25 Eylül-1 Ekim 2023 Haftalık Burçlar

25 Eylül-1 Ekim 2023 Haftalık Burçlar

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Bu hafta kimleri neler bekliyor, kimler için nasıl konular var, yine burçlar üzerinden de anlatacağım yeni haftayı.

Öncelikle haftalık gündem burada ↓

25 Eylül-1 Ekim 2023 Astroloji Gündemi

♠  ♠   ♠   ♠   ♠   ♠

Yorumlarıma başlamadan evvel ↓

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 11.evinizde. Bir grup çalışması içinde yer alabilirsiniz. Bir eğitime, bir online eğitime katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız şeyler olabilir. Kalabalıklar içindesiniz.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda. 12.evinizde. Bu kez bir sessizlik var. Daha durağan, daha dingin bir hal var. Kendinizle olmak, dış dünyadan biraz izole olup kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Kişisel bakımınızla ilgilenmek için güzel günler. Hem fiziksel, hem de ruhsal ve mental anlamda söylüyorum 🙂

Cuma ve Cumartesi günü Ay koç burcunda olacak. 1.evinize geliyor. Bir süredir planladığınız, hazırlığında olduğunuz bir şeyin vakti gelmiş olabilir. Bir şey yapacak olabilirsiniz. Sizin için önemli olan bir şey başlayabilir. Bir girişiminiz olabilir.

Pazar günü Ay boğa burcunda. 2.evinizde. Keyif yaptırır size burada 🙂 Sevdiğimiz şeyleri pişirip yemek, alışveriş yapmak, doğada olmak, konforda olmak, en sevdiğimiz, en ihtiyaç duyduğumuz şeyleri yapmak istiyoruz Ay boğada olunca. Sizin için de böyle bir zaman. Maddi şanslar var ayrıca.


Yükselen Boğalar :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 10.evinizde. İşinizde önemli günler olabilir bunlar. Önemli toplantılarınız, sunumlarınız olabilir. Ağırlayacağınız misafirler olabilir işinizde. Teslim etmeniz gereken bir çalışma olabilir. İş temposu göreceli olarak yüksek günler.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda olacak. Bu kez 11.evinize geliyor. Burada daha akışkan, daha konforlu, keyifli bir atmosfer var. Arkadaş buluşmaları var. Sosyal ortamlar var. Sohbetler, muhabbetler var 🙂

Cuma ve Cumartesi günü Ay koç burcunda. 12.evinizde. Fiziksel olarak dinlenmeye, istirahat etmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Evde, kendinizle olmak isteyebilirsiniz.

Pazar günü Ay boğa burcunda. 1.evinizde bu kez. Burada canlandırır, ayağa kaldırır sizi 🙂 hareketlenme başlıyor. İletişimler var. Organize edeceğiniz şeyler var. Aklınızda olanları, bekleyen konuları ele almak, yapılacakları başlatmak için iyi bir gün.


25 Eylül-1 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 9.evinizde. Başka ülkelerle, başka şehirlerde olan sevdiklerinizle haberleşmeleriniz olabilir. Bir vize, pasaport, yabancı dil eğitim başvurusu, vb bir şey varsa bu konuda cevap gelebilir ya da yeni bir gelişme olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda. 10.evinizde. İşinizde son zamanlarda nerelerde neler birikti, neleri artık bekletmeden yapmanız gerekiyor, bunlarla meşgul olabileceğiniz günler. Biraz yoğun. Biraz tempolu.

Cuma ve Cumartesi günü Ay koç burcunda. 11.eve geliyor. Bir spor salonuna gidiyorsanız, bir spor eğitimi alıyorsanız, bir spor etkinliği içinde iseniz bunun günü olabilir. Ders gününüz olabilir. Bir grup çalışmanız olabilir.

Pazar günü Ay boğa burcunda. 12.evinizde. Bilmediğiniz, emin olamadığınız yerlerden alışveriş yapmamanızı öneririm. Paranızın boşa gittiğini düşündürecek alışverişler olabilir çünkü bunlar. Bir de yediğiniz, içtiğiniz şeylere dikkat edin diyeceğim. Son tüketim tarihlerine bakın. Boğa burcu yeme içme ile ilgilidir. 12.ev ise zehirlenmelerle. Neptünyen bir ev çünkü burası.

Yemeklerini bilmediğiniz, güvenemediğiniz yerlerden sipariş vermeyin derim.


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 8.evinizde. Para çıkışları var gibi. Borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Elinize paralar geçebilir, bunlar ödemelere gidebilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda. 9.evinizde. Eğitim hayatınız varsa biraz yoğun, koşturmalı geçebilir bu günler. Hocalarınızla görüşmeniz gereken konular olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay koç burcunda. 10.evinizde. İşinizde yeni bir başlangıç var gibi. Bu ev iş hayatımızı, koç burcu ise yeni başlayacak şeyleri simgeler. Yeni bir proje, yeni bir ürün/hizmet, bunların tanıtımı, yeni bir uygulama, işleyişte bir yenilenme olasılıklar içinde.

Pazar günü Ay boğa burcunda. 11.evinizde. Sosyalleşmek, arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Birbirinize misafir olmak isteyebilirsiniz. Sofra demektir boğa. Güzel sofralarda bir araya gelebilirsiniz.


25 Eylül-1 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 7.evinizde. İşinizde yeni bir müşteri bağlantısı, yeni bir ticari anlaşma olası.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda. 8.evinizde. Vergi, sigorta, prim ödemeleri gibi konularınız, aylık düzenli ödemeleri yapmak gibi işleriniz, banka işlemleriniz olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay koç burcunda. 9.evinizde. Bir yolculuğunuz olabilir. Bir yakınınız yer değiştirebilir. Uzaklardan yanınıza gelecek kişiler olabilir.

Pazar günü Ay boğa burcunda. 10.evinizde. İş ve para konusunda şanslı günler. Biraz yoğun geçebilir ama. Raporlamalar, sunumlar, teslim edilecek işler olabilir. Toplantılar, görüşmeler artabilir. Bazı işler için organize edilmesi gereken şeyler olabilir.


Yükselen Başaklar :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 6.evinizde. İşinizde dosyalamanız, düzenlemeniz, ayırmanız, kategorize etmeniz gereken şeylerle meşgul olabilirsiniz. Evinizde bir sonbahar temizliği yapabilirsiniz. 6.ev günlerinde yoruyoruz kendimizi. İstirahat ihtiyaçları doğuyor. Kendinize o kadar yüklenmeden, yapmanız gerekenleri yapın diyeceğim.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda. 7.evinizde. Biri ile birlikte, biri aracılığıyla, birinin rehberliği eşliğinde yapacağınız şeyler olabilir. Bir özel ders, size yol gösteren bir hoca varsa hayatınızda yine birlikte çalışacağınız günler olabilir bunlar.

Cuma ve Cumartesi günü Ay koç burcunda. 8.evinizde. Başlamak istediğiniz bir şey için bir ödeme yapabilirsiniz + bir alışveriş yapmanız gerekebilir o şey için.

Pazar günü Ay boğa burcunda. 9.eve geliyor. Bilgi sahibi olmak istediğiniz, araştırmasını yaptığınız bir alanda güzel kaynaklar bulabilirsiniz. Website olabilir, bir video kanalı olabilir, kitap olabilir. Tam istediğiniz yönde, işinize yarayacak, faydası olacak kaynaklar bulabilirsiniz.


25 Eylül-1 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 5.evinizde olacak. Hobilerinizde bir atölye çalışması, bir etkinlik, bir spor faaliyeti, bir sanat kursu, bir gösteri, bir konser, bir sosyal ortam, bir grup çalışması geliyor gözümün önüne buraya bakınca.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda.6.evinizde. Sağlıkla ilgilidir bu ev. Balık burcu ise istirahatlerle ilgili. Biraz dinlenmeniz gerekebilir. Bir ağrınız olabilir, bir üşütme, ateşlenme durumu olabilir. Bedenen dinlenmeniz gerekebilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay koç burcunda. 7.evinizde. Bir yakınınız yardımınızı isteyebilir ya da belki siz birinden bir şey rica edebilirsiniz. Yapacağınız bir şeyi sizin için yapmasını ya da siz yaparken yanınızda olmasını, size eşlik etmesini isteyebilirsiniz.

Pazar günü Ay boğa burcunda. 8.evinizde olacak. Paralar geliyor ama gidiyor diye anlıyorum 🙂 Boğa transitlerinde çoğunlukla para gelir. Ama bu bir 8.ev transiti. 8.ev akrebin evi. Boğanın karşı alanı ve para çıkışlarını temsil ediyor. Ödemelerinizi yapabilirsiniz bugün.


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 4.evinizde. Evinizle ilgili konularınız olabilir. Evinizde değiştireceğiniz, düzenleyeceğiniz şeyler olabilir. Arkadaşları temsil eder kova. Evinizde misafir ağırlayabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda. 5.evinizde. Alışverişleriniz olabilir. İhtiyaçların, gerekliliklerin ötesinde biraz keyif alışverişler olabilir bunlar. Bazen de buna ihtiyaç duyuyoruz.

Cuma ve Cumartesi günü Ay koç burcunda. 6.evinizde olacak. İşinizde sunduğunuz ürün ve hizmetlerle, işleyişle, iş düzeninizle ilgili konularda bir hareketlilik var. Başlayacak yeni şeyler, yenilikler var sanırım. Kendinizi, yaptıklarınızı, ürettiklerinizi yenilemek için iyi bir zamandasınız. Koç dolunayı da aynı yönde destekleyici bir etki.

Pazar günü Ay boğa burcunda.  7.evinizde. Yakın çevre içinde parasal yardımlaşmalar olabilir.


25 Eylül-1 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 3.evinizde. Bir semti gezmek isteyebilirsiniz. Gideceğiniz bir yer olabilir. Arkadaşlarınızla bir program yapabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda. 4.evinizde. Aile içinde ilaç, muayene, kontrol, tahlil konuları olabilir. Ailenizden biri bir konusu için doktora görünebilir. 4.ev aileyi, balık burcu sağlık konularını ve tedavileri simgeliyor.

Cuma ve Cumartesi günü Ay koç burcunda. 5.evinizde olacak. Burada güzel bir hareket enerjisi var. Kendinize, ilgi alanlarınıza, hobilerinize vakit ayırabilir, eğlenceli şeyler yapabilirsiniz.

Pazar günü Ay boğa burcunda. 6.evinizde. İşinizde düzenini oluşturmanız, yeniden düzenlemeniz gereken şeylerle ilgilenebilirsiniz. Bu sizin için bir tatil günü ise de aklınızda iş var gibi. Yeni hafta için hazırlanıyorsunuz gibi.


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 2.evinizde. Kalabalıklara hitap ettiğiniz bir işiniz varsa daha fazla insana görünür olabileceğiniz, yeni bağlantıların doğabileceği günler. İş ve para konusunda yeni yeni fırsatlar var. Bir kalabalıklaşma var.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda. 3.evinize geliyor. Bir süredir görmediğiniz, görüşemediğiniz kişilerle irtibatlarınız olabilir. Karşılaşmalar olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay koç burcunda. Bu kez 4.evinizde. Aile içinde tartışmalara açık günler. Ona dikkat diyeyim. Düzen belirlemeniz, yeni bir şekil vermeniz gereken konular olabilir. Annenize, babanıza yardımcı olacağınız konular olabilir.

Pazar günü Ay boğa burcunda. 5.evinize geliyor. Gezmek, keyif yapmak, alışveriş yapmak..Böyle şeyler var burada. Yeni bir mekan keşfedebilirsiniz ayrıca. ‘Bundan sonra buradan alayım bunu’ diyeceğiniz yemekler, yiyecekler olabilir. Ay’ın boğa transiti olunca, olasılıklar yiyecekler üzerinden şekilleniyor tabii 🙂


25 Eylül-1 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 1.evinizde. İyi bir yerde. ‘Başla, başlat, erteleme’ diyor size. Planladığınız şeyler için kullanın bugünleri.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda. 2.evinizde. Mevcut haliyle size iyi gelmeyen şeyleri, şekil değiştirmesi gereken şeyleri görebilirsiniz bu transitte. Hayatınızın nelerinde nasıl bir düzen ihtiyacınız var, ne size iyi hissettirir, duygusal ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günü Ay koç burcunda. 3.evinizde. Yakınlarınızla, akrabalarınızla birlikte yapacağınız şeyler olabilir.

Pazar günü Ay boğa burcunda. 4.evinizde. Eviniz için güzel alışverişleriniz olabilir. Konfor için, şıklık için, düzen için yeni güzel aletler, aparatlar, eşyalar alabilirsiniz evinize.


Yükselen Balıklar :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 12.evinizde. Bir arkadaşınızdan yana bir şeye gücenebilirsiniz. Böyle bir durum olursa, konuşmak, ifade etmek gerekiyor. Uzaklaşmayacaksanız, hiçbir şey olmamış gibi yapmak doğru değil. Devamında aynı şeyler tekrarlanabiliyor. Kendinizi, duygunuzu güzelce ifade etmenizi öneririm.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay balık burcunda. 1.evinizde. Çevrenize duyuracağınız şeyler olabilir. İşinizde tanıtacağınız şeyler olabilir. Bir şeyi görünür alana çıkarıyorsunuz.

Cuma ve Cumartesi günü Ay koç burcunda. 2.evinizde. Güzel bir iş bağlantısı getirebilir size. Kazançlarınız olabilir.

Pazar günü Ay boğa burcunda. 3.evinizde bu kez. Yakınlarınızla iletişimler var. Bir araya gelebilir, birlikte güzel bir gün geçirebilirsiniz. Kuzenler, akrabalar, komşular, yakın arkadaşlar var bu evde.


İçinde olduğumuz büyük transitler ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İyi bir hafta diliyorum.

Dr. Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!