11-17 Eylül 2023 Astroloji Gündemi

11-17 Eylül 2023 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Nasılsınız ? Nasıl gidiyor kışlık hazırlıklar ? Konserveler, salçalar..? Domatesler kaynıyor mu ? Neler yapıyorsunuz 🙂

Yılın bu zamanlarını çok seviyorum ben. Çok huzurlu hissediyorum. Güzel şeyler hazırlıyoruz. Ağız tadıyla yemek de nasip olsun inşallah. Önemli olan o.

Başak burcunda bir yeniay gerçekleşecek bu hafta. Güzel bir yeniay. Uranüsyen bir yeniay. Uranüs’ün uyumlu açısıyla doğacak üzerimize 🙂

Yeni şeyler başlayacak. Olanlar büyüyecek, ilerleyecek.

Özellikle iş başarıları, iş tatmini, daha çok üretim, yeni üretimler, sistemlerin iyileştirilmesi, verimi, faydayı artıracak yönde değişimler anlamına geliyor bu yeniay bizler için. Günlük yaşamımızı düzenliyoruz, hayatımızı düzenliyoruz. Desteklerimiz var, fırsatlarımız var.

Birçok açıdan detaylı şekilde anlattım sizler için yeniayı. İşte burada, bu linkte ↓

15 Eylül 2023 Başak Burcunda Yeniay

Tıklayarak ↑

♣ genel resimde nasıl bir yeniay olduğunu, hangi konularını çalıştıracağını,

♣ hem bireysel yaşamlarımızda, hem büyük ölçekte ülke bazında nereleri hareketlendireceğini,

♣ hem de burçlar üzerinden ihtimalleri görebilirsiniz.

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Eylül ayı yorumlarım da aşağıda ↓ Onların linkini de bırakayım ↓

Koç Burcu Eylül 2023,  Boğa Burcu Eylül 2023,

İkizler Burcu Eylül 2023,  Yengeç Burcu Eylül 2023,

Aslan Burcu Eylül 2023,  Başak Burcu Eylül 2023,

Terazi Burcu Eylül 2023,  Akrep Burcu Eylül 2023,

Yay Burcu Eylül 2023,  Oğlak Burcu Eylül 2023,

Kova Burcu Eylül 2023,  Balık Burcu Eylül 2023

♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣

Mars 12 Ekim tarihine kadar terazide olacak. Bu transit yeni bağlantılar kuracağımız, yeni alanlara gireceğimiz, yeni ortamlara dahil olacağımız önemli bir transit. Kimler için nasıl fırsatlar, nasıl ihtimaller var, bu linki tıklayarak görebilirsiniz ↓

Mars Terazi Burcunda 27 Ağustos-12 Ekim 2023

Ayrıca ↓

Yazımın son bölümünde, en son bölümde güncele dair büyük transitlerin  (Jüpiter, Satürn) linkleri var. Bir elementler yazı dizim var ayrıca. Aşağıdan onlara da bakabilirsiniz.

Instagram içeriklerimi de görmek isterseniz ;

Instagram hesabım ↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.Her bir günü detaylarıyla inceleyelim şimdi.

11 Eylül Pazartesi

Ay aslan transitinde sevgili okuyucularım.

Günün ilk yarısında Ay Mars altmışlığını görüyoruz. Bir hareket enerjisi bu. Güzel bir canlılık var. Terazi burcu bağlantılarımızı simgeler. O yüzden özellikle iletişimler hareketli.

İrtibata geçmek istediğimiz kişiler varsa kullanalım bu vakti. Yazışmalar, görüşmeler, toplantılar, ticari faaliyetler için iyi bir zaman.

Akşam saatlerinde Ay, Venüs ile kavuşuyor. Sevdiklerimiz için güzel bir şey yapabiliriz. Belki bir hediye, belki sürpriz bir jest.

Aslanda bir kavuşum, kutlamalarımız da olabilir o yüzden 🙂


12 Eylül Salı

Ay yine aslan burcunda bugün.

Sabah saatlerinde Ay ve Kiron arasında güzel bir üçgen açı var. Bir şeyi aşmak, bir konuyu çözmek, stres yaratan bir konuyu yoluna koymak gibi pozitif bir değişim var burada.

Gündüz ve akşam üstü vaktinde Ay Uranüs karesi etkin. Harcamaları ölçülü tutalım diyeceğim. Aldığımız şeyler memnuniyet getirmeyebilir. İade edemeyebiliriz. Sorunlu çıkabilir. Esasen harcama yapmamak, alışveriş yapmamak iyi olur bu vakitte.

18:05 sonrasında Ay boşlukta. Aslan yolunun geri kalan kısmını açı almadan ilerleyecek.

Boşlukta ama akşam saatlerinde kuzey Ay düğümü ile üçgen açıda olacak Ay. Bir şeyin kolayca akması, düşündüğümüzden daha kolay olması gibi güzel bir olasılık taşıyor bu üçgen.


11-17 Eylül 2023 Astroloji Gündemi


13 Eylül Çarşamba

08:18’de Ay başak burcuna geçiyor. Başak transiti başlıyor Ay’ın artık bugün.

Günün ilk yarısında Ay Satürn karşıtlığı var. Önemli işleri bu vakte almamanızı öneririm. İstenilen şekilde olmayabilir, kolay olmayabilir çünkü.

Başak burcu sistemleri simgeler. Satürn de aynı şekilde. İşleyiş, düzen, sistem demektir Satürn. Sistemsel sorunlar, sistemlerin çalışmaması, beklemeler, gecikmeler olabilir bu sabah. Veri akışları aksayabilir. Bağlantılar kopabilir. Teknik sorunlara açık bir zaman.

Başak günlerinde düzenlemeler yaparız. Olanı olduğundan daha iyi hale getirmek isteriz. Bazen de isteğimizin ötesinde, böyle gerektiği için yaparız. Biraz öyle bir enerjisi var günün.

Gece saatlerinde Ay, Merkür ile kavuşuyor. Yazışmalar, haberleşmeler var gibi sanki.


14 Eylül Perşembe

Ay başak burcunda olacak gün boyunca.

Bugün çok güzel bir açısı olacak. Bir Ay Jüpiter üçgeni oluşacak gündüz saatlerinde. Şanslı bir vakit.

Özellikle iş ve para konusunda. Başak burcu işimizi, üretimlerimizi, emeklerimizi simgeliyor. Jüpiter ise parayı, kazanmayı anlatan yerden, boğadan yapıyor iyi açısını.

Emeklerin karşılıkları gelebilir, güzel fırsatlar var.


11-17 Eylül 2023 Astroloji Gündemi


15 Eylül Cuma

Yeniay günüdeyiz. 04:39’da başak yeniayı doğuyor bugün. Yeniay sonrasında Ay’ın ilk açısı Uranüs ile üçgen açı. Çok uyumlu bir açı. Bu yeniayda başrol Uranüs oldu. Detaylıca anlattım Uranüs’ten gelen olasılıklarımızı.

Yeniay yazımı buraya da ekleyeyim :

15 Eylül 2023 Başak Burcunda Yeniay

Merkür retrosu bitiyor bugün. Gece saatlerinde retro artık tamamlanacak.

Öğle saatlerinde Ay ve Neptün karşı karşıya. Biraz dinlenmeye ihtiyacımız var belki. Varsa biraz duralım, bir molamız olsun.

Gündüz ve akşam üstü saatlerinde Ay Pluto üçgeni etkin. İş başarıları, kazançlar, yeni bağlantılar, başarılı sunumlar, verimli toplantılar görüyorum burada 🙂

Ay 16:49-20:44 arasında boşlukta. Başakta iken başka açısı olmayacak 16:49 sonrasında.

20:44’te terazi burcuna geçiyor.


16 Eylül Cumartesi

Ay terazi burcunda ilerliyor. İlişkiler, bağlantılar, iş birlikleri, birlikte yapılacak şeyler, hocalarla iletişimler, danışman kişilerle irtibatlar..Böyle şeyler olur terazi günlerinde.

Akşam saatlerinde bir kavuşum var. Ay Mars kavuşumu var. Önemli bir başlangıç, bir atılım olası. Bir süredir düşündüğümüz bir konuda artık bir şey yapmak isteyebiliriz. Bir girişimimiz olabilir. Özellikle bir eğitim almak, bir danışmanlık almak gibi bir niyet var burada.

Gece saatlerinde Ay Venüs altmışlığı ile keyifler yerinde. İyi hissedeceğimiz, şanslı, mutlu hissedeceğimiz şeyler olabilir.


11-17 Eylül 2023 Astroloji Gündemi


17 Eylül Pazar

Ay terazi burcunda. Sabah saatlerinde Kiron ile karşı karşıya. Kimseyi kırmayalım. Özellikle evlilikler, ikili ilişkiler içinde kırılmalar, gücenmeler olabilir Ay bu açıyı terazide aldığı için. Davranışlarımızda, sözlerimizde ölçülü olmaya, kırıcı olmamaya çalışalım.

Akşam vakti Ay, güney Ay düğümü ile kavuşuyor. Bize iyi gelmeyen, fayda getirmeyen bir şeyi bırakıyoruz. Bu belki bir alışkanlık. Belki tekrar ettiğimiz bir davranış kalıbı. Bir düşünce, zihnimizde tekrara düştüğümüz bir şey. Bırakmamız gereken, değişmesi gereken bir şeyi net olarak görüyoruz bu akşam.


İçinde olduğumuz güncel transitler ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var ↓ O da burada ↓

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

Sağlıklı, huzurlu, bereketli bir hafta diliyorum.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!