konularınız olabilir. Onlar yeni şeyler yapıyor olabilirler. Yeni şeylere başlıyor olabilirler. Güzel haberler alabilirsiniz onlardan.

Pazar günü 12:37 sonrasında Ay oğlak burcunda. 10.eve geliyor. İşinizin başında olacağınız bir Pazar olabilir bu.


22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü + Salı 18:19’a kadar Ay terazi burcunda. 6.evinizde. İşinizde bağlantılı olduğunuz kişilerle/firmalarla ilgili konularınız olabilir. Memnun olmadığınız durumları ifade etmek isteyebilirsiniz iyileştirmek, yapılandırmak üzere.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay akrep burcunda. 7.eve geliyor. Kontrat içinde olduğunuz konularda ödemelerinizin vakti gelmiş olabilir.

Cuma, Cumartesi günü + Pazar 12:37’ye kadar yay burcunda. 8.evinizde olacak. Uzaklarla para transferleriniz olabilir. Yurt dışından gelecek bir para konusu olabilir.

Pazar günü 12:37 sonrasında Ay oğlak burcunda. 9.eve geliyor. Bir eğitim konusu, bir eğitim programına kayıt konusu olabilir bu yönde bir planınız varsa.


22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü + Salı 18:19’a kadar Ay terazi burcunda. 5.evinizde. Sporda yeni bir şeye başlıyor olabilirsiniz. Yeni bir şey denemek istiyor olabilirsiniz.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay akrep burcunda. 6.evinizde. İşinizde alacakların tahsili ve ödemeler konu olabilir. Hesap kitap işleriniz olabilir.

Cuma, Cumartesi günü + Pazar 12:37’ye kadar yay burcunda. 7.evinizde olacak. Bir eğitim, bir kurs başlangıcı, bir alanda bir hocanın koçluğuyla ilerlemeye başlamak..Burada böyle bir şey görüyorum. Bir uzman kişiyle bağlantı kurabilirsiniz.

Pazar günü 12:37 sonrasında Ay oğlak burcunda. 8.eve geliyor. Banka ödemeleri, vergi ödemeleri, prim sigorta ödemeleri konularınız, bütçe planlama konularınız olabilir bu transitte.


22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü + Salı 18:19’a kadar Ay terazi burcunda. 4.evinizde. Evinizde ilgilenmeniz gereken bir tamir, bir bakım, bir eşya yenileme konusu olabilir. Evinizle meşgul olabilirsiniz.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay akrep burcunda. 5.evinizde. Kredi kartı harcamalarında ölçüden taşan alışverişler olabilir. Dikkat edin bütçenize. Borç oluşturmamaya çalışın diyeyim.

Cuma, Cumartesi günü + Pazar 12:37’ye kadar yay burcunda. 6.evinizde olacak. İşinizde başka şehir ve ülkelerle, uzaklarla bağlantılı konular olabilir. Taşımacılık, transfer, lojistik, gümrük konuları olabilir.

Pazar günü 12:37 sonrasında Ay oğlak burcunda. 7.eve geliyor. Eşin, partnerin iş konusunda bir gündemi, bir temposu, bir yoğunluğu olabilir.


22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü + Salı 18:19’a kadar Ay terazi burcunda. 3.evinizde. Yakın çevreniz içinde biriyle birlikte yapacağınız bir şey olabilir. Biri size eşlik edebilir, siz birinin yanında olabilirsiniz bir konuda.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay akrep burcunda. 4.evinizde. Ev içinde bütçe, harcama konuları sorun yaratabilir biraz. Harcamaları daha ölçülü yapmak, bütçe oluşturmak isteyebilirsiniz. Bütçeyi tutturmak adına ne kazandığınızı, ne harcadığınızı bilmek, paranın takibini yapmak isteyebilirsiniz.

Cuma, Cumartesi günü + Pazar 12:37’ye kadar yay burcunda. 5.evinizde olacak. Sportif faaliyetler için, spor alışverişleri için güzel günler. Güzel ürünler bulabilirsiniz. Yeni bir spor dalını deneyecek olabilirsiniz ayrıca. Yeni bir şeylere heyecanlanmak istiyorsunuz sanırım 🙂

Pazar günü 12:37 sonrasında Ay oğlak burcunda. 6.eve geliyor. İşinizde yapmanız gereken şeyler olabilir. Özellikle düzenleme işleri ve hesap kontrol konuları olabilir bunlar.


22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü + Salı 18:19’a kadar Ay terazi burcunda. 2.evinizde. İşinizde tedarikçilerinizle ilgili yeni kararlarınız olabilir. Düzenli olarak satın aldığınız şeylerde devamlılık içinde çalıştığınız firmaları değiştirmek, yeni yerlerden yeni şeyler almak isteyebilirsiniz.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay akrep burcunda. 3.evinizde. Kardeşlerle aranızda parasal yardımlaşmalar olabilir.

Cuma, Cumartesi günü + Pazar 12:37’ye kadar yay burcunda. 4.evinizde olacak. Yeni bir yerde düzen kurmakta olan bir yakınınız olabilir. Onun ev konuları olabilir. Ona yardımcı olmaya çalışıyor olabilirsiniz. Uzaklardan misafirler olabilir. Aile içinde birinin bir seyahati olabilir. 4.ev evi, aileyi, yay burcu ise uzakları, yolculukları anlatıyor.

Pazar günü 12:37 sonrasında Ay oğlak burcunda. 5.eve geliyor. İşinizde bir organizasyonun, bir reklam, bir tanıtım gününün hazırlıkları olabilir. Doğrudan organizasyonun gerçekleşeceği zaman da olabilir Ay’ın bu oğlak günleri.


22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü + Salı 18:19’a kadar Ay terazi burcunda. 1.evinizde. Birkaç gündür planladığınız şeyleri yapacak olabilirsiniz Ay burada iken.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay akrep burcunda. 2.eve geliyor. Gelen paralar da olabilir ama ödemeler için para çıkışları var gibi.

Cuma, Cumartesi günü + Pazar 12:37’ye kadar yay burcunda. 3.evinizde olacak. İletişimler artıyor. Yazışmalar, mailler, mesajlar getirir Ay’ın 3.ev günleri bize.

Pazar günü 12:37 sonrasında Ay oğlak burcunda. Bu kez 4.evinizde. Ev içinde bir huzursuzluk olabilir. Otorite kurmak isteyen biri varsa aile içinde, buradan sesler yükselebilir. Kimse kimsenin üzerinde bir güç değil. Kimse kimsenin otoritesi değil. Böyle bir şeye müsaade etmemek, itaat enerjisine girmemek gerekiyor.


22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi günü + Salı 18:19’a kadar Ay terazi burcunda. 12.evinizde. Biraz durgun geçebiliyor 12.ev günleri. Modumuz, enerjimiz düşük olabiliyor. Kendimizle kalmak, sessizleşmek isteyebiliyoruz.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay akrep burcunda. 1.evinizde. İşinizde aktif geçebilir bu 1.ev günleri. Duyuracağınız, tanıtacağınız şeyler olabilir. Görünür konumda olmaktır 1.ev. Daha çok konuşur, daha çok anlatırsınız. İletişimler olur.

Cuma, Cumartesi günü + Pazar 12:37’ye kadar yay burcunda. Bu kez 2.evinizde. Parasal konularda güzel şeyler olabilir. Ay iyi açılar da alacak burada. Para gelişleri olabilir.

2.ev öz değeri anlatır ayrıca. Yay burcu ise bilincimizi, ruhsal anlamda farkındalığımızı. Layık olduğunuz değeri görmediğiniz birinden, bir halden, bir durumdan uzaklaşabilirsiniz.

Pazar günü 12:37 sonrasında Ay oğlak burcunda. 3.eve geliyor. İşinizde yazışmaların, iletişim trafiğinin yükselebileceği günler.


22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü + Salı 18:19’a kadar Ay terazi burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarla iletişimler, grup çalışmaları, sosyal ortamlar, sohbetler, iletişimler..Bunlar var gibi bu 11.ev paketinde 🙂

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay akrep burcunda. 12.evinizde. Bir parasal konuyu tamamlayabilir, bir borcunuzu bitirebilirsiniz.

Cuma, Cumartesi günü + Pazar 12:37’ye kadar yay burcunda. 1.evinizde olacak. Bir yolculuk, bir seyahat, bir gidiş geliş konusu olabilir. Konu sizin de olabilir, ailenizden birinin ya da bir yakınınızın da olabilir.

Pazar günü 12:37 sonrasında Ay oğlak burcunda. 2.eve geliyor. Para getirebilir burada size. 2.ev parayı, oğlak burcu işimizi simgeliyor.


22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü + Salı 18:19’a kadar Ay terazi burcunda. 10.evinizde. İşinizde iş birlikleri, ortaklıklar, birlikte hareket ettiğiniz firmalar, bağlantı ve iş birliği içinde olduğunuz kişiler konunuz olabilir. Karlı olmadığını düşündüğünüz bazı bağlantıları sonlandırabilirsiniz.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay akrep burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla bir program yapabilirsiniz. Bir kutlama için bir araya gelmek gibi bir organizasyon da olabilir bu.

Cuma, Cumartesi günü + Pazar 12:37’ye kadar yay burcunda. 12.evinizde olacak. Bilincin genişlemesi, farkındalığın artması, uyanmak, fark etmek diyebileceğimiz değişimler getirir burada Ay size. Bir şeylerin analizini daha doğru şekilde yapmaya başlayacağınız bir yere yükseliyorsunuz.

Pazar günü 12:37 sonrasında Ay oğlak burcunda. 1.eve geliyor. Hareketli geçer 1.ev günleri. Diğer zamanlara kıyasla daha sosyal, daha iletişimler içinde, daha aktif geçer. İşinizde başlatacağınız şeyler de olabilir.


22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü + Salı 18:19’a kadar Ay terazi burcunda. 9.evinizde. İlişkiler içinde farkındalıklar artıyor. Kiminle gerçek bir bağ içindesiniz, kiminle sahici bir bağınız yok, daha net görebileceğiniz günler.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay akrep burcunda. 10.evinizde. İş konusunda yeni fikirler, niyetler doğabilir.

Cuma, Cumartesi günü + Pazar 12:37’ye kadar yay burcunda. 11.evinizde olacak. Sosyalleşmek için çok güzel günler. Yay burcu eğitimleri, 11.ev grup çalışmalarını anlatır. Eğitimler, kurslar, dersler için de güzel günler.

Pazar günü 12:37 sonrasında Ay oğlak burcunda. 12.eve geliyor. Biraz da dinlenme zamanı. Kendinize vakit ayırmak, istirahat etmek, günü kendinizle geçirmek isteyebilirsiniz.


22-28 Nisan 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü + Salı 18:19’a kadar Ay terazi burcunda. 8.evinizde. Ödemeler, parasal konular olabilir. Bir şeye üye olabilirsiniz ayrıca. Bir hizmet satın alabilirsiniz. Böyle bir harcama olabilir.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay akrep burcunda. 9.evinizde. Uzaklara göndereceğiniz bir para olabilir, uzaklardan para gelişleri olabilir. Seyahatler, yolculuklar için harcamalar olabilir. Akrep burcu para çıkışlarını, 9.ev ise uzakları, başka ve şehir ülkeleri, yolculukları simgeliyor.

Cuma, Cumartesi günü + Pazar 12:37’ye kadar yay burcunda. 10.evinizde olacak. İş yoğunluğu getirebilir bu geçiş size. İşinizde uygulamaya koyacağınız yeni fikirler de var gibi.

Pazar günü 12:37 sonrasında Ay oğlak burcunda. 11.eve geliyor. Arkadaş buluşmaları, sosyalleşmeler olabilir. Dostlarınızla güzel bir program yapabilirsiniz.


İyi bir hafta diliyorum herkese.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!