25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

2023’ü tamamlıyoruz. Yılın son haftasına burçlar üzerinden de bakalım. Burada 25 Aralık haftasının burçlar için olasılıklarını göreceksiniz.

Yorumlarıma başlamadan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi günü + Salı günü 18:15’e kadar Ay ikizler burcunda. 3.evinizde. İletişimler, şehrin içinde gidiş gelişler artıyor. Ben yapılacak işlerinizi daha çok Pazartesi gününe almanızı öneririm.

Salı 18:15 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay yengeç burcunda. 4.evinizde. Bir dolunay gerçekleşiyor burada. Eviniz, ev düzeniniz, yerleşim konularınız, ev alışverişleriniz, evden yaptığınız şeyler, bunlar için belki yeni bir mekan..Böyle konular var gündeminizde. Güzel değişimler var.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 14:53’e kadar Ay aslan burcunda. 5.evinizde. Çocuklarınız yapacağınız yeni şeyler olabilir. Belki beslenme düzenleri için. Belki okul, kurs konuları için. Belki evdeki düzenleri için yapacağınız şeyler olabilir.

Pazar 14:53 sonrasında Ay başak burcunda. 6.evinizde. Temizlikler görüyorum burada 🙂 Derleyip toparlayacağınız, temizleyip düzenleyeceğiniz alanlar olabilir.


25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü + Salı günü 18:15’e kadar Ay ikizler burcunda. 2.evinizde. Parasal konularda bir hareketlilik var. Gelecek paralar olabilir. Yakın çevre içinde para alışverişleri olabilir. İkizler geçişi olduğu için, internet üzerinden alışverişleriniz olabilir.

Salı 18:15 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay yengeç burcunda. 3.evinizde. Akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Misafir ağırlayabilirsiniz. Siz birilerinin konuğu olabilirsiniz.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 14:53’e kadar Ay aslan burcunda. 4.evinizde. Çocuklarınızın ev düzeni, oda düzeni için yapacağınız alışverişler olabilir.

Pazar 14:53 sonrasında Ay başak burcunda. 5.evinizde. Kutlama demektir 5.ev. Tam da yılbaşı günündeyiz 🙂


25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü + Salı günü 18:15’e kadar Ay ikizler burcunda. 1.evinizde. Yeni bir karar. Güzel bir başlangıç. Enerjiyi toparlamak ve hedeflere odaklamak. Güzel bir canlılık. Böyle bir enerji yükselişi var.

Salı 18:15 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay yengeç burcunda. 2.evinizde. Eviniz için yapacağınız alışverişler olabilir. Önemli bir eşyanızı, bir aletinizi yenileyebilirsiniz. Yeni bir şey satın alabilirsiniz.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 14:53’e kadar Ay aslan burcunda. 3.evinizde. Bir hobinize vakit ayırabilir, güzel zaman geçirebilirsiniz.

Pazar 14:53 sonrasında Ay başak burcunda. 4.evinizde. Yakınlarınızla iletişimleriniz, haberleşmeleriniz olabilir. Bir akrabanıza, bir ahbabınıza yardımcı olacağınız bir konu olabilir. Yol gösterebilirsiniz. Bir şeyinde eşlik edebilirsiniz ona. Yanında olup yardımcı olabilirsiniz.


25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü + Salı günü 18:15’e kadar Ay ikizler burcunda. 12.evinizde. Kardeşlerinizle ilgilenebilirsiniz.  Bir konuda yardım isteyebilirler sizden. Bir şeyi sizin yapmanızı rica edebilirler.

Salı 18:15 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay yengeç burcunda. 1.evinizde. 1.ev günlerinde planlar hayata geçer. Niyet etiğimiz şeyleri yaparız. Adımlarımızı atarız. Girişimlerimiz olur. Sizin için de öyle bir Ay transiti.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 14:53’e kadar Ay aslan burcunda. 2.evinizde. Ay burada çok para harcatabilir size. Alışverişlerde ihtiyaçlara odaklamaya çalışın diyeceğim.

Pazar 14:53 sonrasında Ay başak burcunda. 3.evinizde. Yakın çevre içinde buluşmalar, misafirlikler olabilir.


25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü + Salı günü 18:15’e kadar Ay ikizler burcunda. 11.evinizde. Ahbaplarınızla, dostlarınızla, işinizde ekip arkadaşlarınızla ilgili konular olabilir. İletişimlerde birbirinizi yanlış anladığınızı noktalar olabilir. Kendinizi iyi ifade ermeniz, karşı tarafı iyi dinlemeniz, doğru anlamanız önemli. Bir şeyi yanlış anlayıp alınganlık gösterebilirsiniz. Boş yere bir dargınlık olabilir ya da karşı taraf yanlış anlayabilir sizi. İletişimlere dikkat diyeyim.

Salı 18:15 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay yengeç burcunda. 12.evinizde. Biraz dinlenmeye, durmaya, enerjiyi toparlamaya ihtiyacınız var gibi. Mümkünse kendinize vakit ayırın.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 14:53’e kadar Ay aslan burcunda. 1.evinizde. Burada hareket artıyor. Enerjiniz, modunuz, moraliniz yüksek. Planladığınız şeyleri yapmak için iyi bir zaman.

Pazar 14:53 sonrasında Ay başak burcunda.  2.evinizde. Ev düzeninizi geliştirmek, odalarınızı düzenlemek, evinizde alanlarınızı daha işlevsel kullanmak için yapacağınız alışverişler olabilir.


25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü + Salı günü 18:15’e kadar Ay ikizler burcunda. 10.evinizde. İşinizde iletişimler artıyor. Salı günü daha dikkatli olun diyeceğim dialoglarda. Birileri sözlerinizi yanlış anlayabilir. Hiç yoktan sorun çıkmasın. Ne yapın ? Kelime seçimlerinize daha çok özenin. Kendinizi iyi ifade etmeye çalışın.

Salı 18:15 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay yengeç burcunda. 11.evinize. Aile içinde bir kutlamanız olabilir. Belki bir yeni yıl yemeği mesela.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 14:53’e kadar Ay aslan burcunda. 12.evinizde. Bir şeye hazırlanıyorsunuz gibi. Özellikle işinizde tanıtacağınız çalışmalar varsa, onların tanıtım/sunum konuları ile meşgul olabilirsiniz.

Pazar 14:53 sonrasında Ay başak burcunda. 1.evinizde. Keyifler yerinde. Güzel bir hareketlilik var.


25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü + Salı günü 18:15’e kadar Ay ikizler burcunda. 9.evinizde.  Uzaklarda olan dostlarınızla, ahbaplarınızla iletişimleriniz olabilir. Özellikle Pazartesi günü.

Salı 18:15 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay yengeç burcunda. 10.evinizde. İşinizde teslim edilmesi gelen siparişler, ürünler olabilir. Eş zamanlı yapılması gerekebilir, denk gelebilir bir şeyler. Tempo yüksek gibi.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 14:53’e kadar Ay aslan burcunda. 11.evinizde. Sosyalleşiyorsunuz. Dostlarınızla bir araya gelmek için güzel günler.

Pazar 14:53 sonrasında Ay başak burcunda. 12.evinizde. Bu kez kendinizlesiniz. Kendinize keyifler hazırlıyorsunuz 🙂


25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi günü + Salı günü 18:15’e kadar Ay ikizler burcunda. 8.evinizde. Kardeşlerinizle aranızda parasal yardımlaşmalar olabilir. Birbirinize katkı olabilirsiniz, borç alma verme konuları olabilir.

Salı 18:15 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay yengeç burcunda. 9.evinizde. 9.ev uzakları, yengeç burcu ise memleketimizi simgeler. Memleketten birileri ile iletişimleriniz olabilir.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 14:53’e kadar Ay aslan burcunda. 10.evinizde. İşinizde tanıtacağınız, duyuracağınız şeyler için kullanabilirsiniz bu günleri.

Pazar 14:53 sonrasında Ay başak burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla bir arada görüyorum sizi 🙂 Birlikte yeni yıl kutlamalarınız olabilir.


25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü + Salı günü 18:15’e kadar Ay ikizler burcunda. 7.evinizde. Rezervasyon yapmak, kayıt yapmak, hizmet satın almak gibi şeyler var burada. Bir şeyleri organize ediyor olabilirsiniz.

Salı 18:15 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay yengeç burcunda. 8.evinizde. Evin ödemelerini yapabilirsiniz.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 14:53’e kadar Ay aslan burcunda. Bu kez 9.evinizde. Bir seyahat planı olabilir. İşinizde yurt dışı bağlantılı konular olabilir. Bir yolculuk var belki de. Bir yere gidiyor olabilirsiniz, bir yerden dönüyor olabilirsiniz 🙂

Pazar 14:53 sonrasında Ay başak burcunda. 10.evinizde. Aklınızda işte gibi 🙂 Yeni iş fikirleriniz, yeni projeleriniz olabilir. İş geliştirme yönünde şeyler kastediyorum daha çok.


25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü + Salı günü 18:15’e kadar Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. İşinizde toplantılar, görüşmeler artıyor. Ben bunları mümkün olduğunca Pazartesi gününe almanızı öneririm, Salı yerine.

Salı 18:15 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay yengeç burcunda. 7.evinizde. Eviniz için harcamalarınız olabilir. Kira ödemeniz, emlak vergisi, vb konularınız olabilir. Evle ilgili harcamalarınız olabilir.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 14:53’e kadar Ay aslan burcunda. Bu defa 8.evinizde. Kredi kartı harcamalarınızı ölçüsünde tutmanız önemli. Aslan müsriflik yaptırabilir size.

Pazar 14:53 sonrasında Ay başak burcunda. 9.evinize geliyor. Başka şehirlerle, ülkelerle uzaklardan sevdiklerinizle, dostlarınızla iletişimleriniz olabilir. Bir araya geliyor da olabilirsiniz. Belki siz yanlarınıza gidiyorsunuz, belki onlar geliyor.


25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü + Salı günü 18:15’e kadar Ay ikizler burcunda. 5.evinizde. Bir dil kursu, yeni şeyler öğreneceğiniz bir eğitim programı, eğitmen/uzman kişilerle iletişimler, bir kitap alışverişi, güzel bir kanal/sayfa keşfiniz olabilir.

Salı 18:15 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay yengeç burcunda. 6.evinize geliyor. Evinizde büyük bir temizlik yapabilirsiniz. Temizleyip düzenleyeceğiniz alanlar olabilir.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 14:53’e kadar Ay aslan burcunda. 7.evinizde. Eşinizle, partnerinizle planlar yapabilirsiniz. Kutlamaları anlatır aslan. Örneğin yılbaşı gecenizi planlayabilirsiniz.

Aile içinde kutlamaların son hazırlıkları olabilir. Bunlarla siz ilgilenebilirsiniz.

Pazar 14:53 sonrasında Ay başak burcunda. 8.eve geliyor. Kuruntular, evhamlar vardır bu evde. Böyle duygu durumlarına girip enerji alanınızı bozmayın. Ferah enerjilere taşıyın kendinizi.  Yeni bir yıla giriyoruz. Güzel enerjilerle girelim.


25-31 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü + Salı günü 18:15’e kadar Ay ikizler burcunda. 4.evinizde. Evinizde arkadaşlarınızı ağırlayabilirsiniz. Komşularınızla bir araya gelebilirsiniz.

Salı 18:15 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay yengeç burcunda. 5.eve geliyor. Güzel bir etkinlik, keyifli bir aktivite mümkün.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 14:53’e kadar Ay aslan burcunda. 6.evde. Kutlamaların organizasyonu var sanırım 🙂

Pazar 14:53 sonrasında Ay başak burcunda. 7.evinizde bu kez. İletişimler artıyor. Başkalarının aracılığıyla, katkısıyla yapacağınız şeyler de olabilir.


                            

Bir elementler serim var. ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz :

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

♣  ♣  ♣  ♣

İçinde olduğumuz transitleri de ekleyeyim buraya :

Venüs Akrep Burcunda 4-29 Aralık 2023

Mars Yay Burcunda 24 Kasım-4 Ocak 2023

Sevgiler. İyi haftalar olsun.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!