16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar

16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar – Kimleri Neler Bekliyor

16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftanın burçlar üzerinden olasılıklarını paylaşacağım bu yazımda.

             

Yorumlarıma başlamadan evvel ↓

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay akrep burcunda. 8.evinizde. Geçmişin öfkeleri yükseliyor 8.ev günlerinde. Bir şeyler hatırlıyoruz, tekrar sinirleniyoruz, derinlerdekiler yüzeye çıkıyor. Ruh halimizi korumak, kontrolümüzü korumak toprak elementimizle ilgili. Toprak ise sağlıktan berekete tüm dünyevi nasiplerimizle ilgili. Ne kadar güçlü toprak, o kadar iyi bir yaşam. Merkezimizde kalalım. Olanlar olması gerektiği için oldu. Bugünümüze bakalım.

Ay Çarşamba ve Perşembe günü yay burcunda. 9.evinizde. Yurt dışı bağlantılı ticari işlerde bazı şeyler bitebilir. Bazı anlaşmalar sonlanabilir. Özellikle Çarşamba’nın açıları bu yönde ihtimalleri akla getiriyor. Okul hayatı olanlar hocalarla iletişimler içinde daha stratejik olmalı. Herkes saygı ve değer görmeyi, hürmeti hak etmiyor. Herkese değer vermek zorunda değiliz. Ama güçlerini kötüye kullanmalarına fırsat vermemek için stratejik olmak gerekiyor.

Cuma ve Cumartesi günü oğlak burcunda Ay. 10.evinizde. İşinizde yeni gelişmeler var. Bir süredir sistemleştiğiniz, yeni bir düzen ve sistem kurma çabasında olduğunuz bir ‘yeniye geçiş’ sürecindesiniz. Burada da iyi fikirler, güzel uygulamalar var. Planlarınızı uygulayın. Özellikle Cuma’nın açıları güzel görünüyor.

Ay Pazar günü kova burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek çok iyi gelebilir bugün size. Dostlarla buluşmalar var.


16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi ve Salı günü Ay akrep burcunda. 7.evinizde. İlişkiler içinde erdemli olmayan şeyleri görmezden gelmemeniz gerekiyor. Özellikle Pazartesi gündüz saatlerinde Plutonik, haksız, hakkaniyetsiz şeyler olabilir. Haklarınızı koruyun.

Ay Çarşamba ve Perşembe günü yay burcunda. 8.evinizde. Uzaklardan beklediğiniz paralar gelmeyebilir. Başka şehirlerden birileri ile/yurt dışı bağlantılı ticari faaliyetleriniz varsa buralarda sorunlar olabilir. Taşımacılık, lojistik konularını yeniden düzenlemeniz gerekebilir.

Cuma ve Cumartesi günü oğlak burcunda Ay. 9.evinizde. Güncel hayatınızda değişmesi gereken noktaları daha net gösterebilir bugünler size. Bazı şeyler tekrar tekrar sorun yaratıyorsa artık konuları ertelemeden çözüm için bir şeyler yapmanız gerekiyor demektir.

Ay Pazar günü kova burcunda. 10.evinizde. İşinizle ilgili yapacağınız şeyler olabilir. Yeni hafta için hazırlayacağınız şeyler olabilir.


16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi ve Salı günü Ay akrep burcunda. 6.evinizde. İşinizde düzeni değişmesi gereken, yeniden bir akış oluşturmamız gereken konular olabilir. Pazartesi gündüz saatlerinde bir Ay Jüpiter karşıtlığı var. Müşteri bağlantılarınızla iletişimlerinizi iyi yönetin.

Ay Çarşamba ve Perşembe günü yay burcunda. 7.evinizde. Başkaları ile birlikte yaptığımız şeyleri simgeliyor bu alan. Bir eğitmeniniz varsa ders gününüz olabilir. Biz uzmandan danışmanlık alabilirsiniz. Çevrenizden öneri, tavsiye isteyeceğiniz konular olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü oğlak burcunda Ay. 8.evinizde. Maddi şanslar var. Bir ödeme kolayca gerçekleşebilir. Bu kolaylığı yaratacak para gelişleri olabilir.

Ay Pazar günü kova burcunda. 9.evinizde. Farklı bir yer görmek, yeni yerler gezmek isteyebilirsiniz. Kova arkadaşlarımızı simgeler. Arkadaşlarınızla güzel bir program yapabilirsiniz.


16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi ve Salı günü Ay akrep burcunda. 5.evinizde. Alışverişlerin ölçüsü kaçabilir. Özellikle Pazartesi gündüz saatlerinde Ay Jüpiter karşıtlığı ile bu olasılık yükseliyor. Harcamalarınızı ölçüsünde tutun.

Ay Çarşamba ve Perşembe günü yay burcunda. 6.evinizde. İşinizde bir şeyler biraz yorabilir, koşturabilir sizi. Desteksiz, yalnız hissettirecek şeyler de olabilir. Güven duygumuz kimseye bağlı olmamalı.

Cuma ve Cumartesi günü oğlak burcunda Ay. 7.evinizde. İş bağlantıları açısından şanslı günler. Özellikle Cuma’nın açıları iyi görünüyor.

Ay Pazar günü kova burcunda. 8.evinizde. Aile içinde, arkadaşlar arasında parasal yardımlaşmalar olabilir.


16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi ve Salı günü Ay akrep burcunda. 4.evinizde. Aile içinde parasal konular olabilir. Biraz münakaşalara açık günler. Özellikle Pazartesi gündüz saatlerinde. Herkesin kendi içinde maddi zorlanmaları olabiliyor. Hele de bu ekonomik koşullarda. Bu günler de geçsin inşallah. Çözüm odaklı düşünmeye çalışın.

Ay Çarşamba ve Perşembe günü yay burcunda. 5.evinizde. Kurslarınız, etkinlikleriniz varsa gidemeyebilirsiniz bir sebeple. Durum sizden kaynaklı da olabilir, karşı taraftan kaynaklı da olabilir. O tarafta bir gereklilikle bir iptal durumu olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü oğlak burcunda Ay. 6.evinizde. İşinizde verimli günler. Özellikle Cuma günü kazançlardan yana şanslı bir zaman.

Ay Pazar günü kova burcunda. 7.evinizde. Bir grup çalışmasına katılabilirsiniz. Bir eğitim ortamında olabilirsiniz bugün.


16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi ve Salı günü Ay akrep burcunda. 3.evinizde. Yakın akrabalarla tartışmalara açık bir zaman. Tartışma olmasa da birilerinin bir şeylerine sinirlenebilirsiniz. Erdemsiz davranışlar olabilir. Özellikle Pazartesi gündüz saatlerinde.

Ay Çarşamba ve Perşembe günü yay burcunda. 4.evinizde. Evinizde bozulan aletler olabilir. Özellikle Çarşamba gününün açıları o yönde. Aletlerinizi tam kapasite yüklenmeden, yormadan çalıştırmak iyi olabilir, şu an için yenileme planınız yoksa.

Cuma ve Cumartesi günü oğlak burcunda Ay. 5.evinizde. Yakın çevreden güzel haberler gelebilir. Güzel iletişimler olabilir. Özellikle Cuma günü.

Ay Pazar günü kova burcunda. 6.evinizde. Biraz üşütmeler, ateşlenmeler var gibi sanki. Bağışıklığınızı beşleyin.


16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi ve Salı günü Ay akrep burcunda. 2.evinizde. Bazı masraflar keyfinizi kaçırabilir. Hesapta olmayan bir konuya harcama yapmanız gerekebilir. Özellikle Pazartesi gündüz saatlerinde Ay Jüpiter karşıtlığı ile olabilir böyle bir şey.

Ay Çarşamba ve Perşembe günü yay burcunda. 3.evinizde. Yakın çevre iletişimlerinizde tatsızlıklar olabilir. Sözleri iyi seçmek gerekiyor. Bilhassa Çarşamba günü.

Cuma ve Cumartesi günü oğlak burcunda Ay. 4.evinizde. Eviniz için güzel bir alışverişiniz olabilir. Cuma gününün açıları çok güzel. Değerlendirebilirsiniz.

Ay Pazar günü kova burcunda. 5.evinizde. Bir aktiviteye katılabilirsiniz. Bir etkinlik programı yapabilirsiniz kendinize bugün.


16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi ve Salı günü Ay akrep burcunda. 1.evinizde. Bir şeye kızabilirsiniz. Bir şey artık sizi bir açıdan netleşme noktasına getirebilir. Birilerine karşı net tavrınızı koyabilirsiniz.

Ay Çarşamba ve Perşembe günü yay burcunda. 2.evinizde. Beklediğiniz paralar gelebilir. Ama Çarşamba’nın açıları bekletebilir biraz. Perşembe’nin açıları göreceli olarak daha iyi görünüyor.

Cuma ve Cumartesi günü oğlak burcunda Ay. 3.evinizde. Akraba ziyaretleri olabilir. Yakın ahbaplarla bir araya gelişler olabilir. Bir yere misafir olabilirsiniz. Bir arkadaşınızın yanına gidebilirsiniz.

Ay Pazar günü kova burcunda. 4.evinizde. Bir grup çalışmasına katılabilirsiniz. Evinizde dostlarınızı ağırlamak isteyebilirsiniz. 4.ev hanemizi, kova burcu dostlarımızı temsil eder. Arkadaşlarınızla evinizde bir aktivite günü planlayabilirsiniz.


16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi ve Salı günü Ay akrep burcunda. 12.evinizde. Bilmediğiniz, haberdar olmadığınız bir durumu görebilirsiniz. Bir şeyler gelebilir kulağınıza ya da siz kendiniz fark edebilirsiniz. Bir kurnazlığı, arkanızdan çevrilen bir şeyi görmeniz mümkün.

Ay Çarşamba ve Perşembe günü yay burcunda. 1.evinizde. Bitireceğiniz iletişimler olabilir. Günlük hayatınızda düzenini değiştireceğiniz konular olabilir. Ne nasıl olursa daha iyi olur, odağınız huzurunuzu, mutluluğunuzu, duygusal anlamda konforunuzu artırmak.

Cuma ve Cumartesi günü oğlak burcunda Ay. 2.evinizde. Parasal anlamda şanslısınız. Özellikle Cuma günü iyi görünüyor.

Ay Pazar günü kova burcunda. 3.evinizde. Kuzenlerle, yakın akrabalarla bir araya gelebilirsiniz.


16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay akrep burcunda. 11.evinizde. Bir arkadaş ortamında, bir iletişim içinde bir şeyin adil ve hakkaniyetli olmadığını düşünebilirsiniz.

Ay Çarşamba ve Perşembe günü yay burcunda. 12.evinizde. Bırakışlar var. Bir şeyleri değiştirmek. Size fayda getirmeyen şeyleri bırakmak. Böyle bir zaman.

Cuma ve Cumartesi günü oğlak burcunda Ay. 1.evinizde. İyi kararlar var burada. Başlangıçlar var. Bilhassa Cuma girişimler için uygun bir gün.

Ay Pazar günü kova burcunda. 2.evinizde. Konforunuzu artıracak alışverişler yapabilirsiniz. 2.ev boğanın evi. Boğa konfor sever. Ayrıca parayı alım gücünüzü, alışverişleri simgeliyor boğa.


16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay akrep burcunda. 10.evinizde. İşinizde sistemsel hatalar olabilir. Bazı şeylerin akışını düzene koymanız gerekebilir.

Ay Çarşamba ve Perşembe günü yay burcunda. 11.evinizde. İletişimler artıyor. Sosyal anlamda hareketli günler. İşinizde de ekip içinde planlamalar, programlar, organize edilecek şeyler var.

Cuma ve Cumartesi günü oğlak burcunda Ay. 12.evinizde. Bitireceğiniz, tamamlayacağınız işler olabilir. Bir ferahlık var.

Ay Pazar günü kova burcunda. 1.evinizde. Güzel bir program yapabilirsiniz kendinize. Daha önce deneyimlemediğiniz bir şey yapmak isteyebilirsiniz.


16-22 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay akrep burcunda. 9.evinizde. Yurt dışı/şehirlerarası para transferleriniz olabilir.

Ay Çarşamba ve Perşembe günü yay burcunda. 10.evinizde. İş temponuz yükseliyor. Sorumluluklar önde. Teslim süresi çakışan siparişler olabilir. Tamamlayıp yetiştirmeniz gereken işler olabilir. Böyle bir hareketlilik var.

Cuma ve Cumartesi günü oğlak burcunda Ay. 11.evinizde. Dostlarınızla güzel şeyler yapabilirsiniz. Bilhassa Cuma güzel görünüyor.

Ay Pazar günü kova burcunda. 12.evinizde. Online bir ders, online bir grup çalışması olası. Böyle bir şeye kayıt yapabilirsiniz ya da zaten böyle bir şeyiniz varsa ders gününüz olabilir.


Ekim ayı burç yorumlarım aşağıda ↓ İstediğiniz burcun linkini tıklayabilirsiniz. Yükselen burcunuzu okuyucunuz.

Koç Burcu Ekim 2023,  Boğa Burcu Ekim 2023,

İkizler Burcu Ekim 2023,  Yengeç Burcu Ekim 2023,

Aslan Burcu Ekim 2023,  Başak Burcu Ekim 2023,

Terazi Burcu Ekim 2023,  Akrep Burcu Ekim 2023,

Yay Burcu Ekim 2023,   Oğlak Burcu Ekim 2023,

Kova Burcu Ekim 2023,  Balık Burcu Ekim 2023

♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣   ♣

Bir elementler serim var. ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İçinde olduğumuz büyük transitleri de ekliyorum aşağıya ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Sevgiler, iyi haftalar !

Dr. Burçak Kayış

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!