5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden bakalım şimdi de. Burada 5 Şubat haftasının burçlar için olasılıkları var.

Yorumlarımdan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi + Salı günü 15:08’e kadar Ay yay burcunda. 9.evinizde. Eğitimler, eğitim programları, hocalarla iletişimler, kitap alışverişleri, kütüphane gezileri, ders çalışma ortamları..Böyle konular güncelinizde, gündeminizde olabilir.

Salı 15:08 sonrasında + Çarşamba günü + Perşembe 16:59’a kadar Ay oğlak burcunda. 10.evinize geliyor. İşinizde planlarınızı uygulamaya alabilirsiniz. Yeni işler, yeni projeler başlatabilirsiniz. Bir yoğunluk içinde gördüm sizi 🙂

Perşembe 16:59 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 16:42’ye kadar Ay kova burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla ilgili konularınız olabilir. Sizi birilerinden, bir ortamdan uzaklaştıracak tatsız bir şey de olabilir. Uranüsyen bir yeniay da var burada çünkü.

Cumartesi 16:42 sonrasında + Pazar günü Ay balık burcunda. 12.evinizde. Bedensel anlamda, mental/ruhsal anlamda dinlenmek, kendinizle olmak, kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.


5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi + Salı günü 15:08’e kadar Ay yay burcunda. 8.evinizde. Parasal konular önde. Bir şeyin alternatifini/daha uygun fiyatlısını keşfedebilirsiniz. Bir masrafı sonlandırmak isteyebilirsiniz. Bir şeyi dışarıdan satın almak yerine kendiniz yapmaya başlayabilirsiniz.

Salı 15:08 sonrasında + Çarşamba günü + Perşembe 16:59’a kadar Ay oğlak burcunda. 9.evinizde. İşinizde uzaklarla bağlantılar kurabilirsiniz. Başka şehir ve ülkelerle ticari bağlantılarınız varsa nakliye, taşıma, transfer, lojistik konularınız olabilir.

Perşembe 16:59 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi günü 16:42’ye kadar Ay kova burcunda. 10.evinizde. İşinizde önemli toplantılarınız olabilir. Önemli bir proje için görevlendirmeler olabilir. Proje bazlı gruplar, ekipler belirlenebilir. Takım çalışmaları planlanabilir.

Cumartesi 16:42 sonrasında + Pazar günü Ay balık burcunda. 11.evinizde bu kez. Arkadaşlarınızla bir program yapabilirsiniz. Uzaklaşmak, sessiz, sakin bir yerde olmak, doğada olmak, şehirden uzakta olmak istiyor olabilirsiniz. Böyle bir tatil/gezi planınız olabilir.


5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi + Salı günü 15:08’e kadar Ay yay burcunda. 7.evinizde. İş bağlantıları açısından şanslı bir Ay geçişi. Özellikle Pazartesi gününün açıları göreceli olarak daha iyi.

Salı 15:08 sonrasında + Çarşamba günü + Perşembe 16:59’a kadar Ay oğlak burcunda. 8.evinizde. Resmi ödemelerinizi yapabilirsiniz. Devlet birimlerine ödemeleriniz olabilir. Resmi işlemleriniz olabilir.

Perşembe 16:59 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi günü 16:42’ye kadar Ay kova burcunda. 9.evinizde. 9.ev eğitimi, akademiyi, kova burcu ise arkadaşları simgeliyor. Okul arkadaşlarınızla ilgili konularınız olabilir. Ödevler, projeler, grup çalışmaları olabilir.

Cumartesi 16:42 sonrasında + Pazar günü Ay balık burcunda. 10.evinizde. İşinizde sonuna vardığınız, tamamlamak üzere olduğunuz konular olabilir. Bir şeyin neticesine varmış olabilirsiniz. Bu da bir rahatlama yaratıyor olabilir sizde. Bir görevi, bir konuyu tamamlıyor olabilirsiniz.


5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi + Salı günü 15:08’e kadar Ay yay burcunda. 6.evinizde. İşinizde yabancılarla iletişimler, yurt dışı bağlantılı konular, uzaklarla ticari işler gündeme gelebilir.

Salı 15:08 sonrasında + Çarşamba günü + Perşembe 16:59’a kadar Ay oğlak burcunda. 7.evinizde. Eşinizin/partnerinizin önemli bir konusu olabilir. Bir yoğunluğu olabilir. Sizin de dahil olmanız, yardımcı olmanız gerekebilir. Bir başlangıcı olabilir. Bir şeyi yapmaya zamanı olmayabilir, konuyla sizin ilgilenmeniz gerekebilir.

Perşembe 16:59 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi günü 16:42’ye kadar Ay kova burcunda. 8.evinizde. Bir elektronik alışverişi planınız olabilir. Aceleci davranmayın. Seçeneklere, alternatiflere, markalara, ürün özelliklerine iyi bakın diyeceğim. Önden biraz araştırma, kıyaslama yapmak iyi olur.

Cumartesi 16:42 sonrasında + Pazar günü Ay balık burcunda. 9.evinizde. Son günlerde ruhsal olarak sorun yaşadığınız, duygusunu yönetmekte zorlandığınız bir durum olabilir. Ay’ın bu balık/9.ev transitinde önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız bir deneyimin içinden faydasıyla, hayrıyla, önemli bir şey öğrenmiş olarak çıkıyor olabilirsiniz. Bir dönüşüm yaşıyorsunuz. Özellikle yaşamla, ilahi olanla ilişkinizde.


5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi + Salı günü 15:08’e kadar Ay yay burcunda. 5.evinizde. Bir seyahat planınız olabilir. Bir yolculuk yapacak olabilirsiniz. Bunun hazırlıkları olabilir.

Salı 15:08 sonrasında + Çarşamba günü + Perşembe 16:59’a kadar Ay oğlak burcunda. 6.evinize geliyor. İşinizde yorucu durumlar, koşturmalı konular getirebilir bu Ay transiti.

Perşembe 16:59 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi günü 16:42’ye kadar Ay kova burcunda. 7.evinizde. Yakın çevre bağlantılarınız aracılığıyla yapacağınız şeyler olabilir.

Cumartesi 16:42 sonrasında + Pazar günü Ay balık burcunda. 8.evinizde. Bir parasal konuyu tamamlayabilirsiniz. Bir şeyin bütçesini hazırlıyorsanız, bu tamamlanabilir. Bir ödemeyi, borcu bitirebilirsiniz.


5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi + Salı günü 15:08’e kadar Ay yay burcunda. 4.evinizde. Yeni bir yere yerleşme konusu olanlar için hareket zamanı gelmiş olabilir. Yolculuklar, seyahatler de olabilir. Bir süre için evinizden başka bir yerde olacak olabilirsiniz.

Salı 15:08 sonrasında + Çarşamba günü + Perşembe 16:59’a kadar Ay oğlak burcunda. 5.evinizde. İşinizde reklam çalışmaları, tanıtımlar, duyurular için destekleyici günler.

Perşembe 16:59 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi günü 16:42’ye kadar Ay kova burcunda. Bu defa 6.evinizde. İşinizde ekip içinde konularınız olabilir. İş bölümünde kim ne kadar görev üstleniyor, bunlar konu olabilir biraz.

Birbirinizi hangi noktada ne ölçüde destekliyorsunuz, ne kadar tamamlıyorsunuz, bunları konuşmak, eksik gördüğünüz noktaları ifade etmek isteyebilirsiniz. Başaklarının da söyleyecek şeyleri olabilir.

Cumartesi 16:42 sonrasında + Pazar günü Ay balık burcunda. 7.evinizde. Birinden rica edeceğiniz bir şey olabilir. Bir şeyi bir yakınınızla yapmak isteyebilirsiniz, birinin size eşlik etmesini isteyebilirsiniz bir konuda.


5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi + Salı günü 15:08’e kadar Ay yay burcunda. 3.evinizde. Yakınlarınızla iletişimlerinizi artırır Ay burada. Eğitimler, kurs kayıtları, kitap alışverişleri gibi konularınız da olabilir.

Salı 15:08 sonrasında + Çarşamba günü + Perşembe 16:59’a kadar Ay oğlak burcunda. 4.evinizde. Ev içinde değiştirmek, düzenlemek istediğiniz konularla, beklettiğiniz işlerle ilgilenebilirsiniz.

Perşembe 16:59 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi günü 16:42’ye kadar Ay kova burcunda. 5.evinizde. Arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz günler.

Cumartesi 16:42 sonrasında + Pazar günü Ay balık burcunda. 6.evinizde. İstirahat etmek, dinlenmek isteyebilirsiniz. Ufak tefek mevsimsel durumlar, soğuk algınlıkları olabilir.


5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi + Salı günü 15:08’e kadar Ay yay burcunda. 2.evinizde. Güzel alışverişler yapabilirsiniz kendinize. Özellikle bilgi kaynakları, kitaplar, vizyonunuz besleyecek şeyler, hobi alışverişleri olabilir.

Salı 15:08 sonrasında + Çarşamba günü + Perşembe 16:59’a kadar Ay oğlak burcunda. 3.eve geliyor. Bu ev iletişim evi. Oğlak burcu ise işimizi simgeler. Ne olabilir ? İşinizde iletişimler artabilir Ay buradan geçerken.

Perşembe 16:59 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi günü 16:42’ye kadar Ay kova burcunda. 4.evinizde. Arkadaşlarınızı evinizde misafir etmek, evde birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Cumartesi 16:42 sonrasında + Pazar günü Ay balık burcunda. 5.eve geliyor. Resim yapmakla çok ilgili bir transit. Balık burcu resim yapmakla ilgili. 5.ev ise hobilerimizi anlatır. Bu yönde bir başlangıç niyetiniz varsa, ilk adımlarınızı atabilirsiniz bu transitte.


5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi + Salı günü 15:08’e kadar Ay yay burcunda. 1.evinizde. Taze bir başlangıç enerjisi çalışıyor. Sizin için iyi olacağını düşündüğünüz, bir süredir planladığınız bir şeyi hayata geçirebilirsiniz. Özellikle Pazartesi gününün açıları daha güzel.

Salı 15:08 sonrasında + Çarşamba günü + Perşembe 16:59’a kadar Ay oğlak burcunda. 2.evinizde. Yeni kazançlarınız olabilir.

Perşembe 16:59 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi günü 16:42’ye kadar Ay kova burcunda. 3.eve geliyor. Yakın ahbaplarınızla program yapabilirsiniz. Sosyalleşmek iyi gelebilir size.

Cumartesi 16:42 sonrasında + Pazar günü Ay balık burcunda. 4.evinizde. Tam bir ev günü. Balık burcu istirahatle, yalnız kalma isteğiyle, izole olma isteğiyle ilgilidir. 4.ev ise evinizi simgeliyor. Evinizde olmak, dinlenmek, kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.


5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi + Salı günü 15:08’e kadar Ay yay burcunda. 12.evinizde. Bir konu beklemede kalabilir. Bir şey şimdilik askıda kalabilir. Böyle şeyler işaret olabiliyor yaşamın akışı içinde. Hayat ‘Bu şeye bir daha bak. Bir daha düşün. Üzerinde biraz daha çalış’ diyor bazen bize.

Salı 15:08 sonrasında + Çarşamba günü + Perşembe 16:59’a kadar Ay oğlak burcunda. 1.evinizde. Son birkaç gündür enerjinizi düşürmüş bir durumu aşabilirsiniz. Bir konuda netleşebilirsiniz. Bir planınızı uygulamaya alabilirsiniz.

Perşembe 16:59 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi günü 16:42’ye kadar Ay kova burcunda. 2.evinizde. İlişkileriniz, ahbaplıklarınız, arkadaşlarınız, sosyal ortamlarınız..Kimlerin yanında, hangi ortamda nasıl hissettiğiniz..Bunlar konunuz olabilir. 2.ev köklenme duygumuzu, kova burcu ise sosyal hayatımızı anlatıyor. O yüzden böyle söylüyorum .

Cumartesi 16:42 sonrasında + Pazar günü Ay balık burcunda. 3.evinizde bu kez. Balık burcu sağlık konularıyla ilgili. 3.ev ise akrabalarımızı simgeliyor. Komşular, yakın çevreden kişiler yine bu evle bağlantılı. Bir yakınızı ziyarete gidebilirsiniz.


5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi + Salı günü 15:08’e kadar Ay yay burcunda. 11.evinizde. Okulu, eğitim hayatı olanlar için hareketli, tempolu günler. Grup çalışmaları, sunumlar, projeler gündeminizde olabilir.

Salı 15:08 sonrasında + Çarşamba günü + Perşembe 16:59’a kadar Ay oğlak burcunda. 12.eve geliyor. Bir hedefinizi güncelleyebilirsiniz. Bir şeyin fayda yaratmayacağını fark edebilir, yapmaktan vazgeçebilirsiniz ‘Onun yerine şöyle yapayım’ diyeceğiniz bir şey olabilir.

Perşembe 16:59 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi günü 16:42’ye kadar Ay kova burcunda. 1.evinizde. İşinizde bildireceğiniz, duyuracağınız şeyler olabilir. Bir sunum yapacak olabilirsiniz. Bir şeyi siz anlatacak, siz tanıtacak olabilirsiniz.

Cumartesi 16:42 sonrasında + Pazar günü Ay balık burcunda. 2.evinizde. Duygusal anlamda size iyi hissettireceğinizi düşündüğünüz bir şeyi satın alabilirsiniz.


5-11 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi + Salı günü 15:08’e kadar Ay yay burcunda. 10.evinizde. Vizyon oluşturmak, bundan sonrası için bir güzergah oluşturmak..Böyle bir hali anlatıyor bu geçiş sizin için. Odağınız bu.

Salı 15:08 sonrasında + Çarşamba günü + Perşembe 16:59’a kadar Ay oğlak burcunda. 11.evinizde. İşinizde ekibinizden, ekip arkadaşlarınızdan destek alacağınız bir şey olabilir. Siz birine yardımcı olabilirsiniz.

Perşembe 16:59 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi günü 16:42’ye kadar Ay kova burcunda. 12.evinizde. Biraz durmak, bekletmek, üzerinde daha iyi düşünmek istediğiniz bir konu olabilir. Bir şeyi şimdilik erteleyebilirsiniz.

Cumartesi 16:42 sonrasında + Pazar günü Ay balık burcunda. 1.evinizde. Kendinizde fark edeceğiniz bir şey olabilir. Davranış kalıplarınız, bakış açılarınız..Bunları kastediyorum. ‘Ben bunu artık böyle yapmayayım, değiştireyim ben bu davranışımı’ diyeceğiniz bir şey olabilir.


Sevgiler. İyi bir hafta olsun.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!