Aslan Burcu 2024

Aslan Burcu 2024

Aslan Burcu 2024

Merhabalar sevgili okuyucularım !

2024’ten haberler getirdim sizlere 🙂 Yeni yılı konuşacağız. Nasıl bir yıla giriyoruz ? Nasıl transitler var ? Hangi gezegen nerede olacak 2024’te ? Bu transitler size neler getirebilirler, ayrı ayrı bakacağız.

Yılın astrolojik gelişmelerini tarihleriyle paylaştığım bir gündem yazım var. Önce onu ekleyeyim buraya. İçinde yılın transitleri, tutulmaları, retroları yer alıyor. Bu linki tıklayarak görebilirsiniz :

2024 Yılı Astroloji Gündemi

↑  ↑  ↑  ↑  ↑  ↑

Hatırlatmamı da yapayım, her zamanki. Bir yükselen konusu var, biliyorsunuz. Bu kısım önemli.

Öngörüler teknik olarak yükselene göre yapılabiliyor. Evler üzerinden öngörü yapıyoruz ve yükselenimiz 1.evimiz. Ev hesabı yükselenden başlıyor. Dolayısıyla bu öngörüler yükseleni aslan olanlar için tutarlı olacaktır.


Danışmanlık almak isteyenler için iletişim adresimi de vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠

Rektifikasyon nedir ? Ne değildir ? Nasıl yapılır ? Nasıl yapılmaz ? Teknik olarak neler mümkün ? Elimizde doğum bilgisi yoksa yapılabilecek neler var ? Kapsamlı bir içerik oluşturdum. Detaylıca anlattım rektifikasyonu.

Buradan görebilirsiniz :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)

♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠

Instagram hesabım ↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Aslan Burcu 2024


JÜPİTER

26 Mayıs 2024’e kadar boğa transitine devam ediyor. 10.evinizde olacak.

Zodyakta bazı evler özeldir. O evlerden Jüpiter geçtiği zaman hayatımızda çok şey değişir. Örneğin 1.evde yaşanan Jüpiter transitinde çok önemli başlangıçlar yaparız hayatımızda.

10.ev de özel evlerden biridir. Çünkü yaşamımızda bulunduğumuz konumu, vardığımız noktayı, ideallerimizi, ideal benliğimizi, olmak istediğimiz kişiyi temsil eder.

İşimizi, kariyerimizi, hayatta sahip olduğumuz sıfatları, ünvanlarımızı, yetki alanlarımızı, sorumlusu olduğumuz şeyleri temsil eder.

Başarı demektir. Yükseliş demektir 10.ev. O yüzden oldukça güzel bir Jüpiter dönemi yaşamanız mümkün.

Bir iş başlangıcınız olabilir. Mevcut işinizde güzel başarılarınız olabilir, yükselebilirsiniz. Yeni görevler verilebilir size. Yetkileriniz genişletilebilir.

Yöneticilikle çok bağlantılı bir evdir burası. Yönetici konumuna yükselebilirsiniz.

Önemli projeleriniz, takdir görecek büyük çalışmalarınız olabilir.

İş dışında da, genel olarak hayatınızın içinde hedeflediğiniz bazı şeyler bu dönemde gerçekleşebilir. Almak istediğiniz eğitimler, sertifikalar varsa bunları yapabilirsiniz. O sertifikalar, eğitim programları yeni sıfatlar ekleyebilir size.

Uzmanlaşmak istediğiniz alanlarda güzel fırsatlarınız var.

Kamu birimlerinde işe başlamak gibi bir olasılığı da anlatır 10.evden geçen Jüpiter. Kamu personeli iseniz işinizde güzel yeni gelişmeler olabilir. Bazı şeyler istediğiniz yönde şekil değiştirebilir. Bir süredir beklediğiniz düzenlemeler gerçekleşebilir.

Resmi süreçlerde, yasal işlemlerde, devlet birimleri ile bağlantılı konularda şansınız var ayrıca.

İş kurmak isteyenler için parlak bir zaman. Değerlendirmek faydanıza olabilir. İşinizi kurma sürecinde yapmanız gereken yasal işlemler, gereklilikler düşündüğünüzden daha kolay ilerleyebilir, daha güzel olabilir Jüpiter ile.


Aslan  Burcu 2024


26 Mayıs 2024’te ikizler burcuna geçiyor Jüpiter. Yeni transitine başlıyor. 11.evinize geliyor.

Hayatınızda çok sosyal bir dönem olacağa benziyor bu Jüpiter geçişi.

11.ev sosyal hayatımızı anlatır. İkizler burcu ne demektir ? İletişim, irtibat demektir. Tanışmak, konuşmak, görüşmek demektir. Arkadaşlık, ahbaplık demektir.

Jüpiter’in ikizler dönemi yeni sosyal ortamlar ve arkadaşlar getirebilir size.

Yeni ortamlara girebilirsiniz. Bunlar özellikle eğitim ortamları olabilir. Eğitimleri, kursları, sınıfları, grupları, grup çalışmalarını, eğitim amaçlı etkinlikleri simgeliyor 11.ev.

Eğitim zaten ikizler burcunun çok temel bir teması. Bu dönem, seminerlere, kurslara, eğitim programlarına katılabileceğiniz, gruplar, kalabalıklar, sınıflar içinde olabileceğiniz bir dönem.

Başka nasıl ihtimaller var ?

İkizler burcu bilgilerimizi, bilgi birikimlerimizi paylaşmakla ilgilidir. Websiteler, sosyal medya sayfaları ikizler burcunun konusudur. 11.ev ise hitap ettiğimiz kalabalıkları temsil ediyor. Bir websiteniz varsa, okuyucularınız artabilir. Sosyal medyada bir sayfanız varsa, içerik üretiyorsanız, takipçileriniz artabilir. Kuvvetli bir büyüme ihtimali var. Tabii üretimle, emekle, üreteceğiniz şeylerle olabilecek bir şey bu büyüme.

Danışmanlık verdiğiniz, eğitmenlik yaptığınız bir işiniz varsa, bu anlamda da şanslı bir ilerleme zamanı.

Eğitmenlik ve danışmanlık da ikizler burcunun konularıdır. Daha çok insanla çalışmaya başlayabilirsiniz. Görünürlüğünüz artabilir. Bu sayede daha çok insan ulaşabilir size.


Aslan Burcu 2024


SATÜRN

2024 boyunca Satürn yine balıkta olacak. Balık burcu transitine devam ediyor Satürn.

Hatta tam olarak söyleyeyim ; 14 Şubat 2026’ya kadar balıkta olacak.

Balık burcu 8.eviniz. Sizin için bir 8.ev transiti.

8.ev – Satürn dönemlerinde genellikle kredi ödemeleri görüyoruz. Aylık düzenli ödemelerin olduğu parasal konular görüyoruz.

Gerçekleştirmek istediğiniz bir planınız için bir kredi çekebilirsiniz belki. Eğitim amaçlı olabilir, mülk edinmek için olabilir, konu her şey olabilir.

Parasal alanda sorumluluklar artıyor.

Bunlar dışında süregelen bir mal paylaşımı konusu, hakkınız olan bir parayı elde etmek için açtığınız bir dava, bir hukuki süreç varsa konular istediğiniz yönde şekillenebilir ama bu hemen olmayabilir.

Kendinizi haklı iken haksız duruma düşürmemeniz, akılcı bir biçimde ilerlemeniz önemli.

Başka neler olabilir ? İlerisi için bir güven sağlayacak, maddi anlamda güvence diyebileceğiniz bir başlangıcınız olabilir. Örneğin bir sigorta başlatmak gibi.


Aslan Burcu 2024


PLUTO

Pluto’da önemli değişimler var 2024’te.

Kova burcuna geçecek, retrosunda oğlağa dönecek Pluto. Sonra bir kez daha kova burcuna geçecek. Bu kez uzun yıllar kalmak üzere geliyor olacak kovaya.

2023’te de kova burcuna geçip retrosunda oğlağa döndü. Ama 2024’te kova transiti tam anlamıyla başlıyor artık.

21 Ocak-2 Eylül arası kova dönemi. 2 Eylül-19 Kasım arası oğlak dönemi. Tabii oğlak döneminde de, kova burcuna çok yakın bir noktada olacak artık.

19 Kasım 2024’te ne olacak ? Uzun yıllar kalmak üzere kova burcuna yerleşecek Pluto.

Kova sizin 7.eviniz.

Pluto burada ilişkiler üzerinden çalışacaktır. 7.evin konusu temel olarak ilişkiler.

Hangi ilişkiler ? Evlilik, iş ortaklığı, imzalı ortalıklar, iş birlikleri, hoca-öğrenci, danışman-danışan, avukat-müvekkil, iş sahibi-mali müşavir/muhasebeci bağlantıları gibi karşılıklı anlaşmaya ve kazanca dayalı ilişkiler.

Pluto buraya geliyor. Temelli yerleşiyor artık. Yaşamınızda böyle ilişkileriniz, böyle bağlantılarınız varsa, buralarda dönüşümler olabileceğini söylüyor.

Bitirmeyi düşündüğünüz ilişkileri bitireceğiniz yıl olabilir 2024.

Evliliğinizi bitirmek istiyorsanız bunu yapabilirsiniz. İlişkinizi sürdürmek istemiyorsanız, ayrılabilirsiniz. İyi giden, temeli sağlam ilişkiler için geçerli bir olasılık değil bu.

İş birliği halinde olduğunuz, bilgisiyle ilerlediğiniz bir hocanız, bir danışmanınız varsa, bu bağlantı tamamlanabilir. İhtiyaç sonlanabilir, konu tamamlanabilir.

Örnekler vereyim.

Özel ders aldığınız bir alanda, artık gereken donanımı oluşturduğunuzu düşündüğünüz bir noktaya varmışsınızdır. ‘Bu eğitim benim için yeterli. Devam etmeme gerek yok’ diyebilirsiniz.

Bir terapistten danışmanlık almışsınızdır. Süreciniz tamamlanabilir.

Size uymayan, kişisel sınırlarınızla, değerlerinizle örtüşmeyen durumlar üzerine de bitirebilirsiniz bir şeyleri. Bir ortaklıktan çıkabilirsiniz. Bir iş birliğini sonlandırabilirsiniz.

Bunları yapan karşı taraf da olabilir. Bazı bağlantılar bir şekilde sonlanabilir.

Yeni bağlantılar da kurulabilir hepsinin yerine. Ama bu kez daha temkinli olmak gerekecek tabii. Deneyimler bunun için yaşanıyor. Öğrenelim, gelişelim, yanlışlarımızdan arınalım, daha üst versiyonumuza varalım ve daha doğru seçimler yapalım diye. Siz de bu anlamda daha seçici olun.


Aslan Burcu 2024


KUZEY GÜNEY AY DÜĞÜMLERİ

Ay düğümleri 2024’ün tamamında koç terazi aksında olacak. Bu hattın başlangıcı 17 Temmuz 2023’te oldu. 12 Ocak 2025’e kadar sürecek.

Yeni yılın tamamında kuzey Ay düğümü koç burcunda, 9.evinizde. Güney Ay düğümü terazi burcunda, 3.evinizde.

Mesafeler, uzaklar, yer değişiklikleri, başka bir şehre taşınma, başka bir ülkeye yerleşme gibi olasılıkları anlatır buradan geçen kuzey Ay düğümü.

Yaşamınızda böyle değişimler olabilir. Bunları yapan siz de olabilirsiniz, ailenizden biri, bir yakınınız da olabilir.

Yeni yeni keşifler geliyor ayrıca. Bu keşifler seyahatler, geziler içinde olabilir. Eğitimler içinde olabilir. Bilimlerle, ilimlerle, hayatla ilişkinizi güçlendirecek spiritüel alanlarla meşgul olmaya başlayabilirsiniz.

Bu transitten başka biri olarak çıkacaksınız muhtemelen. Tam bir dönüşüm dönemi.

Çünkü 9.ev gezmek, görmek, anlamak, idrak etmek, hayatın derinliğini kavramak, fark etmek, olgunlaşmak, ehlileşmek demektir.


Aslan Burcu 2024


TUTULMALAR

Ay düğümleri tutulma aksını simgeliyor.

2024 boyunca tutulmalar koç ve terazi burçlarında olacak.

Yılın gündeminde paylaştım. Buraya da ekleyeyim tutulmaları :

25 Mart 2024 – 5⁰ Terazi Burcunda Ay Tutulması

8 Nisan 2024 – 19⁰ Koç Burcunda Güneş Tutulması

18 Eylül 2024 – 25⁰ Balık Burcunda Ay Tutulması

2 Ekim 2024 – 10⁰ Terazi Burcunda Güneş Tutulması

Balıkta bir Ay tutulması var, başak balık aksının ilk tutulması olarak. Farklı olarak sadece o var. Diğer üç tutulma da koç ve terazi burçlarında meydana gelecek.

Koç-terazi aksını deneyimleyeceğiz.


Aslan Burcu 20242024 böyle görünüyor sevgili okuyucularım. Genel çerçevede böyle bir resim var.

Elbette herkes doğum haritasına göre etki alacak. Doğum haritası analizi için, danışmanlık almak için bana ”anlatburcak@gmail.com” e-posta adresimden ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı, huzurlu, keyifli, bereketli bir yıl diliyorum hepimiz için 🙂 Mutlu yıllar !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!