8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yılın ikinci haftasına burçlar üzerinden bakalım bu kez. Burada 8 Ocak haftasının burçlar için olasılıkları var.

Yorumlarıma başlamadan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi ve Salı günü Ay yay burcunda. 9.evinizde. Uzaklardan haberler var. Şehirler arası konular olabilir. Yolculuklar olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay oğlak burcunda. 10.evinizde. İşinizde planladığınız şeyleri uygulamaya alabileceğiniz günler. Yeniay da oğlak burcunda doğacak. İşinizde, var olan sisteminizde yeniliklere gidebileceğiniz bir zamandasınız.

Cuma ve Cumartesi günü Ay kova burcunda olacak. 11.evinizde. Sosyal ortamlara katılabilirsiniz. İnternet üzerinden katılacağınız eğitimler, seminerler de olabilir. Bunlar da kova/11.ev temasıdır.

Pazar günü Ay balık burcunda. 12.evinizde. Güzel açılar içinde olacak. Bir konu hayırlısıyla, güzelce tamamlanabilir.


8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi ve Salı günü Ay yay burcunda. 8.evinizde olacak. Bankacılık işlemleriniz olabilir. Uzaklarla aranızda para transferleri olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay oğlak burcunda olacak. Yani 9.evinizde. İşinizde büyüme sağlayacak bir fikir doğabilir. Bir planlama yapabilirsiniz. Bunun ilk adımını atıyor olabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günü Ay kova burcunda. 10.evinizde. Odağınız işiniz. Yapmanız gerekenlerle meşgulsünüz. Tempolu geçebilir bu günler.

Pazar günü Ay balık burcunda. 11.evinizde. Bir süredir görmediğiniz, görüşemediğiniz kişilerle irtibatlarınız olabilir.


8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi ve Salı günü Ay yay burcunda. 7.evinizde. Uzak şehirlerle, başka ülkelerle iş yapanlar için hareketli, bol iletişimli günler.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay oğlak burcunda. 8.evinize geliyor. Bankacılık işlemleri getirir Ay burada size. Dijital sistemler içinde yenilemeniz, güncellemeniz gereken şeyler de olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay kova burcunda olacak. Yani 9.evinizde. Eğitimler, özellikle online eğitimler anlamına gelir hem 9.evde, hem kovada bir Ay. Böyle bir eğitime kaydınızı yapabilirsiniz ya da ders gününüz olabilir.

Pazar günü Ay balık burcunda. 10.evinizde. İşinizde tamamlayacağınız bir konu olabilir. Bir şeyi yapıp bitirebilirsiniz. Teslimini yapabilirsiniz. Bir konuyu neticelendirebilirsiniz. Bir rahatlama hali var.


8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi ve Salı günü Ay yay burcunda. 6.evinizde. Ay burada günlük işlerde detaylarla ilgilenmek gereken durumlar, kontrol/hesap işleri getirebiliyor. Düzenleme, dosyalama, hesaplama işleriniz olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay oğlak burcunda. 7.evinizde olacak. Eşi, partneri simgeler bu ev. Oğlak ise işi. Eşinizin iş hayatında gündemleri olabilir. Yeni konuları olabilir. Odağınız onun iş konusu olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay kova burcunda olacak. Yani 8.evinizde. Arkadaşlar arasında para alışverişleri olabilir.

8.ev düzenli ödemelerle/banka ödemeleriyle ilgili. Bir aplikasyon satın alabilir, düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz. Böyle bir ödemeyi sonlandırabilir, bir üyelikten çıkabilirsiniz. Bu tür konularınız olabilir bu transitte.

Pazar günü Ay balık burcunda.  9.evinizde olacak. Dinlenme ihtiyacı var gibi. Bir de planlama ihtiyacı diyebilirim. Önünüzü görmek, bir durup rota belirlemek, bir güzergah oluşturmak istiyorsunuz.


8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi ve Salı günü Ay yay burcunda. 5.evinizde. Çocukların eğitim konuları, belki onlar için yapacağınız kitap alışverişleri, bir eğitim/kurs kaydı olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay oğlak burcunda. 6.evinize geliyor. Burada günlük akışların temposunu yükseltir Ay.

Cuma ve Cumartesi günü Ay kova burcunda olacak. 7.evinizde. Hocalarınızla iletişimleriniz olabilir. Bir kurs/eğitim içinde olabilirsiniz, ders gününüz olabilir.

Pazar günü Ay balık burcunda. 8.evinize geliyor. Alışverişlerde dikkatli olun. İyi okuyun, iyi bakın ürünlere. Bir şeyi, farklı bir şey sanarak satın alabilirsiniz. Bu anlamda dikkat edin diyeyim balık etkisi olduğu için.


8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi ve Salı günü Ay yay burcunda. 4.evinizde. Misafirleriniz olabilir. Özellikle uzaklardan. Yay transiti olduğu için böyle söylüyorum. Başka şehirlerde, ülkelerde olan yakınlarınız gelebilirler. Böyle bir konunuz varsa, bir araya geleceğiniz günler olabilir bunlar.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay oğlak burcunda.  5.evinizde olacak. Fazla iddialı sözler, iddialı davranışlar olabilir. Bunları yapmamaya çalışın. Karmaların karşılıkları geliyor çünkü hayattan.

Cuma ve Cumartesi günü Ay kova burcunda olacak. Burası 6.eviniz. Bir istirahat durumunuz olabilir. Kendinizi dinlemek, biraz durup mola vermek isteyebilirsiniz. Mümkünse yapmanız iyi olur tabii.

Pazar günü Ay balık burcunda. Bu kez 7.evinizde. Birine fark etmediği bir şeyi, dalgınlık yaşadığı bir durumu fark ettirebilirsiniz. Yardımcı olabilirsiniz bu anlamda.


8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi ve Salı günü Ay yay burcunda. 3.evinizde. Uzağınızda olan sevdiklerinizle iletişimleriniz olabilir. Onlardan yeni haberler alabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay oğlak burcunda. 4.evinizde. Ev içinde ilgilenmeniz gereken konular olabilir. Düzenlemeniz gereken alanlar, değiştirmeniz gereken eşyalar, aletler, vb olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay kova burcunda olacak. 5.eve geliyor. Aktivite, etkinlik demektir 5.ev. Kova burcu ise grup çalışmalarını, takım faaliyetlerini simgeler. Bir etkinliğe katılabilirsiniz. Bir kursunuz varsa ders gününüz olabilir.

Pazar günü Ay balık burcunda. Bu defa 6.evinizde. Burada ‘Dinlen, vücudunu dinlendir’ der size.


8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi ve Salı günü Ay yay burcunda. 2.evinizde. Başka şehirlerle/ülkelerle iş bağlantıları olanlar için hareketli günler. Para transferleri olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay oğlak burcunda. 3.evinizde. Yakın çevre içinde soğuk durumlar yaşayabilirsiniz. Yanında rahat hissetmediğiniz, kendiniz olamadığınız iletişimlerden uzaklaşabilirsiniz. Yeniay da burada. Bitireceğiniz iletişimler ya da mesafeleneceğiniz kişiler olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay kova burcunda olacak. 4.eve geliyor. Evinizde arkadaşlarınızı misafir edebileceğiniz günler. Kova burcu arkadaşlarımızı, 4.ev ise evimizi simgeler.

Pazar günü Ay balık burcunda. 5.evinizde. Alışveriş yaparken alacağınız şeylere ‘Bu şeye gerçekten ihtiyacım var mı ? Yoksa almak için mi alıyorum ? Duygusal sebeplerle mi alışveriş yapıyorum ?’ gözüyle bakın.


8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi ve Salı günü Ay yay burcunda. 1.evinizde. 1.ev günlerinde iletişimler artıyor. Daha çok dışarıda oluyoruz. Yapılacak işleri çıkarıyoruz aradan. Daha aktif oluyoruz. Sizin için de öyle olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay oğlak burcunda. 2.evinizde. Para getirebilir 2.evde/oğlakta bir Ay size.

Cuma ve Cumartesi günü Ay kova burcunda olacak. Bu kez 3.evinizde. Yakın çevre iletişimleri artıyor. Sosyalleşmek için güzel günler.

Pazar günü Ay balık burcunda. 4.evinizde. Bu defa evde gördüm sizi 🙂 Biraz sessizleşip kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Denge böyle kuruluyor zaten. Sosyalleştiğimiz zamanlar da olacak, kendimizle kaldığımız zamanlar da olacak.


8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay yay burcunda. 12.evinizde. Bir konu neticelenebilir. Gündeminizde olan bir şey tamamlanabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay oğlak burcunda. 1.evinizde. İş planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Aktif günler. Girişimler var.

Cuma ve Cumartesi günü Ay kova burcunda olacak. 2.eve geliyor. Teknoloji satın almak gibi bir şey görüyorum burada. Bir aplikasyon almak, bir yazılım/program almak, dijital bir şey satın almak yönünde alışverişleriniz olabilir.

Pazar günü Ay balık burcunda. 3.evinizde. Bir akraba ziyareti olabilir. Birinin yanına ‘Geçmiş olsun’a gitmek gibi mesela. 3.ev akrabalarımızı temsil ediyor. Balık geçişi olduğu için de sağlık konuları geliyor akla.


8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay yay burcunda. 11.evinizde. Okul hayatı olanlar için grup çalışmalarının öne çıkabileceği günler. Bunun dışında genel olarak iletişimlerin artabileceği, sosyal günler. Eğitimler, online eğitimler, grup çalışmaları olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay oğlak burcunda. 12.evinizde. Bir konudan vazgeçmek mümkün. ‘Bu bana uygun değil. Bu şeyi yapmam doğru olmayacak’ gibi bir farkındalık var burada.

Cuma ve Cumartesi günü Ay kova burcunda olacak. 1.eve geliyor. Yükseltiyor enerjinizi. Son birkaç gündür fırsat bulamadığımız şeyleri yapabilirsiniz.

Pazar günü Ay balık burcunda. 2.evinizde olacak. Cüzdanınızı, çantanızı iyi koruyun. Balık günlerinde unutkanlıklar, dalgınlıklar olabiliyor. 2.ev ise para demek. Bu yüzden böyle bir uyarı yaptım.


8-14 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay yay burcunda. 10.evinizde. İşinizde bir rota belirleme, yol çizme zamanındasınız.

Çarşamba ve Perşembe günü Ay oğlak burcunda. 11.eve geliyor. Oğlak burcu iş hayatımızla ilgili. 11.ev ise ekip demek. Takım demek. Departman demek. Biriminiz içinde kararlaştıracağınız şeyler olabilir. Yeni projelerin iş bölümlerini yapabilirsiniz. Önemli bir toplantınız olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay kova burcunda olacak. Yani 12.evinizde. Enerji biraz düşer 12.ev günlerinde. Mümkün olan noktalarda bu günleri kendinize ayırın.

Pazar günü Ay balık burcunda. 1.evinizde olacak. Enerjinizi toparlarsınız. Bir kalkma, doğrulma halidir 12.evin ardından yaşanan 1.ev transitleri.


Sevgiler. İyi haftalar olsun.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!