22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden bakalım bu kez. Burada 22 Ocak haftasının burçlar için olasılıkları var.

Yorumlarıma başlamadan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi günü Ay ikizler burcunda. 3.evinizde. Uyumsuz açıları olacak bugün Ay’ın. İletişimleri azaltmak, kimseden bir şey istememek, dialogları minimize etmek iyi olabilir.

Salı ve Çarşamba günü Ay yengeç burcunda. 4.evinizde olacak. Evinizle, ev düzeninizle ilgili yenileceğiniz şeyler olabilir. Güzel değişimler yapabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günü Ay aslan burcunda. 5.evinize geliyor. Burada bir dolunay olacak. Yaptığınız işlerde kendinizi anlatırken kibre düşmemeniz, o niyetle değilse bile öyle anlaşılacak şeyler yapmamanız iyi olur.

Cumartesi ve Pazar günü Ay başak burcunda. 6.evinizde. Düzenleyeceğiniz, dosyalayacağınız, kutulayacağınız, temizleyeceğiniz şeyler olabilir. Evinizde, ofisinizde güzel temizlikler yapabilirsiniz. Özellikle Pazar gününün açıları, enerjisi daha iyi görünüyor.


22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü Ay ikizler burcunda. 2.evinizde olacak. Uyumsuz açıları var bugün Ay’ın. Para çıkışları olabilir. Plansız masraflar olabilir. Bazen karmik olarak yaşanabiliyor böyle şeyler. Bir karmaya denk gelmiştir deyin, üzülmeyin. Ama tekrarlanmaması için neleri değiştirmeniz gerektiğine bakmak mantıklı olur tabii. Beklediğiniz paralarda gecikmeler de olabilir. Stres yapmayın. Bugün biraz böyle bir gün.

Salı ve Çarşamba günü Ay yengeç burcunda. 3.evinize geliyor. İyi açıları olacak burada. Yakın çevre içinde güzel şeyler olabilir. Ailenizle, yakınlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Birbirinize yardımcı olacağınız konular da olabilir. Katkı olabilirsiniz birbirinize.

Perşembe ve Cuma günü Ay aslan burcunda. 4.evinizde. Burada bir dolunay gerçekleşecek. Ailenizle birlikte kararlaştıracağınız şeyler olabilir. Evin çocukları için yapılacak yeni şeyler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay başak burcunda. 5.evinizde. Hobilerinize, keyif alanlarınıza vakit ayırabileceğiniz günler. Özellikle Pazar gününün açıları güzel görünüyor. Bir etkinliğe bilet alabilirsiniz. Bir gösteri, bir tiyatro izleyebilirsiniz. 5.ev günlerinde sanatsal şeyler oluyor 🙂


22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü Ay ikizler burcunda. 1.evinizde. Bir şeylere fazla takılabilir, kendi keyfinizi kendiniz kaçırabilirsiniz bugün. Zihninizi temiz tutmaya çalışın diyeyim.

Salı ve Çarşamba günü Ay yengeç burcunda. 2.evinize geliyor. Aile içinde parasal yardımlaşmalarınız olabilir. Ev bütçesini denkleştirmek için herkesin güzel katkıları olabilir. Ev için alışverişleriniz olabilir.

Perşembe ve Cuma günü Ay aslan burcunda. 3.evinizde olacak. Yakın yerlere gezileriniz olabilir. Kendinizle kalmak, sevdiğiniz şeyleri yapmak isteyebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay başak burcunda. Bu kez 4.evinizde olacak. Evinizde büyük bir temizlik yapabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz alanlar olabilir. Yaşam alanınızdan gereği olmayan, faydası olmayan şeyleri çıkarabilirsiniz. Bir hafiflik, bir sadeleşme, bir temizlik var burada 🙂


22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü Ay ikizler burcunda. 12.evinizde. Açıları uyumsuz bugün Ay’ın. Duygusal anlamda dalgalanmalar olabilir. Mümkünse kendinize zaman ayırın. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak şeyler yapın ve de çözümleyin duygularınızı. İçimizi duygusal analizlerle temizleyebiliriz ancak. Neyin size nasıl hissettirdiğine iyi bakın, kök nedenleri görmeye çalışın.

Salı ve Çarşamba günü Ay yengeç burcunda. 1.evinizde. Güzel bir eve geliyor. İyi açıları olacak ayrıca burada. Mental ve duygusal anlamda bir toparlanma var. İşinize, gücünüze, rutinlerinize, hedeflerinize fokuslanabileceğiniz günler.

Perşembe ve Cuma günü Ay aslan burcunda. 2.eve geliyor. Burada bir dolunay olacak. Parasal bir gündem getirebilir size. Bütçenizi ve kaynaklarınızı iyi koruyun. Temkinli olun parasal konularda. Bir harcama yapmak gerekebilir. Kenarda bir şeyler bulundurmaya çalışın.

Cumartesi ve Pazar günü Ay başak burcunda. 3.evinizde olacak. Yakınlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Misafirlikler olabilir. Gezmek, sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Özellikle Pazar gününün açıları iyi görünüyor.


22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü Ay ikizler burcunda. 11.evinizde. Bugün uyumsuz açılarda olacak Ay. Arkadaşlarınızla dialoglarda ufak tefek tatsızlıklar olabilir. Birbirinizi doğru anlamaya çalışın diyeceğim. İyi niyetli olmayan şeyler varsa da kendimizi ifade etmemiz, çizgilerimizi göstermemiz gerekiyor.

Salı ve Çarşamba günü Ay yengeç burcunda. 12.evinizde. Burada iyi açılar alacak. 12.ev duyguların evi. Duygusal anlamda bir temizlenme var burada. Bir şeylerin mantığını, nedenlerini anlamak ve hafiflemek. Önem verdiğiniz şeylerin önemsizliğini görmek. Duygusal anlamda arınmak. Böyle güzel bir değişim var.

Perşembe ve Cuma günü Ay aslan burcunda. 1.evinize geliyor. Burada dolunay da olacak. 1.ev kişiliğimizle, karakterimizle, kendimizle olan ilişkimizle ve kendimize dair farkındalığımızla ilgilidir. Dolunay önemli şeyler fark ettirebilir size. Bir güncellenme etkisi alıyorsunuz 🙂 Yeni kararlarınız olabilir. Seçimlerinizde değiştireceğiniz şeyler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay başak burcunda. 2.evinizde olacak bu kez. Parasal anlamda bir şeyleri dengeye getirebileceğiniz bir zaman. Bir süredir satın almak istediğiniz bir şeyi alabilirsiniz. Özellikle Pazar gününün açıları iyi görünüyor.


22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü Ay ikizler burcunda. 10.evinizde. Burada uyumsuz açıları olacak. İşinizde bir şeyler uğraştırabilir bugün sizi. Dialoglarda bir şeyler kızdırabilir. Yoğunluklar da olabilir.

Salı ve Çarşamba günü Ay yengeç burcunda. 11.evinize geliyor. Burada çok güzel açılar alacak. 11.ev günlerinde sosyalleşiriz, dostlarımızla bir araya geliriz. Siz de bir program yapabilirsiniz arkadaşlarınızla.

Grup çalışmaları, eğitimler bu evle ilgili ayrıca. Ders gününüz olabilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günü Ay aslan burcunda. 12.evinizde olacak. Bir dolunay da olacak burada. Duygusal dalgalanmalar mümkün. Biri hakkında bu vakte kadar farkında olmadığınız bir şeyi fark edebilirsiniz. Bir şeyi yapmaktan vazgeçebilirsiniz. Yapmayı düşündüğünüz bir jesti, bir iyiliği geri çekebilirsiniz. Uzaklaşacağınız birileri olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay başak burcunda. 1.eve geliyor. Başlamaya niyet ettiğiniz bir şey varsa, ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Pazar gününü tercih etmenizi öneririm. Açıları daha güzel.


22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü Ay ikizler burcunda. 9.evinizde. Başka şehirlerde ya da yurt dışında olan yakınlarınızla ilgili konularınız olabilir. Birbirinize bir şeyler göndermeniz gerekebilir. Bir şeyin planlamasını yapmanız gerekebilir.

Salı ve Çarşamba günü Ay yengeç burcunda. 10.evinizde. İşinizde güzel kazançlarınız olabilir. Eviniz, aileniz için satın alacağınız şeyler olabilir.

Perşembe ve Cuma günü Ay aslan burcunda. 11.evinizde. Sosyal hayatınızda bir temizlik dönemindesiniz. Tabiatınızla, değerlerinizle örtüşmeyen kişilerden uzaklaşabileceğiniz günlerdesiniz. Eleyecekleriniz var.

Cumartesi ve Pazar günü Ay başak burcunda. Bu kez 12.evinizde. Yapmanız gereken bir şeyleri yapıp tamamlayabilirsiniz. Bu çok iyi hissettirebilir, bir rahatlama getirebilir size.


22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi günü Ay ikizler burcunda. 8.evinizde olacak. Parasal konularda plan dışı durumlar olabilir. Unuttuğunuz ödemeler gelebilir önünüze.

Salı ve Çarşamba günü Ay yengeç burcunda. 9.eve geliyor. Ev düzeniniz içinde huzurunuz, iyiliğiniz, konforunuz için yenileyeceğiniz, yeni bir düzen oluşturacağınız alanlar olabilir. Değiştireceğiniz şeyler olabilir.

Perşembe ve Cuma günü Ay aslan burcunda. 10.evinizde bu kez. Bir iş yoğunluğu olası. Bir şeylerin teslim zamanları denk gelebilir, üst üste gelebilir. Çakışan durumlar olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay başak burcunda. 11.evinizde olacak. Arkadaşlarınızla güzel programlar yapabilirsiniz. Pazar gününün açıları daha güzel bu arada 🙂


22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü Ay ikizler burcunda. 7.evinizde. İkili ilişkiler içinde anlaşmazlıklar olabilir. Ay’ın uyumsuz açıları var bugün.

Salı ve Çarşamba günü Ay yengeç burcunda. 8.evinizde. Ailenizin ödemelerine yardımcı olabilirsiniz. Onlardan size katkı gelebilir.

Perşembe ve Cuma günü Ay aslan burcunda. 9.evinize geliyor. Göstermek, tanıtmak istediğiniz işleriniz, çalışmalarınız varsa kullanabilirsiniz bu günleri. Ama abartılı, fazla iddialı sözlerden, tavırlardan kaçınmak gerekiyor. Dolunay da burada gerçekleşecek. Tam böyle bir enerjisi var. Aynı uyarıları yapıyor bize dolunay da.

Cumartesi ve Pazar günü Ay başak burcunda. 10.evinizde. İşinizde yeni denemeleriniz, yeni projeleriniz olabilir. Düzenleyeceğiniz, daha işlevsel hale getireceğiniz şeyler olabilir başak enerjisi ile.


22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. Neptün ile uyumsuz açısı var. Ufak tefek rahatsızlanmalar, ateşlenmeler olabilir. Neptünyen vakitlerde istirahat ihtiyaçları doğuyor. Soğuk algınlıkları, vb durumlar olabiliyor.

Salı ve Çarşamba günü Ay yengeç burcunda.7.eve geliyor. Partnerinizle birlikte yapacağınız güzel bir şey olabilir. Bir planınızı hayata getirebilirsiniz. Özellikle eviniz için yapacağınız bir şey olabilir bu.

Perşembe ve Cuma günü Ay aslan burcunda. 8.evinizde. Alışverişlerde abartılardan kaçının diyeceğim. Aciliyeti, zaruriyeti olmayan şeyleri ertelemek de iyi olabilir. Parasal konularda bütçe şaşabilir çünkü. Beklediğiniz paralar elinize vaktinde geçmeyebilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay başak burcunda. 9.evinizde. Eğitim almak istediğiniz alanlarda araştırmalarınız olabilir. İyi eğitmenlere ulaşabilir, irtibat kurabilirsiniz. Kaydınızı yapabilirsiniz. Bu yönde bir başlangıcınız olabilir.


22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü Ay ikizler burcunda. 5.evinizde. Bir hobiniz için satın alacağınız şeyler olabilir. Bir ilgi alanınızda eğitim almak isteyebilirsiniz. Bir kurs kaydınız olabilir.

Salı ve Çarşamba günü Ay yengeç burcunda. 6.evinizde. Ailenize yardımcı olacağınız konular olabilir. Sağlıkla ilgilidir 6.ev. Annenizin /babanızın bir muayene, kontrol konusu olabilir. Bir konuda doktora görünebilirler. Siz eşlik edebilirsiniz onlara. Ufak tefek bir konu olabilir. Kendinize korku yaratmayın.

Perşembe ve Cuma günü Ay aslan burcunda. 7.evinizde. Bir konuda nasıl ilerlemek istediğinizi fark edebilirsiniz. Özellikle başkalarının katkıları ile yaptığınız şeyler varsa, o şeyleri bireysel olarak nasıl yapabileceğinizi düşünebilir, planlayabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay başak burcunda. 8.evinizde olacak. Parasal alan hareketleniyor. Yeni paralar geçebilir elinize.


22-28 Ocak 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü Ay ikizler burcunda. 4.evinizde. Ev içinde ufak tefek huzursuzluklar olabilir. Ay’ın uyumsuz açıları var bugün.

Salı ve Çarşamba günü Ay yengeç burcunda. 5.evinizde olacak. Ailenizle güzel bir program yapabilirsiniz. Bir etkinliğe katılabilirsiniz. Yengeç burcu aileyi, 5.ev ise gösterileri, konserleri, sanatsal etkinlikleri simgeliyor.

Perşembe ve Cuma günü Ay aslan burcunda. 6.evinize geliyor. Dolunay olacak burada. Kendinizi ihmal ettiğiniz konularda yorgunluklar görünür olabilir. Bir mola ihtiyacı görüyorum burada.

Cumartesi ve Pazar günü Ay başak burcunda. Bu kez 7.evinizde. İlişkiler içinde güzel paylaşımlar var. Yakınlarınızla, sevdiklerinizle birlikte yapacağınız şeyler olabilir. Birbirimize eşlik etmeyi anlatır bu ev.


Sevgiler. İyi bir hafta olsun.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!