Kova Burcu Haziran 2023

Kova Burcu Haziran 2023

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yaz başlıyor ! Bir kez daha geldi mevsimlerin en Güneş’lisi 🙂 Keyfimiz yerinde olsun, güzel bir yaz yaşayalım inşallah.

Bu ay nasıl bir ay ? Nasıl transitleri var ? Yeniayı ve dolunayı hangi burçlarda ? Sizler için nasıl olasılıklar var ? Birlikte inceleyeceğiz şimdi Haziran’ı.

Buraya önemli bir not düşeceğim ilk olarak ↓

Her burç için bu metni ekledim ↓ Önemli bir hatırlatma ↓

Yükseleniniz kova ise bu öngörülerden yararlanabilirsiniz. Yükselenimiz 1.evimizdir. Ev hesabının başlangıç noktasıdır. Burcunuzu değil, yükseleninizi takip ederek aldığınız güncel etkileri görebilirsiniz.

Ayın gündemi de bir takvim olarak burada ↓ Bu linki tıklayabilirsiniz ↓

Haziran 2023 Astroloji Gündemi


GÜNEŞ

Güneş 21 Haziran’a kadar ikizler burcunda. 5.evinizde.

Bir önceki 4.ev dönemi ile mukayese edecek olursak Güneş’in bu transiti çok daha keyifli olabilir sizin için.

5.ev şanslar, keyifler, kutlamalar, eğlenceler demektir. Hayattan keyif almak, eğlenmek demektir. Geziler, etkinlikler, hobiler, spor, sanat, aktiviteler, eğlenceler, alışverişler, tatiller bu evin temaları arasında.

O yüzden yaşam enerjinizi yükseltecek şeylerin geleceğini söylüyor olabilir bu Güneş. Daha çok gezeceğiniz, daha çok sosyalleşebileceğiniz, ilgi alanlarınızda güzel etkinliklere katılabileceğiniz, renkli bir zaman.

Hobilerinizde yeni şeyler yapabilirsiniz ayrıca. İlgili konularda eğitim almak isteyebilirsiniz.

Hobilerinizden gelir etmeye başlayabilirsiniz.

Çocuklar da 5.ev temasıdır. Çocuklarınızla, yeğenlerinizle, yaşamınızdaki çocuklarla ilgili güzel şeyler olabilir. Onlarla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Onlardan yana yaşayacağınız sevinçler olabilir.

21 Haziran’da yengeç burcuna geçiyor Güneş. 6.evinize geliyor.

Günlük olarak yapmanız gerekenler artabilir. Düzenli olarak yapacağınız şeyler başlayabilir.

Yeni iş fırsatları doğabilir. Bir işin sahibi/patronu iseniz, yeni çalışanlar eklenebilir ekibinize. Bir şirkette yönetici iseniz yeni astlarınız olabilir. Astlarınızla ilgili konularınız, gündemleriniz olabilir.

Evinizde destek almak istediğiniz bir konu varsa, temizlik, bakım, vb gibi, birileri ile anlaşabilirsiniz. Düzenli olarak evinize gelmeye, size hizmet vermeye başlayabilirler.

Sağlığınızı güçlendirmek, bedensel kuvvetinizi artırmak, daha iyi yaşamak için değiştireceğiniz şeyler olabilir ayrıca. Örneğin beslenme düzeniniz gibi.

İş, hizmet ve sağlık temaları bu transitin ana konuları sizin için.


Kova Burcu Haziran 2023


MERKÜR

Merkür 11 Haziran’a kadar boğa burcunda. 4.evinizde.

Ev, konut, arsa, arazi alım satım, kiralama gündemi olanlar araştırmalarını yapabilirler. İrtibatlar, anlaşmalar olabilir.

Boğa burcu parayı simgeler. 4.ev ise aileyi temsil eden bir alan. Ailenizle para gündemleriniz olabilir.

Aile büyüklerinizle birlikte karar vereceğiniz alım satım konuları olabilir.

11 Haziran’da ikizler burcuna geçiyor Merkür. 5.evinize geliyor.

Etkinlikler, aktiviteler, sanat gösterileri, konserler, müzikli ortamlar, kutlamalar, partiler, organizasyonlar 5.evin konusudur.

Merkür burada transit ederken, hayatınızdaki hareketi, eğlenceyi artırmak, gezmek, sevdiklerinizle bir araya gelmek isteyebilirsiniz.

Kutlamalar olabilir. Davet edileceğiniz bir yer olabilir. Sizin bir kutlamanız olabilir.

Eğlence ve bol iletişim görüyorum burada 🙂

27 Haziran’da yeni bir transiti daha başlıyor Merkür’ün. Yengeç burcuna geçiyor. 6.evinize geliyor.

Bu ev iş alanı. İş aramakta iseniz yeni fırsatların doğabileceği bir dönem. Özellikle aile bireylerinin bağlantıları ile. Çünkü yengeç burcu aileyi, Merkür ise iletişimleri temsil eder.

Çalışmakta iseniz yoğun bir dönem geçirebilirsiniz. Bir düzen oluşturmak için yapılması gereken düzenlemeler olabilir. İşleyişi düzene koymakla meşgul olabilirsiniz.

Yengeç burcu aynı zamanda evimizi simgeliyor. 6.ev ise temizlemekle, düzenlemekle, sadeleşmekle ilgili bir alan. Çünkü zodyakta başak burcunun evi.

Merkür 6.evinizden geçerken evinizde bol bol temizlikler yapabilirsiniz. Pek çok şeyi, herhangi bir şeye hizmet etmediği halde, eski/bozuk/kırık olduğu halde elinizde tuttuğunuzu fark edebilirsiniz. Bunları evinizden çıkarabilirsiniz.

Evinizde size temizlik konusunda, yemek konusunda, belki çocuk bakımı ya da yaşlı bakımı konusunda yardımcı olacak biriyle anlaşabilirsiniz.


Kova Burcu Haziran 2023


VENÜS

Venüs 5 Haziran’a kadar yengeç burcunda. 6.evinizde.

Alışkanlıklarınızı, rutinlerinizi gözden geçirebileceğiniz, kendinize daha verimli, daha sağlıklı, yaşam kalitesi daha yüksek bir günlük düzen yaratmak için iyileştirmeler yapabileceğiniz, günlük hayatınızı düzenlemek isteyeceğiniz, evinizde, işinizde, çalışma alanınızda temizlikler, düzenlemeler yapabileceğiniz bir dönem.

İşinizle ilgili bazı şeyleri sistematize etmek isteyebilirsiniz ayrıca. Çalışmalarınızı dosyalamak, arşivinizi düzenlemek isteyebilirsiniz.

Yengeç evi, 6.ev ise düzeni, temizliği temsil eder. Evinizde yapacağınız değişiklikler, düzenlemeler, temizlikler taze, temiz, yeni bir enerjiye taşıyacaktır sizi.

Evimizi temizlemek hayatımızı temizlemek demektir. Çünkü hayatın bir sembol dili var. Her şey bir sembol olarak çalışıyor.

5 Haziran’da aslan burcuna geçiyor Venüs. 7.evinize geliyor.

Sanatsal bir alanda eğitmenlik yapmakta iseniz yeni bağlantılar olası. Spor için de aynı şey geçerli.

Sanat, spor, etkinlikler, atölye çalışmaları, yaratıcılığa dayalı işler aslan burcu temasıdır. 7ev ise eşlik etmeyi, rehberlik etmeyi, eğitmenliği ve danışmanlığı temsil eder.

Öğrencileriniz, birlikte çalışacağınız kişiler artabilir bu dönemde.

Siz de böyle bir eğitim alabilirsiniz. Öğrenci konumunda olabilirsiniz.


Kova Burcu Haziran 2023


MARS

Mars ay boyunca aslan transitine devam ediyor. 7.evinizde.

Sanat, spor, hobiler var bu evde. 7.ev ise eşlik etmek ve birlikte ilerlemek gibi bir halin temsilcisi.

Hobileriniz, ilgi alanlarınız için, sanatla ilgili niyetleriniz için, sporla ilgili planlarınız için birileri ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Bir hocanız olabilir. Birinin sizi yönlendirmesini isteyebilirsiniz.

Herhangi bir konuda danışmanlığa ihtiyacınız varsa, danışmanlık almak için harekete geçebilirsiniz. 7.ev danışman kişileri, danışmanlıkları da kapsar çünkü. Mars ise girişimdir, harekete geçmektir.

Evlilik, eşe dair konular, ikili ilişkiler, partnerin yaşamı ile ilgili konular bu evle bağlantılı. Mars bu konularda da yeni gündemler getirebilir size.

İlişkiler alanı hareketli.


Kova Burcu Haziran 2023


Haziran 2023 Ay Döngüleri :

4 Haziran : Yay Burcunda Dolunay :  Ay 13° Yay, Güneş 13° İkizler

11.evinizde bir dolunay.

Arkadaşlar, sosyal hayat, dostlar, gruplar, ekipler, sınıflar, dersler, eğitimler, sanatta/sporda takım faaliyetleri, grup çalışmaları, sosyal ortamlar 11.evin konusu.

Buralarda bir şey tamamlanabilir.

Bir eğitimin sonuna gelmiş olabilirsiniz. Bir kurs döneminiz tamamlanıyor olabilir.

Bunlar dışında memnun olmadığınız, içinde iyi hissetmediğiniz, belki yeterince ait hissetmediğiniz bir sosyal ortamı yaşamınızdan çıkarıyor olabilirsiniz.

Ahbaplıklar, arkadaşlıklar için de söylüyorum bunu tabii. Konu sadece mekanlar değil. İnsan ilişkilerinizde bir eleme yapmanız mümkün.

11.ev dostların, yay burcu ise uzakların temsilcisi. Bir arkadaşınız yurt dışına yerleşiyor olabilir. Bir başka şehre gidiyor olabilir ya da belki uzaklardan dönüyor olabilir.

Eğitimler. İnsanlar. Sosyal hayat. Dostlar. Böyle bir resmi var bu dolunayın sizin için. Ana konular bunlar.

18 Haziran : İkizler Burcunda Yeniay : Ay 26° İkizler, Güneş 26° İkizler

5.evinizde bir yeniay.

5.ev hobileri, sanatı, sporu, etkinlik alanlarını temsil eder. İkizler burcu ise eğitimleri.

Bir ilgi alanınız, bir hobiniz için katılacağınız bir kurs olabilir. Bir sosyal ortama girebilirsiniz. Fakat çok memnun kalmayabilirsiniz bu şeyden. O yüzden hızlı karar alıp bir şeye hızlıca başlamamanızı önereceğim.

Neptün’ün kare açısı var yeniaya. Başlayacağınız şey memnuniyet getirmeyebilir.

Çocuklarınız için bir seçim yaparken de iyi bakın seçeneklerinize. Onlar için de aynı şey geçerli. Güzel bir keyif alanı, bir etkinliği olsun isteyebilirsiniz ama alacağınız hizmetten memnun kalmayabilirsiniz.

Bunlar dışında genel anlamda da, bu yeniay yakınındaki günlerde önemli başlangıçlar önermem.


Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak

Huzurlu, keyifli, güzel bir Haziran olsun ! Sevgiler.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!