27 Kasım-3 Aralık 2023

27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden bakalım şimdi de. Burada 27 Kasım haftasının burçlar için olasılıklarını göreceksiniz.

Yorumlarıma başlamadan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay ikizler burcunda. 3.evinizde. İşinizde yazışmalar, konuşmalar artıyor gibi. Satışlar, siparişler artabilir. Güzel fırsatlar var. Özellikle Salı gününün açıları iyi görünüyor.

Çarşamba ve Perşembe günü + Cuma 19:00’a kadar Ay yengeç burcunda. 4.evinizde. Evinizle meşgul olmak isteyebilirsiniz. Ailenize vakit ayırabilirsiniz. Ailenizden hediyeler, güzel şeyler de gelebilir. Çarşamba gününün açıları göreceli olarak daha güzel.

Cuma 19:00 sonrasında + Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 5.evinizde. Müzikle, resimle, sanatla bağınız varsa buralarda yeni planlarınız var gibi. Hobileriniz için yeni şeyler düşünebilirsiniz. Sportif aktiviteler için de güzel günler.


27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi ve Salı günü Ay ikizler burcunda. 2.evinizde. Para gelişleri olabilir. Özellikle Salı gününün açıları daha destekleyici.

Çarşamba ve Perşembe günü + Cuma 19:00’a kadar Ay yengeç burcunda. 3.evinizde. Yakın akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Birbirinize yardımcı olacağınız konular olabilir.

Cuma 19:00 sonrasında + Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 4.evinizde. Ev içinde çocuklarınız için düzenleyeceğiniz alanlar olabilir. Ailece bir etkinliğe, bir aktiviteye katılabilirsiniz. Keyifler var burada 🙂


27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi ve Salı günü Ay ikizler burcunda. 1.evinizde. Girişimlerimiz var. Bir hareketlilik içindesiniz. Planlarınızı gerçekleştiriyorsunuz. Bilhassa Salı gününün açıları daha destekleyici. Günü kullanabilirsiniz, öneririm.

Çarşamba ve Perşembe günü + Cuma 19:00’a kadar Ay yengeç burcunda. 2.evinizde. Aile içinde parasal yardımlaşmalar olabilir. Eviniz için yapacağınız alışverişler de olabilir.

Cuma 19:00 sonrasında + Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 3.evinizde. Yakın arkadaşlarınızla güzel bir program yapabilirsiniz. Bir etkinliğe, bir aktiviteye katılabilirsiniz. Yeni bir meşguliyet, güzel bir hobi edinmek istiyorsunuz belki. Düşündüğünüz şeyler var. Bu yönde alışverişleriniz olabilir.


27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi ve Salı günü Ay ikizler burcunda. 12.evinizde. Enerjinizi topluyorsunuz. Kendinizlesiniz. Kendi içinizde planladığınız, hazırlandığınız şeyler var gibi anlıyorum 🙂

Çarşamba ve Perşembe günü + Cuma 19:00’a kadar Ay yengeç burcunda. Bu kez 1.evinizde. İşte o planları uygulama zamanı. Enerji yükseliyor. Başlatacağınız bir şey olabilir. Yeni kararlar aldığınız konular olabilir. Yeni bir düzen belirlediğiniz konular olabilir.

Cuma 19:00 sonrasında + Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 2.evinizde. Aslan ve 2.ev etkisi bir arada. Keyfi harcamalarda ölçü kaçabilir. Bütçeye dikkat diyeceğim.


27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi ve Salı günü Ay ikizler burcunda. 11.evinizde. İşinizde ekip içinde toplantılarınız olabilir. Organize etmeniz, programını oluşturmanız gereken şeyler olabilir. Salı günü arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Sosyalleşebileceğiniz, keyifli bir gün.

Çarşamba ve Perşembe günü + Cuma 19:00’a kadar Ay yengeç burcunda. 12.evinizde. Evinizde eşyalarınızı ayırabilir, bir şeyleri ayıklayıp atabilirsiniz. İşe yaramayan, kırık, bozuk şeyleri çıkarabilirsiniz evden. Bu büyük bir enerji temizliği anlamına geliyor aynı zamanda. Zaten yaşam alanımızın temiz ve düzenli olması gerekiyor. İçinde atıl, bozuk ya da kırık şeylerin olmaması gerekiyor. Mekanların bir enerjisi, bir frekansı var çünkü her şeyin olduğu gibi.

Cuma 19:00 sonrasında + Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 1.evinizde. Güzel bir kursa, bir aktiviteye başlayabilirsiniz. Spor, sanat, vb bir alanda olabilir bu şey.


27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi ve Salı günü Ay ikizler burcunda. 10.evinizde. İşinizde yüksek bir iletişim trafiği var. Bildirilecek, duyurulacak şeyler var. Müşteri bağlantıları, yazışmalar, konuşmalar var. İletişim hareketli.

Çarşamba ve Perşembe günü + Cuma 19:00’a kadar Ay yengeç burcunda. 11.evinizde. Ailenizle birlikte gideceğiniz bir yer olabilir. Birlikte bir program yapabilirsiniz. Bir ziyaret de olabilir bu.

Cuma 19:00 sonrasında + Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 12.evinizde olacak. Önemli girişimler için 12.ev geçişleri uygun değildir. Ay’ın buradan çıkmasını bekleyin girişimleriniz için. Acelesi olmayan şeyleri bu transitin sonrasına (her transit 2,5 gün sürüyor) bırakın derim.


27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi ve Salı günü Ay ikizler burcunda. 9.evinizde. Uzaklarla iletişimler olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü + Cuma 19:00’a kadar Ay yengeç burcunda. 10.evinizde bu kez. İşinizde güzel şeyler olabilir. Özellikle Çarşamba gününün açıları güzel görünüyor. Geçmişten gelen şeyleri bütünüyle değiştirmek değil, olanı devam ettirmek ama yenilemek, var olan güzel taraflarını koruyarak geliştirmek gibi bir şey var burada.

Cuma 19:00 sonrasında + Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 11.evinizde. Sosyal hayatınızı anlatıyor bu ev. Bir ortama katılabilir, bir kalabalığa karışabilirsiniz Ay burada iken. Grup çalışmaları, eğitimler için de iyi günler.


27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi ve Salı günü Ay ikizler burcunda. 8.evinizde. Parasal konular var. Yakın çevre içinde borç alışverişleri olabilir. Banka, vb ödemelerinizi de yapabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günü + Cuma 19:00’a kadar Ay yengeç burcunda. 9.evinize geliyor. Yengeç burcu aileyi, 9.ev yolculukları simgeler. Aile içinde birinin bir yolculuğu olabilir. Memleketimizi anlatır ayrıca yengeç. Memlekete gidecek biri olabilir, memlekette olup dönecek olan biri olabilir.

Cuma 19:00 sonrasında + Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 10.evinizde. İletişimlerde kibirli, üstten tavırlarla karşılaşmak mümkün. Buna müsaade etmemenizi, kabul etmemenizi, kişisel sınırlarınızı korumanızı öneririm.


27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi ve Salı günü Ay ikizler burcunda. 7.evinizde. Birlikte iş yaptığınız kişilerle iletişimler olabilir. Karşılıklı planlayacağınız şeyler olabilir.

Bunun dışında ikizler burcu eğitim ve danışmanlıkları, 7.ev ise eğitmen ve danışman kişileri temsil ediyor. Bir eğitim başlangıcınız olabilir. Bir eğitim programı için araştırma içinde iseniz uzman kişilerle, hocalarla iletişimleriniz olabilir. Bir alanda danışmanlık alabilirsiniz. Bunun görüşmesi, yazışması olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü + Cuma 19:00’a kadar Ay yengeç burcunda. 8.evinizde bu kez. Bu ev parasal konularla ilgili. Özellikle ödemelerle. Yengeç burcu ise aileyi simgeliyor. Ailenizin ödemelerine yardımcı olabilirsiniz. Aile içinde ortaklaşa halledeceğiniz bir konu olabilir. Ortaklaşa bir bütçe oluşturabilirsiniz konu için.

Cuma 19:00 sonrasında + Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 9.evinizde. Bir seyahatiniz, bir yolculuğunuz, belki şehrin içinde güzel bir geziniz, bir keşfiniz olabilir.


27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. İşinizde günlük akışlar içinde iletişim trafiği yüksek günler. Birçok şeyi kısa zamanda organize edebilirsiniz. Özellikle Salı gününün açıları çok güzel görünüyor.

Çarşamba ve Perşembe günü + Cuma 19:00’a kadar Ay yengeç burcunda. 7.evinizde. Eşinizle, partnerinizle ilgili konularınız olabilir. Eşinizin ailesine misafir olabilirsiniz.

Cuma 19:00 sonrasında + Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 8.evinizde. Bu transitte harcamaların ölçüsü kaçabilir. Kredi kartınıza yüklenmemeye çalışın.


27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay ikizler burcunda. 5.evinizde. Çocuklarınız, yeğenleriniz için yapacağınız alışverişler olabilir. Eğitici kitaplar, eğitici oyuncaklar olabilir bunlar.

Bunun dışında, işinizde tanıtmak istediğiniz çalışmalar için kullanın derim bu günleri. Bilhassa Salı gününün açıları daha iyi, daha destekleyici.

Çarşamba ve Perşembe günü + Cuma 19:00’a kadar Ay yengeç burcunda. 6.evinizde. Evinizde temizlikler yapabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz alanlar olabilir.

Cuma 19:00 sonrasında + Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 7.evinizde. Bir hoca ile çalışmak, ders almak istediğiniz konularda iletişime geçeceğiniz kişiler olabilir. Halihazırda böyle bir şey varsa ders gününüz olabilir.


27 Kasım-3 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay ikizler burcunda. 4.evinizde. Evinizde yakın arkadaşlarınızı, yakın akrabalarınızı, komşularınızı ağırlayabilirsiniz. Misafirleriniz olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü + Cuma 19:00’a kadar Ay yengeç burcunda. 5.evinizde. Bu kez kendinize, hobilerinize, keyiflerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Güzel programlar yapabilirsiniz. Çarşamba’nın açıları göreceli olarak daha iyi. Kullanın.

Cuma 19:00 sonrasında + Cumartesi ve Pazar günü Ay aslan burcunda. 6.evinizde. Birine yardımcı olmak için onun adına yapacağınız bir şey olabilir. Bir şeyin sorumluluğunu siz üstlenebilirsiniz.


                            

Bir elementler serim var. ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

♣  ♣  ♣  ♣

İçinde olduğumuz transitleri de ekleyeyim buraya ↓

Güneş Yay Burcunda 22 Kasım-22 Aralık 2023

Merkür Yay Burcunda 10 Kasım-1 Aralık 2023

Venüs Terazi Burcunda 8 Kasım-4 Aralık 2023

Mars Yay Burcunda 24 Kasım-4 Ocak 2023

♣  ♣  ♣  ♣

İçinde olduğumuz büyük transitler :

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Sevgiler. İyi haftalar olsun.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!