2-8 Ekim 2023 Haftalık Burçlar

2-8 Ekim 2023 Haftalık Burçlar

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Bu hafta kimleri neler bekliyor, kimler için hangi konularda hareketlenme var, burçlar üzerinden de anlatayım haftayı yine.

Öncelikle haftalık gündem burada ↓

2-8 Ekim 2023 Astroloji Gündemi

♠  ♠   ♠   ♠   ♠   ♠

Yorumlarıma başlamadan evvel ↓

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi günü Ay boğa burcunda. 2.evinizde. Parasal konular olabilir. Para gelişleri olabilir. Alışverişleriniz olabilir.

Bedensel sağlığınız için yapacağınız bir alışveriş olabilir bu özellikle. Örneğin vitamin takviyesi gibi. Ay’ın boğa günlerinde sağlığımız için yaptığımız şeyler oluyor. Çünkü boğa toprağımızı, bedenimizi, sağlığımızı, bedensel gücümüzü temsil ediyor.

Salı + Çarşamba günü ve Perşembe 15:31’e kadar Ay ikizler burcunda. 3.evinizde. Yakın arkadaşlarla, yakınlarınızla iletişimleriniz var. Birbirinize vereceğiniz haberler olabilir. Araya günler girdiyse görüşmek, buluşmak isteyebilirsiniz.

Perşembe günü 15:31 sonrası + Cuma ve Cumartesi günü Ay yengeç burcunda. 4.evinizde. Evinize odaklanacağınız günler. Düzenleme ve temizlik işlerinizi yapabilirsiniz.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 5.evinize geliyor. Eğlenceli bir aktivite planlayabilirsiniz kendinize. Burada bir heyecan, hevesinizi yükseltecek bir şey var.


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü Ay boğa burcunda. 1.evinizde. Hazırladığınız bir işi, bir çalışmayı tanıtmak, göstermek, bir şeyin duyurusunu yapmak istiyorsanız kullanabilirsiniz bu 1.ev geçişini.

Gün içinde Ay’ın iyi temasları da var.

Salı + Çarşamba günü ve Perşembe 15:31’e kadar Ay ikizler burcunda. 2.evinizde. Ticari faaliyetlerde bir hareketlilik getirebilir burada Ay size. İkizler burcu ticaret ile, 2.ev ise para kazanmakla ile ilgilidir.

Perşembe günü 15:31 sonrası + Cuma ve Cumartesi günü Ay yengeç burcunda. 3.evinizde. Akrabalarınızı misafir edebilirsiniz, siz onlara misafir olabilirsiniz. Yakın akrabalarımızı simgeler 3.ev. Yengeç ise misafirlik demek, evde olmak demek, misafirlik ağırlamak demek.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 4.evinizde. Çocuklarınız için planlayacağınız bir aktivite olabilir. Gezeceğiniz yeni bir yer olabilir. Bir keşif istediğiniz var bugün. Yeni bir şey yapmak isteyebilirsiniz.


2-8 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü Ay boğa burcunda. 12.evinizde. Bilmediğiniz bir konu önünüze gelebilir. Bir belirsizliği aşabilirsiniz.

Salı + Çarşamba günü ve Perşembe 15:31’e kadar Ay ikizler burcunda. 1.evinizde. Son birkaç gündür planladığınız şeyleri yapabilirsiniz. Hem iletişimler hareketli, hem gidiş gelişler var.

Perşembe günü 15:31 sonrası + Cuma ve Cumartesi günü Ay yengeç burcunda. 2.evinizde. Eviniz için alışverişleriniz olabilir. Aile içinde parasal yardımlaşmalar olabilir.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 3.eve geliyor. Yakın yerlerde bir muhite, bir yere gezmeye gidiyorsunuz gibi. Kendinize güzel bir program yapabilir, daha önce görmediğiniz bir yeri keşfedebilirsiniz.


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü Ay boğa burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek için güzel bir gün.

Salı + Çarşamba günü ve Perşembe 15:31’e kadar Ay ikizler burcunda. 12.evinize geliyor. Biraz motivasyonunuz düşebilir  bir konuda. Belki hevesinizi kıracak bir şey olabilir. Belki yorgunluktan siz büyütebilirsiniz bazı şeyleri gözünüzde. Gereken enerjiyi, cesareti, girişim gücünü kendinizde bulamıyor, şu an için bulamıyor olabilirsiniz. Dinlenin, güç toplayın, zaman tanıyın kendinize.

Perşembe günü 15:31 sonrası + Cuma ve Cumartesi günü Ay yengeç burcunda. 1.evinizde. Burada daha yüksek bir enerji var. Toparlanıyorsunuz. Mental olarak da daha mantıklı bir tarafa taşıyorsunuz kendinizi. ‘Bir şeyleri adım adım yapabilirim, gözümde büyütmeye gerek yok. Yeteneklerim var, becerilerim, donanımlarım var. Bunu halledebilirim. Büyük bir şey  gibi görmeye gerek yok’ diyorsunuz.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 2.evinizde. Sağlığınız, enerjiniz için beslenme düzeninizde yapacağınız değişimler olabilir. Yeni kararlarınız var gibi 🙂


2-8 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü Ay boğa burcunda. 10.evinizde. Raporlar, teslim edilecek işler, yöneticilerle toplantılar, sunumlar var sanırım burada.

Salı + Çarşamba günü ve Perşembe 15:31’e kadar Ay ikizler burcunda. 11.evinizde. Grup çalışmaları için güzel günler. Eğitimler, kurs kayıtları için de kullanılabilir.

Perşembe günü 15:31 sonrası + Cuma ve Cumartesi günü Ay yengeç burcunda. 12.evinizde. Fark etmediklerimizi fark ediyoruz 12.ev günlerinde. Farkındalık yaratacak deneyimler oluyor. Sizin için de böyle bir zaman. Bir şeyler denklemlerin içinde yerini bulabilir. Manalar yerli yerine oturabilir.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 1.evinizde. Gezmek, sosyalleşmek isteyebilirsiniz. kendinize hediyeleriniz olabilir 🙂 Alışverişleriniz olabilir. Güzeldir 1.ev günleri.


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü Ay boğa burcunda. 9.evinizde. Yolculuklar olabilir. Belki sizin, belki aileden birinin. Eğitim hayatı olanlar için hareketli bir gün. Hocalarla görüşmeler, konuşmalar olabilir.

Salı + Çarşamba günü ve Perşembe 15:31’e kadar Ay ikizler burcunda. 10.evinizde. İşinizde bir yoğunluk var. Yeni fikirler getirir bize ikizler günleri. Proje üretmek, projeleri yenilemek, zenginleştirmek, çeşitlendirmek için iyi günler.

Perşembe günü 15:31 sonrası + Cuma ve Cumartesi günü Ay yengeç burcunda. 11.evinizde. Dostlarla sofralar kurmak, bir araya gelmek istiyorsanız bunun için güzel vakitler bunlar.

Pazar günü Ay aslan burcunda. Bu kez 12.evinizde. Bir sessizlik, bir izolasyon hali istiyorsunuz. Kendinizle olmak, kendinizi dinlemek istiyorsunuz.


2-8 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü Ay boğa burcunda. 8.evinizde. Büyük alışverişler, büyük parasal hareketler önermem bugün. Ödemeleri yapmak olabilir. Onun dışında yatırımlar, parasal hamleler, alım satım konuları için öneremeyeceğim.

Ruhsal anlamda da biraz aşağı çekebiliyor bizi 8.ev günleri. Bugün de böyle deyin, geçin. Keyif aldığınız şeyleri yapın.

Salı + Çarşamba günü ve Perşembe 15:31’e kadar Ay ikizler burcunda. 9.evinizde. Öğrenci olanlar, akademik hayatı olanlar için hareketli günler. Projeler, grup çalışmaları, konuların paylaşımı, ortaklı çalışmalar için bir araya gelişler, hocalarla iletişimler olabilir.

Perşembe günü 15:31 sonrası + Cuma ve Cumartesi günü Ay yengeç burcunda. 10.evinizde. İşinizde geçmişten gelen konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bir şey için dönüp arşive bakmanız, geçmiş çalışmaları kontrol etmeniz gerekebilir.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 11.evinizde. Güzel güzel sohbetler, muhabbetler, dostlarla sofralar, buluşmalar var burada.


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi günü Ay boğa burcunda. 7.evinizde. Ortaklı ticari faaliyetler içinde payların paylaşımı olabilir. Bir hoca ile çalışıyorsanız, özel ders aldığınız bir konu varsa ya da bir kurs içinde iseniz ödemenizi yapabilirsiniz.

Salı + Çarşamba günü ve Perşembe 15:31’e kadar Ay ikizler burcunda. 8.evinizde. Ruhen çok şahane hissetmeyebiliyoruz 8.ev günlerinde. Korkular, kaygılar yüzeye çıkabiliyor. Onları görün. Onlardan kaçmaya çalışmayın. Masaya koyun önünüze. Analiz edin. Çözümleyin. Bunu yaptığınızda belki pek çoğunun çok basit ve önemsiz kök nedenleri olduğunu, göreceksiniz. Korkmanız, kaygılanmanız için bir sebep olmadığını göreceksiniz.

Perşembe günü 15:31 sonrası + Cuma ve Cumartesi günü Ay yengeç burcunda. 9.evinizde. Aileden biri, bir yakınınız ya da belki de siz yer değiştirecek olabilirsiniz. Bir yolculuk olabilir gündeminizde. Uzaklarda olan dostlardan, akrabalardan da haberler var. İletişimler, sohbetler var.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 10.evinizde. İş düşünüyorsunuz, iş planlıyorsunuz, odağınızda işinizde yapacaklarınız var gibi geldi bana 🙂


2-8 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü Ay boğa burcunda. 6.evinizde. Bağışıklığınızı yüksek tutacak şeyler yapın. Üşütmeyin kendinizi. 6.ev günlerinde hastalanabiliyoruz.

Salı + Çarşamba günü ve Perşembe 15:31’e kadar Ay ikizler burcunda. 7.eve geliyor. Hocalarla, öğrencisi olduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ders gününüz olabilir. Planlayacağınız şeyler olabilir.

Perşembe günü 15:31 sonrası + Cuma ve Cumartesi günü Ay yengeç burcunda. 8.evinizde. Para çıkışları olası. Ödemeler tamam ama alışverişler için önermem. Paranızın boşa gittiğini düşündürecek alışverişler olabilir çünkü bunlar.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 9.evinizde. Bir gezi, bir keşif, yeni bir kitapçı, bir kütüphane keşfi, bir etkinlik alanı, bir atölye çalışması..Böyle şeyler görüyorum burada. Ufkunuzu besleyecek bir aktivite görüyorum.


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü Ay boğa burcunda. 5.evinizde. Bir etkinlik, bir tiyatro, bir gösteri için bilet alabilirsiniz. Kendinize güzel bir alışveriş yapabilirsiniz. Keyfi harcamalar var burada. 5.ev sahne sanatları ile ilgili olduğu için o yönde bir olasılık da ürettim 🙂

Salı + Çarşamba günü ve Perşembe 15:31’e kadar Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. İşinizde iletişim trafiği canlanıyor. Toplantılar, bildirimler, haberleşmeler var. Kişisel hayatınızda da temposu yüksek günler. Bir yerlere gitmeniz, bir şeyler yapmanız gerekebilir.

Perşembe günü 15:31 sonrası + Cuma ve Cumartesi günü Ay yengeç burcunda. 7.evinizde. Bir eğitim planınız varsa bunun kaydını yapabilirsiniz. Uzman kişilerle irtibatlarınız olabilir. Bir üyelik, bir hizmet satın alabilirsiniz.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 8.evinizde olacak. Bütçeye dikkat diyeyim, harcamalar ölçülü olsun. Öyle olsun ki sorun yaratmasın size sonra.


2-8 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü Ay boğa burcunda. 4.evinizde. Ev içinde konforunuzu artıracak değişimler yapabilirsiniz.

Salı + Çarşamba günü ve Perşembe 15:31’e kadar Ay ikizler burcunda. 5.evinize geliyor. Bir aktivite, keyifli bir etkinlik planlayabilirsiniz kendinize. Sosyalleşmek için de güzel günler.

Perşembe günü 15:31 sonrası + Cuma ve Cumartesi günü Ay yengeç burcunda. 6.evinizde. İşinizde düzenlemeniz, dosyalamanız, ayırmanız, kategorize etmeniz ya da akışını, işleyişini belirlemeniz, programlamanız gereken şeyler olabilir.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 7.evinizde olacak. Kurslar, dersler, grup çalışmaları için güzel bir gün.


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü Ay boğa burcunda. 3.evinizde. Akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Komşularınızla planlayacağınız şeyler olabilir. 3.ev bu kişilerle ilgili. O yüzden böyle söylüyorum 🙂

Salı + Çarşamba günü ve Perşembe 15:31’e kadar Ay ikizler burcunda. 4.evinizde. Evinizde bir akrabanızı, bir arkadaşınızı misafir edebilirsiniz, siz birinin misafiri olabilirsiniz.

Perşembe günü 15:31 sonrası + Cuma ve Cumartesi günü Ay yengeç burcunda. 5.eve geliyor. Alışverişleriniz olabilir. Özellikle eviniz için.

Pazar günü Ay aslan burcunda. Bu kez 6.evinizde. Dikkat edin, üşütmeyin. Çok da yormayın kendinizi. 6.ev günlerinde hastalanabiliyoruz.


İçinde olduğumuz büyük transitler ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İyi bir hafta diliyorum.

Dr. Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!