18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden bakalım şimdi de. Burada 18 Aralık haftasının burçlar için olasılıklarını göreceksiniz.

Yorumlarıma başlamadan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi ve Salı günü Ay balık burcunda. 12.evinizde.  Bir konuyu tamamlayabilirsiniz. Bu bir rahatlama yaratabilir sizde. Bir şeyi yapıp bitirebilirsiniz. Özellikle Pazartesi gününün açıları güzel görünüyor.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay koç burcunda. 1.evinize geliyor. İşinizde, kişisel hayatınızda başlatacağınız yeni şeyler olabilir. Bilhassa Perşembe gününü öneririm.

Cuma ve Cumartesi günü Ay boğa burcunda olacak bu kez. 2.evinizde olacak. Bereketli günler. Maddi, maddesel şanslarınız var. Para gelişleri olabilir. Cuma gününün açıları göreceli olarak daha iyi.

Pazar günü Ay ikizler burcunda. 3.evinizde ilerliyor bugün. Ay’ın 3.ev geçişlerinde iletişimler artar. Ama bir Ay Satürn karesi var bugün. Keyifler kaçabilir iletişimler içinde. Dialogları minimize etmenizi öneririm.


18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi ve Salı günü Ay balık burcunda. 11.evinizde.  Gezmek, arkadaşlarla bir araya gelmek, birlikte program yapmak için güzel günler. Özellikle Pazartesi’yi kullanabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay koç burcunda. Bu kez 12.evinizde olacak. Vesileler ile sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme konularına odaklanabileceğiniz günler. Bu yönde alışverişleriniz olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay boğa burcunda olacak. 1.evinize geliyor. Farkında olmadığınız bir şeyi fark edebilirsiniz. Bir uyanış yaşayabilirsiniz. ‘Ben bunu nasıl düşünemedim’ dedirtebilir bu şey size.

Pazar günü Ay ikizler burcunda. 2.evinizde. Büyük alışverişler önermem. Bir Ay Satürn karesi var. Yanlış seçimler, hatalı hamleler olabilir. Bugün sabit, stabil kalın. Ürün araştırmaları yapın. Konu aceleye gelmesin.


18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi ve Salı günü Ay balık burcunda. 10.evinizde. İşinizde tamamlamanız gereken, süresi itibariye teslim etmeniz gereken şeyler olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay koç burcunda. 11.evinize geliyor. Burada ferah bir enerji var. Gezmek, sosyalleşmek, alışverişler yapmak. Böyle günler.

Bir etkinlik, bir organizasyon da olabilir. Bir kutlamaya katılabilirsiniz. Yılbaşı kutlaması örneğin.

Cuma ve Cumartesi günü Ay boğa burcunda olacak. Burası 12.eviniz. Büyük alışverişler için önermem 12.ev günlerini. Bunun dışında kendinizle kalmak, dinlenmek isteyebileceğiniz günler. Kendinize zaman ayırın.

Pazar günü Ay ikizler burcunda olacak. 1.eve geliyor Ay. İletişimlerde pürüzlerin yaşanabileceği bir gün. Birini kırabilirsiniz, kızdırabilirsiniz. Pot kırmak diyebileceğimiz durumlar olabilir. Kelimelerinize daha çok özenin. İletişimleri azaltmak, iletişim kurmamak daha iyi olabilir hatta.


18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi ve Salı günü Ay balık burcunda. 9.evinizde olacak. Eğitim, yayıncılık, tez, makale konuları olanlar için hareketli günler. Konular ilerliyor.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay koç burcunda. Bu kez 10.evinizde. İşinizde yeni bir proje fikri doğabilir. Proje hazır olabilir, bu işin tanıtımını, sunumunu yapabilirsiniz. Bir şeyin görünür alana çıkması gibi bir durumu anlatıyor bu Ay geçişi.

Cuma ve Cumartesi günü Ay boğa burcunda olacak. 11.eviniz burası. Kutlamalar, organizasyonlar olabilir. Kalabalıklar içinde gördüm sizi 🙂

Pazar günü Ay ikizler burcunda. Bu kez 12.evinizde. Satürn ile kare açısı olacak bugün. Bir içsel huzursuzluk var gibi. Size iyi gelen şeyleri yapın. Keyifli aktiviteler planlayın kendinize.


18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi ve Salı günü Ay balık burcunda. 8.evinizde. Günlük yaşamınızda, günlük akışlarınızda size sorun, stres yaratan bir konuyu çözebilirsiniz. Bunun rahatlığını, keyfini yaşayabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay koç burcunda. 9.evinizde. Başka şehirlerle, ülkelerle iletişimleriniz olabilir. Şu da olabilir ; yabancılarla, turistlerle iletişimler getirebilir bu Ay geçişi size.

Eğitim hayatı olanlar için güzel günler. Bir sunum, bir ödev konusu varsa, bu şeyi güzelce yapabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günü Ay boğa burcunda olacak bu kez. 10.evinize geliyor. Yapılacak işler var. Maddi kazanç yaratacak iyi iş fikirleri de getirir boğadan, 10.evden geçen bir Ay.

Pazar günü Ay ikizler burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla iletişimlerde tatsızlıklar yaşanabilir. Sosyalleşmek için çok da uygun görünmüyor bu gün. Kendinize zaman ayırın, kendinizle olun.


18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi ve Salı günü Ay balık burcunda. 7.evinizde. İşinizde güzel anlaşmalar olabilir. Ticari faaliyetler açısından hareketli günler.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay koç burcunda. 8.evinizde. Parasal konular var. Alacakları verecekleri hesaplıyorsunuz. Yeni para akışları da olabilir. Bir para geçebilir elinize.

Cuma ve Cumartesi günü Ay boğa burcunda olacak bu kez. 9.eve geliyor. Kültürel konular, kitap alışverişleri, eğitimler, eğitim içerikleri, hocalar, uzman kişiler bu transitin konusu. Eğitim ya da danışmanlık almak istediğiniz alanlarda iyi hocalar keşfedebilir, iletişime geçebilirsiniz.

Pazar günü Ay ikizler burcunda. 10.evinizde. İş düşündürüyor size. İşinizde yenilenmesi, düzenlenmesi gereken konularla meşgul olabilirsiniz.


18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi ve Salı günü Ay balık burcunda. 6.evinizde. Bir soğuk algınlığı, bir istirahat ihtiyacı olabilir. Bir mola vermek isteyebilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay koç burcunda. 7.evinizde. İşinizde yeni bağlantılar doğabilir. Yeni müşteriler, yeni anlaşmalar olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay boğa burcunda olacak bu kez. 8.evinizde olacak. Gelen paralar da var, ödemeler için giden paralar da var gibi.

Bunun dışında sigortalatmak istediğiniz bir şey varsa, konu için araştırma yapabileceğiniz günler.

Pazar günü Ay ikizler burcunda.  9.evinize yerleşiyor. Uzaklarla, uzaklarda olan birileri ile iletişimler olabilir. Ama bir şeye darılabilirsiniz, dialog içinde bir söz iyi hissettirmeyebilir size. Bugünlük iletişim kurmak yerine kendinizle olun diyeceğim.


18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi ve Salı günü Ay balık burcunda. 5.evinizde. Bir etkinlik için bilet alabilirsiniz. Bir yeri gezebilirsiniz. Güzel bir aktivite planlayabilirsiniz kendinize.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay koç burcunda. 6.evinizde. İşinizde yeni fikirler, yeni uygulamalar, düzenlemeler olabilir. İş geliştirme yönünde bir hareketlilik var.

Cuma ve Cumartesi günü Ay boğa burcunda olacak bu kez. 7.eve geliyor. Aile içinde parasal yardımlaşmalar olabilir. Birbirinize yardımcı olabilirsiniz.

Bir şeye kayıt yapmak, üyelik oluşturmak, bir hizmet satın almak da mümkün.

Pazar günü Ay ikizler burcunda.  8.evinizde. Birini gücendirebilirsiniz, siz birinden yana kırılabilirsiniz. Bugün iletişimleri azaltmak iyi olur.


18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi ve Salı günü Ay balık burcunda. 4.evinizde. Evinizde yenileyeceğiniz şeyler olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay koç burcunda. 5.evinizde. Bir kutlamaya, bir partiye katılabilirsiniz. Bir yılbaşı organizasyonu olabilir örneğin.

Cuma ve Cumartesi günü Ay boğa burcunda olacak bu kez. 6.eve geliyor. İşinizde bütçe konularınız, muhasebe, hesap işleriniz olabilir.

Pazar günü Ay ikizler burcunda. 7.evinize geliyor. Yapmak istediğiniz bir şeye bir yakınınız, bir ahbabınız yardımcı olabilir. Yol gösterebilir. Eşlik edebilir, katkı olabilir size. Bir şey birilerinin yardımıyla, aracılığıyla oluyor gibi.


18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay balık burcunda. 3.evinizde. Yakın akrabalarınızla iletişimleriniz olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay koç burcunda. Bu defa 4.eve geliyor. Ev içinde yenileyeceğiniz eşyalar olabilir. Ailece gideceğiniz bir yer olabilir. Ev ve aile konuları var.

Cuma ve Cumartesi günü Ay boğa burcunda olacak bu kez. 5.evinizde. Çocuklarınız için güzel bir alışverişiniz olabilir. Konfor demektir boğa. Onların konforu için alacağınız bir şey olabilir.

Pazar günü Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. Yakın akrabalardan birini ziyarete gidebilirsiniz. 6.ev geçişi olduğu için, bir geçmiş olsun ziyareti olabilir bu özellikle.


18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay balık burcunda. 2.evinizde. Alışverişlerde dikkatli olun. Bilmediğiniz, güven vermeyen yerlerden alışveriş yapmayın.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay koç burcunda. 3.evinizde. Kardeşlerinizle, kuzenlerinizle birlikte yapacağınız şeyler olabilir. Misafirlikler olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay boğa burcunda olacak bu kez. 4.eve geliyor. Ev içinde aile bütçesini, ödemeleri, harcamaları düzenleyebilirsiniz. Bir eşyanızı yenileyebilirsiniz. Böyle bir harcama olabilir.

Pazar günü Ay ikizler burcunda. 5.evinizde. Çocukların kurs, atölye, oyun grubu, etkinlik konuları olabilir. Bir kursa kayıt yaptırabilirsiniz. Var olan bir kurs programı içinde ders gününüz olabilir.


18-24 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay balık burcunda. 1.evinizde. Bir planınızın ilk adımını atabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay koç burcunda. 2.evinizde. İşinizde iş geliştirme yönünde çalışmalarınız olabilir. Bunların güzel karşılıklarını alabilirsiniz. Maddi şanslar var.

Cuma ve Cumartesi günü Ay boğa burcunda olacak bu kez. Yakın çevre içinde dialoglar artıyor. Haberleşmeler var. Birbirinize söyleyeceğiniz, duyuracağınız şeyler olabilir.

Pazar günü Ay ikizler burcunda. 4.evinizde. Yakın akrabalardan birine misafir olabilirsiniz, biri size konuk olabilir. Biraz soğukluklar, dargınlıklar var gibi ama. Oturup konuşacağınız şeyler olabilir.


                            

Bir elementler serim var. ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz :

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

♣  ♣  ♣  ♣

İçinde olduğumuz transitleri de ekleyeyim buraya :

Güneş Yay Burcunda 22 Kasım-22 Aralık 2023

Venüs Akrep Burcunda 4-29 Aralık 2023

Mars Yay Burcunda 24 Kasım-4 Ocak 2023

Sevgiler. İyi haftalar olsun.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!