Boğa Burcu Haziran 2023

Boğa Burcu Haziran 2023

Merhabalar hepinize sevgili okuyucularım,

Haziran ayı yorumlarımla geldim.

Bu ay ne tür konular gündeminizde olabilir, genel olarak nelerle meşgul olabilirsiniz, nasıl etkiler alıyorsunuz, etraflıca bakacağız.

Yükseleniniz boğa ise yararlanabilirsiniz öngörülerimden. Çünkü ancak o zaman ev hesabı doğru olur. Teknik olarak yükselen burca göre yapılabiliyor öngörüler.

Öncelikle her zaman yaptığım gibi ayın gündemini bırakayım buraya ↓ Aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz ↓

Haziran 2023 Astroloji Gündemi


GÜNEŞ

Güneş 21 Haziran’a kadar ikizler burcunda. 2.evinizde.

Boğa burcu için maddesel konular önemlidir. 2.evin sahibidir zodyakta boğa.

2.ev maddiyatı, parayı, maddesel olanakları ifade eder. Dünyevi konforun evidir.

Bu transitte yine bu yönde konularınız var.

Maddi olanaklarınızı büyütmeye odaklanabilir, bu yönde şeyler yapabilirsiniz. Şu ana dek fark etmediğiniz eksik noktaları tespit edebilir, hedef odaklı stratejik adımlar atabilirsiniz.

İşinizi büyütmek için yapmak istediğiniz, planladığınız şeyler varsa, bunları hayata geçirmek için uygun bir zaman sizin için. Rüzgar istediğiniz yönden esebilir. Motivasyonunuzu yükseltecek şeyler olabilir.

Hevesleriniz, niyetleriniz için güzel şeyler yapabilirsiniz. Geliriniz büyüyebilir.

Güzel fikirlerle donanımlarınızı, becerilerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz.

Bir gelir kaynağı doğabilir. Var olanlar büyüyebilir.

Keyfiniz, konforunuz için satın alacağınız şeyler olabilir. Bütçe gerektiren bir konu, istediğiniz yönde gerçekleşebilir. Güzel alışverişler anlamına da geliyor 2.evden geçen bir Güneş.

21 Haziran’da yengeç burcuna geçiyor Güneş. 3.evinize geliyor.

Kardeşlerinizin ev düzeni konu olabilir bugünlerde. 3.ev kardeşleri, yengeç burcu ise evimizi temsil eder. Ev arayışı içinde iseler bir ev bulabilirler. Taşınma konuları olabilir. Yardımınıza ihtiyaç duyabilirler.

Aile içinde, akrabalar içinde bir araya gelişleriniz türlü vesileler ile. Akrabalarınızla birlikte yapacağınız şeyler olabilir.

Evinizde yenilemek istediğiniz şeyler için bol bol ürün araştırmaları yapacağınız bir zaman.

Tadilatlarınız olacaksa, yakın çevrenizden birileri aracılığıyla tanışacağınız, çalışacağınız ustalar olabilir. Ahbaplarınız yardımcı olabilirler size.


Boğa Burcu Haziran 2023


MERKÜR

Merkür 11 Haziran’a kadar boğa burcunda. 1.evinizde.

Daha çok iletişim kuruyoruz Merkür 1.evde iken. Yeni yeni bağlantılar doğuyor. İşinizde güzel anlaşmalarınız, satışlarınız, siparişleriniz olabilir.

Yeni planlamalarınız olabilir. Yaptığınız işlerde yeniliğe gitmek istediğiniz noktalarda aksiyon alabilir, yeni şeyler sunabilirsiniz müşteri ağınıza.

Başka neler olabiliyor Merkür ile ? Başvurular, kayıtlar, evrak konuları olabiliyor. Hayatınızın herhangi bir yerinde böyle işleriniz, işlemleriniz de olabilir.

11 Haziran’da ikizler burcuna geçiyor Merkür. 2.evinize geliyor.

2.ev para kazanmayı temsil eder. Merkür ise fikirleri, planları. Daha çok kazanmanızı sağlayacak yeni fikirleriniz olabilir.

Danışmanlık, eğitmenlik gibi bilginizle yol gösterdiğiniz bir işiniz varsa ya da internet üzerinden yaptığınız bir işiniz, içerik üreticiliği, sosyal medya gibi konularınız varsa yeni üretimlerle hızlanabileceğiniz, büyüyebileceğiniz bir zaman.

İş hayatınızda bağlantılarınız çoğalıyor.

27 Haziran’da yeni bir transiti daha başlıyor Merkür’ün. Yengeç burcuna geçiyor. 3.evinize geliyor.

Akrabalarla haberleşmeler var. 3.ev kardeşleri, akrabaları, yengeç burcu ise aile köklerimizi temsil eder.

Yakın çevre/akrabalar içinde birbirinize duyuracağınız şeyler olabilir. Toplanmalar, bir araya gelişler olabilir.

Alışverişleri, özellikle online alışverişleri artırıyor Merkür’ün 3.ev transitleri. Yengeç transiti olduğu için özellikle eviniz için yapacağınız alışverişler olabilir.


Boğa Burcu Haziran 2023


VENÜS

Venüs 5 Haziran’a kadar yengeç burcunda. 3.evinizde.

Yakın çevre dialogları içinde bir hareketlilik var. Birlikte kararlaştırılacak güzel şeyler var. Sohbetler, muhabbetler, ev oturmaları, misafirlikler de var 🙂 Ev demektir yengeç. Evinizde dostlarınızı ağırlayabilirsiniz. Siz de güzel davetler alabilirsiniz.

Evinizle, yaşadığınız yerle ilgili yeni şeyler olabilir. Komşularınızla birlik olup yapacağınız, yaptıracağınız şeyler olabilir. Toplu kullanım alanlarınız için güzel şeyler düşünebilirsiniz örneğin. Apartmanınızda yenileyeceğiniz şeyler olabilir.

Yengeç burcu ev, konut konularını, evimizi temsil eder. 3.ev ise komşularımızı. O yüzden böyle bir olasılık ürettim.

Kardeşler ve yakın akrabalar da 3.evin temsil ettiği kişiler arasında.

Memleketinizle, köyünüzle, köyünüzdeki evinizle, aile büyüklerinizle ilgili planlarınız varsa, kardeşlerinizle birlikte onları güzelce yapabilirsiniz. Memleketinize gidebilirsiniz ayrıca.

Aile köklerinize daha yakın hissedeceğiniz, uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızı ve büyüklerinizi görebileceğiniz, güzel bir zaman.

5 Haziran’da aslan burcuna geçiyor Venüs. 4.evinize geliyor.

4.ev evimizi, eşyalarımızı, ev düzenimizi simgeleyen ev.

Aslan burcu ise gösterişli, ihtişamlı şeylerle ilgili.

Dekorasyonunuzda yenileyeceğiniz şeyler olabilir Venüs ile. Evinizi güzelleştirmek isteyeceğiniz bir zaman.

Aslan burcu çocukları temsil eder. Evinizde çocuklarınız için yapacağınız düzenlemeler de olabilir. Onların güvenliği, konforu, rahatlığı, keyfi için yapacağınız şeyler olabilir. Keyif alacakları şeyler satın alıp kurabilirsiniz evinize. Bahçenize bir salıncak, bir kaydırak, bir oyun kulübesi kurmak gibi mesela 🙂 Ev içinde yeni alanlar oluşturmak gibi. Oyunlu, eğlenceli, yeni şeyler yapıyorsunuz sanırım onlar için.


Boğa Burcu Haziran 2023


MARS

Mars ay boyunca aslan transitine devam ediyor. 4.evinizde.

Eviniz için yapmak istediğiniz şeyler varsa, Mars aslan burcunda iken gerçekleştirebilirsiniz bunları. Bu bir eşya almak olabilir, evinizin düzeni için yeni bir şey yapmak olabilir, bir apartman dairesinde iseniz apartmanla ilgili konular olabilir. Planlanan şeyler için harekete geçme zamanı.

Aile içinde agresyonlu durumlar da olabilir zaman zaman. Birbirinize karşı kırıcı olmamanız, çözümü olan konular için sağlıklı bir iletişim dili seçmeniz, uzlaşamayacağınız noktalarda konuların üzerine gitmemeniz, bazı şeyleri olduğu haliyle kabul etmeniz, daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Sağlıklı bir mesafelenme hali, kavgadan gürültüden iyidir diye düşünüyorum. Ama tabii birlik, beraberlik, uyum olursa daha güzel olur.

Aslan burcunun gölgesinde kibir vardır. Kibre düşmek sorun yaratabilir, sorunları büyütebilir. Böyle şeyler yapmamaya çalışın.


Boğa Burcu Haziran 2023


Haziran 2023 Ay Döngüleri :

4 Haziran : Yay Burcunda Dolunay :  Ay 13° Yay, Güneş 13° İkizler

8.evinizde bir dolunay.

Maddi konular, özellikle de ödemeler gündeminize yerleşebilir dolunay civarı günlerde.

Dolunay bitiş sembolüdür. Bir şeyin nihayete ereceği vakti simgeler.

Bir ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Önemli bir borç bitebilir. Stres yaratmış, sizi yormuş bir parasal konuyu çözebilirsiniz. ‘Üzerimden bir yük kalktı’ diyeceğiniz bir tamamlanma yaşayabilirsiniz.

Bir yakınınıza yardımcı olabilirsiniz ayrıca.

Uzağınızda, başka bir şehirde/ülkede yaşayan aile bireylerinizle ilgili olabilir bu parasal konular. Yay dolunayı olduğu için söylüyorum bunu.

18 Haziran : İkizler Burcunda Yeniay : Ay 26° İkizler, Güneş 26° İkizler

2.evinizde doğacak bir yeniay. Neptün’ün yeniaya uyumsuz bir açısı var. Kare açı konumunda.

Bu ev paranın evi. Sahip olduğumuz parayı, maddi imkanlarımızı temsil ediyor.

Neptün’ün bu kare açısı, bir para kaybına işaret ediyor. Elinizden bir para çıkabilir.

Ne şekilde olabilir bu ? Bir yerde cüzdanınızı unutabilirsiniz. Yolda, bir kafede, bir mağazada, gittiğiniz bir yerde paranızı düşürebilirsiniz.

Paranızın üstünü eksik alabilirsiniz. Karşı taraf bunu bilerek de yapabilir, fark etmeden/istemeden de yapabilir.

Satın alacağınız bir şey düşündüğünüz gibi çıkmayabilir ya da size uymayabilir. ‘Boşuna aldım ben bu şeyi. Boşuna para verdim’ dedirtebilir size.

O yüzden bugünlerde, dolunaya yakın günlerde alışverişlerinizde ürünleri iyi inceleyin. Özelliklerine iyi bakın. Bilmediğiniz yerlerden alışveriş yapmamaya çalışın. Çantanıza, cüzdanıza dikkat edin. Alışverişlerde verdiğiniz paraya, aldığınız para üstüne dikkat edin.


Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Instagram hesabım →  burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak

Sağlıklı, huzurlu, keyifli bir ay diliyorum.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!