Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım

Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023

Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023

Güneş 23 Ekim Pazartesi günü 19:20’de akrep transitine başlıyor sevgili okuyucularım.

Yıl içindeki akrep dönemi başlıyor. 22 Kasım’a kadar burada olacak Güneş. Akrep temalarını hareketlendirecek.

Akrebin konularında gündemlerimiz olacak. Hedeflerimiz olacak. Meşguliyetlerimiz olacak.

Nasıl bir dönem olabilir bizim için, birlikte bakalım.

Önce ana konuları konuşalım. Sonra Güneş’in burada iken alacağı açıları inceleyelim. Anlamaya çalışalım transiti.

Akrep zodyağın iki para evinden birinin sahibi. Boğa akrep aksı zodyakta paranın evleri. Akrep bu hattın bir parçası ve parasal konuları simgeliyor.

Nasıl paralar ? Bireysel kazanç olmayan paralar. Doğrudan bir çalışma ve emek karşılığında gelmeyen paralar. Açalım burayı. Nasıl paralar örneğin ?

Eşin geliri, eşin kaynakları. Ailenin kaynakları. Kira gelirleri. Birikimlerin banka faizleri. Yatırımların büyümesi ile gelen paralar. Hisse payları. Komisyonlar. Vergiler. Nafaka. Miras. Burs.

Böyle paralar var akrepte.

Vergi çok temel bir akrep konusu. Devlet birimlerine yaptığımız resmi ödemeler akrebin konusu.

Bu konularda yapmamız gerekenler olabilir. Değişen durumlar olabilir, yeni durumlara adapte olmamız gerekebilir.

Bekleme halinde olan konular ilerleyebilir. Başvurular sonuçlanabilir ya da başvurular yapılabilir. Resmi bildirimler gelebilir. Devlet birimlerinde işlemlerimiz olabilir.

İletişimler, görüşmeler, haberleşmeler olabilir.

Yapılandırılacak borçlar olabilir. Vergi, sigorta, prim konularında yapılması gereken ödemeler olabilir.

Burs başvuruları olabilir. Başkalarından gelen kaynakları simgeler çünkü akrep. Bunu o yüzden söylüyorum.

Kredi, kredi kartı, faiz uygulamaları, vb konularda düzenlenecek şeyler olabilir. Sabit ödemelerde, aidatlarda değişimler olabilir.

Alacakların tahsilini yapmak isteyeceğimiz bir dönem. Bütçemizi doğrultmak akrep zamanlarında ana konumuz olabiliyor. Yapmak istediğimiz şeyler için bütçe gerekebiliyor. Kaynak arayışlarımız olabiliyor.

Bireysel olarak böyle ihtimaller var.

♣    ♣    ♣    ♣

Akrep burcu Plutonik bir burç. Yöneticisi Pluto. Pluto ise su elementi eksik bir gezegen. Sevgisiz olabiliyor. Merhametsiz olabiliyor. Kolayca ateşin fazlasına gidip etrafına zarar verebiliyor.

Barış enerjisini her zamankinden daha fazla beslememiz gereken bir dönem. Tüm dünyanın aydınlığı, iyi olanı, doğru olanı, erdemli olanı beslemesi, büyütmesi gerekiyor.

♣    ♣    ♣    ♣

Türkiye haritasında akrep burcunun olduğu yer 5.ev. Güneş bu transiti ile haritamızın 5.evine geliyor.

5.ev kutlamak demektir. Tam da konumuz bu. Cumhuriyetimizin 100.yıl dönümünü kutlamaya hazırlanıyoruz. Kutlu olsun Cumhuriyetimizin 100.yaşı ! İlelebet var olsun.

Kalbinde sevgisi, merhameti olan herkes Gazze’deki mazlumların yasında. Bir yas hali içinde buna isteği olmuyor insanın. Ama esasen bugünler tam da bir Cumhuriyet olmanın, devlet olmanın önemini gösteriyor. Saygıyla, atalarımıza hürmetle törenlerimizi yapabiliriz. Eğlenmekten ziyade mutlu olma duygusu bu. Yoksa elbette yasın, acının karşısında şenlik, şölen olmaz.

Herkesin huzur içinde olduğu bir dünya diliyorum. İnsanların mutlu olduğu, eşit olduğu, sofrasının dolu olduğu, refah içinde olduğu, insan onuruna yakışır şekilde yaşadığı, güvende hissettiği, güvende olduğu bir dünya olsun burası. Ancak o zaman güzel olur.

Konuşsam saatlerce konuşurum. Yazsam sayfalarca yazarım. Transite dönelim tekrar.

Güneş’in bu transit içinde alacağı açılara bakalım.

24 Ekim Güneş Satürn üçgeni (uyumlu açı) : Düzen. Düzen oluşturma. Denge.


13 Kasım Güneş Uranüs karşıtlığı (uyumsuz açı) : Değişken koşullar. Şaşırtabilecek gelişmeler. Bitişler.


17 Kasım  Güneş Neptün üçgeni (uyumlu açı) : Huzur, sakinleşme.


18 Kasım  Güneş Mars kavuşumu (kavuşumlar iki yönlü çalışır. Nasıl kullanacağımıza bağlıdır ortaya çıkan şeyin olumlu ya da olumsuz olması) : Hevesler ve yeni girişimler.


21 Kasım  Güneş Pluto altmışlığı (uyumlu açı) : Maddi manevi bir güçlenme hali. Kuvvet.


Transiti burçlar üzerinden de inceleyeceğiz tabii.

Öncesinde ;

↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓ ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Güneş 8.evinize geliyor.

Bu transit önemli sizin için. Bir arınma, temizlenme, iyileşme süreci.

Bu iyileşme fiziksel anlamda olabilir. Bir sağlık konusunu aşabilirsiniz ya da olumlu yönde değişimler olabilir, iyiye gidiş başlayabilir.

Bu iyileşme mental ve ruhsal bir iyileşme olabilir. Ruhunuzu, zihninizi, size iyi gelmeyen duygu ve düşünceleri temizleyeceğiniz bir zaman olabilir. Tabii o temizlik de gereği yapınca olabiliyor.

O duyguları, düşünceleri önce kabul etmek. Kaçınmaya çalışmamak. Üzerine düşünmek. Tahlil etmek. Hangi deneyimler sebebiyle zihninizin, ruhunuzun bir yerinde durduğunu fark etmek, kök nedenlerini görmek..Böyle bir analiz, böyle bir çözümleme gerekiyor.

Değişim ve arınma niyetinde olursanız, bu yönde eylemleriniz olursa, size çok faydası olacak çok şey çıkabilir karşınıza. İlmi alanlar, meditatif alanlar, mindfulness, kişisel gelişim alanları, nefes çalışmaları, meditasyon, mandala çalışmaları, yoga, çakra çalışmaları..Aklıma gelenleri yazdım sizin için ama bilgisinden yararlanabileceğimiz çok alan, çok konu var tabii.

Ruhunuzu şifalandıracağınız bir dönem.

Korkulardan, evhamlardan, tekrar eden takıntılı düşüncelerden, zihninizin size yaşattıklarınızdan özgürleşebileceğiniz bir dönem.

Başka şeyler de ekleyeceğim. Parasal konularla, özellikle borçlarla ilgilidir bu ev. Güneş ise güçtür, güçlenmektir.

Bazı borçlarınızı ödeyebilirsiniz, böyle bir temizlik de yapabilirsiniz. Maddi tarafta da bir güçlenme var.

Düze çıkmak gibi bir değişim olur bu ev iyi bir transit alınca. Sizin için de tam olarak böyle ifade edebileceğim bir dönem.


Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023


Yükselen Boğalar :

Güneş akrep burcuna geçiyor. 7.evinize geliyor.

Bu transitte ilişkilerinizi ve parasal konularınızı hareketlendirecek.

7.ev yakın ilişkiler, bağlar, ortaklıklar olmak üzere genel olarak insan ilişkilerimizi temsil eder. Akrep burcu ise parasal konuları, ödemeleri, malların/kazançların/gelirlerin paylaşımını simgeliyor.

7.ev terazinin evi. Denge, eşitlik, adalet, hakkaniyet demektir terazi ve 7.ev.

Bu transit size bu dengeyi, bu denkliği sorgulatabilir. Buraların altını çizecek deneyimler getirebilir.

Ortaklı işleriniz, başkaları ile birlikte yürüttüğünüz ticari faaliyetleriniz, komisyon aldığınız işler, aracı olduğunuz/kazanca ortak olduğunuz işler varsa, bu konular içinde iyi hissediyor musunuz ? Hakkınız olanı alıyor musunuz ?

Hak ettiğinizden fazlasını mı alıyorsunuz ?  Daha azını mı ? Tam hakkınızı mı ? Paylar adilce bölüşülüyor mu ?

Bu konular üzerinde daha fazla düşünebileceğiniz, düşüncelerinizin (olumlu/olumsuz, her iki yönde olabilir, her anlamda söylüyorum) değişebileceği bir zaman.

Hakkaniyetli bir paylaşım yoksa, bir iş birliğini bitirmek isteyebilirsiniz.

Dağılımları, paylaşımları yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz.

Bunlar dışında genel olarak insan ilişkileriniz üzerinden etki alıyorsunuz. Akrep Plutonik bir burçtur. Bu akrep transiti adil, erdemli, haklı, hakkaniyetli  olmayan şeyleri gösterebilir size. İlişkiler içinde böyle konular var.

Eş, partner, yol arkadaşı gibi bir sembolizmi vardır 7.evin. Eşinizle/partnerinizle kararını birlikte vereceğiniz bir parasal konu da olabilir. Akrep temaları üzerinden olasılıkları üreteyim : Alım satım/mülk konuları, aileden gelen paralar/mülkler, yatırımlar, birikimler, maddi güvence/sigorta konuları.

Parasal alanda yeni kararlar, girişimler var.

Başka bir şey daha ekleyeyim.

Boşanma ve nafaka süreçleri olanlar için hareketli bir zaman. Konular hızlanabilir, tamamlanabilir, şeklini alabilir. Paylaşılacak olanlar paylaşılabilir. Herkes payını, hakkını alabilir. Yasal/hukuki süreçlerde yeni gelişmeler olası. Hukuk da bir 7.ev temasıdır zaten.


Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023


Yükselen İkizler :

Güneş 6.evinize geliyor.

Burada biraz yorabilir sizi Güneş. Yaşam temponuzu artırabilir. Ufak tefek sağlık konularınız, istirahatleriniz de olabilir. Koşturmalar içinde bağışıklığınız düşebilir. Biraz böyle bir transit ama ana ekseni düzen.

Düzen oluşturmak. Sistem kurmak. Verim. Daha verimli olmak için günlük hayatınızı düzenlemek.

Neler olabilir ?

Nelerin sorun yarattığını ve veriminizi düşürdüğünüzü, fiziksel, ruhsal ya da mental olarak nelerin iyilik halinizi bozduğunuzu daha net biçimde görebilirsiniz. ‘Artık değiştirmeliyim, düzene koymalıyım’ bu konuları diyebilirsiniz.


Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023


Yükselen Yengeçler :

Akrep transiti ile 5.evinize geliyor Güneş.

Maddi konularda uyarılarım olacak. 5.ev ve akrep birleşimi tehlikeli biraz 🙂 Niye böyle söylüyorum ?

5.ev paranın kıymetini çok bilmeyen bir ev. Lüks tüketimler var burada. Marka tutkusu var. Bir şeyi işlevinden, amacından, kalitesinden ziyade fiyatı, markası, iddiası, gösterişi için almak gibi alışverişler var. Keyfi tüketimler var.

Akrep burcu ise öz değer konusunda gelişmeye ihtiyaç duyan bir burç. Dünyevi olanla değerli hissetmeye çalışabiliyor bazen. Kendi değerini fark etmeye ihtiyacı var.

Büyük alışverişler, çok da gereği, anlamı olmayan alışverişler olabilir bu kombinasyonla. Neyi neden aldığımızın farkında olalım.

Sadece bunlar değil ama. Transitin daha pozitif ihtimalleri de var 🙂

Bir hobi, bir aktivite, bir kurs getirebilir Güneş burada size. Özellikle spor ve sanat alanında olabilir bunlar.

Yeni bir enerjiye, yeni bir heyecana ihtiyacınız var belki. Kendinize güzel bir sayfa açın. Yeni bir alan açın diyeceğim.


Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023


Yükselen Aslanlar :

Güneş 4.evinize geliyor.

Ev, yaşam alanı, konut, evinizin düzeni, evinizin ihtiyaçları, konforu, dekorasyonu, şıklığı, güvenliği..Hepsi 4.evle ilgili.

Evinizde bazı değişimlere gidebilirsiniz bu transitte.

Akrep korkularla ilgili bir burç. Özellikle güvenliğiniz için elden geçireceğiniz, değiştireceğiniz şeyler olabilir. Ev güvenlik sistemlerini araştırabilirsiniz. Satın alacağınız sistemler, hizmetler olabilir.

4.ev aynı zamanda aileyi, akrep ise parasal konuları, kredileri, borçları simgeliyor. Aile içinde bir borç konusu gündeminiz olabilir. Herkes ortaya bir şeyler koyarak katkı olabilir, birlikte ödeyebilirsiniz bu borcu.

Ev alma hazırlığında olanlar kredi çekeceklerse bunu yapabilirler.

Ev, aile ve parasal konular ana çatıyı oluşturuyor bu transitte sizin için. 


Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023


Yükselen Başaklar :

Güneş 3.evinize geliyor.

Akrep parasal konuları temsil ediyor. Ama bireysel kazançları değil, başkalarından gelen kaynakları.

Ortaklı ticari faaliyetlerin kar payları, kira gelirleri, hisselerden gelen paylar gibi paralar da akrebin konusu.

Ama özellikle ailenin kaynakları, eşin kaynakları, yakınlardan gelen paralar bu burçla ilgili.

3.ev ise kardeşleri temsil ediyor. Geçiminiz, masraflarınız, ihtiyaçlarınız için kardeşleriniz katkı olabilirler. Güneş burada iken böyle paylaşımlarınız olabilir.

Bir süredir durum bu şekilde ise rahatsızlık duyanlar da olabilir. Bunu sizinle oturup konuşmak da isteyebilirler. Bir konunuz için kardeşiniz bir bütçe, bir kaynak sunuyorsa böyle devam etmemesi, bunu sizin üstlenmeniz, sorumluluk almanız için neler yapabileceğinizi sorabilirler.

En güzel para kişinin kendi parası, kendi kazancı. Bu böyle. Kimse üzerinde bir yük oluşturmamamız, kimsenin de yükünü üzerimize almamamız en güzeli aslında.

İhtiyaç noktalarında yardımcı olmak tamam. Ama herkes kendi sorumluluğunu almalı. Buna yardımcı olmak, bunun için yüreklendirmek daha doğru belki de.

Bunlar dışında ailenin tarım, hasat gelirleri varsa, kardeşler arasında bunlar da paylaşılabilir.


Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023


Yükselen Teraziler :

Güneş 2.evinize geliyor.

Parayı, kazançları simgeleyen yere. Para getirebilir size Güneş burada.

Bununla birlikte bu bir akrep transiti olduğu için, akrep ödemelerle, borçlarla, masraflarla ilgili olduğu için para çıkışları da var gibi.

Güneş ile kazançlarınızı artırmaya odaklanabilirsiniz. Özellikle borçlarınızı küçültmek/bitirmek için yapabilirsiniz bunu.

Kendi yolunuza bakmak, daha rahat bakmak, kişisel planları hayata geçirmek için ‘Önce borçları halledeyim. Önce bu defterler kapansın’ diyebilir, ödemelere odaklanabilirsiniz.

Yatırımlarla ilgili aynı zamanda akrep burcu. Parayı çoğaltmakla, paradan para kazanmakla ilgili. Bu yönde hamleleriniz de olabilir. Bir nakdi, dövize/altına çevirmek gibi örneğin.

Şartları kollayarak ilerlemek, fikir almak gerekiyor tabii. Yapacaklarınızı dikkatlice, olanaklarınızı koruyacak şekilde yapın.

Sigortalar, prim ödemeleri yine bir akrep konusu. Kendiniz, eviniz, arabanız, bir şeyiniz için bir sigorta yaptırabilirsiniz. Bunun ödemeleri başlayabilir. Kararı doğabilir ya da şu an için. Araştırmaya başlayabilirsiniz. Hem maddi güvence anlamında, hem sağlık, güvenlik açısından başlatacağınız bir sigorta olabilir. 


Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023


Yükselen Akrepler : 

Güneş 1.evinize geliyor akrep transiti ile. 22 Kasım’a kadar akrepte olacak.

Güneş 1.evimize geldiğinde yeni bir döngü başlar.  12 evlik bir tur tamamlanmış olur ve yeniden 1.eve gelir Güneş.

Bir dönemi kapatırız. Bir şeyler yaşanmış, geride kalmış olur. Yaşananların analizi, muhasebesini yapmış oluruz. 1.evden önceki 12.ev dönemi bir muhasebe vakti zaten.

Bu dönemin ardından yeni planlarımız olur. Yeni kararlar almış oluruz. Başladığımız, başlattığımız şeyler olur.

Bir başlangıç ve yenilenme halini simgeliyor bu ev.

Sizin için de her anlamda, her konuda böyle bir dönem. İş, kariyer, ilişkiler, sosyal hayat, hobiler, seyahatler, geziler..Her tür konuda. Bu ev hayatımızla ilgili her şeyi, tüm yaşam bileşenlerimizi kapsıyor. Çünkü bizimle, seçimlerimizle ve adımlarımızla, yaşam yolumuzla ilgili bir ev.


Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023


Yükselen Yaylar :

Güneş 12.evinize geliyor.

Akrep burcu parasal konularla, özellikle de sorunlarla, maddi anlamda sorun yaratan şeylerle ilgili.

Borçlarla, ödemelerle, faizlerle ilgili. Kredilerle, kredi kartları ile ilgili. Devlet birimlerine borçlarla ilgili.

12.ev ise zodyakta sonuncu ev. Kapanışları, bir dönemin sonunu temsil ediyor.

Bir para, bir ödeme konusunu tamamlayabilirsiniz Güneş’in bu geçişinde. Konu sizi biraz zorlayabilir, uğraştırabilir, karamsarlaştırabilir.

Elinizden çıkan şeyler sizi maddi anlamda güvensiz ve boşlukta hissettirebilir. Ama sağlık yerinde oldukça, insanın gücü, kuvveti oldukça para yerine yeniden geliyor. İstediği zaman yeniden başlayabiliyor insan.

O yüzden ruhunuzu serin tutun, en iyi biçimde yaşamaya bakın.

Bir de uyarım olsun : Aile içinde mal paylaşımları, ortaklı ticari faaliyetlerde gelirlerin paylaşımı, mülklerin satış/kira gelirlerinin paylaşımları, aile/yakın akrabalar içinde tarım, hasat gelirlerinin paylaşımları da akreple ilgili.

12.ev ise ateşi ve toprağı eksik bir ev. Farkında olmamak, aldanmak, görememek..Böyle anlatayım, böyle eksikleri var. Neptünyen bir ev.

Ortaklı ticari faaliyetler, mal/gelir paylaşımı gibi konularda gözünüzü daha çok açmanızı önereceğim.

Hesapları, raporları kontrol edin, rakamları siz de görün. Her şeyden sizin de haberiniz olsun.


Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023


Yükselen Oğlaklar : 

Güneş 11.evinize geliyor.

Bu ev dostluklarımızı, arkadaşlarımızı, iletişim ağımızı, sosyal yaşamımızı, insan ilişkilerimizi simgeliyor. Ekip çalışmalarını, grupları, kalabalıkları simgeliyor.

Arkadaşlarınızla daha sık görüşebileceğiniz, birlikte yapmak istediğiniz şeyleri gerçekleştirebileceğiniz bir dönem. Programlar var. Organize edeceğiniz şeyler var.

Akrep burcu parasal konularla, borç/alacak/verecek gibi konularla ilgili. Bir arkadaşınıza borç verebilirsiniz ya da siz borç alabilirsiniz. Yakın çevre içinde para alışverişleri de var gibi.

Bunlar dışında bazı ahbaplıklarda içinize sinmeyen şeyler biriktiyse, artık uzaklaşma vaktinin geldiğini söylüyor Güneş burada. Hakkaniyetli, eşit, adil, samimi, içten, iyi niyetli olmadığını düşündüğünüz davranışlar gözlemlediniz belki çokça. Belki birileri ile paylaşımlar çok oldu ama bağ kurduğunuzu hissedemiyorsunuz. Buralardan gitme vakti.


Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023


Yükselen Kovalar : 

23 Ekim’de akrep burcuna geçiyor Güneş. 10.evinize geliyor.

Akrep burcu sigorta, emeklilik, tazminat gibi yasal boyutu olan paralarla ilgili. 10.ev ise devleti simgeliyor.

Böyle gündemleriniz, konularınız varsa, bu konularda yeni gelişmeler olabilir. Beklediğiniz şeyler gerçekleşebilir.

Maaşınız bağlanabilir.

Bir paranızı, bir alacağınızı tahsil etmek için yapacağınız işlemler olabilir.

Ayrıca miras, nafaka, ortak mülklerin paylaşımı gibi süreçler içinde olanlar netice elde edebilirler. Bunlar da akrep burcu ile ilgili.

Başka ne olabilir ? Yoğun, tempolu oluyor çoğunlukla 10.ev geçişleri. İşinizde yoğun bir dönem olabilir bu. 10.ev zaten çalışma hayatımızı, işlerimizi simgeleyen alan.

Sorumluluklar artıyor. Görevler, yapılacak işler var. Bir de resmi konular göründü gözüme, anlattığım gibi.


Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023


Yükselen Balıklar :

Güneş 9.evinizde olacak akrepte iken.

Yurt dışında ya da başka şehirlerde yakınlarınız varsa, yanınıza gelebilirler.

Siz onlara gidebilirsiniz 🙂 Haberleşmeleriniz artabilir.

Uzaklarla bağlantı kurmayı anlatır çünkü bu ev. Böyle bir hareketlenme var.

Seyahatleriniz, gezileriniz de olabilir. Çok istediğiniz bir yeri görebilirsiniz.

Okul, eğitim, akademi temaları da bu ev kapsamında. Akademik çalışmaları olanlar için parlak bir zaman. Teziniz, yazmakta olduğunuz bir makaleniz varsa, konu ilerleyebilir. Şekil veremediğiniz kısımları bir zemine oturtabilirsiniz. İlerleyebilirsiniz, konular şekil alabilir.

Yabancı dil öğrenmek isteyenler, kendine yeni bir dil eklemek isteyenler bu başlangıcı yapabilirler.

Bir de şu olur 9.ev zamanlarında : Dinler, ideolojiler, inanç sistemleri, felsefeler, felsefi öğretiler, ilimler 9.evle ilgilidir. Bilincimizi büyütecek, yükseltecek bilgiler, keşifler, deneyimler gelir 9.ev transitlerinde. Dünya kültürleri, toplumların yaşam biçimleri, inançları..Biraz buralara merak salıyorsunuz gibi 🙂 


Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2023


İçinde olduğumuz transitler ↓

Mars Akrep Burcunda 12 Ekim-24 Kasım 2023

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

Sevgilerimle.

Dr. Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!