10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar

10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar

Hepinize merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftanın gündemini yayınladım. Buraya da ekliyorum ↓

10-16 Temmuz 2023 Astroloji Gündemi

Şimdi bir de burçlar üzerinden bakalım haftaya.

Bu hafta kimleri neler bekliyor, her bir burç için ayrı ayrı bakalım.

↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓ ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓

Öncesinde iletişim adresim gelsin : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

1.evinizde olacak. Son günlerde enerjiniz düşmüş olabilir. Ay balıktaydı, 12.evinizdeydi. Şimdi Ay’ın koç transiti sizin için bir silkelenme ve toparlanma zamanı. Günlük düzeninize yeni bir şey ekleyebilirsiniz ayrıca.

Salı ve Çarşamba günü + Perşembe’nin ilk yarısında Ay boğa burcunda. 2.evinizde. Burada maddi şanslar var. Yeni para akışları olası.

Cuma, Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 3.evinizde. Arkadaşlarınızla, akrabalarınızla, yakınlarınızla bir araya gelmek, program yapmak istiyorsanız, bugünleri kullanabilirsiniz. İletişim trafiğinizin yüksek olacağı, sosyalleşeceğiniz günler.

Cumartesi akşamından başlayarak Pazar günü Ay yengeç burcunda.

4.evinizde. Evinizle meşgul olmak, ev düzeninizi toparlamak, gardrobunuzu, çekmecelerinizi düzenlemek, temizlikler yapmak isteyebilirsiniz. Evinizde olmak, buluşmalar olacaksa evinizde misafir ağırlamak isteyebilirsiniz.


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 12.evinizde. Biraz karamsar olur 12.ev günleri. O yüzden bedensel anlamda da enerjimiz düşük olur. Modunuzu, enerjinizi yükseltecek şeyler yapmaya çalışın. Dinlenin, durun, mola verin mümkün olan noktalarda.

Salı ve Çarşamba günü + Perşembe’nin ilk yarısında Ay boğa burcunda. 1.evinizde. Daha iyi hissedeceğiniz günler bunlar. Karamsarlaştığınız konulara daha mantıklı bakabilir, pozitif olasılıkları daha kolay görebilirsiniz. Ay 1.evdeyken girişimlerimiz oluyor ayrıca. Siz de yeni bir şeylere adım atıyor olabilirsiniz.

Cuma, Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 2.evinizde. Parasal akış kuvvetli 🙂 Bir para geçebilir elinize. Beklettiğiniz ödemeleri, alışverişleri yapabilirsiniz.

Cumartesi akşamından başlayarak Pazar günü Ay yengeç burcunda. 3.evinizde. 3.ev yakın çevremizi, yengeç burcu ise evimizi temsil eder. Evinizde misafir ağırlayabilirsiniz ya da belki siz başkalarına misafir olabilirsiniz.


10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 11.evinizde. Sosyal çevreler, arkadaş grupları içinde bir araya gelişler var. İletişimler, haberleşmeler var. Grup çalışmalarında, eğitimlerde tüm sınıfı, grubu ilgilendiren konular olabilir, bunların bildirimi olabilir.

Salı ve Çarşamba günü + Perşembe’nin ilk yarısında Ay boğa burcunda. 12.evinizde.

12.ev geçişlerinde beklemeler olabiliyor. Boğa ise para demek. Beklediğiniz paralar elinize gününde geçmeyebilir. Bir iki gün aksayabilir bir şeyler. Bir belirsizlik yaşayabilirsiniz. Stres yapmamaya çalışın. Böyle günler de olabiliyor.

Cuma, Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 1.evinizde. Burada dialoglar görüyorum. Mailler, mesajlar var. Bildirimler, haberler var. Hem işinizde, hem sosyal hayatınızda iletişimler hareketli.

Cumartesi akşamından başlayarak Pazar günü Ay yengeç burcunda. 2.evinizde. 2.ev parayı, yengeç burcu aileyi temsil eder. Aile içinde parasal konularınız olabilir. Neye ne kadar bütçe ayırılacak, planlamasını yapabilirsiniz. Eviniz için satın alacağınız şeyler de olabilir.


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 10.evinizde. İşinizde yoğun bir gün olabilir. Teslim etmeniz gereken çalışmaların sınırlı bir süresi olabilir. Birden fazla konu bir araya gelebilir. Görevler, yapılacak işler var.

Salı ve Çarşamba günü + Perşembe’nin ilk yarısında Ay boğa burcunda. 11.evinizde. Dostlarla bir araya gelmek için güzel günler. Arkadaşlarınızla keyifli şeyler yapabilirsiniz.

Cuma, Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 12.evinizde. İkizler burcu bilmeyi, haberdar olmayı temsil ediyor. 12.ev ise tam tersi, bilgimiz dahilinde olmayan şeylerle ilgili. Ay buradan geçerken bugüne kadar haberiniz olmamış, size söylenmemiş şeylerden haberdar olabilirsiniz. Sizden gizlenmiş olmayabilir bu şey. Unutulmuş da olabilir. Bunları konuşabilirsiniz.

Cumartesi akşamından başlayarak Pazar günü Ay yengeç burcunda. 1.evinizde. Planları uygulama vakti. Birkaç gündür belki üşendiğiniz, belki farklı sebeplerle yapamayıp ertelediğiniz şeyleri şimdi yapabilirsiniz.


10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 9.evinizde. Başka şehir ve ülkelerden birileri ile iletişimleriniz olabilir. Uzaklarla haberleşmeler, para transferleri, taşımacılık, kargo konuları olabilir.

Salı ve Çarşamba günü + Perşembe’nin ilk yarısında Ay boğa burcunda. 10.evinizde. İşinizde yapılacaklar artıyor sanırım. Yöneticilerle ilgili konularınız da olabilir. Yeni bildirimler yapabilirler.

Cuma, Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla dialoglar artıyor bu kez. Birlikte program yapabilirsiniz. Sosyal, hareketli, renkli günler.

Cumartesi akşamından başlayarak Pazar günü Ay yengeç burcunda. 12.evinizde. Bir dinlenme ihtiyacı var gibi. Yapmanız gerekenler yoksa mümkün olduğunca kendinize vakit ayırmak, durmak, öylece durmak iyi gelebilir.


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 8.evinizde. Ödemeler, kredi kartı, kredi konuları, bankacılık işlemleri var gibi. Kişisel ödemeler dışında, yakın çevre içinde, aile içinde birbirinize yardımcı olacağınız ödemeler de olabilir.

Salı ve Çarşamba günü + Perşembe’nin ilk yarısında Ay boğa burcunda. 9.evinizde. 9.ev uzakları, boğa burcu ise parayı temsil ediyor. Yurt dışı bağlantılı işleri, ticari faaliyetleri olanlar güzel bir para akışı yaşayabilirler. Uzaklardan paralar gelebilir. Başka şehir ve ülkelerden birileri iş bağlantıları, iletişimler doğabilir.

Cuma, Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 10.evinizde. 10.ev işimizi, iş düzenimizi, kuralları ve yöneticileri temsil ediyor. İkizler ise bildirim demek, duyuru demek. Yöneticilerden yeni uygulamaların haberleri, yeni bildirimler gelebilir. Bunun dışında müşteri bağlantıları, müşterilerle iletişimler anlamında da hareketli bir gün.

Cumartesi akşamından başlayarak Pazar günü Ay yengeç burcunda. 11.evinizde. Sosyalleşmek, misafir ağırlamak, misafir olmak için güzel günler. Bunlar olabilir Ay yengeçten, arkadaşlıklarınızı temsil eden 11.evinizden geçerken.


10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 7.evinizde. Hocalarınızla, eğitmenlerinizle iletişimleriniz olabilir. Özel ders aldığınız alanlar varsa ders gününüz olabilir bugün.

Salı ve Çarşamba günü + Perşembe’nin ilk yarısında Ay boğa burcunda. 8.evinizde. Para çıkışları olabiliyor Ay buradan geçerken. Ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Cuma, Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 9.evinizde. 9.ev uzak yerleri, başka şehirleri ve yabancı ülkeleri simgeliyor. İkizler ise iletişim demek. Uzaklarla dialoglar olabilir.

Cumartesi akşamından başlayarak Pazar günü Ay yengeç burcunda. 10.evinizde. İşiniz, yetki ve sorumluluk alanlarınız ön planda bu kez. Yapmanız, bizzat sizin ilgilenmeniz gereken şeyler olabilir.


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 6.evinizde. İşinizde ve kişisel yaşamınızda, evinizde, çalışma hayatınızda, hayatınızın bir yerlerinde bir şeyleri düzenleyip temizliyorsunuz sanırım. Veriminizi artıracak, bir şeylerin işlevselliğini artıracak, yaşam alanlarınızı daha düzenli hale getirecek şeyler yapabilirsiniz.

Günlük tempo yüksek olur ayrıca Ay buradan geçerken.

Salı ve Çarşamba günü + Perşembe’nin ilk yarısında Ay boğa burcunda. 7.evinizde. İlişkileri, birlikteliği, birlikte hareket etmeyi simgeler bu alan. İşinizde karşılıklı olarak kazanacağınız güzel iş birlikleri yapabilirsiniz. Ev sahibiniz varsa onunla iletişimler olabilir. Danışmanlık aldığınız, bilgisiyle ilerlediğiniz kişiler varsa dialoglarınız olabilir. Ortaklı konular olur muhtemelen 7.ev etkisiyle.

Cuma, Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 8.evinizde. Bankalarla işlemleriniz, iletişimleriniz olabilir. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız şeyler olabilir. Yakın çevre içinde de parasal konular var.

Cumartesi akşamından başlayarak Pazar günü Ay yengeç burcunda. 9.evinizde. Yengeç burcu aileyi, 9.evi uzakları simgeliyor. Aile bireylerinden uzakta olanlar varsa onlarla iletişimleriniz olabilir.


10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 5.evinizde. Çocuklarla ilgili konular var. Onlar için yapacağınız alışverişler. Onları götüreceğiniz yerler. Belki bir kursa, bir etkinliğe başlıyor çocuğunuz, yeğeniniz. Böyle bir konu olabilir.

Salı ve Çarşamba günü + Perşembe’nin ilk yarısında Ay boğa burcunda. 6.evinizde. İşinizde temponun yükselebileceği bir gün. Koşturmalar, toplantılar, görüşmeler olabilir. İşleyişin dışına taşmış, dağılmış noktaları düzenlemeniz de gerekebilir.

Cuma, Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 7.evinizde. İnsan ilişkileriniz içinde eşit olmayan, tam anlamıyla karşılıklı olmayan, verdiğiniz halde alamadığınız, dostluğunuzu sunduğunuz halde tam da aynı şekilde köklenemediğiniz yerler daha görünür olabilir bugünlerde gözünüze. Mesafe almak isteyebilirsiniz.

Cumartesi akşamından başlayarak Pazar günü Ay yengeç burcunda. 8.evinizde. Parasal konular var. Yengeç burcu aileyi tensil ediyor. Ailenizin ödemelerine destek verebilirsiniz. Aile içinde borç alış verişleri olabilir.


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 4.evinizde. Aile içinde bir şeylerin sorumluluğunu siz üstlenebilirsiniz. Annenize, babanıza yardımcı olacağınız konular olabilir. Evinizle meşgul olabilirsiniz. Temizlikler yapabilirsiniz. Belki bir tadilatın içindesinizdir.

Salı ve Çarşamba günü + Perşembe’nin ilk yarısında Ay boğa burcunda. 5.evinizde. Parasal konulardan yana şanslı günler. Keyifler için yapılacak harcamalar var burada. Müzikli bir ortama katılmak, bir gösteriye, bir etkinliğe, bir konsere bilet almak gibi şeyler de olabilir 5.ev sanatı temsil ettiği için.

Cuma, Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. Bu ev iş tempomuzu, ikizler burcu ise iletişimleri simgeliyor. İşinizde dialoglar artacaktır muhtemelen. Müşterilerinizle, hizmetlerinizle, hizmet kalitenizle ilgili konular olabilir.

Cumartesi akşamından başlayarak Pazar günü Ay yengeç burcunda. 7.evinizde. Ailenizle birlikte yapacağınız şeyler olabilir. Güzel bir Pazar programı yapabilirsiniz. Yengeç burcu ailemizi simgeliyor. 7.ev ise birbirimize eşlik etmeyi, birlikte yapılan şeyleri.


10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 3.evinizde. Yakın yerlere gidiş gelişler var, şehrin içinde bir hareketlilik var gibi. Akrabalarınızla haberleşmeleriniz, buluşmalarınız da olabilir.

Salı ve Çarşamba günü + Perşembe’nin ilk yarısında Ay boğa burcunda. 4.evinizde. Evinizin düzeni ile meşgul olabilirsiniz. Eskileri ayırıp atmak, odaları düzenlemek, temizlikler yapmak isteyebileceğiniz bir Ay geçişi.

Cuma, Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 5.evinizde. Bu kez çocuklarla ilgili konular var gibi. Yeğenleriniz de olabilir. Yakınlarınızın, arkadaşlarınızın çocukları olabilir. Çocuklarla bir araya gelişler olası 🙂 Onlara alacağınız hediyeler olabilir. Bir yerlere götürebilirsiniz minnoşları 🙂 Eğlenceli günler.

Cumartesi akşamından başlayarak Pazar günü Ay yengeç burcunda. 6.evinizde. Burada sorumluluklar var. Sizin sorumluluğunuzda olan, sizin ilgilenmeniz gereken şeyler var. Bir iş günü olacaksa temposu yüksek olabilir. Tatil günü olacaksa da işle ilgili konularınız, ekip arkadaşlarınızla iletişimleriniz olabilir.


Yükselen Balıklar :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 2.evinizde. Ay buradan geçerken para getiriyor genelde. Elinize bir miktar para geçebilir.

Salı ve Çarşamba günü + Perşembe’nin ilk yarısında Ay boğa burcunda. 3.evinizde. Yakınlarınızla haberleşmeleriniz var. Birlikte yapacağınız şeyler var. Fikir alışverişleri, öneriler, tavsiyeler olabilir.

Cuma, Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 4.evinizde. Aile içinde ortaklaşa seçeceğiniz, kararlaştıracağınız konular olabilir. Eviniz için satın alacağınız şeyler olabilir.

Cumartesi akşamından başlayarak Pazar günü Ay yengeç burcunda. Bu kez 5.evinizde. Ailenizle bir pikniğiniz, bir geziniz, keyifli bir etkinliğiniz olabilir.


İçinde olduğumuz büyük transitler ↓

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İyi haftalar herkese !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!