4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden bakacağız şimdi de. Burada 4 Aralık haftasının burçlar için olasılıklarını göreceksiniz.

Yorumlarıma başlamadan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi ve Salı günü + Çarşamba 19:34’e kadar Ay başak burcunda. 6.evinizde. İş düzeniniz içinde yenileyeceğiniz şeyler olabilir. Parasal anlamda da şanslar var.

Çarşamba 19:34 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay terazi burcunda. 7.evinizde. Danışmanlık almak istediğiniz bir alan, bir konu varsa kullanabilirsiniz bu günleri. Destekleyici bir Ay transiti. İşini iyi yapan bir uzman kişi tanıyabilirsiniz, güzel bir keşfiniz olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay akrep burcunda. 8.evinizde. Para gelişleri olabilir. Özellikle alacaklarınız, borç verdiğiniz paralar gelebilir.


4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi ve Salı günü + Çarşamba 19:34’e kadar Ay başak burcunda. 5.evinizde. Maddi şanslar var. Satın almak istediğiniz, planladığınız bir şeyin alışverişini yapabilirsiniz.

Çarşamba 19:34 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay terazi burcunda. 6.evinizde. İş birlikleri, yeni bağlantılar anlamına geliyor buradan geçen bir Ay. İşinizde bağlantıların artabileceği günler.

Eşin, partnerin işi konusunda güzel gelişmeler olabilir ayrıca. Terazi burcu eşi simgeliyor. 6.ev ise işi.

Cumartesi ve Pazar günü Ay akrep burcunda.  7.evinizde. Alışverişlerde açılabileceğiniz günler. Bütçeye dikkat diyeyim. Bir şey gözünüze fırsat olarak görünebilir. Parasal anlamda büyük hareketler yapmamanızı öneririm.


4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi ve Salı günü + Çarşamba 19:34’e kadar Ay başak burcunda. 4.evinizde. Başak burcu düzenlemekle ilgili. 4.ev ise evimizi simgeliyor. Eviniz için düzenleme araçları, aparatları alabilirsiniz. Örneğin çekmeceleri, dolapları düzenlemek için. Bir şeyi derli toplu kaldırabilmek, kutusunda tutabilmek için. Böyle alışverişleriniz olabilir.

Çarşamba 19:34 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay terazi burcunda. 5.evinizde. Sevdiklerinizle güzel programlar yapabilirsiniz kendinize. Dışarıya çıkabilirsiniz. Bir gösteriye, bir etkinliğe katılabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay akrep burcunda. 6.evinizde. İstirahat etmek isteyebileceğiniz günler. Enerji biraz düşüyor gibi.


4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi ve Salı günü + Çarşamba 19:34’e kadar Ay başak burcunda. 3.evinizde. İşinizde iletişimler hareketleniyor. Yeni bir program, yeni bir akış belirlenebilir. İşleyişte değişecek şeyler olabilir. Bunların bildirimleri olabilir.

Çarşamba 19:34 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay terazi burcunda. 4.evinizde. Eşinizin ailesine misafir olabilirsiniz. Onlar size gelebilirler. Eviniz için alışverişleriniz olabilir. Bir hizmet satın alabilirsiniz. Örneğin bir ustaya bir şeyi yaptırmak, tamir ettirmek gibi.

Cumartesi ve Pazar günü Ay akrep burcunda. 5.evinizde. Güzel bir program yapabilirsiniz kendinize. Bir aktiviteye katılabilirsiniz. Bir yeri gezebilirsiniz. Alışverişlerde tutumlu olmak, kontrollü olmak gerekiyor.


4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi ve Salı günü + Çarşamba 19:34’e kadar Ay başak burcunda. 2.evinizde. İşinizde yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Bereketli, kazançlı bağlantılar kurulabilir.

Çarşamba 19:34 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay terazi burcunda. 3.evinizde. Partnerin yakınlarıyla, arkadaşlarıyla tanışmak gibi bir şey göründü gözüme. Terazi burcu partneri, 3.ev yakın çevremizi simgeliyor.

Cumartesi ve Pazar günü Ay akrep burcunda. 4.evinizde. Ev içinde, aile içinde parasal yardımlaşmalar olabilir. Bütçeyi planlayabilir, ödemeleri paylaşabilirsiniz.


4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi ve Salı günü + Çarşamba 19:34’e kadar Ay başak burcunda. 1.evinizde. Gideceğiniz bir yer olabilir. Görüşeceğiniz biri olabilir. Önemli bir planınız olabilir. Yapmanız gereken bir şey olabilir. Destekleyici bir zaman.

Çarşamba 19:34 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay terazi burcunda. 2.evinizde. Yeni kazançlarınızın olabileceği günler. Sadece 2.ev günlerinde olmaz bu. Ama bu günlerde ihtimaller güçlenir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay akrep burcunda. 3.evinizde olacak bu kez. Yakınlarınızla dışarıya program yapabilir, güzel zamanlar geçirebilirsiniz.


4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi ve Salı günü + Çarşamba 19:34’e kadar Ay başak burcunda. 12.evinizde. Bir yakınınıza refakat edebilirsiniz. Bir konusuna yardımcı olabilirsiniz. Evinin temizlenmesi gerekiyordur, yemek yapılması gerekiyordur, siz yardımcı olabilirsiniz.

Çarşamba 19:34 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay terazi burcunda. 1.evinizde. Motivasyonunuz, enerjiniz yükseliyor. Hedeflerinize odaklanmak, planlama yapmak, yol belirlemek istiyorsunuz. Güzel bir değişim var.

Cumartesi ve Pazar günü Ay akrep burcunda. 2.evinizde.  Bir korku, bir evham hali göründü gözüme. Olumsuz ihtimallere odaklanmak gibi bir ruh hali var. Çıkın, yürüyüş yapın. Hobilerinize vakit ayırın böyle zamanlarda. İşleriniz odaklanın. Mental enerjimizi başka tarafa çekince bu duygu durumlarından uzaklaşıyoruz.


4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi ve Salı günü + Çarşamba 19:34’e kadar Ay başak burcunda. 11.evinizde. Başak burcu işimizi simgeliyor. 11.ev ise grup çalışmalarını. İşinizde proje bazlı gruplar oluşturulabilir. Farklı departmanlardan kişilerle bir arada çalışacağınız konular olabilir. Bir ekip çalışması olabilir. Bir şirket organizasyonu olabilir. Bir kutlamanın hazırlığı olabilir. Örneğin yeni yıl kutlaması.

Çarşamba 19:34 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay terazi burcunda. 12.evinizde olacak bu kez. Bazı iletişimlerden kendinizi geri çekebileceğiniz günler. Size uygun olmayan, denginiz olmayan kişilerden uzaklaşabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay akrep burcunda. 1.evinizde.  Planladığınız bir şeyi yapmak isteyebilirsiniz beklemeden. Koşullar uygun mu, iyi bakın. Konunun üzerinde bir müddet düşünün derim.


4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi ve Salı günü + Çarşamba 19:34’e kadar Ay başak burcunda. 10.evinizde. İşinizde bir trafik var. Tempo yüksek. Düzenlemeniz, kaydetmeniz, hesapları, kayıtları kontrol etmeniz gereken konular olabilir.

Çarşamba 19:34 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay terazi burcunda. Bu kez 11.evinizde. Bir eğitim niyeti varsa, kendinize bir hoca, bir program arıyorsanız, istediğiniz şeyleri bulabileceğiniz günler.

Cumartesi ve Pazar günü Ay akrep burcunda. 12.evinizde. Bir para boşa gidebilir. Alışverişlerde aceleci olmayın derim.


4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi ve Salı günü + Çarşamba 19:34’e kadar Ay başak burcunda. 9.evinizde. Uzaklardan gelecek paralar, para transferi konularınız olabilir. Yurt dışı bağlantılı işleri olanlar için hareketli günler. Satışlar, siparişler olabilir. Bu ticari faaliyetlerin hesap, defter, beyanname, muhasebecilik konuları olabilir.

Çarşamba 19:34 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay terazi burcunda. 10.evinizde. Görüşmeler, sunumlar, mülakatlar, toplantılar..Burada böyle şeyler görüyorum.

Cumartesi ve Pazar günü Ay akrep burcunda. Bu defa 11.evinizde. Dostlarınızla program yapabilirsiniz. Sosyalleşmeler, keyifler var bu kez.


4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi ve Salı günü + Çarşamba 19:34’e kadar Ay başak burcunda. 8.evinizde. İşinizde ödemelerinizi yapabileceğiniz günler.

Çarşamba 19:34 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay terazi burcunda. Bu kez 9.evinizde.

Kitap alışverişleri yapabilirsiniz. Sosyal medya alanlarında güzel kanallar, sayfalar keşfedebilirsiniz. Kendi üzerinizde çalışmak istediğiniz konularda rehberlik alabileceğiniz, katkı alabileceğiniz, yararlanabileceğiniz bilgi kaynakları, uzmanlar keşfedebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay akrep burcunda. 10.evinizde. Devlet birimlerine ödemelerinizi planlayabilirsiniz. Bu bir vergi ödemesi olabilir. SGK, BAĞKUR prim ödemesi olabilir. Bir emlak vergisi olabilir. Resmi ödemeler var. Bütçesini ayırabilirsiniz bunların.


4-10 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi ve Salı günü + Çarşamba 19:34’e kadar Ay başak burcunda. 7.evinizde. İşinizde yapacağınız şeylere yardımcı olacak kişiler olabilir. Bir şeyler bir biçimde kolaylaşacak gibi.

Çarşamba 19:34 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay terazi burcunda. Bu kez 8.evinizde. Alışverişler için çok önermem bu günleri. Özellikle büyük alışverişler için.

Cumartesi ve Pazar günü Ay akrep burcunda. 9.evinizde. Bir seyahat planı yapabilirsiniz. Bir yolculuğa karar verebilirsiniz. Hazırlığınızı yapabilirsiniz.


                            

Bir elementler serim var. ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

♣  ♣  ♣  ♣

İçinde olduğumuz transitleri de ekleyeyim buraya ↓

Güneş Yay Burcunda 22 Kasım-22 Aralık 2023

Venüs Terazi Burcunda 8 Kasım-4 Aralık 2023

Mars Yay Burcunda 24 Kasım-4 Ocak 2023

♣  ♣  ♣  ♣

İçinde olduğumuz büyük transitler :

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Sevgiler. İyi haftalar olsun.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!