13-19 Kasım 2023

13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar herkese,

Burada 13 Kasım haftasının burçlar için olasılıklarını göreceksiniz.

Yorumlarıma başlamadan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi günü Ay akrepte. 8.evinizde. Büyük alışverişler önermem çok. Aceleci olmamak daha iyi olabilir bugün için.

Salı ve Çarşamba günü Ay yay burcunda. 9.evinizde olacak. Kitap alışverişleri olabilir. Bilgi, eğitim yönünde sizi besleyecek şeyler satın alabilirsiniz. Uzaklardan birileri ile iletişimleriniz de olabilir.

Perşembe ve Cuma günü + Cumartesi 14:27’ye kadar Ay oğlak burcunda. Bu kez 10.evinizde. İşinizde güzel şeyler olabilir. Düzen kurmak, sistem kurmak, üretimleri yenilemek, daha çok tanıtım yapmak, kazanç sağlayacak, fayda getirecek şeyler yapmak gibi şeyler var burada.

Cumartesi 14:27 sonrasında + Pazar günü Ay kova burcunda. 11.evinizde. Bir grup çalışmasına katılabilirsiniz. Bir etkinlik, bir eğitim içinde yer alabilirsiniz.

Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. İletişimler artıyor. Sosyal medyada yaptığınız şeyler varsa burası için yeni fikirler bulabilirsiniz, projeler üretebilirsiniz.


13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü Ay akrepte. 7.evinizde. Başkaları ile ortaklı kazançlarınız, işleriniz varsa paylaşımlar olabilir. Alım satım konuları olabilir. İşinizde vergi, defter, beyanname, muhasebecilik konularınız olabilir.

Salı ve Çarşamba günü Ay yay burcunda. 8.evinizde. Uzaklarla para alışverişleri, para transferleri olabilir.

Perşembe ve Cuma günü + Cumartesi 14:27’ye kadar Ay oğlak burcunda. 9.evinizde olacak. Bir eğitimin kaydı, başvurusu, akademik tarafta yapılacak resmi işler..Böyle şeyler geliyor aklıma oğlak ve 9.ev temaları bir araya geldiğinden.

Hocalarınızla iletişimleriniz olabilir. Yapmanız gereken şeyleri söyleyebilirler. Akademik çalışmalarınız, yayınlanması istediğiniz araştırmalarınız, makaleleriniz varsa bunların başvurusunu yapabilirsiniz.

Cumartesi 14:27 sonrasında + Pazar günü Ay kova burcunda. 10.evinizde. İşinizde yeni bağlantıların doğabileceği günler.


13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü Ay akrepte. 6.evinizde. Gün içinde plansız işler meşgul edebilir bugün sizi. Planlarınızı değiştirip o şeylerle ilgilenebilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günü Ay yay burcunda. 7.evinizde. Eşinizin bir seyahati olabilir. Yay uzakları, 7.ev ise eşi simgeliyor.

Yay burcu akademi demektir ayrıca. 7.ev ise bize eşlik eden hocalarla, danışman hocalarla ilgili bir ev. Danışman hocanızla birlikte kararlaştıracağınız, seçimini yapacağınız, güzergah oluşturacağınız konular olabilir.

Perşembe ve Cuma günü + Cumartesi 14:27’ye kadar Ay oğlak burcunda. 8.evinizde. Ödemelerinizi yapabilirsiniz. Oğlak geçişi olduğu için devlet birimlerine ödemeler olabilir özellikle.

Cumartesi 14:27 sonrasında + Pazar günü Ay kova burcunda. 9.evinizde. Arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz, sosyalleşebileceğiniz günler.


13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü Ay akrepte. 5.evinizde. Bir egosantrik davranış kızdırabilir sizi. Birinden uzaklaşabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günü Ay yay burcunda. 6.evinizde. Uzaklarla iş bağlantıları doğabilir.

Perşembe ve Cuma günü + Cumartesi 14:27’ye kadar Ay oğlak burcunda. 7.evinizde. Devlet birimlerinde işlemleriniz olabilir. Beyan edeceğiniz bilgiler olabilir.

Cumartesi 14:27 sonrasında + Pazar günü Ay kova burcunda. 8.evinizde. Yakın çevre içinde borç aldığınız kimseler olduysa, ödemenizi yapabilirsiniz.


13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü Ay akrepte. 4.evinizde. Ev içinde bir huzursuzluk olabilir. Münakaşaları büyütmeyecek yönde bir tutumda olmanız iyi olur. Bugün bir yeniay var. İçinde Mars ve Uranüs var. Yükseltmeyin diyeceğim enerjileri.

Salı ve Çarşamba günü Ay yay burcunda. 5.evinizde. Bir etkinlik, bir gösteri için bilet alabilirsiniz. Bir atölye çalışmasına, sanatsal bir çalışmaya katılabilirsiniz. Spor salonuna kayıt yapabilirsiniz. Böyle niyetleriniz varsa Ay burada iken yapabilirsiniz bunları. Bir yabancı dil eğitimi de olasılıklar içinde.

Perşembe ve Cuma günü + Cumartesi 14:27’ye kadar Ay oğlak burcunda. 6.evinizde. İşinizde yapmanız gerekenler artıyor gibi. Yoğun geçebilir bu oğlak günleri.

Cumartesi 14:27 sonrasında + Pazar günü Ay kova burcunda. 7.evinizde. Sosyal bağlantılarınız içinde bir konunuza aracı olacak, referans olacak biri olabilir. Bir öneri, bir tavsiye, bir yönlendirme alabilirsiniz birinden. Tanıdık bağlantılarla yapılacak işler var gibi.


13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü Ay akrepte. 3.evinizde. Yakın akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Yardımlaşmalar olabilir.

Salı ve Çarşamba günü Ay yay burcunda. 4.evinizde. Uzaklardan misafirler var gibi.

Perşembe ve Cuma günü + Cumartesi 14:27’ye kadar Ay oğlak burcunda olacak. 5.evinize geliyor. Çocuklarınızın düzeni, konforu, günlük konuları için yapacağınız şeyler olabilir. Satın alacağınız şeyler olabilir.

Cumartesi 14:27 sonrasında + Pazar günü Ay kova burcunda. 6.evinizde. İşinizde bildirimini yapmanız, gruplara, kalabalıklara duyurmanız gereken şeyler olabilir. Bir toplantı, bir organizasyon da olasılıklar arasında.


13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü Ay akrepte. 2.evinizde. Para oluyor çoğunlukla konumuz Ay buradan geçerken. Bir para akışı olabilir. Kazançlarınız olabilir. Güzel bir alışverişiniz olabilir.

Salı ve Çarşamba günü Ay yay burcunda. 3.evinizde. Yakın akrabalardan, kuzenlerden, arkadaşlardan uzaklarda olanlar varsa onlarla iletişimleriniz olabilir.

Kardeşlerinizin vize, pasaport konuları olabilir. Yurt dışı bağlantılı bir başvuruları olabilir. Yabancı dil eğitimleri olabilir. Bu yönde bir başlangıç, bir kurs kaydı olabilir.

Perşembe ve Cuma günü + Cumartesi 14:27’ye kadar Ay oğlak burcunda. 4.evinizde. Aile içinde birinin birine otorite tavrında davranması gibi bir şey var burada. Bu da tabii kişiyi rahatsız edebilir. Tavrını koyabilir, sınırlarını gösterebilir kişi.

Her birey kendi seçimlerini yapmakta özgür. Sevdiklerimizin iyiliği için önerilerimizi sunabiliriz. Ama seçimlerine müdahale edemeyiz.

Cumartesi 14:27 sonrasında + Pazar günü Ay kova burcunda. 5.evinizde. Bu ev etkinlikleri, aktiviteleri, kova burcu ise arkadaşlarımızı, grupları, grup çalışmalarını simgeliyor. Bir aktiviteye katılabilirsiniz. Bir grup çalışması içinde yer alabilirsiniz bu kova transitinde.


13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi günü Ay akrepte. 1.evinizde. Bitireceğiniz, düzenini değiştireceğiniz bir şey olabilir. Yeni bir şey yapmaya başlayabilirsiniz bir konu için.

Salı ve Çarşamba günü Ay yay burcunda. 2.evinizde. Uzaklardan gelecek paralar, para transferleri olabilir.

Perşembe ve Cuma günü + Cumartesi 14:27’ye kadar Ay oğlak burcunda. 3.evinizde. Yakın akrabalarınızdan büyükler için yapacağınız şeyler olabilir. Yaşından dolayı bir şeyi yapamayan bir akrabanıza yardımcı olabilirsiniz.

Cumartesi 14:27 sonrasında + Pazar günü Ay kova burcunda. 4.evinizde. Ailenizle bir araya gelebilir, güzel bir program yapabilirsiniz. Güzel bir yere gidebilirsiniz birlikte.


13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü Ay akrepte. 12.evinizde. Bir borcunuzu bitirebilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günü Ay yay burcunda. 1.evinizde. Yeni bir gezi planı mümkün. Yeni şeyler keşfetmek istiyorsunuz yine. Tabiatınız bu 🙂 Ruhunuz bunu istiyor.

Perşembe ve Cuma günü + Cumartesi 14:27’ye kadar Ay oğlak burcunda. 2.evinizde olacak bu kez. İşinizde kazançlarınızı büyütecek yeni uygulamalarınız olabilir.

Cumartesi 14:27 sonrasında + Pazar günü Ay kova burcunda. 3.evinizden geçecek. Yakın arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçirebilirsiniz.


13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü Ay akrepte. 11.evinizden geçiyor. Dost çevreleri içinde borç alış verişleri olabilir.

Salı ve Çarşamba günü Ay yay burcunda. 12.evinize geliyor. Biraz dinlenmeye, durmaya ihtiyacınız var gibi.

Perşembe ve Cuma günü + Cumartesi 14:27’ye kadar Ay oğlak burcunda. 1.evinizde olacak. Yeni bir heves, güzel bir başlangıç görüyorum burada. Yeni yeni niyetleriniz var. Yaşamınıza çekidüzen vermek istediğiniz noktalarda sorumluluk alıyorsunuz. Adımlarınızı atıyorsunuz.

Cumartesi 14:27 sonrasında + Pazar günü Ay kova burcunda. 2.evinizde olacak bu kez. Bir yakınınızdan, bir dostunuzdan gündeminizde olan bir konuya destek gelebilir. Biri yardımcı olabilir, eşlik edebilir size. Güzel bir katkısı olabilir.


13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü Ay akrepte. 10.evinizde. İşinizde yöneticilerin yeni kararları olabilir. Çok akılcı, çok mantıklı şeyler olmayabilir bunlar. Beğenilmeyebilir. Doğru bulmayanlar olabilir. Siz de aynı görüşte olabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günü Ay yay burcunda. 11.evinizde. Bir arkadaşınızın yanına gitmek, bir gezi, belki bir seyahat mümkün. 11.ev arkadaşları, yay burcu ise yolculukları, seyahatleri simgeliyor.

Perşembe ve Cuma günü + Cumartesi 14:27’ye kadar Ay oğlak burcunda. 12.evinizde. Bir şey enerjinizi düşürebilir, modunuzu aşağı çekebilir. Üzülmek yerine o konunun sizi neden etkilediğine bakın, öyle bir durum olursa.

Duyguları yönetmeyi öğrenmek. Onları yönetmekten de ziyade ortaya çıkamayacakları bir bütünlükte, ruh bütünlüğünde olmak aslında gerçek mesele. Etki almayacak, duygu üretmeyecek bir bütünlükte olmak.

Cumartesi 14:27 sonrasında + Pazar günü Ay kova burcunda. 1.evinizde. Son günlerde planladığınız şeyleri yapabilirsiniz. Bir yere gidebilirsiniz. Katılacağınız bir şey olabilir. İletişimler var.


13-19 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü Ay akrepte. 9.evinizde. Okulu olanlar, akademinin içinde olanlar için hareketi yüksek bir gün. Enerji de biraz fazla yüksek gibi. İletişimlerde kontrollü olun. Ölçüsünden taşan şeyler, beklemediğiniz şekilde büyüyebilir. Özenli olmak fayda getirir.

Salı ve Çarşamba günü Ay yay burcunda. 10.evinizde. İşinizde uzak şehirlerle, başka ülkelerle bağlantılı konular meşgul edebilir sizi Ay’ın bu geçişinde.

Perşembe ve Cuma günü + Cumartesi 14:27’ye kadar Ay oğlak burcunda. 11.evinizde. Ekip olarak, grup olarak tasarlanacak şeyler. Planlanacak şeyler. Organize edilecek şeyler. Burada bunlar var.

Cumartesi 14:27 sonrasında + Pazar günü Ay kova burcunda. 12.evinizde. Dost çevreleri içinde bir şeye gücenebilirsiniz.

Verdiğimiz değeri, gördüğümüz değere eşit tutmak gerekiyor ilişkiler içinde. Çok verici olmamak, herkesi öyle çok da alıp başının üzerine koymamak gerekiyor. İhtiyaç varsa mesafeleri düzenleyin.


                            

Bir elementler serim var. ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İçinde olduğumuz transitleri de ekleyeyim buraya ↓

Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023

Venüs Terazi Burcunda 8 Kasım-4 Aralık 2023

Merkür Yay Burcunda 10 Kasım-1 Aralık 2023

Mars Akrep Burcunda 12 Ekim-24 Kasım 2023

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Sevgiler.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!