Venüs Aslan Burcunda 27 Haziran-22 Temmuz 2021

Venüs Aslan Burcunda 27 Haziran-22 Temmuz 2021

Venüs 27 Haziran Pazar günü aslan burcuna geçiyor sevgili okuyucularım. 22 Temmuz’a kadar sürecek olan, keyifli bir transit bu.

Oldukça güzel bir transit ! 🙂 Çünkü Venüsyen konular da, aslan burcu temaları da eğlencelidir, keyiflidir 🙂

Ayrıca Venüs’ün ve aslan burcunun temaları birbirine benzer. Ortak temalar var. Doğaları uyumlu. Dolayısıyla aslanın, Venüs için iyi bir yerleşim olduğunu, Venüs’ün aslanda mutlu olduğunu söyleyebiliriz 🙂

Aslan keyif, neşe, eğlence, yaşam coşkusu demektir.

Tatiller, geziler, alışverişler, keyfi tüketimler, kutlamalar, partiler, organizasyonlar, ayrıca sanatsal etkinlikler, gösteriler, konserler, sahne sanatları, hobiler, hayattan keyif aldığımız şeyler aslan burcunun yönetimindedir.

Yazın tadını çıkaracağımız, heyecanlı, eğlenceli, güzel bir Venüs transiti geliyor diyebiliriz o yüzden.

Tatile çıkmak, daha çok eğlenmek, keyifli şeyler denemek, sanatla daha fazla bağ kurmak, gösterilere, konserlere gitmek, gezmek, keyif alacağımız şeyler yapmak, yeni hobiler edinmek için güzel bir zaman.

Yeteneklerimizle görünür olmak, hünerlerimizi sergilemek için de destekleyici bir geçiş ayrıca.

Venüs aşkı, sevgiyi, uyumu, keyifleri simgeleyen bir gezegendir. Aslan burcu ise aşkı, eğlenceyi, hazları, mutlulukları, yaşam coşkusunu, hayattan keyif almayı anlatıyor. O yüzden ilişkiler açısından da renkli bir dönem 🙂

Bunlar dışında saçlarla ilgili konular, güzellik, bakım, giyim kuşam alışverişleri, takılar, tokalar, süsler, gösterişler aslan burcu ile ilgili 🙂

Venüs de güzellik demek. Kendine özenmek, kendine iyi bakmak, iyi görünmek için bir şeyler yapmak demek.

Venüs aslanda iken hayatın biraz bu taraflarına da odaklanacağız. Daha şık olmak isteyeceğimiz, daha iyi giyinmek, alışverişler yapmak isteyeceğimiz, saçlarımıza, nasıl göründüğümüze daha fazla özeneceğimiz bir transit dönemi 🙂


Şimdi Venüs’ün aslan transitinin burçlar üzerindeki etkilerine geçeceğim.

Öncesinde iletişim bilgilerimi vereyim.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓↓

@astroloji.anlatburcak


Yükselen burcunuza öncelik veriniz !

Koçlar ve Yükselen Koçlar :

Venüs 5.evinize geliyor.

Eğlencenin, keyfin, tatillerin, gezilerin, kutlamaların, hayatın keyifli yanlarının, sanatın, sporun, hobilerin evi burası. Venüs 5.evinizden geçerken enerjinizi yükseltecek, sizi mutlu edecek güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Kendinizi ruhen aşağıda hissediyorsanız, moralinizi ve yaşam hevesinizi yukarı taşıyacak şeyler olabilir.

5.ev aşk demektir ayrıca. Hayatınızda bu anlamda yeni bir hareketlilik de doğabilir. Bir flört, bir tanıma süreci başlayabilir.

Çocuklarınız varsa, sanat ve spor konularında yeni başlangıçlar yaptırabilirsiniz onlara. Etkinlikler, aktiviteler içinde yer almalarını isteyebilirsiniz. Güzel programlar yapabilirsiniz onlar için.


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

Venüs 4.evinize geliyor.

Yaşam alanınızı güzelleştirecek yeni şeyler yapacağınız bir dönem bu. Daha çok evde vakit geçirmek isteyeceğiniz, ev içinde huzurla, keyifle yeni şeyler deneyeceğiniz bir dönem.

Kendinize yeni alanlar yaratın 🙂

Aile içindeki, ev içindeki huzur, aile bireyleri arasındaki uyum açısından da güzel bir zaman başlıyor.


İkizler ve Yükselen İkizler : 

Venüs 3.evinize geliyor.

Aslan eğlence demektir. O yüzden çok güzel bir geçiş bu. Tam bir yaz enerjisi 🙂

Yakın çevrenizle keyifli şeyler yapabilirsiniz, daha çok gezebilirsiniz Venüs burada iken. Alışverişleriniz artabilir. Giyim, kozmetik, parfüm, vb ürünlerde satın almak istediğiniz şeyleri alabilirsiniz. Tatile çıkabilirsiniz.

Sanatla bağınız, hobileriniz varsa, sosyal medyada yeteneklerinizi paylaşabilirsiniz, güzel performanslarınız olabilir.

Hayli güzel bir Venüs geçişi. Modunuzu, enerjinizi güncelleyecektir 🙂


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

2.evinize geliyor Venüs.

Parasal fırsatlara, maddi konularda olumlu gelişmelere işaret eden, kazançlarınız, harcamalarınız, satın almak istediğiniz şeyler konusunda keyifli bir dönem.

Keyfiniz, huzurunuz, eğlenceniz, neşeniz için satın alacağınız şeyler olur Venüs burada iken. Tatiller, geziler için yapacağınız harcamalar da olabilir. Son derece güzel bir Venüs dönemi.


Aslan ve Yükselen Aslan :

Venüs 1.evinize geliyor ! Çok güzel bir yere, çok güzel bir gezegen gelmiş oluyor 🙂

Dış görünüşünüz, kişisel bakımınız, kendinize olan özeniniz konusunda yeni bir enerji bu. Bir süredir bir şeyler içinizden gelmiyorsa, şimdi kendinize daha iyi bakma zamanı !

Aynı zamanda çok daha sosyal bir zaman. İletişimler, eğlenceler, keyifler getiriyor Venüs. Bir tatil de getirebilir 🙂 Geziler getirebilir. Eğlenceli bir dönem. Sanatsal etkinliklerin de içinde olabilirsiniz.


Başak ve Yükselen Başak : 

Venüs 12.evinize geliyor.

Beklemediğiniz yerlerden tatlı sürprizler gelebilir, güzel şeyler yaşayabilirsiniz 🙂 12.ev öngörülemeyen şeyleri anlatır. Buradan iyicil bir gezegen geçiyor olacak bu transitte. Beklenti halinde olmadığınız kişilerden yana hoşluklar, jestler gelebilir mesela.

Tatil yapmak, hayatı rölantiye almak, biraz geri çekilmek, sessizleşmek istiyorsanız, güzel bir organizasyon yapabilirsiniz kendiniz için. İzole olmak demektir bu ev. Bir süre için bir şeylerden uzaklaşıp dinlenebilirsiniz.


Terazi ve Yükselen Terazi : 

Venüs 11.evinize geliyor.

Sosyal hayatınız renkleniyor. Arkadaşlarınızla birlikte tatil yapabileceğiniz, gezebileceğiniz, eğlenceli programlar yapabileceğiniz, keyifli bir dönem.

İşinizde departmanınız içinde, biriminiz, ekibiniz içinde güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Mutlulukları paylaşabilirsiniz. Kutlamalarınız olabilir. 11.ev güzel bir alan. Venüs geçişi de oldukça pozitif bir etki.


Akrep ve Yükselen Akrep :

Venüs 10.evinize geliyor.

İş hayatınız, üstlerle ilgili konularınız, devlet bağlantılı konularınız, resmi işlemleriniz, evrak teslimi, yönetmelik, başvuru, kayıt, vb konularınız için olumlu bir etki bu.

İşiniz gereği ya da iş dışında bir konuda yasal bir süreciniz varsa, bir birime yapılacak bir başvuru varsa, sonuç beklediğiniz bir durum varsa, bu konularda olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir süreçtesiniz.

İşinizde yenilikler yapabileceğiniz, keyif alacağınız işlerin, projelerin içinde yer alabileceğiniz, güzel bir dönem.


Yay ve Yükselen Yay : 

Venüs 9.evinize geliyor.

Güzel seyahatler getirebilir size. Venüs burada iken, keyif alacağınız yolculuklarınız, gezileriniz olabilir.

Eğitim hayatı olanlar, sınav, proje teslim, vb konuları olanlar için de şanslı bir Venüs geçişi. İstediğiniz yönde, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sinema, yabancı diziler, yabancı filmler, yabancı kültürler 9.ev konuları arasında. Bu temalarda yeni şeyler olabilir hayatınızda. Örneğin film izleyebileceğiniz bir platforma üye olmak gibi. Dünya kültürleri ile ilgili kendinizi geliştirebileceğiniz güzel kaynaklar bulmak gibi.


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

Venüs 8.evinize geliyor. Burada iken daha çok parasal konularda destek verecektir size. Kişisel kazançlardan ziyade, başkalarından gelen kaynaklar konusunda şanslı bir transit.

Ödemelerinizde zorlanıyorsanız, destekler gelebilir.

Yakın çevreniz içinde borç alma-borç verme konuları olabilir. Ortaklı mülklerden gelen kazançlar olabilir.

Maddi konularda güzel gelişmeler olası.


Kova ve Yükselen Kova :

Venüs 7.evinize geliyor. İlişkiler evi burası.

Evliliğiniz, eşinizle ilgili konular, ilişkiniz, partnerinizle paylaşımlarınız, işinizde birlikte hareket ettiğiniz ve iş birliği halinde olduğunuz kişiler, ortaklarınız, kişisel yaşamınızda hocalarınız, danıştığınız, bilgisine başvurduğunuz kişiler bu evle ilgili. Bu konularda olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir Venüs transiti bu.

İlişkiniz içinde keyifli paylaşımlarınız olabilir. İşinizde bir şeyleri kolaylaştıracak anlaşmalar, bağlantılar doğabilir.

Bir eğitmen ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Aslan sanatı ve sporu simgeler. İlgi alanınız olan bir konuda ders almaya başlayabilirsiniz.


Balık ve Yükselen Balık : 

Venüs 6.evinize geliyor.

El sanatları, el becerisine dayalı konular, sanatsal konularda yeni başlangıçlarınız olabilir. Hayatınıza yeni hobiler eklenebilir. Ruh haliniz, enerjiniz açısından size iyi gelecek yeni bir alan açabilirsiniz kendinize.

İşiniz, iş arkadaşlarınızla iletişimleriniz, günlük görevleriniz, gündelik olarak yaptıklarınız bu evle ilgili. Venüs’ün aslan geçişi, işiniz konusunda da pozitif bir etki. İş ortamında kutlamalarınız da olabilir. Aslan bebekleri, hamilelikleri simgeler. Ekip içinde böyle bir şey gündeme gelebilir örneğin.

Çocuk sahibi olmak istiyorsanız ve bunun için bir tedavi sürecinde iseniz, bu konuda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Aşağıdaki linklerde güncel ve yaklaşmakta olan transitler yer alıyor :

Güneş İkizler Burcunda 20 Mayıs-20 Haziran 2021

Güneş Yengeç Burcunda 20 Haziran-22 Temmuz 2021

Merkür Retrosu İkizler Burcunda 30 Mayıs-22 Haziran 2021

Mars Aslan Burcunda 11 Haziran-29 Temmuz 2021

Haziran ayı burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç Burcu Haziran 2021, Boğa Burcu Haziran 2021, İkizler Burcu Haziran 2021,

Yengeç Burcu Haziran 2021, Aslan Burcu Haziran 2021, Başak Burcu Haziran 2021,

Terazi Burcu Haziran 2021, Akrep Burcu Haziran 2021, Yay Burcu Haziran 2021,

Oğlak Burcu Haziran 2021, Kova Burcu Haziran 2021, Balık Burcu Haziran 2021


2021 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç Burcu 2021, Boğa Burcu 2021, İkizler Burcu 2021, Yengeç Burcu 2021,

Aslan Burcu 2021, Başak Burcu 2021, Terazi Burcu 2021, Akrep Burcu 2021,

Yay Burcu 2021, Oğlak Burcu 2021, Kova Burcu 2021, Balık Burcu 2021

Bunlar ise günceldeki uzun vadeli transitler :

Jüpiter Balık Burcunda 14 Mayıs-28 Temmuz 2021

Satürn Kova Burcunda 17 Aralık 2020-7 Mart 2023

Sevgiler !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!