20-26 Kasım 2023 Haftasında

20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Burada 20 Kasım haftasının burçlar için olasılıklarını göreceksiniz.

Yorumlarıma başlamadan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi günü Ay 17:29’a kadar kova burcunda. 11.evinizde. İşinizde iletişimlerin artabileceği bir gün.

Pazartesi 17:29 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay balık burcunda. 12.evinizde. Sizin ya da ailenizden birinin, bir yakınınızın bir ameliyat konusu, bir doktor/muayene/tahlil konusu olabilir.

Salı günü de, Çarşamba günü de güzel görünüyor. Destekleyici açılar, kavuşumlar var.

Perşembe ve Cuma günü Ay koç burcunda. 1.evinizde. Son günlerde planlayıp yapamadığınız şeyleri yapabilirsiniz. Bekleyen işler hayata geçebilir. Kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay boğa burcunda. 2.evinizde. Para konusunda kendi üzerinizde çalışıyor olabilirsiniz. Parayı çoğaltmak, parayla ilişkinizi iyileştirmek için, yaşamınızda bereket enerjisini büyütmek için neler yapabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Konuyla ilgili videolar izleyebilirsiniz mesela Ay buradan geçerken. İçeriklerden yararlanın. Bilinçaltı kalıplarınızı dönüştürün. Jüpiter yılın sonunda retrosunu tamamlayacak. Boğa burcunda ileri hareketine başlayacak. Bir bereket dönemine giriyorsunuz. Ama siz de çalışın konular üzerinde.


20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü Ay 17:29’a kadar kova burcunda. 10.evinizde. İşinizde teslim vakti gelmiş siparişler olabilir. Hazırlanmanız gereken sunumlar, raporlar olabilir. Yoğun geçebilir gün. Kova ekip demektir ayrıca. Ekip içinde ortak kararlarla planını, programını oluşturacağınız şeyler olabilir.

Pazartesi 17:29 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay balık burcunda. 11.evinizde. Yakın çevrenizden birine bir ziyaretiniz olabilir. Kişi bir rahatsızlık yaşamış olabilir. Onu görmeye yanına gidebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günü Ay koç burcunda. 12.evinizde. Burada daha çok kendinizle ilgilenmek, durmak, dinlenmek istiyorsunuz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay boğa burcunda. 1.evinizde. Planlarınızı hayata geçirmek için bir başlangıç noktası, hareket noktası olabilir Ay’ın bu transiti sizin için.


20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü Ay 17:29’a kadar kova burcunda. 9.evinizde. Kova burcu dostları, 9.ev uzakları simgeler. Uzağınızda, yurt dışında, başka bir şehirde yaşayan dostlarınızla iletişimleriniz olabilir. Güzel haberler alabilirsiniz onlardan. Yolculuklar da mümkün. Bir araya gelmek mümkün.

Pazartesi 17:29 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay balık burcunda. 10.evinizde. Sorumlulukları anlatan bir alan burası. İşinizde, kişisel hayatınızda yapılacaklarla meşgul olabileceğiniz günler.

Perşembe ve Cuma günü Ay koç burcunda. 11.evinize geliyor. Burada iletişimler getirir size. Sizi sosyalleştirir 🙂

Cumartesi ve Pazar günü Ay boğa burcunda. 12.evinizde. Evde olmak, kendinizle olmak, sevdiğiniz şeyleri pişirmek, keyif yapmak istersiniz 12.evde boğada bir Ay ile 🙂


20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü Ay 17:29’a kadar kova burcunda. 8.evinizde. Bir üyelik, bir aplikasyon için ödemeniz olabilir. 8.ev ödemeleri, kova burcu ise dijital platformları simgeliyor. Böyle bir olasılık ürettim o yüzden.

Pazartesi 17:29 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay balık burcunda. 9.evinize geliyor. İyi açılar var. Hem Salı, hem Çarşamba içinde var. 9.ev konuları güzelce akabilir. Eğitimle ilgili konular, sınavlar, okulda sunumlar, hocalarla iletişimler. Yolculuklar, seyahatler. Yurt dışı bağlantılı konular. Böyle konuları var 9.evin.

Perşembe ve Cuma günü Ay koç burcunda. 10.evinizde. İşinizde bir yenilik enerjisi var. Yeni projeleriniz, yeni çalışmalarınız olabilir. Bunlar henüz fikir aşamasında olabilir ama yeni tohumlar atılıyor gibi.

Cumartesi ve Pazar günü Ay boğa burcunda. Bu kez 11.evinizde. Dostlarınızı misafir edebilirsiniz evinizde. Güzel bir gün olabilir.


20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü Ay 17:29’a kadar kova burcunda. 7.evinizde. 7.ev üye olmayı, taahhüt vermeyi, kova burcu ise dijital platformları simgeliyor. Bir platforma üyelik oluşturabilir, bir hizmet satın alabilirsiniz.

Pazartesi 17:29 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay balık burcunda olacak. Bu kez 8.evinizde. Sorunlu bir gündem konusu çözülebilir. Bir şeye şekil verebilirsiniz. Bir konuyu tamamlayıp bitirebilirsiniz. Bir rahatlama var burada.

Perşembe ve Cuma günü Ay koç burcunda. 9.evinizde. Dünya kültürlerinden daha çok beslenmek, yeni şeyler keşfetmek istiyorsunuz. Gezi programları, dünya mutfakları, yabancı dillerle ilgili konular. Yeni şeyler öğrenme hevesiniz var. Böyle başlangıçlar var.

Cumartesi ve Pazar günü Ay boğa burcunda. 10.evinizde. İşinizle ilgili planlayacağınız, rotasını yenileyeceğiniz bir konu olabilir.


20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü Ay 17:29’a kadar kova burcunda. 6.evinizde. Sağlık kontrolleriniz olabilir. Aile içinde böyle işleriniz olabilir.

Pazartesi 17:29 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay balık burcunda. 7.evinize geliyor. Hizmet satın almak, bir işinizi birine yaptırmak gibi bir şey var burada. Bir konunuz için bir hizmet alabilirsiniz ödemesini yaparak. Hem Salı’nın, hem Çarşamba’nın güzel açıları var. İşleriniz için kullanabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günü Ay koç burcunda. 8.evinizde olacak. Aile içinde maddi konular, yardımlaşmalar olabilir. Siz de katkınızı sunabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay boğa burcunda. 9.evinizde. Dünya mutfakları geliyor aklıma buraya bakınca. Boğa burcu mutfağı, yemekleri, yemek yapmayı simgeler. 9.ev ise başka ülkeleri, başka kültürleri. Yeni bir tarif deneyebilirsiniz. Bir başka kültürün yemeği olan bir şey pişirebilirsiniz. Böyle bir keyif günü yaratabilirsiniz kendinize.


20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü Ay 17:29’a kadar kova burcunda. 5.evinizde. Çocuklarınız için planlayacağınız bir gezi olabilir. Bir etkinlik, bir sanat kursu, bir spor faaliyeti, vb bir şey olabilir bu. Güzel bir alışveriş yapabilirsiniz onlar için.

Pazartesi 17:29 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay balık burcunda. 6.evinize yerleşiyor. Bağışıklığınızı güçlendirecek şeyler yapın diyeceğim. Burada bir üşütme, hastalanma, ateşlenme gibi şeyler görüyorum. 6.ev sağlığı simgeler. Balık burcu ise şifa ihtiyacını. Bir istirahatiniz olabilir. Bir soğuk algınlığı durumu olabilir.

Perşembe ve Cuma günü Ay koç burcunda. 7.evinize geliyor. Bir yakınınız bir konunuza yardımcı olabilir. Tek başınıza yapamayacağınız, yapmakta zorlanabileceğiniz bir şey olabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay boğa burcunda. 8.evinizde olacak. Para çıkışları olabilir. Ödemeler, harcamalar var gibi.


20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi günü Ay 17:29’a kadar kova burcunda. 4.evinizde. Evinizin bir ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Aile içinde bir araya gelebilirsiniz. Ailenizden birleri ile birlikte yapacağınız şeyler olabilir.

Pazartesi 17:29 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay balık burcunda. 5.evinizde. Bir etkinliğe, bir sanat gösterisine, katılabilirsiniz. Bir şeye bilet alabilirsiniz. Hobileriniz için alışverişler yapabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günü Ay koç burcunda. 6.evinizde. İşinizde yeni bir çalışma, düzenini değiştireceğiniz bir şey olabilir. Yeni bir işleyiş oluşturabilirsiniz bir konu için.

Cumartesi ve Pazar günü Ay boğa burcunda. 7.evinizde. İşinizde kazançlı, bereketli bir gün olabilir.

Boğa burcu para kazanmayı simgeliyor. 7.ev ise iş birlikleriyle, alışverişlerle, ticari anlaşmalarla, ticari işlerle ilgili.


20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü Ay 17:29’a kadar kova burcunda. 3.evinizde. Yakın akrabalarınızla iletişimleriniz olabilir.

Pazartesi 17:29 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay balık burcunda. 4.evinizde. Ev ziyaretleri, misafirlikler var gibi. Siz birilerinin konuğu olabilirsiniz. Size gelecek misafirler olabilir.

Perşembe ve Cuma günü Ay koç burcunda. 5.evinizde. Hobilerinize vakit ayırabileceğiniz keyifli günler.

Cumartesi ve Pazar günü Ay boğa burcunda. 6.evinizde. Burada yapılacak işler var. Temizlikler. Düzenlemeler. Satın alınması gerekenler.


20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü Ay 17:29’a kadar kova burcunda. 2.evinizde. İşinizde ekip olarak, toplu olarak yapacağınız bir şey olabilir. Toplantılar da var gibi. Bir yerde bulunmanız gerekebilir. Bir yerin konuğu olabilirsiniz.

Pazartesi 17:29 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay balık burcunda. 3.evinizde. Yakınlarınızla iletişimleriniz, haberleşmeleriniz var. Güzel açıları var bu günlerin. İyi haberler alabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günü Ay koç burcunda. 4.evinizde. Evinizde düzenini değiştireceğiniz bir şey olabilir. Bir eşya satın alabilirsiniz. Bir yenilenme var.

Cumartesi ve Pazar günü Ay boğa burcunda. 5.evinizde. Keyif günü 🙂 Hobiler. Etkinlikler. Aktiviteler. Mutfak. Belki bir yeni tarif. Yeni denemeler 🙂 Keyif yapmak istiyorsunuz 🙂


20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü Ay 17:29’a kadar kova burcunda. 1.evinizde. Şehrin içinde hareketli bir gün olabilir sizin için. Başka semtlerde halletmeniz gereken işlerinizi yapabilirsiniz.

Pazartesi 17:29 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay balık burcunda. 2.evinizde. Parasal konular var bu kez. Kazançlar olabilir. Kazanç getirecek değişim fikirleriniz, yeni uygulamalarınız olabilir işinizde.

Perşembe ve Cuma günü Ay koç burcunda. 3.evinizde. Komşularınızla birlikte karar verip seçeceğiniz, kararlaştıracağınız bir şey olabilir. Yakınlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Yakın çevre içinde iletişimler var.

Kardeşlerinizin bir konusu sonuçlanabilir. Bir şeyi yoluna koyabilirler. Bir konuları netleşebilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay boğa burcunda. 4.evinizde. Eviniz için yeni bir eşya, alet, aparat satın alabilirsiniz.


20-26 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü Ay 17:29’a kadar kova burcunda. 12.evinizde. Bir farkındalık getirebilir Ay burada size. Bu vakte kadar düşünemediğiniz, mantığını anlamadığınız, anlamlandıramadığınız bir konuda bir uyanış yaşayabilirsiniz. Taşlar yerine oturabilir. Şimdi anladım neyin neden olduğunu diyebilirsiniz.

Pazartesi 17:29 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay balık burcunda. 1.evinizde. Gideceğiniz yerler olabilir. Görüşeceğiniz, konuşacağınız kişiler olabilir. Bir hareketlilik var.

Perşembe ve Cuma günü Ay koç burcunda. 2.evinizde. Odağınız maddi imkanlarınızı büyütmekte. Bunun için yapabileceğiniz şeyleri düşünebilirsiniz. Yeni kararlarınız olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay boğa burcunda. 3.evinizde. Akrabalarınızla, kuzenlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Kardeşlerinize yardımcı olacağınız bir konu olabilir.


                            

Bir elementler serim var. ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İçinde olduğumuz transitleri de ekleyeyim buraya ↓

Güneş Yay Burcunda 22 Kasım-22 Aralık 2023

Venüs Terazi Burcunda 8 Kasım-4 Aralık 2023

Merkür Yay Burcunda 10 Kasım-1 Aralık 2023

Mars Akrep Burcunda 12 Ekim-24 Kasım 2023

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Sevgiler. İyi haftalar olsun.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!