24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay

24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay

24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay

24 Şubat Cumartesi günü 15:30’da başak burcunun 5 derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor sevgili okuyucularım.

Güneş ve Ay bu kez, başak balık ekseninde karşı karşıya geliyor.

Dolunay Ay’ın, evreleri içinde Güneş’in karşısına geldiği vakittir. Güneş ve Ay’ın karşıt açıda oldukları haldir.

Ay başak burcunun 5 derecesinde. Güneş balık burcunun 5 derecesinde bu kez.

Ay’ın karşısında sadece Güneş değil, Satürn ve Merkür de var. Onlar da balık burcunda ve dolunay derecesine yakın konumda.

Bu karşıtlıkların (uyumsuz açılar) yanı sıra Jüpiter’den gelen güzel bir açı da var.

Jüpiter boğadan üçgen açı yapıyor Ay’a. Bir toprak üçgeni oluşuyor.

Tüm bileşenleri bir arada düşünerek resme bakınca şöyle bir hal görünüyor gözüme :

Güçsüz hissetmek. İsteksizlik. Motivasyon ihtiyacı. Enerjinin bittiğini hissetmek. Tükenmişlik hissi. O hisle kendini bırakmak. Bıraktığın yerde biraz öylece durmak. Hemen kalkmaya çalışmak yerine, kendine izin vermek. Güç toplamak üzere durmak. Toparlanmak ve daha güçlü şekilde doğrulmak.

Böyle bir dolunay tablosu var elimizde.

Açayım sembollerdeki manaları. Anlatayım.

Başak burcu işimizi, gücümüzü, işimizin başında olmayı, günlük rutinlerimizi, görevlerimizi, sorumluluklarımızı, günlük düzenimizi ve düzen içinde olmayı sembolize eder sevgili okuyucularım.

O düzeni verimle, disiplinle sürdürmeyi anlatır. Günlük hareketliliğimiz, işimizde üretimlerimiz, aksatmadan yaptığımız rutinlerimiz başak burcunun konusudur.

Bu dolunayda Satürn kırıyor Ay’ın enerjisini. Merkür motivasyonunu düşürüyor.

Balık burcundaki gezegenler dolunayın tam karşısında. Balık enerjisi çalışıyor bu dolunayda.

Nedir balık ? Durgunluk, durağanlık. Hareketsizlik. İstirahat. Uyku. Dinlenme. Mola.

Balığın böyle temaları var.

‘Dur. Soluklan. Enerjin tükenmeden, sıfırlanmadan yeniden şarj et kendini’ diyor bu dolunay bize.

Neler olabilir ?

Bizi rutinlerimizin dışına çıkaracak şeyler olabilir. Birkaç gün düzenimizin dışında olabiliriz. Başka gündemlerimiz olabilir. İşimizin, gücümüzün başında olamayabiliriz.

Özel bir durum olmasa da (olmasın tabii) biz bir ara vermek isteyebiliriz hayatın akışına.

Tempomuz bizi yormuş olabilir. Bir şeyler motivasyonumuzu kırmış olabilir. Enerjimizi, modumuzu, moralimizi toparlamak için, kendimizle ilgilenmek için biraz uzaklaşmak isteyebiliriz.

Balık inzivaları anlatır. Birkaç gün bir şeylerden izole edebiliriz kendimizi.

Günlük rutinlerimiz içinde rölantiye alacağımız şeyler olabilir. Daha yüksek bir enerjiyle dönüş yapmak üzere bir mola verebiliriz.

İşimizde üretimlerimiz, çalışma düzenimiz konu olabilir. İşleyişte aksaklıklar doğabilir. Değişmesi gereken şeyler varsa deneyimler, durumlar ile onları gösterebilir dolunay.

Başak balık aksı sağlıkla ilgilidir zodyakta.

Başak tarafında daha çok bedensel sağlık konusu vardır. Balık tarafında ise ruhsal konular.

Ama tabii bedende olan her şey, ruhtaki şeylerin yansıması.

Bugünlerde sağlığımızla ilgili bir şeyler meşgul ediyor olabilir bizi ve bunların ruhsal sebeplerini fark edebiliriz. Hangi duygu neye neden oluyor, konuları dengeye getirmek için hangi duyguları temizlemek gerekiyor, onları görebiliriz.

Yaşam düzenimiz, günlük düzenimiz, rutinlerimiz içinde iyileştireceğimiz, fayda odaklı bir bakışla değiştireceğimiz şeyler olabilir.

Jüpiter’in uyumlu açısı iyi değişimlerin olabileceğini söylüyor.

Duygusal yüklerden arınmak. Zihni dengelemek. Somutta, soyutta bize iyi gelmeyeni görmek ve değişim için ne yapabileceğimize bakmak.

Zararlı alışkanlıkları bırakmak. Beslenme kalitemizi yükseltmek. Bedensel anlamda arınmak.  Spor düzenimizi oluşturmak. Günlerimizi düzenlemek, faydalı rutinler oluşturmak. Tam buralarda çalışabilir başak dolunayı.

Enerjimizi yenilemek ana konu. Motivasyonumuzu, enerjimizi, moralimizi toparlamaya ihtiyaç duyuyor olabiliriz. Buraları iyi etmek için yapacağımız şeyler başka güzel kapıları da açabilir bize.

Hem bedensel, hem ruhsal anlamda kendimizle daha çok ilgilenmeye çağırıyor dolunay bizi.

Dolunayın burçlara neler getirebileceğini de anlattım. Aşağıda onları da görebilirsiniz.

Danışmanlıklar için iletişim adresimi de vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar : 

6.evinizde bir dolunay.

Merkür ve Satürn ile karşıt (uyumsuz) açıda, Jüpiter ile üçgen (uyumlu) açıda gerçekleşecek bu dolunay.

Merkür’ün karşıt açısı geri planda biraz. O zayıf bir karşıtlık. Derece olarak geride kalmış Merkür.

Daha çok Jüpiter ve Satürn şekillendirir olasılıkları.

Satürn ne yapar ? Kısıtları fark ettirir. Sorun yaratan eksikleri/hatalı noktaları gösterir. Bunu da deneyimlerle yapar. Problemli durumlar, aksaklıklar yaşanabilir ama bunlar yol üstünde rota düzeltmeleridir hayatın içinde.

Jüpiter ile kendimizi çok daha iyi bir resme taşırız.

Siz dolunayın etkisini 6.ev konuları üzerinden deneyimleyeceksiniz.

6.ev iş demektir, çalışmak demektir. İş hayatımızı temsil ediyor.

İş sorumluluklarımız, günlük görevlerimiz, rutinlerimiz, düzenli olarak yaptığımız/yapmamız gereken şeyler bu evle ilgili.

İş dışında da genel olarak günlük düzenimiz, yaşam düzenimiz bu evin konusu.

Üretim, verimlilik, düzen, disiplin, emek, hasat demektir 6.ev. Zodyakta da zaten başak burcunun evi.

Bu başak dolunayı ; günlerinizi düzenlemenizi istiyor sizden. Yaşamınıza çekidüzen vermenizi istiyor. Yapmayı unuttuğunuz şeyler oluyor belki. İstikrarınızın zayıf olduğu, yapmayı aksattığınız şeyler var belki. Oraları düzeltmenizi istiyor. Bunun için o konular üzerinden deneyimler verebilir. Bir şeyler bize ders olunca, dersimizi alınca düzeltiyoruz çünkü yaptığımızı.

Sağlık da başak burcunun konusu. Bedeninize özenmediğiniz durumlar varsa, belki beslenme düzeninizde, belki uyku düzeninizde, sistem oralardan da uyarı verebilir.

Bir istirahat getirebilir bu 6.ev dolunayı size. Birkaç gün rutinlerinizin dışında olabilirsiniz. Günlük düzeninize ara vermeniz gerekebilir. Deneyimlerin mesajını alın. Bundan sonrası daha güzel olsun.


24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay


Yükselen Boğalar :

5.evinizde bir dolunay.

Başak burcu iş hayatımızı simgeliyor, 5.ev ise hobilerimizi. Bir hobiniz işe dönüşebilir. Bir hobinizi iş olarak yapmaya başlayabilirsiniz. Profesyonel bir zemine taşıyabilirsiniz.

Bu keyfi bir seçim de olabilir, böyle de gerekebilir. Kendinize gelir akışı yaratmak ya da ikinci/üçüncü bir gelir kapısı açmak için yapabilirsiniz böyle bir şeyi.

Hamilelikler, bebekler, çocuklar 5.evin konusudur.

Çocuk sahibi olmak isteyenler için konunun gündemde olabileceği bir zaman. Bir sağlık konusu, bir tedavi gerekliliği, bir kontrol, bir inceleme gerekiyorsa muayene olabilirsiniz, kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Tedavi süreçleri planlanabilir. Yapılması gereken işlemler varsa, bunları yaptırabilirsiniz.

Çocuklarınızla ilgili konular da öne çıkabilir bir 5.ev dolunayı ile.

Sağlık bir başak temasıdır. Ufak tefek sağlık sorunları, üşütmeler, ateşlenmeler, vb olabilir dolunaya yakın günlerde.

Yetişkin yaşta çocuklarınızın yaşam düzenleri, işleri, çalışma hayatlarıyla ilgili konuları olabilir. Yeni planları, kararları olabilir çocuklarınızın.


24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay


Yükselen İkizler :

4.evinizde bir dolunay.

Düzen değişiklikleri olabilir. Daha iyi bir düzen kurmak için, var olanı değiştirmek gerekebilir.

Yerleşim, yer değişikliği, ev değişikliği konuları olanlar için hareketli günler. Dolunay yaklaşırken bu değişim gerçekleşebilir. Ev, aile, ikamet, yerleşim, konut konuları ile ilgilidir bu ev.

Ev içinde ilgilenmeniz, tamiratını, bakımını yaptığınız gereken bir şey de olabilir.

Hizmet almak demektir başak burcu. Evinizde çalışanlarınız varsa, yardım aldığınız kişiler varsa, burada değişime gitmek isteyebilirsiniz. Memnun olmadığınız kişileri değiştirmek isteyebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir zaman.


24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay


Yükselen Yengeçler :

3.evinizde bir dolunay.

3.ev kardeşleri anlatan ev. Başak burcu ise iş demek, çalışmak demek. Çalışma hayatımızı simgeliyor.

Kardeşlerinizin iş hayatında değişimler olabilir. Bir iş değişikliği yapabilirler. İş konusunda bir düzen değişikliği yaşayabilirler.

Aynı iş içinde değişecek şeyler de olabilir. Örneğin mesai saatlerinin değişmesi gibi. İş yerinin başka bir semte taşınması, başka bir semte gitmeye başlamaları gibi.

Yakın çevre içinde bir sağlık, hastane, operasyon, istirahat konusu da olabilir. Bir yakınınız bir sağlık konusunu yoluna koymak için bir şey yaptırabilir. Ziyaret edebilirsiniz. Evinde, istirahat sürecinde yardımcı olabilirsiniz ona. Başak etkisiyle sağlık konularının da gündeme gelebileceği bir dolunay.


24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay


Yükselen Aslanlar :

2.evinizde bir dolunay.

Parasal konularda farkındalıklar getirebilir size. Kazançlarınız, harcamalarınız, neye ne ölçüde bütçe ayırdığınız, varsa israf noktaları, varsa tasarruf yapabileceğiniz, bütçenizi dengeleyebileceğiniz fırsat noktaları. Bunlar konunuz olabilir başak dolunayı ile.

Başak verim ve fayda demektir. Sahip olduklarını iyi değerlendirmek ister başak.

Siz de parayla ilişkinizde yeni kararlar alabilirsiniz.

Satürn karşıtlığı ile israf noktalarından dersler gelebilir. Paranın değerini, kıymetini görebileceğiniz deneyimleriniz olabilir. Jüpiter ile daha farkındalıklı bir bilince varıyorsunuz.

Birikim, yatırım konularında farkındalıklar doğabilir. Her zaman kenarda bir maddi güvencenin duruyor olmasının önemini fark edebileceğiniz bir zaman. Bunlar sert deneyimlerle olmak zorunda değil. Hatta kişisel deneyimlerle de olmak zorunda değil. Sohbetler, konuşmalar içinde de doğabilir bu farkındalıklar.

Somutta neler olabilir ? Bir masrafınız olabilir. Bir şey satın almanız gerekebilir. Bir ihtiyaç için bütçe oluşturmanız gerekebilir. Başak burcu aletlerle, işlevlerle ilgilidir. Bir aletiniz bozulabilir, yenisini satın almanız gerekebilir.

Böyle şeyler olabilir bu dolunayda.

Sağlık, bedensel iyilik, düzen, yaşam düzeni gibi temaları da vardır başağın.

Sağlığınız, iyiliğiniz için, düzeniniz içindeki konforunuzu artırmak için yapacağınız bir alışveriş, satın alacağınız bir şey olabilir.


24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay


Yükselen Başaklar :

1.evinizde bir dolunay.

1.ev hayatımızla ilgili kararlarımızı anlatır. Adımlarımızı, girişimlerimizi, seçimlerimizi anlatır. 1.ev etki aldığında net kararlar alırız, bir netliğe varırız.

Dolunaylar bitiş sembolüdür. Bir şeyleri bitirmeye, sonlandırmaya karar verebilirsiniz bu dolunay ile.

Faydası olmayan bir şey. Hatta belki zararı olan bir şey. Size iyi gelmeyen bir ortam. İçinde mutlu olmadığınız bir ilişki, bir ahbaplık. Hayatınızdan çıkarmanız gereken bir şey. Bırakmanız gereken bir alışkanlık. Her şey olabilir.

Duygusal ihtiyaçlarla tutunduğunuz, sizin için doğru olmadığını bildiğiniz halde hayatınızda tuttuğunuz bir şey olabilir bu özellikle.

Satürn’ün karşıt açısı ‘Bu şeyi/bu kişiyi hayatından çıkar’, ‘Bu şeyi yapmayı bırak’ diyebilir size. Jüpiter de aynı yönde bir sembol. Ferah, temiz, aydınlık tarafa çağırıyor sizi.

1.ev olduğu için konu hr şey olabilir. Kendiniz için iyi bir karar alabilirsiniz.


24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay


Yükselen Teraziler :

12.evinizde bir dolunay.

12.ev duyguların evi. Psikolojimiz, ruh halimiz, iç dünyamız bu evin konusu.

Başak burcu ise sadeleşmek demek sevgili okuyucularım. Temizlemek demek. Temizlenmek demek.

İç dünyanızda şifalandırmaya ihtiyaç duyduğunuz şeyler için bir destek geliyor.

Nasıl bir destek ?

İç dünyanızda bir şeylerin sizi çok yorduğunu düşünüyorsunuz belki. Belki zihninizden atamadığınız düşünceler, ruhunuzdan atamadığınız duygular var.

Bunlar bir pik yapabilir, bir maksimum noktasına varabilir bir sebeple. Tetiklenebilirsiniz. Öfkeler yüzeye daha çok çıkabilir, daha görünür olabilir. Çünkü dolunayın Satürn ile uyumsuz açısı var dediğim gibi. Ama Jüpiter ile aydınlık tarafa gidiyorsunuz. Feraha çıkmak gibi bir sembol var.

Artık bu halden çıkmak, iyi olmak isteyebilirsiniz. İyi hissetmek için yapacağınız şeyler olabilir. Bu dolunay bir değişim noktası olabilir sizin için.

Satürn zorluyor, Jüpiter değişime çağırıyor.

12.evden etki aldığınız için ‘Bir şeyleri artık bitir’ diyen bir dolunay.

Sadece duygusal ve soyut şeyler düşünmeyin. Hayatınızdan çıkması gereken kişiler, ortamlar, konular varsa buraları elden geçirmenin vakti geldi. 12.ev sonlanmayı, tamamlanmayı temsil ediyor. Bir şeyler bitecek olabilir o yüzden. Bitmesi gerekenler bitmeli.

Bir bırakış dolunayı. Bir şeyler bitiyor ve yolunuzu açıyor, değişime taşıyor sizi.


24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay


Yükselen Akrepler : 

11.evinizde bir dolunay.

11.ev takım, grup, ekip demektir. Arkadaş, ahbap, dost demektir.

İşinizde ekip arkadaşlarınız ile ilgili konular, sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Başak burcu zaten iş hayatımızı simgeliyor. Özellikle işinizde takım arkadaşlarınızla, ekibinizle ilgili konularınız olabilir.

Ekip içinde yeniden bir iş bölümü yapılabilir. Yeniden paylaşabilirsiniz görevleri. Bu değişim, bir tatsızlık, bir tartışma üzerine yapılabilir. Görev dağılımlarında haksızlıklar olduysa, itiraz edenler olabilir.

Müşterilerden, sunduğunuz hizmeti alanlardan olumsuz geri bildirimler gelebilir. Bunlar üzerine hizmetlerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Satürn hatalı noktaları gösterebilir. Jüpiter ise ‘Hatayı düzelt, durumu iyi et. Geliş, dönüş, geliştir’ diyor.

Sosyal yaşamınızda da iletişimlere dikkat etmenizi önereceğim dolunaya yaklaşan günlerde. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla oturup konuşacağınız şeyler olabilir. Şimdiye dek ifade etmediğiniz, vaktiyle sizi incitmiş olan şeyleri konuşabilirsiniz. Tabii ki kavga etmeye gerek yok. Konuşmak başka bir şey.

Kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz ve bu size çok iyi gelebilir.


24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay


Yükselen Yaylar :

10.evinizde bir dolunay.

İşiniz, kariyeriniz, üstleriniz, yönetici ve patron figürleri, otorite bağlantılı konularınız bu evle ilgili.

Bu temalarda gündemleriniz olabilir dolunaya yakın günlerde. Bir şeye öfkelenebilirsiniz. Yönetimin bir bildirimi istediğiniz yönde olmayabilir. Yeni bir uygulama başlatılabilir, bu şey herhangi bir açıdan çalışanlara kısıt yaratacak olabilir.

ya da bir fikir, bir proje yönetimin engeline takılabilir. Tepe yönetimden onay gelmeyebilir.

Ama Jüpiter’in güzel açısı iyi ihtimallere işaret ediyor. ‘Şöyle olsun, şöyle olursa güzel olur’ dediğiniz bir şey aslında öyle olmayabilir. Bugün olan şey, sizin istediğiniz yönde gerçekleşmeyebilir ama sonra ‘İyi ki böyle olmuş. Böylesi daha iyi oldu’ diyebilirsiniz.

Kendi işinize sahipseniz bir şeyler uğraştırabilir sizi. Pürüzlü durumlar yaşanabilir. Ama bunlar farkındalıklara ve iyi  değişimlere vesile olabilir. Bir şey sorun yaratabilir ve size değiştirmeniz gereken şeyi gösterebilir.

Esasen güzel bir dolunay. Faydamıza olacak şekilde kullanalım. Okuyalım mesajlarını.


24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay


Yükselen Oğlaklar : 

9.evinizde bir dolunay.

Sorun yaratan bir şeyi çıkarabilirsiniz yaşamınızdan. ‘Bu şey bana iyi gelmiyor. Bunu artık hayatımda istemiyorum’ diyebilirsiniz. Bir şey sizi kızdırabilir ve bu kararı getirebilir.

Başak dolunayı olduğu için bu burcun gölgesinde olan şeyler konu olabilir bu dolunayda. Başak burcunun gölgesinde kurnazlık vardır, kişisel menfaatine fazlaca düşkün olmak, karşı tarafı düşünmemek, hakkaniyetsizlik vardır. Bu tür bir şey gelebilir birinden. Siz de bu kişiye gereken tavrı koyabilirsiniz.

Jüpiter güzel değişimlere işaret ediyor. Bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Bir temizlik yapabilirsiniz hayatınızda. İyi ve doğru olmayan bir şeye set çekebilirsiniz. Bu değişim, başka güzel şeylere alan açabilir.

Başak burcu işimizle ilgili. 9.ev ise uzakları anlatıyor. Başka şehir ve ülkelerle iş bağlantılarınız varsa, bu alanda aksayan şeyler oluyorsa, hangi şeyi ne yönde değiştirmeniz gerektiğini fark ettirecek deneyimler de gelebilir. Bir şeyler sorun yaratabilir ama bu sayede işin doğrusuna varabilirsiniz. Neyi değiştirmeniz gerektiğini görebilirsiniz.


24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay


Yükselen Kovalar : 

8.evinizde bir dolunay.

Bu evin temaları üzerinden sonlanacak şeyler olabilir dolunaya yakın günlerde. Sonuca varacak ve şekil kazanacak konular olabilir.

Parasal konular, yasal boyutu olan paralar, tazminat, vergi gibi konular, krediler, kredi kartları, borçlar gibi temaları var bu evin.

Bu konularda bir gündeminiz olabilir. Bir ödemeyi yapmanız gerekebilir. Erteleme olanağı olmayabilir. Bir kaynak bulmanız gerekebilir.

Ama dolunay tamamlanmak, neticelenmek demektir. Bir şekilde yaşanabilir bu tamamlanma.

Yardımlaşmalar olabilir. Ailenizden destek alabilirsiniz.

Başka neler olabilir ? Hak edilmiş bir parayı, bir resmi hakkınızı (örneğin nafaka) alabilirsiniz.

Bir alacağınızı tahsil edebilirsiniz.

Sizi uğraştırmış olan bir parasal konu sonlanabilir.


24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay


Yükselen Balıklar :

7.evinizde bir dolunay.

Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, birlikte yapılan işler, rehberlikler, danışmanlıklar, koçluklar, bize yol gösteren kişiler, yolumuza eşlik eden kişiler bu ev ile ilgilidir. 7.evin böyle temaları var.

Bu bağlarınızın/bağlantılarınızın içinde dönüşümler olabilir. Dönüşmesi gereken şeyler olabilir.

Bitmesi gereken dialoglar bitebilir. Devam edecek de olabilirler ama bir yapılandırma gerekiyor olabilir.

Bu ilişkiler içinde rahatsızlık duyduğunuz şeyleri ifade etmek isteyebilirsiniz.

Bunlar dışında eşinizin/partnerinizin bir konusu olabilir. Doktora görünmek istediği bir şey olabilir bu. Hayati şeyler kastetmiyorum. Mide reflüsü vardır örneğin. Belinde ağrısı, fıtığı vardır örneğin. Büyük şeyler düşünüp kendinize korku yaratmayın.

Sağlık bir başak temasıdır. Bir muayene, bir doktor kontrolü konusu olabilir.

Siz bir hekim arayışı içinde iseniz, bir konuda doktor araştırıyorsanız tavsiyelerle yönleneceğiniz bir hekim olabilir.

Danışmanlık alacağınız bir konu olabilir. Herhangi bir alanda bir uzmanla çalışıyorsanız, çalıştığınız kişiyi değiştirmeniz de mümkün.

Hizmet, hizmet kalitesi, hizmet çeşitliliği gibi temaları da var başak burcunun. Memnuniyet konusu vardır. ‘Aldığımız hizmetten memnun olmak/olmamak’ bu dolunayın konularından biri.

İşinizde müşterileriniz için sunduğunuz şeyleri güncellemek, daha iyi hale getirmek isteyebileceğiniz bir zaman. Bir pürüz, müşterilerden gelebilecek olumsuz bir geri bildirim, bir memnuniyetsizlik neden olabilir buna. Konu biraz stres yaratabilir ama güzel değişimlerin yolunu açabilir.

Biraz uğraşı, çabası var. Fakat iyi değişimlerin aracı/vesilesi olabilecek bir dolunay.


Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

Sevgilerimle.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!