18-24 Eylül 2023 Haftalık Burçlar

18-24 Eylül 2023 Haftalık Burçlar

Merhabalar sevgili okuyucularım, nasılsınız ?

Bu hafta kimleri neler bekliyor, neler olabilir, burçlar üzerinden anlatacağım haftayı yine.

Öncelikle haftalık gündem burada ↓

18-24 Eylül 2023 Astroloji Gündemi

♠  ♠   ♠   ♠   ♠   ♠

Yorumlarıma başlamadan evvel ↓

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi, Salı günü ve Çarşamba 17:05’e kadar Ay akrep burcunda. 8.evinizde. Ödemelerinizi yapıyorsunuz. Bütçenizi dengelemek için bir alışverişi erteleyebilirsiniz. ‘Bunu şimdi almayayım, acelesi yok, sonra olsun’ diyebilirsiniz.

Çarşamba 17:05 sonrasında, Perşembe ve Cuma günü Ay yay burcunda. 9.evinize geliyor. Uzaklarla haberleşmelerimiz oluyor Ay burada olunca. Belki işinizde bir irtibat. Belki başka bir şehirde, yurt dışında olan bir dostunuzla bir sohbet. Uzaklarla dialoglar var.

Cumartesi ve Pazar günü Ay oğlak burcunda. 10.evinizde. İşinizde tempo yükseliyor. İşle ilgili konularınız, meşguliyetleriniz olabilir.


Yükselen Boğalar :

Pazartesi, Salı günü ve Çarşamba 17:05’e kadar Ay akrep burcunda. 7.evinizde. Özel ders aldığınız bir alan varsa, ders gününüz olabilir. Bir eğitim almaya karar verebilirsiniz. Bir yere kayıt yapabilirsiniz. Bir uzman kişiyle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Çarşamba 17:05 sonrasında, Perşembe ve Cuma günü Ay yay burcunda. 8.evinizde olacak. Aylık ödemelerinizi yapabilirsiniz. Çoğunlukla alacaklarımız vereceklerimiz, bütçemiz konumuz oluyor Ay burada iken.

Cumartesi ve Pazar günü Ay oğlak burcunda. 9.evinizde. Öğrenci iseniz eğitim hayatınızla ilgili işleriniz olabilir. Hocalarla iletişimler olabilir.


18-24 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi, Salı günü ve Çarşamba 17:05’e kadar Ay akrep burcunda. 6.evinizde. Günlük akış kalabalıklaşıyor, tempo yükseliyor. İşinizde düzenleyeceğiniz konular olabilir. Evinizde düzenleyeceğiniz alanlar olabilir. Temizlikleriniz olabilir.

Çarşamba 17:05 sonrasında, Perşembe ve Cuma günü Ay yay burcunda. Bu kez 7.evinize geliyor. Ay bu evde iken neler oluyor ? Kayıt işlemlerimiz oluyor. Taahhütler oluyor. Sözleşmeler, kontratlar doğuyor. Anlaşmalar, tarafların karşılıklı olarak kazanacağı iş birlikleri doğuyor. İşinizde, kişisel hayatınızda böyle şeyler olabilir. Bir hizmetten yararlanmak için bir şeye online bir kayıt yapmak bile transitin getirebilecekleri arasında. Herkes kendi hayat resmine göre etki alır geçişlerden.

Cumartesi ve Pazar günü Ay oğlak burcunda. 8.evinize geliyor. Parasal konular, ödemeler olur 8.ev günlerinde. Oğlak burcu ise resmi konuları, devlet birimlerini, bankaları temsil ediyor. E-devlet üzerinden ödemeler yapabilirsiniz, banka işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi, Salı günü ve Çarşamba 17:05’e kadar Ay akrep burcunda. 5.evinizde. Çocuklar için yapılacak alışverişler, harcamalar olabilir. Çünkü 8.ev para çıkışlarını, 5.ev ise çocukları temsil ediyor.

Çarşamba 17:05 sonrasında, Perşembe ve Cuma günü Ay yay burcunda. 6.evinizde olacak. İş yoğunluğu artıyor gibi. İşinizde, günlük düzen içinde değiştireceğiniz, yenileyeceğiniz şeyler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay oğlak burcunda. 7.evinizde bu kez. Birileri aracılığıyla yapacağınız şeyler olabilir. Yapacağınız şeylere katkı olacak, eşlik edecek kişiler olabilir. Bir alanda eğitim, özel ders almak istiyorsanız bir uzman kişiyle irtibat kurabilirsiniz. 


18-24 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi, Salı günü ve Çarşamba 17:05’e kadar Ay akrep burcunda. 4.evinizde olacak. Ev içinde meşguliyetler var gibi. Ay burada iken Jüpiter’den, Uranüs’ten karşıtlıklar alacak. Ailenizle gerginlikler olabilir. Ev içinde arıza, tamirat konuları olabilir. Stres yapmadan birlikte neyi nasıl yoluna koyabileceğinize odaklanmak daha güzel olur.

Çarşamba 17:05 sonrasında, Perşembe ve Cuma günü Ay yay burcunda. 5.evinizde. Bir gösteriye, bir konsere, bir etkinliğe katılabilirsiniz. Bir etkinlik için bilet alabilirsiniz. Hobilerinizde yeni şeyler yapabilirsiniz. Hobileriniz için alışveriş yapabilirsiniz 🙂

Cumartesi ve Pazar günü Ay oğlak burcunda. 6.evinizde olacak. Yeni hafta için önden hazırlamanız gereken şeyler olabilir. Bir tempo var sanırım burada. Bir koşturmalar, bir şeyler var 🙂


Yükselen Başaklar :

Pazartesi, Salı günü ve Çarşamba 17:05’e kadar Ay akrep burcunda. 3.evinizde. Kuzenlerle, akrabalarla, yakın çevreyle iletişimler var. Birbirinize vereceğiniz haberler var gibi. Misafirlikler de olabilir.

Çarşamba 17:05 sonrasında, Perşembe ve Cuma günü Ay yay burcunda. 4.evinizde olacak. Evinizle ilgili konular meşgul edebilir sizi. Bir şey bozulabilir. Bir şeyin değiştirilmesi gerekebilir ya da böyle bir sorun olmasa da siz bir şeyi yenilemek isteyebilirsiniz. Evle ilgili meşguliyetler ön planda.

Cumartesi ve Pazar günü Ay oğlak burcunda. 5.evinize geliyor. Hayatınıza bir hareket katmak, yeni renkler katmak için neler yapabileceğinizi düşünebileceğiniz, kendinize aktiviteler planlayabileceğiniz bir zaman. Yeni bir ilgi alanı, bir hobi de olasılıklar içinde.


18-24 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi, Salı günü ve Çarşamba 17:05’e kadar Ay akrep burcunda. 2.evinizde. Maddi şanslar var. Yeni kazançlarınız olabilir. Ama Ay’ın açıları para çıkışlarının da olabileceğini, hatta bunların sizi biraz kızdırabileceğini söylüyor. Alışverişleri aceleye getirmeyin derim. Uranüsyen etkiler var. Çok emin olmadığınız yerlerden alışveriş yapmayın. Acelesi olmayan şeyleri bekletirseniz iyi olabilir bu etkiler altında.

Çarşamba 17:05 sonrasında, Perşembe ve Cuma günü Ay yay burcunda. 3.eve geliyor. İletişimler canlanıyor, yakın çevre ile haberleşmeler var. Akrabalarınızla, kuzenlerinizle, yakın arkadaşlarınızla ‘birlikte gidelim, birlikte yapalım’ dediğiniz şeyler varsa o programlarınızı yapabilirsiniz bu günlerde. Şehrin içinde güzel gezileriniz olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay oğlak burcunda. 4.eve geliyor. Evinizde ilgilenmeniz gereken konular meşgul eder bu kez sizi. Aile büyüklerinize yardımcı olacağınız şeyler de olabilir. İhtiyaçları için siz devreye girebilirsiniz. Belki ev işleri. Belki kişisel bakımları. Belki parasal bir konu.


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi, Salı günü ve Çarşamba 17:05’e kadar Ay akrep burcunda. 1.evinizde. Biraz gergin açıları var. Büyük kararlar almamanız, fevri çıkışlar yapmamanız, konular üzerinde düşünmeniz, bunun için kendinize zaman tanımanız iyi olur. Olanı biteni analiz etmek istiyor olabilirsiniz. Bitireceğiniz şeyler olabilir. Ama bitişin şekli de önemli örneğin. Büyük hareketler yapmadan dingin bir tavırla ilerlemek daha güzel olabilir.

Çarşamba 17:05 sonrasında, Perşembe ve Cuma günü Ay yay burcunda. 2.eve geliyor, para getiriyor size sanırım 🙂 2.ev günlerinde güzel kazançlarımız olabiliyor, yeni paralar geçiyor elimize.

Cumartesi ve Pazar günü Ay oğlak burcunda. 3.evinize geliyor. Yakın muhitlerde gideceğiniz, gezeceğiniz yerler olabilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Sosyal günler bunlar. İletişimler var.


18-24 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi, Salı günü ve Çarşamba 17:05’e kadar Ay akrep burcunda. 12.evinizde. Soğuk algınlığı olabilir, bir ağrınız olabilir. Biraz dinlenmeye, istirahat etmeye ihtiyacınız var gibi. Eğer mümkünse güzelce dinlenin. Bazen sadece durmamız gerekiyor.

Çarşamba 17:05 sonrasında, Perşembe ve Cuma günü Ay yay burcunda. 1.evinize geliyor. Bakın, burada hareket başlıyor bu kez. Enerjinizi toparladınız sanırım 🙂 İşinize, gücünüze, günlük düzeninize dönebilirsiniz. Planladığınız şeyleri yapabilirsiniz. Beklemede kalan işlerinizi yapabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay oğlak burcunda. 2.evinizde. Maddi koşullarınızı iyileştirmek için yapacağınız yeni şeyler olabilir. Belki yeni iş fikirleri, belki işinizde yeni bir uygulama, belki bir ek gelir alanı, belki bir maddi güvence/sigorta/yatırım konusu. Bunun fikri, bunun kararı olabilir.

Yeni paralar da olası. Kazançlarımız olabiliyor Ay’ın 2.ev geçişlerinde.


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi, Salı günü ve Çarşamba 17:05’e kadar Ay akrep burcunda. 11.evinizde. Sosyal alanda. Biraz gergin açıları olacak burada. Arkadaşlarınızla iletişimlerinizde sevgi enerjisini korumaya, kelimeleri iyi tutmaya çalışın diyeceğim.

Çarşamba 17:05 sonrasında, Perşembe ve Cuma günü Ay yay burcunda. 12.eve geliyor. Biraz yavaşlatabilir burada sizi. Yapacağınız şeyler beklemede kalabilir. Bir yerden haber, onay, vb bir şey bekleyebilirsiniz. 12.ev günleri ilerleme zamanı değil. Durmanın, dinlenmenin zamanı. Hatta küçük bir istirahatiniz de olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay oğlak burcunda. 1.evinizde. Yeni niyetler var gibi. Yeni hevesler doğuyor. Hayatınızda bazı şeyleri güncellemek, yenilemek istiyorsunuz. ‘Bu böyle devam etmesin, bu haliyle bana iyi gelmiyor’ dediğiniz şeyler konusunda yeni kararlarınız olabilir. Bir şeylerin şeklinin, düzeninin değişmesi iyi gelebilir size. İyi olasılıkları çalıştırabilir.


18-24 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi, Salı günü ve Çarşamba 17:05’e kadar Ay akrep burcunda. 10.evinizde. İşinizle ilgili sorumluluklar, yapılacak işler, tamamlanacak çalışmalar var.

Çarşamba 17:05 sonrasında, Perşembe ve Cuma günü Ay yay burcunda. 11.eve yerleşiyor. Göreceli olarak daha eğlenceli, daha sosyal günler bunlar. Arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Gezmek, keşfetmek, deneyimlemek demektir yay. Birlikte gideceğiniz, gezeceğiniz yerler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay oğlak burcunda. 12.evinizde. Bu kez kendinizle kalmak, kendinize zaman ayırmak, durmak, dinlenmek istiyorsunuz sanırım. 12.ev etkisiyle bir izolasyon isteği var burada 🙂


Yükselen Balıklar :

Pazartesi, Salı günü ve Çarşamba 17:05’e kadar Ay akrep burcunda. 9.evinizde. Uzak yerlerden haberler mi var 🙂 Başka şehirlerde ya da belki yurt dışında olan yakınlarınızla iletişimleriniz olabilir. Öğrenci olanlar için okulla ilgili yapılması gereken işler ön planda. Danışman hocalarla iletişimler, kayıt, başvuru, imza konuları olabilir. Prosedürler doğrultusunda yapmanız gereken şeyler olabilir.

Çarşamba 17:05 sonrasında, Perşembe ve Cuma günü Ay yay burcunda. 10.evinizde. Burada da kurallar, yönetmelikler görüyorum. Evrak, belge teslim işleriniz, onay, imza konularınız olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay oğlak burcunda. 11.evinizde. Bu kez arkadaşlarla keyif yapma zamanı artık 🙂 E o da olsun 🙂 O da lazım hepimize.


İçinde olduğumuz büyük transitler ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İyi bir hafta diliyorum.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!