Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

www.anlatburcak.com olarak ziyaretçilerimizin kişisel haklarına ve gizliliğine oldukça önem veriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, kişisel bilgilerinizin gizliliğini  ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıda belirtmiş olduğumuz politikaları uyguluyoruz.

Yorumlar ve Abonelikler
Bizimle, yorumlarınız ve abonelikleriniz aracılığıyla etkileşimde bulunduğunuz e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yazılarımızdan haberdar olmanız için bildirim iletme isteğidir.

İletişim Sayfası
İletişim sayfamız aracılığı ile bize mesaj gönderebilir ve site yetkililerine ulaşabilirsiniz. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi belirtmeniz gerekmektedir. e-posta bilgileriniz kişisel gizlilik ve güvenlik haklarınız doğrultusunda, tamamen gizli tutulmaktadır.Her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bize anlatburcak@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Dış Bağlantılar

www.anlatburcak.com sitesi, okuyucuya faydalı bilgi sunmak üzere gerektiğinde farklı internet adreslerine bağlantı verecektir. www.anlatburcak.com, link verdiği sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada kastedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Depolanan Bilgiler

Birçok standart web sunucusunda olduğu gibi www.anlatburcak.com da istatistiksel amaçlı dosyaların kaydını tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standart bilgileri içermektedir. Bu bilgiler, istatistiksel analizler ve siteyi geliştirme  dışında hiçbir amaç için kullanılmamakta, başka şahıs, şirket ya da sitelerle asla paylaşmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

 

 

error: Content is protected !!