Balık Burcu Mart 2024

Balık Burcu Mart 2024

Balık Burcu Mart 2024

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Baharın ilk ayını konuşacağız bu kez. Güzel bir zamandayız.

İlkbaharı karşılarken, nasıl bir ay var önümüzde, neler olabilir, birlikte bakalım.

Bu öngörüler ; yükseleni balık olanlar için tutarlı olur. Çünkü ; Öngörüler teknik olarak yükselene göre yapılabiliyor. Evler üzerinden öngörü yapıyoruz ve yükselenimiz 1.evimiz. Ev hesabı yükselenden başlıyor. Her zamanki gibi söyleyeyim yine.


GÜNEŞ

Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda. 1.evinizde.

1.evden geçen bir Güneş başlangıçlar getirir. Yeni şeylerin habercisidir.

Kendiniz için, hayatı daha güzel yaşamak için değiştirmeye niyet ettiğiniz neler var ? İşte onlar için harekete geçin diyeceğim. Güneş ihtiyacınız olan enerjiyi, cesareti, motivasyonu, kararlılığı getirecektir. Ateş elementinin temsilcisidir. Ateş kuvvetlenir Güneş ile.

Planlarınız, yapmak istedikleriniz için değerlendirin bu Güneş transitini.

1.ev kişisel bir alan. Doğrudan bizi, kişiliğimizi, karakterimizi anlatıyor. Davranışlarımız, davranışlarda eğilimlerimiz, düşünme şekillerimiz..Bunlar 1.evin konusu.

Güneş kendinize dair önemli farkındalıklar getirecektir size. Kendinize, yaptıklarınıza, seçimlerinize objektif gözle bakacağınız bir zaman.

20 Mart günü 06:07’de koç burcuna geçiyor Güneş. 2.evinize geliyor.

Burası para alanı. Kazançlarımız, gelir kaynaklarımız, harcamalarımız, maddi olanaklarımız bu evin konusu.

Güneş’in geçtiği ev konularında bir toparlanma yaşarız. Dağıldığını, kontrolden çıktığını düşündüğümüz şeyleri derleriz, toplarız.

Neler yapabileceğimize bakarız. Güzel fırsatlar doğar. Yeni şeyler olur. Bir açılım olur Güneş ile. Pozitif değişimler olur.

Bu transit ; maddi konularda fırsat zamanı sizin için.

Kazançlarınızın artabileceği, ödemelerinizi daha kolay yapabileceğiniz, bir süredir satın almak istediğiniz, bütçe yaratmaya çalıştığınız şeyler varsa, o alışverişlerinizi yapabileceğiniz, parasal açıdan şanslı bir zaman.


Balık Burcu Mart 2024


MERKÜR

Merkür 10 Mart’a kadar balık transitinde. 1.evinizde.

Merkür’ün 1.ev geçişlerinde, iletişimlerimiz artıyor günlük hayatımızda. Haberleşmelerimiz artıyor. Daha çok görüşüyoruz, daha çok konuşuyoruz. Bildirimler geliyor. Bizim duyurduğumuz şeyler oluyor.

Öyle bir zaman sizin için.

İşinizde toplantılarınız artabilir. İrtibatlarınız artabilir. Reklam, tanıtım çalışmaları için de kullanın Merkür’ü diyeceğim.

Kişisel gelişim demektir ayrıca 1.ev. Kişiliğimiz, karakterimiz, davranış modellerimiz, düşüncelerimiz, bakış açılarımız, algılarımız, bizi oluşturan şeyler 1.evle ilgili. Kendinizle ilgili farkındalığınızı artıracak deneyimler getirebilir Merkür size. Geliştirmeniz gereken noktaları durumlar, haller, deneyimler içinde gösterebilir.

Merkür 10 Mart’ta, 07:03’te koç burcuna geçiyor. 2.evinize geliyor.

Parasal konularda bir hareketlilik doğacaktır Merkür ile.

Kazancınızı büyütecek fikirleriniz olabilir. İşinizde daha çok duyuru, tanıtım yapabilirsiniz.

Mental odağımızı simgeler Merkür. Maddi konulara, ilerisi için maddi güvence olacak birikim, sigorta, emeklilik planı gibi konulara odaklanabileceğiniz bir zaman. Bu yönde araştırmalarınız olabilir.

Paranızı korumak için, çoğaltmak için neler yapabileceğinize bakabilirsiniz.

Finansal okuryazarlık önemli bir kavram. Burada bunu görüyorum. Bu transitte parayla ilişkinizi geliştirebilirsiniz.


Balık Burcu Mart 2024


VENÜS

Venüs 12 Mart’a kadar kova burcundaki transitine devam ediyor. 12.evinizde.

Size iç huzurunuzu nasıl oluşturabileceğinizi öğretmeye, huzuru besleyecek şeyler göstermeye geliyor Venüs.

İç dünyanızı şifalandırmak, zorlu duygulardan, öfkelerden, kızgınlıklardan, üzüntülerden özgürleşmek, yaşananları geride bırakmak, deneyimlerden sadece almanız gerekeni almak, önünüze bakmak, kendinizi iyi etmek istiyorsanız, ruhunuzun buna ihtiyacı varsa, işte bu dönem bu şifalanmayı yaşayabilirsiniz, hayatın vesileleri ile.

Karşınıza yollar, yöntemler çıkabilir. Uzmanlar, eğitmenler çıkabilir. Websiteler, kanallar, içerikler çıkabilir.

Bu dönem, sizin için kendinizi iyileştirme zamanı.

Venüs 12 Mart günü 00:51’de balık burcuna geçiyor gün başlarken. 1.evinize geliyor.

Daha çok eğlenmek, hayattan daha çok keyif almayı istemek, keyiflere odaklanmak. Kişisel bakıma daha çok özenmek. Derlenip toparlanmak. Böyle bir Venüs transiti diyebilirim.

Sanatı simgeler ayrıca Venüs. Sanatsal konularla meşgul olabilirsiniz. Yeni bir hobi, yeni bir meşguliyet başlayabilir. Kendinize keyif alacağınız yeni bir alan yaratabilirsiniz. Yazmak, çizim yapmak, bir enstrüman öğrenmeye başlamak, her tür şey olabilir bu.

İlişkiler için de güzel bir transit. Sevdiklerinizle çok güzel şeyler yapabilirsiniz. Mutluluklar var. Paylaşılacak güzel anlar var. Bir kutlama da olabilir yakın çevre içinde. Doğrudan sizin de olabilir konu, vereceğiniz bir davet olabilir.

Keyifleri çoğaltmak, dünyevi olanla daha çok ilişki kurmak, topraklanmak, köklenmek, ilişkiler içinde paylaşımları artırmak. Böyle bir dönem.


Balık Burcu Mart 2024


MARS

Mars 23 Mart’a kadar kova burcunda. 12.evinizde.

Duygu dünyanızı şifalandırıyorsunuz. Bir şeyler önce köpürebilir, ama sonra durulacak.

Hangi şeyin içinden niye geçiyor olabilirsiniz ? O şeyler sizi hangi açılardan geliştirmek istiyor olabilir, buraları okumaya çalışın.

12.ev içe dönmekle ilgili. Mars ise enerji demek.

Mars kovada/12.evinizde iken halsizlikler, yorgun hissetme halleri, isteksizlikler yaşayabilirsiniz. Motivasyonunuzun, hevesinizin eksildiği durumlar olabilir. Bağışıklığınız da göreceli olarak düşük olabilir. Besleyin kendinizi. Hem fiziksel, hem ruhsal anlamda besleyin.

Mars 23 Mart günü 01:48’de balık transitine başlıyor. 1.evinize geliyor.

Bir süredir üzerinde çalıştığınız, hazırlandığınız, beklettiğiniz projeleriniz, planlarınız varsa, onları uygulamak, hayata geçirmek adına güzel bir dönem. Atılımların, başlangıçların zamanı sizin için.

Ancak hırsa kapılmadan ilerlemeniz önemli. Kendinize fazla yüklenmeden ilerlemeniz önemli. Mars böyle bir enerjidir çünkü.

Sakarlıklara, dikkatsizliklere karşı temkinli olun diyeceğim ayrıca. Daha çok açın gözünüzü. Acelecilikten uzak olun. Hızlı hareket etmek, telaş enerjisine girmek işleri daha çok bozuyor aslında, değil mi ?Acelecilikten doğan olumsuz durumlarla daha çok gecikiyoruz. İşler daha çok şaşıyor.

Dingin ve kontrollü olmak, öyle ilerlemek gerekiyor.

Spora başlamak için çok güzel bir zaman olduğunu da söyleyeyim. Bu yönde bir başlangıcınız da olabilir. Kendiniz için atın derim bu adımı. Sağlık durumumuz müsaitse spor mutlaka olmalı hayatımızda, günlerimizin içinde.


Balık Burcu Mart 2024


Mart 2024 Ay Döngüleri :

10 Mart : Balık Burcunda Yeniay : Ay 20° Balık, Güneş 20° Balık

1.evinizde olacak bu yeniay. Uranüs’ün uyumlu açısıyla doğacak güzel bir yeniay geliyor bu kez.

1.ev doğrudan bizi, seçimlerimizi, kararlarımızı, yola çıkmayı, adım atmayı, çıktığımız yolları anlatıyor.

Güzel bir başlangıcınız olabilir bu yeniayda. Sizin için önemli olacak, yolun devamına şekil verecek, iyi bir başlangıcınız olabilir.

Birden fazla konu içinde değişim yaşayabilirsiniz.

Balık tamamlanmayı, sonlanmayı simgeliyor. Bir şey bitebilir ve bu size çok iyi gelebilir. Yeni başlayacak güzel şeyler, bir şeylerin bitişiyle gerçekleşebilir.

Zararlı bir alışkanlığı bırakmak da olasılıklar içinde.

Bir sıfırlanma, yenilenme, yeniden doğuş resmi var karşımda. Kapatacağınız hesaplar, defterler var, kendinize açacağınız yeni temiz sayfalar var.

Niyetler hayata geçiyor. Planlar gerçekleşiyor. Kuvvetli bir yenilik enerjisi. Yıl içinde şanslı olduğunuz vakitlerinden biri. Çok iyi kullanın.


Balık Burcu Mart 2024


25 Mart : Terazi Burcunda Dolunay + Ay Tutulması : Ay 5° Terazi, Güneş 5° Koç

8.evinizde bir dolunay ve aynı zamanda bir Ay tutulması.

Ay tutulmaları dolunay vakitlerinde gerçekleşirler. Fark ise şu ; dolunaydan daha güçlüler. Büyük bir dolunay etkisi olarak düşünebilirsiniz Ay tutulmalarını.

8.ev konularında tamamlanacak şeyler olabilir.

8.ev parasal konuları, yasal paraları, yasal düzlemde hak edilmiş paraları, maddi hakları, başkalarından gelen/hakkımızın-payımızın olduğu paraları simgeliyor. Terazi burcu ise hukuksal konuları, davaları, hukuki süreçleri.

Dava sürecinde olan parasal konular, tazminat, sigorta, mal paylaşımı, nafaka, miras gibi gündemleri olanlar, buralarda tamamlanmalar yaşayabilirler. Süreç sonlanabilir ya da ilerleme yönünde yeni gelişmeler olabilir.

Bir mülkün satışı/paylaşımı, miras paylaşımı gibi süreçler içinde olanlar konunun sonuna gelmiş olabilirler.

Bir tazminat alınabilir. Bir nafaka bağlanabilir. Bir sigorta, prim, ödeme konusu tamamlanabilir.

Bir yatırım konusu netleşebilir. Ev alacak olanlar olabilir. Bir yatırım için bir kredi alınabilir. Bir kredinin ödemesi tamamlanabilir.

Parasal konularda değişecek şeyler var.


Balık Burcu Mart 2024


Mart ayı genel olarak böyle görünüyor sizler için.

Danışmanlıklar için iletişim adresimi de vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Balık Burcu Mart 2024


Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Balık Burcu Mart 2024


Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

Keyifli, huzurlu, bereketli bir ay diliyorum. Esenlikler.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!