Venüs Boğa Burcunda 17 Mart-11 Nisan 2023

Venüs Boğa Burcunda 17 Mart-11 Nisan 2023

Venüs 17 Mart günü 01:35’te boğa transitine başlıyor sevgili okuyucularım. 11 Nisan’a kadar boğada olacak.

Kendi evi burası. Koç transitinin ardından kendi evine geliyor.

Venüsyen konular açısından şanslı bir zamana giriyoruz. Elementel olarak baktığımızda toprak elementimizin güçleneceği, toprak elementinin nimetlerinden daha çok alabileceğimiz bir zaman diyebiliriz.

Venüs nasıl bir gezegen ? Nelerin temsilcisi ? Boğa burcunun nasıl temaları var ? Toprak elementi neleri simgeliyor ? Hepsine bakalım şimdi.

Venüs dünyevi keyifleri temsil eder sevgili okuyucularım. Para, maddi olanaklar, alım gücü, alışverişler, hayatın keyifleri, bedensel konular, giyim kuşam, yeme içme, duyusal hazlar, keyifler, güzel mekanlar, güzel müzikler, şık ve estetik şeyler Venüs’ün konularıdır.

Maddi olanaklara sahip olmak, istediğimiz alışverişleri yapabilmek, kendimize iyi bakmak, bedenimize özenmek, şık giyinmek, iyi koşullar içinde olmak, dünyevi nimetlerden alabilmek..Bunlar Venüs’ün ve boğa burcunun temalarıdır. Aynı zamanda toprak elementi ile ilgilidir.

Venüs şansları temsil eden bir gezegen. O yüzden saymış olduğum bu konularda iyi bir döneme işaret ediyor Venüs’ün boğaya geliyor olması.

Neler olabilir Venüs boğadan geçerken ?

Kazançlarımız artabilir. Elimize her zamankinden daha fazla para geçebilir. Aklımızda, gönlümüzde olan, bir süredir almak istediğimiz bir şeyi satın alabiliriz. Alışverişlerimiz artabilir.

Kendimize, nasıl göründüğümüze daha çok özenebiliriz.

‘Daha iyi giyineyim, saçımı şekillendireyim, solgun görünmeyeyim, şöyle bir derleyip toplayayım kendimi’ diyebiliriz.

Kendimize cilt bakım ürünleri alabiliriz. Bir bakım rutini oluşturabiliriz. Kişisel bakımımız için yapacağımız yeni şeyler olabilir.

Lezzetli yemekler, yeni yeni tarifler, yeni mekan keşifleri demektir ayrıca boğadan geçen bir Venüs 🙂 Müdavimi olacağımız, siparişler vereceğimiz yeni restoranlar keşfedebiliriz.

Gastronomiye ilgimiz artabilir. Kendimize yeni bir öğrenme alanı, yeni bir keyif alanı açabiliriz kendimize. Gastronomi üzerine daha çok okumak, izlemek isteyebiliriz.

Sanat demektir ayrıca Venüs. Sanatsal bir alanda güzel bir başlangıcımız olabilir. Bir hobi edinebiliriz. Sanatsal çalışmalarımız varsa bunlar da artabilir, çeşitlenebilir, yeni güzel üretimlerimiz olabilir Venüs ile.

Eğlence, keyif, haz ve konfor bu transiti özetleyen kelimeler. Hayatımızı renklendirmek için, yaşamdan daha çok keyif almak, kendimize daha konforlu koşullar oluşturmak, keyiflerimizi artırmak için yeni şeyler yapacağımızı söylüyor Venüs.

Burçlar üzerinden de bakalım olasılıklara.

Öncesinde danışmanlık almak isteyenler için iletişim bilgilerimi vereyim.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Instagram hesabım →  burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Venüs 2.evinize geliyor.

Para eviniz burası.

Maddi anlamda şanslı bir Venüs transiti olduğunu söyleyebilirim. Venüs transitlerinde ilgili evin konularında güzellikler, kolaylıklar olur. O yüzden bu dönem sizin için maddi fırsatlara açık bir dönem.

Bu alan harcamalarla da ilgilidir. Keyifler için, lüksler için para harcamak da bu transitin anlattığı şeyler arasında. Hayatı daha güzel, daha konforlu yaşamak için, bir konuda konforunuzu artırmak için yapacağınız alışverişler olabilir.


Yükselen Boğalar :

Venüs 1.evinize geliyor.

Hayattan daha çok almak için kendinizi güzelliklere açacağınız, daha doyumlu, daha konforlu bir yaşam için bir şeyleri değiştirmek isteyeceğiniz bir zaman.

Güzelliğinize, bakımınıza, dış görünüşünüze daha fazla özeneceğiniz, giyim alışverişleri yapabileceğiniz, kendinizi ve enerjinizi yenilemek isteyeceğiniz bir dönem.

Sanatsal konularla meşgul olabilirsiniz ayrıca. Bu değişimler size çok iyi gelebilir.


Venüs Boğa Burcunda 17 Mart-11 Nisan 2023


Yükselen İkizler :

Venüs 12.evinizde olacak boğada iken.

Ruhsal alana, şifa evine geliyor.

İç huzurunuzu yukarı taşıyacak, evrenle, hayatla olan ilişkinizi kuvvetlendirecek şeyler yapmak isteyeceğiniz, kendi içinizde bir şifalanma yaşayabileceğiniz, kabule geçmekte zorlandığınız şeyleri daha kolay serbest bırakabileceğiniz, dingin bir dönem.

Bunun dışında 12.ev başlangıçlara uygun olmadığından, bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamamanızı, evlilik yönünde bir adım atmamanızı, söz, nişan, nikah gibi adımlar için sürecin bitmesini beklemenizi öneririm. Bunlar Venüsyen konulardır çünkü.


Yükselen Yengeçler :

Venüs 11.evinizde ilerlemeye başlıyor.

Kalabalıklar, arkadaş grupları, takımlar, sınıflar, grup çalışmaları içinde olabileceğiniz, iletişimlerin hareketleneceği, sosyal bir zaman. İşinizde de ekip içinde iyi şeyler olabilir.

Sosyal anlamda güzel bir etki alıyorsunuz. Yeni ortamlara girebilirsiniz, yeni bağlantılar doğabilir, tanışmalar olabilir.


Venüs Boğa Burcunda 17 Mart-11 Nisan 2023


Yükselen Aslanlar :

Venüs 10.evinize geliyor.

10.ev işimizi, kariyerimizi simgeler. Boğa burcu ise parayı, kazanmayı, maddi güvencemizi.

İşinizi büyütmek, işinizde yükselmek, kazançlarınızı artırmak, geleceğiniz için bir maddi güvence başlatmak yönünde planlarınız ve hazırlıklarınız varsa, bu dönemde bunları hayata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bazı şeyler düşündüğünüzden daha iyi ilerleyebilir. Daha kolay olabilir. Daha güzel olabilir.

Önemli bir alışverişiniz de olabilir bu dönemde.


Yükselen Başaklar :

Venüs 9.evinize geliyor.

Dünya kültürlerine, gezi programlarına, başka ülkelerin kültürel bileşenlerine olan ilginiz artabilir. Yeni şeyler öğrenmekten keyif alabilirsiniz. Güzel keşifleriniz olabilir.

Yolculuklar, uzaklardaki akrabalarla/dostlarla iletişimler, ayrıca eğitim konuları, hocalarla irtibatlar bu evin konuları arasında. Buralarda güzel gelişmeler olabilir.


Venüs Boğa Burcunda 17 Mart-11 Nisan 2023


Yükselen Teraziler :

Venüs 8.evinize geliyor bu değişim ile birlikte.

Parasal konular, ödemeler, alım satım konuları, vergi, sigorta konuları, parayla ilgili yasal konular, krediler, kredi kartları, ortaklı mülk ve kazançlar, başkalarından gelen maddi kaynaklar bu evin konusu.

Boğada iken sizin için bu konular üzerinden çalışabilir Venüs. Bu konularda gündemleriniz, sorunlarınız, uğraşlarınız varsa bir şeyler kolaylaşabilir, güzelleşebilir. Bir ferahlık doğabilir Venüsyen bu dönemde.


Yükselen Akrepler : 

Venüs 7.evinize geliyor.

İlişkiler evi burası. İkili ilişkiler, evlilik, eş/partner ile ilgili konular, iş ortaklıkları, imzalar, ortaklı işler, sözleşmeler, taahhütler, anlaşmalar, kontratlar, ticari iş birlikleri gibi temaları var bu evin.

Bu konularda şanslı, güzel bir dönem sizin için.

İlişkiniz içinde güzel şeyler olabilir. Eşinizin/partnerinizin yaşamında olumlu gelişmeler olabilir.

İşinizde yeni anlaşmalar doğabilir.

Genel anlamda tüm insan ilişkileriniz içinde keyifli bir dönem. Desteklenmek, yardım almak, biz olmak, birlik olmak, birlikte ilerlemek güzel şeyler. Bu Venüs transiti bunları getirebilir size.


Venüs Boğa Burcunda 17 Mart-11 Nisan 2023


Yükselen Yaylar :

Venüs 6.evinizde ilerlemeye başlıyor.

Çalışma hayatımız, işimizle ilgili tüm konular, ürettiklerimiz, hizmet sunduğumuz alanlar, hizmet aldığımız alanlar, günlük yaşam düzenimiz, rutinlerimiz, görev ve sorumluluklarımız bu evle ilgili. Venüs’ün iyicil etkisini bu kez bu konular üzerinden almaya başlıyorsunuz.

İş ortamınızda güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Günlük düzeniniz istediğiniz yönde değişebilir.

Yapmanız gereken şeylerde kolaylıklar doğabilir.

Rutinlerinize keyifli şeyler ekleyebilirsiniz. Yaşamınızı düzenlemek için iyi güzel bir zaman.


Yükselen Oğlaklar : 

Venüs 5.evinizde ilerlemeye başlıyor.

Çocukları olanlar onlarla ilgili konularda güzel etkiler alıyorlar. Küçük yaşta iseler onlara yeni alanlar açabilirsiniz. Sporda, sanatta güzel başlangıçları olabilir. Yetişkin yaşta iseler kendileri için iyi kararlar alabilirler.

Sizin de meşguliyetleriniz, sanatsal çalışmalarınız olabilir. Hobi edinmek, yaşamınızı renklendirmek için çok güzel bir dönem. Böyle hediyeleri olabilir Venüs’ün size.


Venüs Boğa Burcunda 17 Mart-11 Nisan 2023


Yükselen Kovalar : 

Venüs 4.evinize yerleşiyor.

Bu kez aileniz ve evinizle ilgili konularda güzel bir Venüsyen dönem başlıyor.

Aile içinde gündem konularınız ne ise o konularda güzel şeyler olabilir.

Eviniz için planlarınız varsa, bunları hayata geçirebilirsiniz.

Yeni eşyalar alabilirsiniz. Dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz.

Ev arayışınız varsa, kendinize uygun bir ev bulabilirsiniz. Ev sahibinizle iletişimlerde anlaşmazlıklar yaşandıysa uzlaşmaya varabilirsiniz.

Aile köklerinizden, aile büyüklerinizden gelecek güzellikler olabilir. Boğa burcu, Venüs’ün kendi evidir. Güzel gibi bir Venüs transiti.


Yükselen Balıklar :

Sizin için bir 3.ev transiti.

Renkli bir dönem olabilir bu sizin için. Çünkü 3.ev iletişimlerimizi, yakın çevremizi, arkadaşlarımızı, şehrin içindeki hareketliliğimizi simgeliyor.

Geziler, keşifler, kitap alışverişleri, entelektüel aktiviteler 3.evin anlattığı şeyler.

Arkadaşlarınızla güzel programlar yapabilirsiniz. Gezileriniz olabilir.

İletişimleriniz artabilir. Yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Eğitimlere katılabilirsiniz. Kitap alışverişleriniz olabilir.


Güncele dair önemli yazılarımı da ekliyorum aşağıya.

Jüpiter 16 Mayıs’a kadar koç burcunda olacak. Jüpiter yazım burada ↓

Jüpiter Koç Burcunda 20 Aralık 2022-16 Mayıs 2023

Satürn’ün yeni transiti başlıyor ! Balık burcuna geçiyor Satürn. 7 Mart günü başlayacak olan transit, 14 Şubat 2026’ya kadar sürecek. Bu yeni dönemin genel ve burçlar üzerinden detaylı olasılıklarını anlattığım yazım burada ↓ Linki tıklayabilirsiniz ↓

Satürn Balık Burcuna Geçiyor ! 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

2023 yazılarımı da ekliyorum ↓ Yeni yılda sizleri neler bekliyor, aşağıdaki linkleri tıklayarak görebilirsiniz.

Koç Burcu 2023,  Boğa Burcu 2023,  İkizler Burcu 2023, 

Yengeç Burcu 2023Aslan Burcu 2023,  Başak Burcu 2023, 

Terazi Burcu 2023,  Akrep Burcu 2023,  Yay Burcu 2023,

Oğlak Burcu 2023,  Kova Burcu 2023,  Balık Burcu 2023

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!