15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yılın üçüncü haftasına burçlar üzerinden bakalım bu kez. Burada 15 Ocak haftasının burçlar için olasılıkları var.

Yorumlarıma başlamadan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi günü Ay balık burcunda. 12.evinizde. Bugün yapacağınız bir başlangıcı erteleyebilirsiniz. Ertesi güne bırakabilirsiniz konuyu.

Salı, Çarşamba günü ve Perşembe 11:11’e kadar Ay koç burcunda. 1.evinizde. Birkaç gündür planladıklarınızı uygulamaya almak için iyi günler. Salı gününün açıları çoğunlukla uyumsuz. Biraz da agresyon enerjisi var. Çarşamba günü daha akışkan görünüyor.

Perşembe 11:11 sonrasında, Cuma günü ve Cumartesi 16:57’ye kadar Ay boğa burcunda. 2.evinizde. İşinizde iyi hamleleriniz olabilir. Parasal anlamda fırsatlar var.

Cumartesi 16:57 sonrasında + Pazar günü Ay ikizler burcunda. 3.evinizde. Yakınlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Buluşmalar, misafirlikler olabilir.


15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü Ay balık burcunda. 11.evinizde. Bir arkadaşınıza yardımcı olabilirsiniz bir konuda. Destek verebilir, katkınızı sunabilirsiniz.

Salı, Çarşamba günü ve Perşembe 11:11’e kadar Ay koç burcunda. 12.evinizde. Durmak, hedefleri şimdilik bir kenara koymak, dinlenmek, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmek isteyebilirsiniz. Buna duyduğunuz ihtiyacı görebilirsiniz. Hareketi azaltabileceğiniz günler.

Perşembe 11:11 sonrasında, Cuma günü ve Cumartesi 16:57’ye kadar Ay boğa burcunda. 1.evinizde. Daha önce fark etmediğiniz bir şeyi fark edebilir, bir konuya pratik bir çözüm bulabilirsiniz.

Cumartesi 16:57 sonrasında + Pazar günü Ay ikizler burcunda. 2.evinizde. Yakınlarınızla gezebilir, alışverişe gidebilir, sosyalleşebilirsiniz bu ikizler günlerinde.


15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü Ay balık burcunda. 10.evinizde. İşinizde bir konuyu tamamlayabilirsiniz. Bir dinlenme fırsatı doğabilir.

Salı, Çarşamba günü ve Perşembe 11:11’e kadar Ay koç burcunda. 11.evinizde. Spora başlamak, spor salonuna kayıt yapmak gibi niyetleriniz, planlarınız varsa kullanın bu günleri. Özellikle Çarşamba günü güzel görünüyor.

Perşembe 11:11 sonrasında, Cuma günü ve Cumartesi 16:57’ye kadar Ay boğa burcunda. 12.evinizde. Günlük hareketi azaltmak, dinlenmek isteyeceğiniz günler. Sevdiğiniz şeyleri yapmak, kendinizle kalmak isteyebilirsiniz.

Cumartesi 16:57 sonrasında + Pazar günü Ay ikizler burcunda. 1.evinizde. Kütüphaneler, çalışma alanları, kitap kafeler vardır ikizler temaları arasında. Kendinize keyifle vakit geçirebileceğiniz yeni bir yer keşfedebilirsiniz.


15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü Ay balık burcunda. 9.evinizde. Araştırdığınız, hazırlandığınız bir konu varsa işinize yarayacak, konunun mantığını anlamanızı sağlayacak güzel bilgiler çıkabilir karşınıza.

Salı, Çarşamba günü ve Perşembe 11:11’e kadar Ay koç burcunda. 10.evinizde. İşinizde yenileyeceğiniz bir şey olabilir. Yeni bir deneme yapıyorsunuz sanırım.

Perşembe 11:11 sonrasında, Cuma günü ve Cumartesi 16:57’ye kadar Ay boğa burcunda. 11.evinizde. İş ortamında ekip içinde işleri dengeli şekilde paylaşmak konunuz olabilir. İş bölümü konuları var.

Cumartesi 16:57 sonrasında + Pazar günü Ay ikizler burcunda. 12.evinizde. Dinlenmeli, sakin, izole günler olabilir bunlar.


15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü Ay balık burcunda. 8.evinizde. Bir para çıkışı olası. Bir ödemenizi yapabilirsiniz. Balık günlerinde dalgınlıklar oluyor. Cüzdanınızı, kartlarınızı bir yerlerde unutmayın.

Salı, Çarşamba günü ve Perşembe 11:11’e kadar Ay koç burcunda. 9.evinizde. Başlamak istediğiniz bir şey için, bir hedefiniz için bilgi toplayabilir, araştırma yaptırabilirsiniz. Bir şeylerin mantığına bakmak, tekniğini anlamaya çalışmak gibi bir şey var burada.

Perşembe 11:11 sonrasında, Cuma günü ve Cumartesi 16:57’ye kadar Ay boğa burcunda. 10.evinizde. İlişkiler içinde denkliği kurmak, benlik alanını iyi korumak, kimseye hayatımıza müdahale hakkı vermemek gerekiyor. Kendinizi nasıl konumlandırdığınıza bakın. Yanlışlar var düzeltin. Yoksa deneyimler gelir.

Cumartesi 16:57 sonrasında + Pazar günü Ay ikizler burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla buluşabilir, sosyalleşebilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Eğitimleri, kursları, sınıf ortamlarını anlatır ayrıca böyle bir transit. İkizler burcu eğitimleri, 11.ev ise sınıfları, grupları simgeliyor.


15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü Ay balık burcunda. 7.evinizde. Başkalarıyla hareket ettiğiniz konularda bireyselliğinizin kısıtlandığını, aslında tek başınıza o şeyleri daha iyi yapabileceğinizi fark edebileceğiniz bir gün.

Salı, Çarşamba günü ve Perşembe 11:11’e kadar Ay koç burcunda. 8.evinizde. Duygusal anlamda içinizi temizlemek, yeniye geçmek, yenilenmek isteyebileceğiniz vakitler.

Perşembe 11:11 sonrasında, Cuma günü ve Cumartesi 16:57’ye kadar Ay boğa burcunda. 9.evinizde. Para gelişleri olabilir. Özellikle uzaklardan. Bu ihtimale müsait bir yaşamınız varsa olabilir tabii bu.

Cumartesi 16:57 sonrasında + Pazar günü Ay ikizler burcunda. 10.evinizde. İş konusunda iletişimler, irtibatlar olabilir. Tatil gününüz olsa bile işinizle ilgili bir şeyleri ayarlamanız, hazır etmeniz, haber vermeniz gerekebilir.


15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü Ay balık burcunda. 6.evinizde. İstirahatle geçebilecek bir gün. Günlük hareketliliği azaltmak isteyebileceğiniz bir gün.

Salı, Çarşamba günü ve Perşembe 11:11’e kadar Ay koç burcunda. 7.evinizde. Eşle, partnerle ilgili konular olabilir. Birbirinize benzemediğiniz noktalarda pürüzlerin yaşanabileceği günler.

Perşembe 11:11 sonrasında, Cuma günü ve Cumartesi 16:57’ye kadar Ay boğa burcunda. 8.evinizde. Düzenli ödemelerle, banka işlemleriyle ilgilidir bu ev. Parasal konularınız olabilir.

Cumartesi 16:57 sonrasında + Pazar günü Ay ikizler burcunda. 9.evinizde. Dil kitapları, kitap alışverişleri, yabancı dil öğrenme konuları, yabancı dil sınavları, dil öğrenme platformları..İkizler burcu ve 9.ev birleşince bu temalar çıkıyor ortaya. Bu tür konularınız olabilir. Bu konularda yapacaklarınız olabilir Ay burada iken.


15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi günü Ay balık burcunda. 5.evinizde. Çocuklarınızın ufak tefek ateşlenmeleri, hastalanmaları olabilir. Aşı günleri olabilir. Kontrol, muayene konuları olabilir. 5.ev çocukları, balık burcu ise hastaneleri simgeliyor.

Salı, Çarşamba günü ve Perşembe 11:11’e kadar Ay koç burcunda. 6.evinizde. İşinizde yeni bir düzene geçiyor olabilirsiniz. Günlük akışlarda yeni uygulamalar başlayabilir.

Perşembe 11:11 sonrasında, Cuma günü ve Cumartesi 16:57’ye kadar Ay boğa burcunda. 7.evinizde. Birinden yardım alarak, birinin katkısıyla yapacağınız bir şey olabilir. Bir yakınınız yardımcı olabilir bir konunuza.

Cumartesi 16:57 sonrasında + Pazar günü Ay ikizler burcunda. 8.evinizde. Kardeşlerinizle, kuzenlerinizle, yakınlarınızla aranızda parasal yardımlaşmalar olabilir.


15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü Ay balık burcunda. 4.evinizde. Evde, istirahat ederek geçirebileceğiniz bir gün. Bir konuda edilgen kalmak, otorite karşısında hakları koruyamamak gibi bir hali de anlatır böyle bir görünüm. 10.ev otoriteyi simgeliyor. Balık burcunda ise sınırları çizememek var. Haklarınızı, kişisel alanınızı, bireysel sınırlarınızı koruyun. Bunu adap ile yapabilirsiniz.

Salı, Çarşamba günü ve Perşembe 11:11’e kadar Ay koç burcunda. 5.evinizde. Daha aktif, daha hareketli olur bu günler. Bir aktiviteye katılmak gibi bir şey de olabilir.

Perşembe 11:11 sonrasında, Cuma günü ve Cumartesi 16:57’ye kadar Ay boğa burcunda. 6.evinizde. İş düzeniniz içinde değişmesi gereken yerler kendini deneyimler ile gösterebilir. Pürüzler doğabilir. İş akışlarınızı, sistemlerinizi, günlük işleyişi hangi noktalarda yenilemeniz gerekiyor, ortaya çıkan şeylere bakın. Durumları analiz edin.

Cumartesi 16:57 sonrasında + Pazar günü Ay ikizler burcunda. 7.evinizde. Bir eğitim içinde iseniz, hocanızla bir araya gelebilirsiniz. Ders gününüz olabilir bu günler.


15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü Ay balık burcunda. 3.evinizde. Bir yakınınızı ziyaret edebilirsiniz.

Salı, Çarşamba günü ve Perşembe 11:11’e kadar Ay koç burcunda. 4.evinizde. Evinizde güzel değişimler yapabileceğiniz günler. Büyük bir temizlik de yapıyor olabilirsiniz.

Perşembe 11:11 sonrasında, Cuma günü ve Cumartesi 16:57’ye kadar Ay boğa burcunda. 5.evinizde. Parasal anlamda iyi günler.

Cumartesi 16:57 sonrasında + Pazar günü Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. Tatil gününüz olsa da işle ilgili bir şeylerle meşgul olabilirsiniz. Bu yönde iletişimler, haberleşmeler olabilir.


15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü Ay balık burcunda. 2.evinizde. Bu ev parayı anlatır. Balık ise unutkanlıkları, dalgınlıkları olan Neptünyen bir burç. Cüzdanınızı bir yerde unutmayın. Verdiğiniz paraya, aldığınız para üstüne dikkat edin.

Salı, Çarşamba günü ve Perşembe 11:11’e kadar Ay koç burcunda. 3.evinize geliyor. Arkadaşlarınızla, bir yakınınızla başlayacağınız bir şey olabilir. Özellikle spor olabilir bu koç etkisi olduğu için.

Perşembe 11:11 sonrasında, Cuma günü ve Cumartesi 16:57’ye kadar Ay boğa burcunda.

4.evinizde. Ailenize, evinize alışverişler yapabilirsiniz.

Cumartesi 16:57 sonrasında + Pazar günü Ay ikizler burcunda. 5.evinizde. Çocuklarınızla, yeğenlerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz, çocuk enerjisi taşıyan günler. Bir doğum günü kutlaması da olabilir yakın çevre içinde.


15-21 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü Ay balık burcunda. 1.evinizde. Bir durumu yoluna koyacak mantıklı bir fikir bulabilirsiniz. Bir konuya şekil verebilirsiniz.

Salı, Çarşamba günü ve Perşembe 11:11’e kadar Ay koç burcunda. 2.evinizde. İş geliştirmek diyebileceğimiz şeyler, iş analizleri, yeni iş fikirleri var gibi burada.

Perşembe 11:11 sonrasında, Cuma günü ve Cumartesi 16:57’ye kadar Ay boğa burcunda. 3.evinizde. Yakınlarınızla birlikte yapacağınız şeyler olabilir. Birinin tavsiyesi ile satın alacağınız bir şey, bir ürün/hizmet olabilir.

Cumartesi 16:57 sonrasında + Pazar günü Ay ikizler burcunda. 4.evinizde. Evinizde misafir ağırlayabilirsiniz, siz birine konuk olabilirsiniz. Ev oturmaları görüyorum burada 🙂


Sevgiler. İyi bir hafta olsun.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!