23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçlar

23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftanın burçlar üzerinden olasılıklarını göreceksiniz bu yazımda.

♠  ♠   ♠   ♠   ♠   ♠

Yorumlarıma başlamadan evvel ↓

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi + Salı öğle saatlerine kadar Ay kova burcunda. 11.evinizde. Sosyal medya üzerinden yaptığınız işler varsa bu faaliyetleriniz içinde değiştireceğiniz, düzenleyeceğiniz şeyler olabilir.

Salı 11:32 sonrası  + Çarşamba + Perşembe 13:01’e kadar Ay balık burcunda. 12.evinizde. İletişimleri azaltmak, kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Dinlenme günleri olabilir bunlar. Bir şeyleri rölantiye alıyorsunuz gibi.

Perşembe 13:01 sonrası +  Cuma günü + Cumartesi gündüz saatlerine kadar Ay koç burcunda. 1.evinizde. Belirsizlik yaşadığınız bir konuda netleşebilirsiniz. Bir alanda ihtiyaç duyduğunuz bir bilgi, merakında olduğunuz bir şey varsa ilgili bir bilgi kaynağı bulabilir, konuyla ilgili netleşebilirsiniz.

Cumartesi  14:44 sonrasında + Pazar günü Ay boğa burcunda. 2.evinizde. Gelirlerinizi büyütmek, ek gelir yaratmak gibi bir isteğiniz varsa neler yapabileceğiniz konusunda iyi fikirler bulabilirsiniz. İlham olacak şeyler çıkabilir karşınıza.


23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi + Salı öğle saatlerine kadar Ay kova burcunda. 10.evinizde. İşinizde koşullar değişken gibi biraz. Fikirler değişebilir. Bir sipariş, güzel bir satış konusu olabilir ama netleşmeden sevinmemek gerekiyor. Çünkü dediğim gibi değişken durumlar olabilir. Bir şey farklı konuşulabilir, farklı yapılabilir. Bir müşteri, talebinden vazgeçebilir.

Salı 11:32 sonrası  + Çarşamba + Perşembe 13:01’e kadar Ay balık burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınıza misafir olabilirsiniz. Onlar size gelebilirler. Evde olmak, evin rahatlığında olmak isteyebilirsiniz dışarıya program yapmak yerine.

Perşembe 13:01 sonrası +  Cuma günü + Cumartesi gündüz saatlerine kadar Ay koç burcunda. 12.evinizde. Alışverişler, özellikle büyük alışverişler ve alım satım konuları için bu günleri önermem. Güvenilir olmayan şeylerle karşılaşmak mümkün.

Cumartesi  14:44 sonrasında + Pazar günü Ay boğa burcunda. 1.evinizde. Bir konuda net karara varabilir, planınızı, kararınızı uygulamaya koyabilirsiniz.


23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi + Salı öğle saatlerine kadar Ay kova burcunda. 9.evinizde. Okul arkadaşlarınızla organize edeceğiniz şeyler, grup çalışmaları, ortaklı projeler olabilir. İş hayatında iseniz ekip içinde planlamalar var.

Salı 11:32 sonrası  + Çarşamba + Perşembe 13:01’e kadar Ay balık burcunda. 10.evinizde. İşinizde sistemini kuracağınız, işleyişini oluşturacağınız, akışını belirleyeceğiniz konular olabilir. Artık fayda ve kazanç yaratmayan bir şeyleri sonlandırıyorsunuz. Yeniye geçiş var.

Perşembe 13:01 sonrası +  Cuma günü + Cumartesi gündüz saatlerine kadar Ay koç burcunda. 11.evinizde. Sosyal hayatınızda yeni tanışmalar olabilir. Yeni bir ortama da katılabilirsiniz. Koç burcu sporun burcudur. Spor salonu örneğin.

Cumartesi  14:44 sonrasında + Pazar günü Ay boğa burcunda. 12.evinizde. Bu kez dinlenme, sessizleşme vakti.


23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi + Salı öğle saatlerine kadar Ay kova burcunda. 8.evinizde. Bütçenizi zora sokan, her ay bir şekilde konunuz olan bir şeyi değiştirmek, o şeye daha uygun fiyatlı bir alternatif bulmak isteyebilirsiniz. Araştırmalarınız olabilir.

Salı 11:32 sonrası  + Çarşamba + Perşembe 13:01’e kadar Ay balık burcunda. 9.eve geliyor. Uzaklarla iletişimler, konuşmalar olabilir. Başka şehirlerle. Başka ülkelerde olan birileri ile.

Perşembe 13:01 sonrası +  Cuma günü + Cumartesi gündüz saatlerine kadar Ay koç burcunda. 10.evinizde. İş hayatınızda son zamanlarda tekrar tekrar sorun yaratmış, gündeminiz olmuş bir konu varsa, o şeyi artık net biçimde çözmek, yoluna koymak isteyebilirsiniz. Ne yapacağınızı bulabilirsiniz.

Cumartesi  14:44 sonrasında + Pazar günü Ay boğa burcunda. 11.evinizde bu kez. Sosyalleşmek için güzel bir gün.


23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi + Salı öğle saatlerine kadar Ay kova burcunda. 7.evinizde. İş anlaşmaları, birlikte çalıştığınız kişilerle/firmalarla anlaşmalarınız, sözleşmeleriniz, sözleşme koşulları..Bunlar konunuz olabilir.

Ayrıca kova burcu dijital platformlarla ilgili. 7.ev ise taahhüt vermek demek. Üye olmak, abone olmak demek. Bir dijital platformda üyelik oluşturabilirsiniz, bir hizmet satın alabilirsiniz.

Salı 11:32 sonrası  + Çarşamba + Perşembe 13:01’e kadar Ay balık burcunda. 8.eve geliyor. Parasal konularda, kazanç vergi konularında yönetmelikleri, kuralları öğrenebilirsiniz. Yaptığınız işlerde neyi nasıl vergilendirmeniz gerekiyor, böyle konularınız varsa, kuralları, uygulamaları öğrenebilirsiniz.

Perşembe 13:01 sonrası +  Cuma günü + Cumartesi gündüz saatlerine kadar Ay koç burcunda. 9.evinizde olacak. Bir eğitim başlangıcı olabilir. Bir kursa katılabilirsiniz. Kendi kendinize internet kaynaklarını kullanarak da bir eğitim programı, bir rota, bir güzergah oluşturabilirsiniz kendinize. Bir şeyi öğrenmeye, bir konuda ders çalışmaya başlıyorsunuz gibi.

Cumartesi  14:44 sonrasında + Pazar günü Ay boğa burcunda. 10.eve geliyor. İşinizde hazırlamanız, tamamlamanız gereken şeyler olabilir. Bir sunumun provasını yapmak, önümüzdeki hafta için bir şeyi hazırlamak gibi konularınız olabilir.


23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi + Salı öğle saatlerine kadar Ay kova burcunda. 6.evinizde olacak. Bir konunun detaylarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Defter tutma, hesap kitap işleri, arşiv kontrol, dosyalama, düzenleme işleri gibi şeyler olabilir bunlar.

Salı 11:32 sonrası  + Çarşamba + Perşembe 13:01’e kadar Ay balık burcunda. 7.eve geliyor. Bir danışmanlık almak niyetinde iseniz bir konuda, Ay burada iken işinde uzman biriyle irtibat kurabilirsiniz.

Perşembe 13:01 sonrası +  Cuma günü + Cumartesi gündüz saatlerine kadar Ay koç burcunda. 8.evinizde olacak. Büyük parasal hamleler, büyük alışverişler olacaksa bu günler çok uygun sayılmaz. Birkaç gün beklemede kalın isterseniz.

Cumartesi  14:44 sonrasında + Pazar günü Ay boğa burcunda. 9.evinizde. Başka bir şehirden ya da yurt dışında olan bir yakınınızdan gelecek bir para olabilir. Bir para transferi konunuz olabilir.


23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi + Salı öğle saatlerine kadar Ay kova burcunda. 5.evinizde. Çocuklarınız için bir atölye çalışması, bir etkinlik, bir aktivite keşfedebilirsiniz. Kaydınızı yapabilirsiniz.

Salı 11:32 sonrası  + Çarşamba + Perşembe 13:01’e kadar Ay balık burcunda. 6.evinizde. İşinizde istediğiniz verimi alamadığınız noktalar görünüyor gözünüze. O konular için yapacağınız şeyler olabilir. Bir değişim ihtiyacı var gibi.

Perşembe 13:01 sonrası +  Cuma günü + Cumartesi gündüz saatlerine kadar Ay koç burcunda. 7.evinizde. İş anlaşmaları, ticari anlaşmalar olabilir. İletişimler var. Başkaları ile birlikte planlayacağınız şeyler var.

Cumartesi  14:44 sonrasında + Pazar günü Ay boğa burcunda. 8.evinizde. Hem bir para geliyor, hem de o para bir ödemeye gidiyor sanırım. Boğa paranın gelişini, 8.ev ise para çıkışlarını anlatır. Bir yakınınız, ailenizden biri bir ödemenize yardımcı olabilir. Bir ödeme için kaynak bulabilirsiniz.


23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi + Salı öğle saatlerine kadar Ay kova burcunda. 4.evinizde. Ev düzeni içinde değiştirmek, daha iyi hale getirmek istediğiniz şeyler olabilir. Ailenizle yaşıyorsanız onlardan bazı konularda daha özenli olmalarını isteyebilirsiniz.

Ailece yapacağınız şeyler de olabilir. Bir konuyu birlikte planlayabilir, birlikte organize edebilirsiniz.

Salı 11:32 sonrası  + Çarşamba + Perşembe 13:01’e kadar Ay balık burcunda. 5.evinizde. Duygusal ihtiyaçlarla yapılabilecek gereksiz alışverişler görüyorum burada. Bunun olmaması gerekiyor. İşlev ve kullanım anlamında ihtiyacımız olmayan şeyleri sadece alışveriş yapmak için satın almak bereketi zedeleyen bir şey. Siz de bu anlamda dikkat edebilirsiniz.

Perşembe 13:01 sonrası +  Cuma günü + Cumartesi gündüz saatlerine kadar Ay koç burcunda. 6.evinizde. Bir istirahat durumu olabilir. Bir ateşlenme, bir ağrı belki. İşe küçük bir mola olabilir bu günler.

Cumartesi  14:44 sonrasında + Pazar günü Ay boğa burcunda. Bu defa 7.evinizde. Eşinizle, partnerinizle güzel bir program yapabilirsiniz.


23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi + Salı öğle saatlerine kadar Ay kova burcunda. 3.evinizde. Yakın akrabalarınızdan birine bir konuda yardımcı olabilirsiniz. Biri bir şeyi sizden rica edebilir. Bilmediği bir şeyi size sorabilir.

Salı 11:32 sonrası  + Çarşamba + Perşembe 13:01’e kadar Ay balık burcunda. 4.evinizde. Burada bir istirahat var gibi. Planladığınız bir şeyi şimdilik erteleyebilir, dinlenmek isteyebilirsiniz.

Perşembe 13:01 sonrası +  Cuma günü + Cumartesi gündüz saatlerine kadar Ay koç burcunda. 5.evinizde. Çocuklarınıza eğitici, öğretici güzel araçlar, kitaplar, oyuncaklar alabilirsiniz.

Cumartesi 14:44 sonrasında + Pazar günü Ay boğa burcunda. 6.evinizde. Evinizi temizleyebilirsiniz.


23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi + Salı öğle saatlerine kadar Ay kova burcunda. 2.evinizde. Günlük düzeniniz içinde bazı şeyleri daha konforlu, daha faydalı hale getirebilir, akışlar içinde kolaylaştırabilirsiniz bir şeyleri.

Salı 11:32 sonrası  + Çarşamba + Perşembe 13:01’e kadar Ay balık burcunda. 3.evinizde. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Güzel bir sofra kurabilirsiniz birlikte. Bir süredir göremediğiniz ahbaplarınızla güzel bir buluşmanız olabilir.

Perşembe 13:01 sonrası +  Cuma günü + Cumartesi gündüz saatlerine kadar Ay koç burcunda. 4.evinizde. Evde temizlik var gibi. Düzenleyeceğiniz, daha pratik bir düzen için yerini değiştireceğini şeyler de olabilir.

Cumartesi 14:44 sonrasında + Pazar günü Ay boğa burcunda. 5.evinizde. Satın almak istediğiniz, bir süredir araştırmasını yaptığınız, markaları, seçenekleri kıyasladığınız bir ürün varsa güzel özellikleri olan, fiyat olarak da bütçenize uygun iyi bir seçenek çıkabilir karşınıza. Bu alışverişinizi yapabilirsiniz.


23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi + Salı öğle saatlerine kadar Ay kova burcunda. 1.evinizde. Sizin için hareketli günler. Bir girişim var burada. İletişimler var. Gidiş gelişler var. Bir plan hayata geçiyor sanırım.

Salı 11:32 sonrası  + Çarşamba + Perşembe 13:01’e kadar Ay balık burcunda. 2.evinizde. Ay burada size para getirebilir.

Perşembe 13:01 sonrası +  Cuma günü + Cumartesi gündüz saatlerine kadar Ay koç burcunda. 3.evinize geliyor bu kez. Yakın çevrenizden birileri ile buluşabilir, görüşebilirsiniz. Birbirinize haber vereceğiniz şeyler olabilir. Birlikte plan yapacağınız konular olabilir.

Cumartesi 14:44 sonrasında + Pazar günü Ay boğa burcunda. 4.evinizde. Evde olmak, evin huzurunu yaşamak, sevdiğiniz şeyleri pişirmek, kişisel bakımınızla ilgilenmek isteyeceğiniz bir gün.

Aile içinde parasal konular da olabilir. Ailenize yardımcı olacağınız, onlar için satın alacağınız şeyler olabilir.


23-29 Ekim 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi + Salı öğle saatlerine kadar Ay kova burcunda. 12.evinizde. Kova burcu arkadaşlarımızı simgeliyor. 12.ev ise Neptünyen bir ev. Bir ahbabınıza gücenebilirsiniz bir konuda. Arkadaşlığınıza devam etmek istiyorsanız duygunuzu paylaşmanızı öneririm. Diğer türlü kişiler hatalarını fark etmiyor. Sağlıklı sınırlar da oluşamıyor. Görüşmeye devam etmek istiyorsanız konuşmak iyi bir fikir olabilir.

Salı 11:32 sonrası  + Çarşamba + Perşembe 13:01’e kadar Ay balık burcunda. 1.evinizde. Son günlerde yapamadığınız şeyleri yapabilir, bekleyen, yarım kalmış işleri tamamlayabilirsiniz.

Sizi sevindirecek bir şey olabilir. İyi hissettirecek şeyler olabilir.

Perşembe 13:01 sonrası +  Cuma günü + Cumartesi gündüz saatlerine kadar Ay koç burcunda. Bu defa 2.evinizde. Para geliyor gibi sanki.

Ayrıca sigorta, sigorta çeşitleri, prim ödemeleri gibi konularda merak ettiğiniz şeyler varsa, bunların araştırmasını yapabilirsiniz.

Cumartesi 14:44 sonrasında + Pazar günü Ay boğa burcunda. 3.evinizde olacak. İletişimler hareketli. Yakın çevreden ahbaplarınızla güzel bir gün planlayabilirsiniz kendinize.


Güncel yazılarım ↓

Kasım 2023 Astroloji Gündemi

Venüs Başak Burcunda 9 Ekim-8 Kasım 2023

Mars Akrep Burcunda 12 Ekim-24 Kasım 2023

Ekim ayı burç yorumlarım da aşağıda ↓ İstediğiniz burcun linkini tıklayabilirsiniz. Yükselen burcunuzu okuyucunuz.

Koç Burcu Ekim 2023,  Boğa Burcu Ekim 2023,

İkizler Burcu Ekim 2023,  Yengeç Burcu Ekim 2023,

Aslan Burcu Ekim 2023,  Başak Burcu Ekim 2023,

Terazi Burcu Ekim 2023,  Akrep Burcu Ekim 2023,

Yay Burcu Ekim 2023,   Oğlak Burcu Ekim 2023,

Kova Burcu Ekim 2023,  Balık Burcu Ekim 2023

♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣

Bir elementler serim var. ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İçinde olduğumuz büyük transitleri de ekliyorum aşağıya ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Sevgiler.

Dr. Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!