Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024

Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024

Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024

Venüs 16 Şubat Cuma günü 19:05’te kova transitine başladı sevgili okuyucularım. 12 Mart‘a kadar kova burcunda olacak.

Bir kova stelyumu içindeyiz. Güneş, Merkür, Mars kovada. Yanlarına Venüs de geldi şimdi.

Güzel bir transit. İyi şeyler olacak. Keyifli şeyler yaşayacağız 🙂

Neler olacak ?

Venüs yeni insanlar katacak hayatımıza.

Kendimize yeni alanlar açacağız, sosyal ortamlara gireceğiz.

Eğitimlerimiz, kurslarımız, grup çalışmalarımız olacak.

Kova burcu sosyal hizmetlerle, devletin hizmetleriyle, ücretsiz olarak yararlanabileceğimiz şeylerle ilgilidir. Belediyelerin spor salonları örneğin. Devlet birimlerinin eğitimleri örneğin. Bu alanlardan yararlanabileceğimiz bir zaman.

Yeni arkadaşlar edineceğiz, ahbaplıklar kurulacak.

Dostlarımızla daha çok bir araya geleceğiz.

Elektronik alışverişleri için iyi bir zaman.

Dijital üyelikler için güzel bir zaman. Yeni bir dijital platforma üye olabiliriz. Teknolojiler, teknolojik aletler satın alabiliriz.

Sosyal medyada işleri olanlar sayfalarını büyütebilirler, daha çok insana ulaşabilirler.

Samimi, faydalı, güzel paylaşımlarla takipçileriyle, kalabalıklarıyla ilişkilerini güçlendirebilirler.

İnsanlara, gruplara hitap ettiğimiz zeminlerde güzel işler yapabiliriz. Maddi manevi iyi karşılıkları olabilir bunların.

Transitin burçlara neler getirebileceğini de anlattım. Aşağıda onları da görebilirsiniz.

Danışmanlıklar için iletişim adresimi de vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar : 

Venüs 11.evinize geliyor.

Burada çok güzel ihtimaller var 🙂 Hem iş konusunda iyi fırsatlar doğabilir. Hem de sosyal hayatınızda renklendirir, canlandırır, hareketlendirir Venüs sizi.

İşinizde hitap ettiğiniz kalabalıkları, grupları (bu kova temasıdır) büyütebileceğiniz bir zaman. İyi üretimlerle işinizi, iş hacminizi büyütebilirsiniz.

11.ev sosyal hayatımızı da anlatıyor. Yeni ortamlara girebilirsiniz. Güzel insanlarla tanışabilirsiniz. İletişim kurmak, sohbet etmek, sosyalleşmek, yeni ortamlar içinde yeni insanlardan ilham almak, güzel şeyler öğrenmek çok iyi gelebilir size.

Venüs ile yaşam enerjiniz yükseliyor.


Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024


Yükselen Boğalar :

Venüs 10.evinize geliyor.

İş başarıları. İş kazançları. İş tatmini. Motivasyon, üretim. Satış, sipariş, para, kazançların artışı. Bu pakette bunlar var 🙂

İşinizde güzel şeyler yaşayabilirsiniz Venüs ile 🙂 Hem maddi anlamda daha çok kazanabilirsiniz, hem de manevi/duygusal anlamda tatmin yaratacak güzel işler yapabilirsiniz.


Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024


Yükselen İkizler :

Venüs 9.evinize yerleşiyor.

Eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler, yabancı diller, yabancı kültürler, uluslararası ticaret, akademi, basın, yayıncılık gibi temaları var bu evin. Venüs’ün desteğini bu konular üzerinden alırsınız bu kez.

Bir eğitime katılabilirsiniz. Bir sosyal ortam eklenebilir yaşamınıza.

Eğitim hayatınız, akademik çalışmalarınız varsa, bunlar kolayca ilerleyebilir. İyi gelişmeler olabilir.

Uzakta yaşayan sevdiklerinizden iyi haberler alabilirsiniz. Onlarla ilgili güzel şeyler olabilir.

Yeni bir yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Size iyi gelecek bir geziniz, bir seyahatiniz olabilir. Gitmek istediğiniz bir yer varsa aklınızda, bu yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

Yabancı kültürlerden daha çok beslenebileceğiniz, hayatınıza renk katacak yeni yeni alanlar keşfedebileceğiniz bir zaman bu.

Kova burcu arkadaşlarımızı, sosyal hayatımızı sembolize ediyor. Güzel insanlarla tanışacağınız yeni ortamlara girebilirsiniz. İlham alacağınız, ufkunuzu büyütecek güzel şeylere vesile olabilirler bu insanlar.


Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024


Yükselen Yengeçler :

Venüs kova transiti ile 8.evinize geliyor.

Bu ev parasal konuların evidir. Nasıl paralar ? Özellikle ödemeler, harcamalar, ortaklaşa kazançlar, alım satım konuları, yasal boyutu olan paralar, vergi ödemeleri, sigorta prim ödemeleri, maddi güvence olarak söyleyebileceğimiz şeyler, yatırımlar.

Venüs’ün pozitif etkileri olur. Bu konular üzerinden alırsınız desteğini.

Bir ödemenizi kolayca yapmanızı sağlayacak bir fırsat doğabilir. Elinize bütçenizi rahatlatacak paralar geçebilir. Bazı borçları bütünüyle bitirebilirsiniz.

Aileden gelecek kaynaklar olabilir.

Alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Kova burcu arkadaşlarımızı simgeliyor. Bir ahbabınıza borç verdiyseniz, ödeyebilir borcunu.

Ticari işlerde bir aracılık, bir komisyon kazancı olabilir.

Prim, sigorta ödemelerinizi yapabilirsiniz. Birikmiş borçlar varsa, bunları küçültebilirsiniz.

Kova burcu teknoloji demektir. Dijital alanlar kovanın konusu. 8.ev ise bankacılık işlemleriyle ilgili. Dijital alanda yeni bankacılık hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Atm’lerden, şubelerden yaptığınız bazı işlemleri artık online olarak yapmaya başlayabilirsiniz.


Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024


Yükselen Aslanlar :

Venüs 7.evinize geliyor.

İlişkiler. İkili ilişkiler, evlilik, eş/partner ile ilgili konular, iş ortaklıkları, imzalar, ortaklı işler, sözleşmeler, taahhütler, anlaşmalar, ticari iş birlikleri gibi temaları var bu evin.

Bu temalarda güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Venüs iyicil bir gezegen.

Hayatınızda biri varsa, evli iseniz bu süreçte daha çok keyif alabilirsiniz birlikteliğinizden. Sorunlar varsa aşabilirsiniz. Kararsız olduğunuz noktalarda netleşebilirsiniz.

Eşinizin/partnerinizin meşgul olduğu, çabalamakta olduğu durumlar varsa, bu konular güzel bir şekil alabilir. İstenilen yönde ilerleyebilir, sonuçlanabilir.

Genel olarak insan ilişkileriniz üzerinden iyi şeyler getirir Venüs. Desteklenmek, ihtiyaç duyduğunuzda birilerinin devreye girdiğini görmek, işinizi kolaylaştıran dostlarınızın olduğunu görmek, gerektiğinde yardım almak, fikir almak, danışmak.. İlişkilerde bu Venüsyen dönem, bunları getirebilir size.

7.evin temaları arasında eğitimler, eğitmenler, danışmanlar, danışmanlıklar da var. Kova burcu ise astrolojinin burcu. Astrolojik danışmanlık almak için güzel bir zamanda olduğunuzu da söylüyor Venüs.

Kova burcu aynı zamanda dijital alanlarla, teknolojiyle ilgili bir burç. İyiliğiniz, sağlığınız, günlük yaşam düzeniniz, verimliliğiniz, zaman yönetiminiz, vb için satın alacağınız aplikasyonlar, dijital üyelikler olabilir bu süreçte.


Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024


Yükselen Başaklar :

Venüs 6.evinizde olacak 12 Mart’a kadar.

Günlük işler, günlük rutinler, çalışma ortamı, iş arkadaşları gibi iş hayatına dair konular bu evin konusudur. Venüs ile güzel şeyler olabilir. Özellikle iş arkadaşlarınızdan yana diyeyim. Kova burcu ekipleri, ekip olmayı, ekibimizdeki kişileri, arkadaşları, grupları, grup çalışmalarını simgeler.

Arkadaşlarınızdan güzel destekler alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz noktalarda devreye girebilirler sizin için. Yardımcı olabilirler.

Yeni bir işe başlıyorsanız, yeni bir ortama girecekseniz adaptasyon süreciniz çok kolay olabilir. Güzel olabilir. Destekler var. Yardımlaşmalar var.


Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024


Yükselen Teraziler :

Venüs yeni transiti ile 5.evinize geliyor.

Venüs ile 5.ev temalarında çok güzel şeyler olabilir. Keyifli şeyler yapabilirsiniz.

Gösterilere, konserlere gidebilirsiniz. Bir kurs başlangıcınız olabilir. Sanatsal meşguliyetleriniz varsa ortaya yeni güzel şeyler çıkarabilirsiniz. Bunları güzelce tanıtabilirsiniz.

Kova burcu dijital platformları simgeler. Sosyal medyada, dijital alanlarda sanat çalışmalarınızı paylaşabilirsiniz.

Çocuklarınızla ilgili güzel şeyler olabilir. Onların başlangıçları olabilir. Kurslara katılabilirler. Etkinlikler içinde keyifli vakitler geçirebilirler.

Hamilelikler, bebekler 5.evin konusudur. Yakınlarınızdan, arkadaş ya da akraba çevresinden hamilelik haberleri gelebilir.

5.evin böyle konuları var.


Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024


Yükselen Akrepler : 

Venüs 4.evinize geliyor.

Evinizde güzel değişimler yapabileceğiniz bir zamandasınız. Yaşam alanınızın enerjisini değiştirmek, eşyalarınızı yenilemek, odalarınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz.

Aile içi konular açısından da güzel bir transit. Bir sevgi enerjisi. Sorunlar aşılabilir. Uyumunuzu, birbirinize olan sevginizi, bağlarınızın gücünü besleyecek şeyler yapabilirsiniz karşılıklı olarak.


Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024


Yükselen Yaylar :

Venüs 3.evinize geliyor.

Sosyalleşmek. Daha çok iletişim kurmak. Yeni insanlarla tanışmak. Kalabalıklar içinde olmak. Gruplar içinde olmak. Etkinliklere katılmak. Eğitimlere katılmak. Böyle güzel ihtimalleriniz var 🙂

Kardeşler, akrabalar da bu evin konusu. Venüs ile onlardan yana sevineceğiniz şeyler de olabilir. Yakın akrabalarınızla bir araya geleceğiniz vesileler olabilir. Kutlamalar olabilir.

3.ev sosyal medya ile, kova burcu ise internetle, dijital platformlarla ilgili. İnternet üzerinden yaptığınız işler varsa, işinizde de güzel şeyler yaşayabilirsiniz.

Transiti değerlendirin.


Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024


Yükselen Oğlaklar : 

 Venüs 2.evinize geliyor.

Bu ev para evi. Maddesel konular bu evin konusu.

Gelirimiz, harcamalarımız, bütçemiz, maddi anlamda yaşam standardımız, birikimlerimiz, yatırımlarımız bu evle ilgili.

Venüs ile neler olabilir ? Venüs’ün geçtiği yerde güzel şeyler oluyor. Çünkü iyicil bir gezegen. Şansı, güzelliği, mutluluğu, keyfi, konforu anlatıyor Venüs.

Gelirinizi büyütebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yapacağınız şeyler, yeni bir yaşam standardına yükselmek için iyi bir başlangıç olabilir.

Güzel alışverişleriniz de olabilir. Enerjinizi, modunuzu yenilemek için alacağınız şeyler olabilir.

Kova burcu teknolojiyi, interneti, dijital platformları simgeliyor. Dijital aplikasyonlar da satın alabilirsiniz. Üyelikler satın alabilirsiniz.

Yine kova geçişi olması sebebiyle, online alışverişleriniz artabilir.


Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024


Yükselen Kovalar : 

Venüs 1.evinize geliyor.

Yılın özel zamanlarıdır Venüs’ün 1.ev dönemleri.

Güzel şeyler yaşadığımız, hayatın hediyelerini aldığımız zamanlardır.

Venüs kovada iken, içinde kendinizi iyi hissedeceğiniz, mutlu olacağınız, size iyi gelecek yeni ortamlara girebilirsiniz. Yeni güzel insanlar tanıyabilirsiniz.

Kendinizi yenilemek, yaşamınızı yenilemek için yapacağınız şeyler olabilir.

Kendinize daha çok, daha layıkınca özenmek isteyebilirsiniz. Alışverişleriniz olabilir.

Hayattan aldığınız keyfi, yaşama duyduğunuz iştahı artıracak güzel bir Venüs dönemi.


Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-12 Mart 2024


Yükselen Balıklar :

Venüs 12.evinize geliyor.

Size iç huzurunuzu nasıl oluşturabileceğinizi öğretmeye, huzuru besleyecek şeyler göstermeye geliyor Venüs.

İç dünyanızı şifalandırmak, zorlu duygulardan, öfkelerden, kızgınlıklardan, üzüntülerden özgürleşmek, yaşananları geride bırakmak, deneyimlerden sadece almanız gerekeni almak, önünüze bakmak, kendinizi iyi etmek istiyorsanız, ruhunuzun buna ihtiyacı varsa, işte bu dönem bu şifalanmayı yaşayabilirsiniz, hayatın vesileleri ile.

Karşınıza yollar, yöntemler çıkabilir. Uzmanlar, eğitmenler çıkabilir. Websiteler, kanallar, içerikler çıkabilir.

Bu dönem, sizin için kendinizi iyileştirme zamanı.


Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

Sevgilerimle.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!