23 Temmuz-4 Eylül 2023 Venüs Retrosu

23 Temmuz-4 Eylül 2023 Venüs Retrosu

23 Temmuz Pazar günü aslan burcunda bir Venüs retrosu başlıyor sevgili okuyucularım. 4 Eylül’e kadar sürecek.

Venüs 5 Haziran’dan bu yana aslan burcundaydı. Burada uzun kalacak, çünkü retrosu olacak diye anlatmıştım. Şimdi artık vakti geldi.

Yaklaşık 40 günlük bir retro süreci var önümüzde.

Venüs retrolarını ortalama olarak 1,5-2 yıl gibi aralıklarla deneyimliyoruz. Bir kez daha retro vakti geldi. Bu kez aslanda bir retro olacak.

Tamamı aslan burcunda gerçekleşecek. Aslanın 28 derecesinde başlayıp 12 derecesinde sonlanacak.

Retro Venüs’ün ve aslan burcunun temsil ettiği konuları çalıştıracak. Bu temalar konumuz olacak retroda.

Venüs neleri simgeliyor ? Aslanın nasıl konuları var ? Retrolar nasıl çalışır ? Hepsine bakalım.

Venüs toprak elementi gezegeni sevgili okuyucularım.

İyi hissediyor olmak, mutlu olmak, hayattan keyif alıyor olmak, iyi koşullarda olmak, toprak gezegeni olduğu için özellikle dünyevi tarafta iyi olmak, maddi olanaklar, maddi konfor, alım gücü, para, eğlence, haz, keyif, güzellik, şıklık..Hepsi Venüs’ün konusu.

Aslan burcu ile de çok ortak hatta Venüs’ün temsil ettiği temalar. Aslanın Venüsyen bir doğası var.

Aslan da şıklık, güzellik demek. Keyif, konfor demek. Manadan ziyade dış görünüşe, şekle odaklı bir burç. Eğlence ve haz odaklı. Dünyevi olana yakın hissediyor. Dünyevi olanda iyi hissediyor.

Su elementi geri planda bir burç aslan. O yüzden sevgi geride. Beğeniler önden gidiyor. Su elementi sevmek, toprak elementi beğenmek demektir.

Aslan sevmekten ziyade beğenmek tarafında. Başkalarına karşı kendi duygusu da çoğunlukla bu, başkalarının da beğenisi istiyor. İlgiyi, beğeniyi üzerinde toplamak, önde olmak, ilgi odağı olmak istiyor. Çünkü buna ihtiyaç duyuyor.

Egosunu iyileştirmek, değerli hissetmek, başarılı hissetmek, kendinden emin hissetmek için başkalarının onayına, alkışına, takdirine, beğenisine ihtiyaç duyuyor. Bunu elde edebilmek için yaptığı şeyler oluyor. Başkalarına, dış dünyaya fazla odaklanabiliyor. Kendisine, kendisiyle ilişkisine, gelişimine odaklaması gereken enerjiyi imajına odaklayabiliyor.

Gösteriş eğilimi var. Sahip olduklarını göstermek istiyor. Şık, iddialı, gösterişli şeylere sahip olmak istiyor. Lüks ve marka tutkusu var. Kendi değerini ne yazık ki dünyevi tarafta sahip oldukları üzerinden ölçebiliyor. Buraları iyileştirmesi gereken bir burç. Sağlıklı bir ego oluşturması, öz değerini fark etmesi, öz değerini beslemesi, kendi merkezini bulması gereken bir burç.

Bir de flörtöz durumlar var. Aslanın Plutonik taraflarından biri bu da. Flört aslan için bir iletişim kurma, ilişki kurma şekli gibi neredeyse. Tabiatında bu eğilim var. Beğenilme ihtiyacını karşılamak için bunu da yapabiliyor. Bu da temizlemesi gereken şeylerden biri.

İşte aslanın tabiatındaki bu Plutonik konular üzerinden çalışacak bir Venüs retrosu başlıyor sevgili okuyucularım. Bizi aslanın gölge yönlerinden, yani yeterince aydınlık olmayan taraflarından arındırmak isteyen bir retro geliyor.

Retrolar fark etmediklerimizi fark ettirirler bize. Retro deneyimleri ile farkındalık kazanırız. Yanlışlarımızı, hatalarımızı görürüz. Karmik bedeller yaşanır. Ders alırız. Neyi nasıl yapmamız, nasıl yapmamamız gerektiğini anlarız. Daha iyi bir versiyonumuza dönüşürüz.

İşte bu konular üzerinden bir güncelleme veriyor hayat.

Gösteriş amaçlı yapılan şeylerin,

Başkalarında yetersizlik ve kıskançlık duygusu yaratmak için yapılan şeylerin,

Başkalarının beğenisini, ilgisini kazanmak için yapılan şeylerin (kendini değerini eksiltmektir bu),

 Flörtöz amaçlı yapılan, sevgi enerjisinden uzak şeylerin

karmik bedelleri gelebilir bu retroda.

Ego problemi olduğu için kibre düşer kimi zaman aslan. Kibirli davranışların, böbürlenmelerin de evrenden faturasının gelebileceği bir retro. Yükseklerden uçmak gibi bir enerjisi vardır bu burcun. Şimdi retro ‘Aşağı in, yerden yürü’ diyecek.

‘Kendini sen onayla, sen takdir et. Başkalarının onayının peşinde koşma’ diyecek.

Bizi kendi merkezimize çağıran bir retro. Dışarıya fazla odaklandıysak içe dönme zamanı.

Dünyevi tarafa fazla gittiysek ruhu besleme zamanı.

‘Dünya malı da güzel. Dünyevi olan da iyi. Ama yanında maneviyat da olmalı. Somut-soyut dengesini kur. Ruhsal-maddesel dengeni bul’ diyecek.

Abartılı alışverişlerin sorun yaratabileceği bir zaman. Beklenen paralar vaktinde elimize geçmeyebilir. Ödemeler aksayabilir. İhtiyacın ötesinde keyifler elbette olacak ama müsrifliklerin de karmik karşılığı gelebilir bu retroda.

Bir de şuraya bakacağız : Satın aldığımız şeyleri ne amaçla alıyoruz ? Bize lazım oldukları için mi ? İşlevsel anlamda gerekliler mi ? Yoksa imajımızı mı oluşturuyorlar ? Yaptığımız şeyleri başkaları için mi yapıyoruz ? Neden ? Satın aldığımız şeyleri başkalarına şık ve güzel görünmek için mi alıyoruz ? Eğer öyleyse, neden ? Bunu neden yapıyoruz ?

Buralara da bakmalı-yüzleşmeli bir zaman 🙂 Kendi merkezimize çağırıyor bu retro bizi.

♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦  ♦

Şimdi retro olasılıklarını her bir burç için ayrı ayrı anlatacağım. Evler üzerinden de konuşacağız.

↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓ ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓

Öncesinde iletişim adresim gelsin : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

5.evinizde yaşayacağınız bir retro. Neler olabilir bu retroda sizin için ?

Retrolar farkında olmadıklarımızı fark ettirmeye, farkında olsak da kaçındığımız gerçekliklerin altını çizmeye, oraları bize daha vurgulu şekilde göstermeye geliyorlar.

‘Burayı düzelt. Bu yanlışı bırak. Bunu böyle yapma’ diyorlar. Venüs’ün aslan retrosu sizin için 5.ev konuları üzerinden çalışacak.

Bu ev zaten aslanın evi. Egonuz, sağlıklı bir ego oluşturma konusu, kendinizle ilişkiniz, kendinizle ilgili düşünceleriniz. Buraların altını çizebilir retro.

‘Kendinden emin misin ? Değilsen neden ? Onaylanma ihtiyacın mı var ? Varsa neden ?

Başkalarına kendini ispatlamak mı istiyorsun ? İlgi ihtiyacın mı var ? Neden ? Neden başkalarının algısında önemli olmaya çalışıyorsun ?’ diyebilir.

‘Kendi merkezinde ol. Kendi içinde iyi ol. Kendinden emin ol. Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsin.’ diyebilir. Bu farkındalığa varmanızı sağlayacak deneyimleriniz olabilir.

Gösterişli olmak, dikkat çekmeye çalışmak, ilgiyi üzerinde istemek..Bunlar var aslanın gölgesinde. Bunlar da en temelde toprak elementi eksikliğinden kaynaklanıyor.

Bu arada toprak elementi yazımı bırakayım buraya. Bu element hangi kavramları temsil eder ? Nasıl dengelenir ? Dengesini nasıl koruruz ? Detaylıca görebilirsiniz bu linki tıklayarak ↓

Astrolojide Toprak Elementi

Söylediğim türden davranışlarınız varsa, retroda karmik bedelleri gelebilir. Flörtler yine bir aslan/5.ev konusudur. Buralarda karmalar varsa karşılıkları gelebilir.

Bunlar dışında ihmal ettiğiniz konuların da önünüze gelebileceği bir dönem. Sağlığınız konusunda, işinizle ilgili konularda, insan ilişkilerinizde yeterince önemsemediğiniz, eksik bıraktığınız noktaları deneyimler ile görebilirsiniz.

Böyle bir retro. Retrolar bir şeyleri düzeltme, güncelleme zamanıdır. Sizin için de bu yönde olasılıklar var.


Yükselen Boğalar :

4.ev üzerinden bir retro etkisi alıyorsunuz.

Emlak, konut, yer değiştirme, ev kiralama, arsa alım satım konuları bu evle ilgili. Bu yönde planlarınız varsa, beklemenizi öneririm. Retroda verdiğiniz kararlar ve gerçekleştirdiğiniz şeyler, memnuniyet getirmeyebilir çünkü. Bu süreci araştırma yapmak, alternatifleri değerlendirmek için kullanmanız ve beklemeniz faydanıza olabilir.

Taşınmak isterseniz ani karar almayın derim.

Aile bireylerinizle zaman zaman tartışmalar, anlaşmazlıklar da yaşanabilir Venüs burada retro iken.

Aslan burcu konuları büyütmeye, durumları dramatize etmeye eğilimlidir. Doğasında vardır bu. Yaşadığınız sorunları büyütmemeniz, birçok insanın benzer şeyler yaşadığının farkında olmanız, büyük yanlışlar ve kötü niyet yoksa ailenize karşı daha hoşgörülü olmanız güzel olur, değil mi  sevgili okuyucularım ?

Kıymetini bilelim ailelerimizin, annemizin, babamızın. Sorunları büyütmeyelim. Bir şeyler daha iyi olabilecekse, daha iyisini biliyorsak, değiştirmek istiyorsak güzelce söyleyelim, sevgi diliyle söyleyelim söyleyeceklerimizi.


23 Temmuz-4 Eylül 2023 Venüs Retrosu


Yükselen İkizler :

Aslan burcunda, 3.evinizde retro yapacak Venüs. 4 Eylül’e kadar sürecek olan bir retro.

Bu süreçte sosyal bağlarınız içinde kendinizi doğru ifade etmeye daha fazla özen göstermenizi önereceğim. Yazışırken, konuşurken, maillerinizde, mesajlarınızda, sosyal medya paylaşımlarınızda daha dikkatli olun. Kime ne söylediğinize dikkat edin. Niyetiniz kötü olmasa bile, başka başka anlamlara gelebilir söylediğiniz şeyler. Yanlış anlaşılmalar olabilir.

Kardeşlerle, yakın akraba ve komşularla ufak tefek dargınlıklar da yaşanabilir. Bazı şeylere gücenebilirsiniz ya da vaktiyle gücendiğiniz şeyleri oturup konuşabilirsiniz. Yüzleşmeler olabilir. Onlarla ilgili bilmediğiniz durumları da öğrenebilirsiniz.

Sosyal medyada aktif olduğunuz bir faaliyetiniz varsa, buralarda bir yenilenme zamanı olacaktır bu retro sizin için. Mevcut hali gözden geçirip değişikliklere gitme zamanı.

Aslan burcu reklam yapmak, tanıtmak, göstermek demektir. Şimdiye dek duyurmadığınız çalışmalarınızı tanıtabilirsiniz. Bunu yapıyorsanız bile önemli noktaları daha etkili olacak biçimde tanıtmaya başlayabilirsiniz. Reklamlarınızı  artırıyorsunuz.

3.ev konuları üzerinden böyle ihtimaller geliyor akla.


Yükselen Yengeçler :

2.evinizde bir Venüs retrosu.

Venüs’ün aslanda ileri hareket döneminde dengeyi bozan alışverişleriniz olduysa, büyük harcamalarınız olduysa şimdi  ödemeler zorlayabilir biraz. O yüzden retroya temkinli bir biçimde, kenarda paralar tutarak, alışverişlerde ölçülü olarak girmenizi öneririm.

Bunun dışında gelir akışınızı büyütmek için yeni hedefleriniz de olabilir. Farkındalıklar, yeni fikirler geliyor retro ile.


23 Temmuz-4 Eylül 2023 Venüs Retrosu


Yükselen Aslanlar :

Aslan burcunda, 1.evinizde retro yapacak Venüs. 4 Eylül’e kadar sürecek olan bir retro.

Aile içi bağlarda, sosyal bağlarda, ikili ilişkilerde bir güncellenme zamanı. İlişkileriniz içinde size iyi gelen şeyler, eksik hissettiğiniz şeyler, sevdiğiniz/sevmediğiniz şeyler, duygusal ihtiyaçlarınız..buralara bakma zamanı.

Tutumları, davranışları gözden geçirme zamanı.

Bu etkiyle birlikte sınır çekeceğiniz şeyler olabilir. ‘Bunu artık böyle istemiyorum. Böyle olmasın. Şöyle olsun’ diyeceğiniz şeyler olabilir.

Bunları ifade edebilirsiniz. Bağlarınızı güçlendirmek, yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz.

En temelde öz sevgi, öz saygı, öz değer kavramlarını sorgulayacağınız, kendinizi bu anlamda analiz edeceğiniz bir süreç bu. Kendi değerinizi daha güçlü şekilde idrak etme, ilişkilerde sınırları netleştirme zamanı.

Bu süreçte estetik operasyonlardan, imaj, stil değişikliklerinden de uzak durmanızı öneririm. Çünkü istediğiniz gibi olmayabilir. Venüsyen konular bunlar. Retroda yapılırsa memnuniyet getirmeyebilir. Büyük alışverişler için de retronun bitmesini bekleyin derim ayrıca.


Yükselen Başaklar :

Venüs 12.evinizde retro yapacak.

Burada şöyle bir konu var : Aslan burcu ego problemleri ile ilgili bir burç. Aslan sürekli görünür olmak istiyor. Çünkü ilgi ihtiyacı duyuyor. Sürekli ön planda olmak istiyor. Çünkü geride kaldığını zannediyor. Sürekli alkışlanmak istiyor. Çünkü onaylanmaya ihtiyaç duyuyor.

Size bu ihtiyaçlarınızı aşmanız, bunlardan arınmanız gerektiğini, kimsenin ilgisine ihtiyacınız olmadığını, kendi merkezinizde olmanız gerektiğini, başkalarının ilgisi ve onayı için hiçbir şey yapmanız gerekmediğini, bunu yaptıkça aslında kendinizi eksilttiğinizi gösterecek deneyimler olabilir Venüs burada retro iken.

Kendimizle merkezlenelim. Bizim için en doğru yer orası.


23 Temmuz-4 Eylül 2023 Venüs Retrosu


Yükselen Teraziler :

11.evinizde bir Venüs retrosu.

Arkadaşlıklarınız içinde eşit mi bir şeyler ? Sunduklarınız, aldıklarınız. Verdiğiniz değer, gördüğünüz değer. Sizin tavırlarınız, onların tavırları. Sizin paylaşmak istedikleriniz, onların paylaştıkları. Biraz buralara bakacağınız bir zaman. Yeterince bağ kurduğunuzu hissedemediğiniz kişilerden uzaklaşabilirsiniz. Sosyal hayatınızda elemeleriniz olabilir.

Retro etkisiyle eski dostlarla sürpriz karşılaşmalar da yaşanabilir. Bir süredir görüşemediğiniz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Yeniden irtibat kurduğunuza sevineceğiniz güzel iletişimler de olası.


Yükselen Akrepler : 

10.evinizde bir Venüs retrosu.

İşinizde en çok nelerden keyif alıyorsunuz, hangi durum neye dönüşürse daha çok keyif alabilirsiniz, daha verimli olabilirsiniz, hangi durumda konforunuz artar ?

Ne yapmak istiyorsunuz, neleri istemiyorsunuz ? Nasıl bir işiniz olmalı ?

Buralara bakabilirsiniz retro ile.

10.ev toplum önünde bulunduğumuz konumu, ünvanlarımızı simgeler. Aslan burcu ise egomuzla ilgili.

İşinizle ilgili yaptığınız seçimleri gerçekten istediğiniz için mi yapıyorsunuz, yoksa başkalarının algısında önemli ve değerli olmak için mi ? İstediğiniz kariyer, gerçekten sizin isteğiniz mi ? Yoksa başkalarının gözünde ideal olanı mı ? Yaptığınız şeyleri ego tatmini ihtiyacıyla mı yapıyorsunuz, keyifle, içinizden gelerek mi ?

Hayatta durduğunuz yere, orada neden durduğunuza bakabilirsiniz bu retro ile.

Başka neler olabilir ? Geçmişten tanıdığınız kişilerle yeniden irtibatlar doğabilir. Yeniden çalışmaya başlayabilirsiniz onlarla. Tekrar işler, projeler, alışverişler olabilir. Geçmiş müşteri bağlantılarınızdan yana şanslı bir zaman. Yeniden kapınızı çalabilirler.

Şunu da ekleyeyim :

Retrolar, sıfırdan başlayacak, bütünüyle yeni olan girişimler için uygun değildir. Bu dönemde böyle şeyler yapmamaya çalışın. Güncelde kurulu olan düzeninizi analiz edip iyileştirmek için kullanın derim bu süreci.


23 Temmuz-4 Eylül 2023 Venüs Retrosu


Yükselen Yaylar :

Venüs 9.evinizde retro yapacak.

Uzaklarda yaşayan, bir süredir bir araya gelemediğiniz, görüşemediğiniz dostlarınız, akrabalarınız varsa, Venüs retrosunda bir araya gelebilirsiniz.

Siz birilerinin yanına gidebilirsiniz, onlar size gelebilirler. Seyahatler olabilir.

Eğitim hayatınızda geçmişten tanıdığınız kişilerle tekrar irtibatlar doğabilir. Eski hocalarınızla yazışabilir, görüşebilirsiniz.

Daha önceden tanıdığınız, bir süredir bağlantınızın koptuğu kişilerle yeniden temaslar olabilir.

Eski bağlantılarla yeniden iş yapabilirsiniz.

Bunun dışında arkadaşlar, dostlar içinde birilerini daha iyi tanıyabilirsiniz. ‘Ben böyle düşünüyordum ama aslında şöyle biriymiş’ diyeceğiniz şeyler olabilir. Olumlu olumsuz her iki türlü söylüyorum. Bazı varsayımlarınızın ve ön yargılarınızın yanlış olduğunu görebileceğiniz bir zaman.

9.ev farkındalığımızla ilgili. Hayatla kurduğumuz ilişkiyi, o ilişkinin nasıl bir ilişki olduğunu anlatıyor bu ev. Venüs ve aslan burcu ise dünyevi nimetlerle, maddesel konularla ilgili.

Bu retro size manevi/ruhsal tarafta bazı şeyleri ihmal ettiğinizi, maddesel olana daha fazla odaklandığınızı, aslında değerli olanın diğer taraf olduğunu gösterebilir. Ruhsal anlamda sizi daha olgun bir yere taşıyacak farkındalıklar gelebilir. Hayatın anlamı, anlam yüklediğiniz yerler, değerli gördüğünüz şeyler değişiyor gibi.


Yükselen Oğlaklar : 

Venüs retrosunu 8.evinizde deneyimleyeceksiniz.

Bu kez aynı yerden bir retro etkisi alıyorsunuz. Tabii retro yaklaşırken de başlıyor bu etkiler kendini göstermeye. Konsept belli oluyor.

Çok da gereği olmadığı halde yaptığınız keyfi harcamalar olduysa, alışverişlerde denge şaştıysa şimdi buraları temizleme zamanı. Ödemeler konunuz olabilir.

Aileden destek almanız gerekebilir.

Başka nasıl ihtimaller var ? Geçmişte borç verdiğiniz paralar, elinize geçebilir.

Bankacılık işlemleriniz olabilir.

Bir ortaklı mülk/para konusunu düzenlemek isteyebilirsiniz. Taraflar hakkını almak, paylaşım yapmak isteyebilir.

Aslan burcu egomuzla ilgili. 8.ev ise kendimizi eksik hissettiğimiz yerlerle. O eksiklerden gelen hırslarla.

Buralara objektif gözle bakabileceğiniz bir retro dönemi. Bunu sağlayacak deneyimler gelebilir.

Elde etmek istediğiniz dünyevi, maddesel şeyleri kendiniz için mi istiyorsunuz ? Bunlar sizin istekleriniz mi, yoksa başkalarının algısındaki yerinize hizmet eden şeyler mi ?

Bu çaba başkalarının gözünde değerli olmak için mi ? Dünyevi boyutta sahip olduklarımızla mı değerli oluyoruz ? Yoksa olduğumuz halimizle mi değerliyiz ? Buralarda farkındalıklar, değişimler var gibi.


23 Temmuz-4 Eylül 2023 Venüs Retrosu


Yükselen Kovalar : 

Venüs 7.evinizde retro yapacak. 4 Eylül’e kadar sürecek olan bir retro.

İlişkiler, ortaklıklar, birlikte yapılan şeyler, birlikte yol aldığınız kişiler, hocalar, danışmanlar, danışmanlıklar 7.evin konusu.

İlişkileriniz, iş birlikleriniz, bağlantılarınız içinde sevdiğiniz/sevmediğiniz şeyleri, sizi memnun eden/rahatsız eden şeyleri ifade etmek isteyebilirsiniz.

Belki bazı bağlantıları sonlandırabilirsiniz. Kendinizi geri çekeceğiniz konular, kişiler olabilir.

En önemli ilişkimiz, kendimizle olan ilişkimiz. İkili ilişkilerde, sosyal ilişkilerde size nasıl davranılmasına müsaade ediyorsunuz, sınırlarınızı çiziyor musunuz, siz kendinize nasıl davranıyorsunuz, buraları gözden geçirme zamanı.

Başka neler olabilir ?

Geçmişte danışmanlık aldığınız birinden tekrar danışmanlık alabilirsiniz. İş hayatınızda eski bağlantılarınızla yeniden iş birlikleri yapabilirsiniz.


Yükselen Balıklar :

6.evinizde bir Venüs retrosu.

Aynı yerden bu kez bir retro etkisi geliyor. Ama tam olarak ayın 23’ünden itibaren düşünmeyin bunu. Retro yaklaşırken başlıyor bu etkiler.

Çalışma arkadaşlarınızla ufak tefek anlaşmazlıklar doğabilir. Aslan burcu ego problemleri ile ilgilidir. Kibirli davranışlar olabilir.

Görevlerin paylaştırılmasında, iş bölümünde kişiler bir şeylere itiraz edebilirler.

Hizmet sunduğunuz, ürettiğiniz alanlarda keyifsiz hissettirecek bazı şeyler olabilir. Bir motivasyon kaybı olası. Ama yola devam. Böyle zamanlar elbette olabilir. Bunları da yönetmeyi öğrenmemizi istiyor hayat.

Çok duygusal davranmadan objektif kalmak, konulara biraz teknik bakmak, daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Daha önce birlikte çalıştığınız kişilerle, belki astlarınızla, belki eviniz için hizmet aldığınız kişilerle yeniden bir araya gelebilirsiniz. 6.ev sadece hizmet sunduğumuz alanları değil, hizmet aldığımız kişi ve alanları da simgeliyor. Bir tamir, bir temizlik, vb bir konuda daha önce çalıştığınız kişilerden yeniden yardım isteyebilirsiniz.

İş arkadaşlarınızla daha içten, daha samimi şekilde, bir şeylerin iç yüzünü konuşacağınız durumlar olabilir. Öğreneceğiniz şeyler de olabilir. Onları daha iyi tanıyabilirsiniz. ‘Ön yargılı düşünmüşüm’ diyeceğiniz şeyler olabilir.


İçinde olduğumuz büyük transitler ↓

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

Görüşmek üzere.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!