30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında

30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftanın burçlar üzerinden olasılıklarını göreceksiniz bu yazımda.

             

Yorumlarıma başlamadan evvel ↓

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi 18:07’ye kadar Ay boğa burcunda. 2.evinizde. Parasal konular var. Alacaklar verecekler var.

Pazartesi 18:07 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay ikizler burcunda. 3.evinizde. Yakın çevre içinde iletişimler artıyor. Ama biraz tatsız olabilir bu iletişimler. Gücenmeler, darılmalar olabilir. Birilerinden uzaklaşabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günü Ay yengeç burcunda. 4.evinizde. Eviniz için güzel alışverişler yapabilirsiniz. Annenize, babanıza yardımcı olacağınız konular da olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 5.evinizde. Güzel bir aktivite, eğlenceli, keyifli bir etkinlik. Bir gösteri, bir konser, bir tiyatro oyunu. Bir maç, bir spor etkinliği. Böyle şeyler var sanki burada 🙂


30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi 18:07’ye kadar Ay boğa burcunda. 1.evinizde. ‘Ben niye duruyorum ? Artık harekete geçmeliyim. Sorumluluk almalıyım ve yapabileceklerimi yapmalıyım. Adımlarım olmalı. Artık adım atayım. Başlayayım. Başlatayım’ gibi bir enerji değişimi var burada. Taze bir başlangıç enerjisi var.

Pazartesi 18:07 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay ikizler burcunda. 2.evinizde. İşinizde iletişimlerin artabileceği bir gün. Yeni kazançlar, güzel paralar gelebilir.

Perşembe ve Cuma günü Ay yengeç burcunda. 3.evinizde. Akrabalarınıza misafir olabilirsiniz. Siz onları ağırlayabilirsiniz. Yakın çevre içinde bir araya gelişler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 4.evinizde. Evinizin şıklığı, konforu, dekorasyonu için yapacağınız alışverişler olabilir.


30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi 18:07’ye kadar Ay boğa burcunda. 12.evinizde. Enerjinizi toplamaya, dinlenmeye ihtiyacınız var gibi. Mümkünse yapın. Bir durun, dinlenin. Bir resetleyin kendinizi.

Pazartesi 18:07 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay ikizler burcunda. 1.evinizde. Burada daha yüksek bir enerji var. Ara verdiğiniz, beklettiğiniz, ertelediğiniz işleri yapabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günü Ay yengeç burcunda. 2.evinizde. Aileniz, eviniz için harcamalarınız olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 3.evinizde. Arkadaşlarla güzel bir aktivite, güzel bir program var bence burada 🙂


30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi 18:07’ye kadar Ay boğa burcunda. 11.evinizde. İşinizde ekip olarak toplanmanız, ortaklaşa karar almanız, organizasyonunu yapmanız gereken konular olabilir.

Pazartesi 18:07 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay ikizler burcunda. 12.evinizde. Burada tempo düşüyor biraz. Daha durağan günler.

Perşembe ve Cuma günü Ay yengeç burcunda. 1.evinizde. Enerji yeniden yükseliyor. 1.ev günleri hareketli geçer. Yapılacak işler var. İletişimler var. Aktifsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 2.evinizde. Parasal konularda şanslarınız var.


30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi 18:07’ye kadar Ay boğa burcunda. 10.evinizde. İşinizde yönetimin yeniden kararlaştıracağı, düzenleyeceği, düzenini değiştireceği şeyler olabilir.

Pazartesi 18:07 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay ikizler burcunda. 11.evinizde. Arkadaş buluşmaları için güzel günler.

Perşembe ve Cuma günü Ay yengeç burcunda. 12.evinizde. Evde olmak, kendinizle olmak, kişisel bakımınızla ilgilenmek, evinizi derleyip toparlamak isteyebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 1.evinizde. Yeni başlangıçlar için destekleyici bir zaman.


30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi 18:07’ye kadar Ay boğa burcunda. 9.evinizde. Uzaklarla para transferleri olabilir.

Pazartesi 18:07 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay ikizler burcunda. 10.evinizde. İşinizde planlamalar, raporlar, sunumlar, toplantılar, yapılacak işler artıyor gibi.

Perşembe ve Cuma günü Ay yengeç burcunda. 11.evinizde. Burada daha ferah bir enerji var. Daha sosyal, daha sohbetli, muhabbetli günler bunlar.

Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 12.evinizde. Durmak, dinlenmek, sessizleşmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi toplamak için kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Tam bunun vaktidir 12.ev günleri.


30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi 18:07’ye kadar Ay boğa burcunda. 8.evinizde. Ruhen zorlanabilirsiniz biraz. 8.ev günlerinde kuşkular, korkular yüzeye çıkıyor. Zihninizi, ruhunuzu kuruntu, evham enerjisinden uzak tutmaya çalışın.

Pazartesi 18:07 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay ikizler burcunda. 9. evinizde. Kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar, komşular ikizler burcunun konusu. 9.ev ise uzakları, yolculukları, seyahatleri simgeliyor. Bir yakınınız uzak bir yere gidebilir. Bir yolculuğu olabilir. Birileri bir yerlerden dönecek, yanınıza gelecek olabilir. Yakın çevre içinde böyle konular var.

Perşembe ve Cuma günü Ay yengeç burcunda. 10.evinizde. İşinizde ılımlı, hoşgörülü bir tavırla yaklaşmanız gereken, sevgiyle, şefkatle yaklaşmak, anlamak, empati kurmak gereken şeyler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla birlikte bir aktivite planlayabilirsiniz. Hem sosyalleşmek, hem de yeni şeyler denemek, eğlenceli şeyler yapmak için güzel günler.


30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi 18:07’ye kadar Ay boğa burcunda. 7.evinizde. İş birlikleri, ortaklı işler, ortaklı kazançlar olabilir.

Pazartesi 18:07 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay ikizler burcunda. 8.evinizde. Yakın çevre içinde borç alıp verme konuları, para alışverişleri olabilir.

Perşembe ve Cuma günü Ay yengeç burcunda. 9.evinizde. Ailenizden birinin bir yolculuğu, bir yer değişikliği olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 10.evinizde. İşinizle meşgul tutabilir Ay sizi burada. Aslan burcu tanıtmakla, göstermekle ilgilidir. Özellikle reklam çalışmaları, tanıtımlar, bunların planlamaları, yaratım, fikir süreçleri, organizasyonları olabilir.


30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi 18:07’ye kadar Ay boğa burcunda. 6.evinizde. Bağışıklığınızı yükseltecek şeyler yapın, kendinizi üşütmeyin, iyi koruyun diyeceğim. Ay buradan geçerken hastalanmalar, ateşlenmeler olabiliyor. Rutinlere ara vermek gerekebiliyor, istirahat ihtiyacı olabiliyor. O yüzden iyi bakın kendinize.

Pazartesi 18:07 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay ikizler burcunda. 7.evinizde. İşinizde birlikte çalıştığınız, birlikte iş yaptığınız, anlaşmalı olduğunuz firmalarla görüşmeleriniz, toplantılarınız olabilir.

Perşembe ve Cuma günü Ay yengeç burcunda. 8.evinizde. Aile içinde parasal yardımlaşmalar var gibi. Birbirinizin ödemelerine destek olabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 9.evinizde. Bir seyahat planlayabilirsiniz, bir yolculuk için biletinizi alabilirsiniz.

Bir şeye katılmak için bir yere gidebilirsiniz. Bu şey bu günlerde gerçekleşebilir, dediğim gibi şu an için planlamasını yapacak da olabilirsiniz.


30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi 18:07’ye kadar Ay boğa burcunda. 5.evinizde. Çocukların masrafları var gibi. Onlar için almanız gerekenler var.

Pazartesi 18:07 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. İşinizde iletişim trafiği yoğun günler. İletişim sorunları da olabilir kimi zaman.

Perşembe ve Cuma günü Ay yengeç burcunda. 7.evinizde. Eşinizle birlikte katılmanız gereken bir şey olabilir. Bir ziyaretiniz olabilir bir yere. Birlikte yapmanız gereken bir şey olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 8.evinizde. Harcamaların ölçüden taşabileceği günler. Bütçeye dikkat.


30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi 18:07’ye kadar Ay boğa burcunda. 4.evinizde. Evde geçebilir bu gününüz ya da evinizle ilgili bir konuyla meşgul olabilirsiniz.

Pazartesi 18:07 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay ikizler burcunda. 5.evinizde. Arkadaşlarla buluşmak, bir araya gelmek için güzel günler.

Perşembe ve Cuma günü Ay yengeç burcunda. 6.evinizde. Evde olmak, dinlenmek isteyebilirsiniz. Zaten istirahat etmeniz de gerekebilir. 6.ev günlerinde halsiz, yorgun hissediyoruz biraz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 7.evinizde. Bir kursunuz, sanatta, sporda bir hocayla çalıştığınız bir şey varsa ders gününüz olabilir. Bu yönde bir başlangıç niyetiniz varsa hocalara irtibatlarınız olabilir.


30 Ekim-5 Kasım 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi 18:07’ye kadar Ay boğa burcunda. 3.evinizde. İşinizde iletişimler hareketli. Yazışmalar, görüşmeler, haberleşmeler var.

Pazartesi 18:07 sonrasında + Salı ve Çarşamba günü Ay ikizler burcunda. 4.evinizde. Kardeşlerinize, akrabalarınıza misafir olabilirsiniz ya da onlar size gelebilirler.

Perşembe ve Cuma günü Ay yengeç burcunda. 5.evinizde. Ev içinde çocuklarınız için düzenlemeniz gereken şeyler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 6.evinizde. Sağlık kontrolleriniz olabilir. 6.ev sağlığı simgeler. Aslan burcu ise kalp ve dolaşım sistemi ile ilgili. Bir kontrolünüz, muayeneniz olabilir. Ailenizden birinin böyle bir konuda doktora görünme isteği olabilir. Bir hastaneden randevu alabilirsiniz.


                            

Bir elementler serim var. ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İçinde olduğumuz büyük transitleri de ekliyorum aşağıya ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Sevgiler.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!