6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçlar

6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar herkese,

Burada 6 Kasım haftasının burçlar için olasılıklarını göreceksiniz.

Yorumlarıma başlamadan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi günü Ay aslan burcunda. 5.evinizde. Güzel bir etkinlik için program yapabilirsiniz kendinize. Bir sanat gösterisine katılmak, bir etkinliğe katılmak gibi bir şey, belki bir doğa yürüyüşü, belki rutin dışı bir aktivite yapabilirsiniz.

Salı, Çarşamba  + Perşembe günü 11:07’ye kadar Ay başak burcunda. 6.evinizde. İşler, dosyalar, yapılacaklar var önünüzde 🙂 Başak günleri tempolu geçiyor çoğunlukla. Temizlik ve düzenleme işleriniz de olabilir.

Perşembe 11:07 sonrasında + Cuma ve Cumartesi günü Ay terazi burcunda. 7.evinizde. Danışmanlık yaptığınız bir işiniz varsa yeni bağlantılar doğabilir. Siz bir danışmanlık alabilirsiniz. Özel ders almak istediğiniz bir konuda bir hoca ile anlaşabilirsiniz. İş birlikleri doğuyor.

Pazar günü Ay akrep burcunda. 8.evinizde. Ailenize maddi katkılarınız olabilir. Ödemelere katılabilirsiniz.


6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü Ay aslan burcunda. 4.evinizde. Eviniz için güzel bir alışveriş yapabilirsiniz. Şıklık, dekorasyon açısından değiştireceğiniz bir şey olabilir.

Salı, Çarşamba  + Perşembe günü 11:07’ye kadar Ay başak burcunda. 5.evinizde. İşinizde karlı, kazançlı güzel gelişmeler olabilir. Tanıtmak, duyurmak istediğiniz çalışmalarınız için kullanın bu günleri.

Perşembe 11:07 sonrasında + Cuma ve Cumartesi günü Ay terazi burcunda. 6.evinizde. İşinizde yeni bağlantılar kurabileceğiniz günler. El sıkışmalar olabilir, karşılıklı kazanacağınız iş birlikleri de başlayabilir.

Pazar günü Ay akrep burcunda. 7.evinizde.  Eşinizle, partnerinizle ortaklaşa alacağınız bir karar olabilir. Bir alışveriş, bir alım satım konusu, yatırım olarak düşündüğünüz bir şey olabilir bu.


6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü Ay aslan burcunda. 3.evinizde. Arkadaşlarınızla iletişimler artıyor. Yakın çevre içinde bir hareketlilik var, haberleşmeler var.

Salı, Çarşamba  + Perşembe günü 11:07’ye kadar Ay başak burcunda. 4.evinize. Bu alan evimizi, başak burcu ise temizlik, düzenleme işlerini anlatır. Evinizle meşgul olmak, yaşam alanınızı temizlemek, düzenlemek isteyebilirsiniz bugün.

Perşembe 11:07 sonrasında + Cuma ve Cumartesi günü Ay terazi burcunda. 5.evinizde. Hobileriniz için alışverişleriniz olabilir. Keyif alacağınız yeni bir şeye başlayacak olabilirsiniz. Güzel şeyler var burada. Hem yaratıcılığınızı besleyecek, hem yaşamınızda size bir soluklanma alanı olacak güzel yeni bir hobi mümkün.

Pazar günü Ay akrep burcunda. 6.evinizde. İşinizde yapmanız gereken bir hazırlık olabilir. Bir planlama olabilir. Bir şeyi organize etmek olabilir. Böyle bir hareketlilik var.


6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü Ay aslan burcunda. 2.evinizde. Bir alışveriş için alternatiflerinizi araştırabilirsiniz. Önceliklendireceğiniz alışverişler olabilir. Bütçenizi doğru kullanmak için ‘şimdilik kalsın, sonra alırım’ diyeceğiniz şeyler olabilir.

Salı, Çarşamba  + Perşembe günü 11:07’ye kadar Ay başak burcunda. 3.evinizde. Bir yakınınıza yardımcı olabilirsiniz. Bir ameliyat geçirmiş olabilir. Bir rahatsızlığı olabilir. Ona refakat edebilirsiniz. Evini temizleyebilir, yemek yapabilirsiniz onun için. Başak burcu sağlığı simgeler. Aynı zamanda ihtiyacı olana yardımcı olmakla ilgili. 3.ev ise akrabalarımızı, yakınlarımızı sembolize ediyor. Böyle bir destek konusu görüyorum burada.

Perşembe 11:07 sonrasında + Cuma ve Cumartesi günü Ay terazi burcunda. 4.evinizde. Evinizde misafir ağırlayabileceğiniz günler. Evinizde kendinizle kalmak, dışarıda olmak yerine, evin tadını çıkarmak isteyebileceğiniz günler.

Anne babanızla ilgili konularınız da olabilir. Onlar için düzenini yenileyeceğiniz şeyler olabilir. ‘Artık onu kullanma. Bunu kullan. Böyle yap’ diyeceğiniz şeyler olabilir konforları için.

Pazar günü Ay akrep burcunda. 5.evinizde. Sosyal, renkli, eğlenceli bir gün. Bir aktivite planlayabilirsiniz kendinize.


6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü Ay aslan burcunda. 1.evinizde. İşinizde ya da hayatınızın başka bir yerinde yaptığınız çalışmaları, göstermek, tanıtmak istediğiniz işleri görünür kılabileceğiniz bir gün. Bu yönde bir isteğiniz ya da teknik olarak reklam ihtiyacınız varsa bu destekleyici günü kullanın. Çevrenize duyuracağınız şeyler de olabilir. Kararlarınızı bildireceğiniz durumlar, kişiler olabilir. Bugün haberler, havadisler sizde 🙂

Salı, Çarşamba  + Perşembe günü 11:07’ye kadar Ay başak burcunda. 2.evinizde. Paradan yana şanslı, bereketli günler.

Perşembe 11:07 sonrasında + Cuma ve Cumartesi günü Ay terazi burcunda. 3.evinizde. Yeni tanışmalar, yeni bir sosyal ortam, yeni arkadaşlıklar +  yakın çevrede de iletişimler var gibi.

Pazar günü Ay akrep burcunda. 4.evinizde. Evinizle ilgileneceğiniz, evinizin ihtiyaçlarıyla meşgul olabileceğiniz bir gün.


6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü Ay aslan burcunda. 12.evinizde. Halsiz, yorgun, isteksiz olmak mümkün. 12.ev günleri enerjinin düştüğü zamanlardır. Mümkünse dinlenin. Değilse enerjinizi yükseltecek şeyler yapmak mantıklı olur.

Salı, Çarşamba  + Perşembe günü 11:07’ye kadar Ay başak burcunda. 1.evinizde. Bir tanıtım, bir duyuru, işinizde bir reklam çalışmanız olabilir. Kişisel hayatınızda da duyuracağınız şeyler olabilir. Yeni kararlar da var.

Kendinizle ilişkinizde, yaşamla ilişkinizde nerelerde nelerin değişmesi gerektiğini görüyorsunuz.

Perşembe 11:07 sonrasında + Cuma ve Cumartesi günü Ay terazi burcunda. 2.evinizde. Yeni müşteriler, yeni bağlantılar, kazançlar var olasılıklar içinde.

Pazar günü Ay akrep burcunda. 3.evinizde. Bir yakınınız bir ameliyat olabilir. Kendisine bir ziyaretiniz olabilir.


6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü Ay aslan burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız şeyler olabilir. Sosyal bir gün.

Salı, Çarşamba  + Perşembe günü 11:07’ye kadar Ay başak burcunda. 12.evinizde. Bu kez daha çok kendinizlesiniz. Biraz içe dönmek, durmak, yavaşlamak istiyorsunuz sanırım. Buna ihtiyacınız var gibi. İhtiyaçlarınızı göz ardı etmeyin.

Perşembe 11:07 sonrasında + Cuma ve Cumartesi günü Ay terazi burcunda. 1.evinizde. Girişimleriniz için kullanabilirsiniz bu günleri. Üzerinde etraflıca düşündüğünüz, planlandığınız, hazırlandığınız şeyler için adım atabilirsiniz.

Pazar günü Ay akrep burcunda. 2.evinizde. Bir ödemenizi yapabilirsiniz. Para gelişleri de olabilir ama ödemelere gidiyor gibi bu paralar.


6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi günü Ay aslan burcunda. 10.evinizde. İşinizde bir şey kızdırabilir sizi. Yöneticilerden birinin kibirli bir tavrı keyfinizi kaçırabilir. Böyle şeylere müsaade edince hep devamı geliyor. Hem de artarak geliyor. Kişinin öz saygısıyla kendisini ifade etmesi, sınırlarını koruması gerekiyor.

Salı, Çarşamba  + Perşembe günü 11:07’ye kadar Ay başak burcunda. 11.evinizde. Sosyal hayatınızda hareketli günler. Yeni bir sosyal ortam belki. Bir grup çalışması belki. Arkadaşlarınızla yapacağınız bir organizasyon belki. Hepsi olabilir.

Perşembe 11:07 sonrasında + Cuma ve Cumartesi günü Ay terazi burcunda. 12.evinizde. Bitmesi gereken bir dialog bitebilir. Hayatınızdan çıkaracağınız birisi/birileri olabilir.

Pazar günü Ay akrep burcunda. 1.evinizde. Taze bir başlangıç var. Yeni kararlarınız ve atılımlarınız var. Temiz bir değişim enerjisi içindesiniz.


6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü Ay aslan burcunda. 9.evinizde. Uzaklarda olan arkadaşlarınızla, akrabalarınızla iletişimleriniz olabilir.

Salı, Çarşamba  + Perşembe günü 11:07’ye kadar Ay başak burcunda. 10.evinizde. İşinizde yeni bir sistem kurmak, işleyişleri, akışları iyileştirmek, ürünleri, hizmetleri geliştirmek gibi konularınız varsa güzel bir ilerleme olacaktır Ay burada iken. Neyi nasıl yapmanız gerektiğini buluyorsunuz. Netleşip kararını vereceğiniz şeyler var.

Perşembe 11:07 sonrasında + Cuma ve Cumartesi günü Ay terazi burcunda. 11.evinizde. Arkadaş gruplarından tanıdığınız kişiler bir şeylerde yardımcı olabilirler size. Bir usta lazımdır örneğin, tanıdık bir tamircinin, ustanın telefonunu verebilirler. Bir doktor tavsiyesi olabilir. Almak istediğiniz bir eğitim vardır, bir hoca/okul önerisi gelebilir. Böyle şeyler kastediyorum.

Pazar günü Ay akrep burcunda. 12.evinizde. Para çıkışları olabilir. Masraflar, harcamalar olabilir.


6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü Ay aslan burcunda. 8.evinizde. Bir hediye alabilirsiniz birine. Böyle bir konunuz olabilir. Bir kutlamaya katılacak olabilirsiniz. Bunun hazırlığını yapabilirsiniz.

Salı, Çarşamba  + Perşembe günü 11:07’ye kadar Ay başak burcunda. 9.evinizde. İş ve para konusunda şanslı günler. Uzaklarla da iletişimler var gibi.

Perşembe 11:07 sonrasında + Cuma ve Cumartesi günü Ay terazi burcunda. 10.evinizde. İşinizde yeni anlaşmalar yapabilirsiniz, yeni yeni iş birlikleri doğabilir.

Pazar günü Ay akrep burcunda. 11.evinizde. Bu kez sosyalleşme zamanı. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.


6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü Ay aslan burcunda. 7.evinizde. Hocalarınız, koçluk aldığınız, özel ders aldığınız bir spor branjı/sanatsal çalışmalar varsa ders gününüz olabilir. Bu yönde bir niyetiniz, planınız varsa araştırdığınız hocalarla iletişime geçebilirsiniz.

Salı, Çarşamba  + Perşembe günü 11:07’ye kadar Ay başak burcunda. 8.evinizde. İşinizde vergi, sigorta ödemeleriniz, muhasebe işlemleriniz olabilir.

Perşembe 11:07 sonrasında + Cuma ve Cumartesi günü Ay terazi burcunda. 9.evinizde. Bir seyahatiniz olabilir. Yakın çevre içinde yolculuk yapacak biri olabilir. Eş demektir terazi. Eşinizin bir seyahati olabilir.

Pazar günü Ay akrep burcunda. 10.evinizde. İşinizde resmi konularla meşgulsünüz gibi. Vergi, beyanname konularınız olabilir.


6-12 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü Ay aslan burcunda. 6.evinizde. İşimizi simgeler bu ev. Aslan burcu ise tanıtmak, göstermek demektir. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi daha görünür kılmak için yapacağınız şeyler olabilir bugün. Kutlamalar da aslanın konusu. Ne olabilir ? Bir iş başarısını kutlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan birinin doğum gününü kutlayabilirsiniz örneğin.

Salı, Çarşamba  + Perşembe günü 11:07’ye kadar Ay başak burcunda. 7.evinizde. Başkaları ile birlikte hareket ettiğiniz, bir şekilde ortaklığınızın, bağınızın olduğu kişilerle birlikte kararlaştıracağınız şeyler olabilir. Danışmanlık almak istediğiniz bir konu varsa, uygun günler. Destekleyici günler. İşinde başarılı, uzman bir kişiyle irtibat kurabilirsiniz.

Perşembe 11:07 sonrasında + Cuma ve Cumartesi günü Ay terazi burcunda. 8.evinizde. Parasal konular, ödemeler var. Terazi burcu eş demektir. 8.ev ise başkalarından gelen kaynakları simgeler. Eşiniz bir isteğiniz için gereken bütçeyi sağlayabilir size. Sizin için satın alacağı bir şey olabilir.

Pazar günü Ay akrep burcunda. 9.evinizde. Bir gezi, yeni bir yerin keşfi, ufkunuzu büyütecek rutin dışı farklı bir şey. Bir ilmi bilgi. Bir uyanış. Bir şeyin doğrusunu bulmak. Yüzeysel bakabildiğiniz bir konuda derinleşebilmek. Mantığını, mekanizmasını anlayabilmek. 9.ev günlerinde böyle şeyler oluyor.


                            

Bir elementler serim var. ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İçinde olduğumuz büyük transitleri de ekliyorum aşağıya ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Sevgiler.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!