Boğa Burcu Mart 2024

Boğa Burcu Mart 2024

Boğa Burcu Mart 2024

Merhabalar herkese !

Yükselen boğalar için Mart ayı ihtimallerine bakacağız sevgili okuyucularım. Nasıl bir ay, neler olabilir, bakalım birlikte.

Niye boğalar demedim, ‘yükselen boğalar’ dedim ? 🙂

Öngörüler teknik olarak yükselene göre yapılabiliyor. Evler üzerinden öngörü yapıyoruz ve yükselenimiz 1.evimiz. Ev hesabı yükselenden başlıyor. Dolayısıyla bu öngörüler yükseleni boğa olanlar için tutarlı olacaktır.


GÜNEŞ

Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda. 11.evinizde.

11.ev arkadaşlarımızı simgeliyor. Ahbap çevremiz, işimizde ekip arkadaşlarımız, iş arkadaşlarımız bu evin konusu.

Güneş burada 11.ev kişileri üzerinden, balık temalarını çalıştırabilir.

Balık burcu sağlık konularıyla ilgilidir. Bir ahbabınız rahatsızlanabilir. İstirahat etmesi gerekebilir.

Grup çalışmaları, takım faaliyetleri 11.evle ilgilidir. Böyle çalışmalarınız varsa bir arkadaşınız/bazı arkadaşlarınız grup içinde olmayabilir, çalışmalara katılamayabilirler bir süre.

Yapılacak işleri kalan kişilerle paylaşmanız gerekebilir. Bu da iş yükünüzü artırabilir biraz.

Ekipten ayrılanlar olabilir. İş değiştirenler olabilir. Balık burcu sonlanmalarla ilgilidir. İşi bırakacak olanlar olabilir. Değişimler olabilir.

Bunun dışında balık burcu gizli şeyleri, üstü örtülü şeyleri simgeler. İşinizde ya da sosyal hayatınızda arkadaş gruplarınız içinde bu zamana kadar haberdar olmadığınız bazı durumları öğrenebilirsiniz.

Birileri doğru olmayan, iyi olmayan, etik olmayan şeyler yapmış olabilirler ve bunlar görünür hale gelebilir. Bunların bedelleriyle yüzleşebilirler.

Balık burcu sonlanmaları simgeler. 11.ev ise sosyal hayatımızı. Arkadaş çevrelerinizde elemeler yapabileceğiniz bir ‘sosyal temizlik’ dönemi diyebilirim.

20 Mart günü 06:07’de koç burcuna geçiyor Güneş. 12.evinize geliyor.

Bu 12.ev döneminde önemli başlangıçlardan, büyük girişimlerden kaçınmanızı önereceğim.

12.ev evlerin sonuncusudur. Tamamlanmayı anlatan bir evdir.

O yüzden bu süreci tam tersi yönde kullanabilirsiniz. Bir şeyler başlatmak için değil, eldeki işleri tamamlamak için, bitirmek için değerlendirebilirsiniz örneğin.

Sonlandırmak, bitirmek, neticelendirmek, tamamlamak istediğiniz işler için kullanın. Geride bırakmak istediğiniz konular için değerlendirin.

Yeniliklere hazırlanın, yeni girişimler için planlamalarınızı ve hazırlıklarınızı yapın derim bu dönemde.


Boğa Burcu Mart 2024


MERKÜR

Merkür 10 Mart’a kadar balık transitinde. 11.evinizde.

Sosyal çevreniz, arkadaş çevreleriniz içinde bir şeylere takılabilirsiniz, keyfiniz kaçabilir biraz. Erdemli/etik/iyi/doğru olmayan bir şeyler yapılmış olabilir. Birileri hakkında bir şeyler duyabilirsiniz. Bir hayal kırıklığı yaratabilir sizde bu şeyler.

Merkür burada şöyle de çalışabilir :

Balık burcunun alma verme dengesi eksiktir. Verilen şeylerin karşılık bulamamasını, vermeyi ama alamamayı simgeler balık.

Arkadaşlarınızdan yana bir şeylere gücenebilirsiniz. Siz onlara çok güzel şeyler yaptınız belki. Belki bunlar karşılıksız kaldı. Değer görmedi.

Siz onlara ihtiyaç noktalarında destek oldunuz belki. Belki aynı destek siz ihtiyaç duyduğunuzda size gelmedi.

Bunları yaşıyor olmanıza rağmen tolere ettiğiniz kişiler varsa, tam buralardan yeni deneyimler verebilir hayat.

Hayat gereken tavrı koymamız için ; böyle şeylere tolere ettiğimizde artırıyor bunları. Artırıyor ki biz ‘hayır’ diyelim. ‘Hayır’ demeyi öğrenelim. Sınırlarımızı korumayı öğrenelim. Değerimizin eksiltilmesine müsaade etmeyelim. Değer görmediğimiz yerden gidelim.

Arkadaşlarla ilgili konularınız olabilir bu ay. Sosyal yaşamınızda bir temizlik yapabilirsiniz. Bir sadeleşme görüyorum burada.

Merkür 10 Mart’ta, 07:03’te koç burcuna geçiyor. 12.evinize geliyor.

Psikolojik konular var bu evde. Spiritüel konular var. Merkür bu alanlarda bilgiler, kitaplar, güzel kanallar, sayfalar, uzmanlar kazandırabilir size.

Bu dönemde farkındalığınızı büyütecek, kişisel gelişiminizi destekleyecek, kendinizle ilişkinizi kuvvetlendirecek, ruhunuza iyi gelecek spiritüel alanlar, kaynaklar ve uzmanlar keşfedebilirsiniz.

Girişimler için planlama & hazırlık dönemi bu ayrıca.


Boğa Burcu Mart 2024


VENÜS

Venüs 12 Mart’a kadar kova burcundaki transitine devam ediyor. 10.evinizde.

İş başarıları. İş kazançları. İş tatmini. Motivasyon, üretim. Satış, sipariş, para, kazançların artışı. Bu pakette bunlar var 🙂

İşinizde güzel şeyler yaşayabilirsiniz Venüs ile 🙂 Hem maddi anlamda daha çok kazanabilirsiniz, hem de manevi/duygusal anlamda tatmin yaratacak güzel işler yapabilirsiniz.

Venüs 12 Mart günü 00:51’de balık burcuna geçiyor gün başlarken. 11.evinize geliyor.

Sosyal çevreyi, sosyal bağlantıları anlatan ev burası.

Venüs ile güzel şeyler olabilir. Eğitimler, aktiviteler, grup çalışmaları olabilir.

İşinizde ekipler içinde aktif olabileceğiniz, iyi takım çalışmalarının içinde yer alabileceğiniz bir zaman.

Kişisel yaşamınızda da sosyal çevrenizle bağınız, arkadaşlık ilişkileriniz, dostlarınızla olan paylaşımlarınız açısından keyifli bir Venüs geçişi.

Yeni ortamlara da girebilirsiniz. Örneğin bir kurs ortamı. Bir spor faaliyeti. Bir eğitim. Yeni insanlar tanıyabileceğiniz bir dönem.


Boğa Burcu Mart 2024


MARS

Mars 23 Mart’a kadar kova burcunda. 10.evinizde.

Konunuz iş. İşinizde ürettikleriniz. Sistemleriniz. İş düzeniniz. Kazançlarınız. Kazançları artırmanın yolları. Sistemleri iyileştirmenin yolları. Odağınız buralarda.

Kova burcu teknolojiyi, interneti, dijital alanları, yazılımları, teknik sistemleri simgeler.

Bir şeyler hata verebilir zaman zaman. Arızalar, aksaklıklar olabilir Mars ile.

Sistemler işleyişte sorun yaratabilir. Düzeltmeniz, yenilemeniz, güncellemeniz gereken şeyler olabilir.

Sorunlar, problemler esasen daha iyi bir hale taşıyor bizi. Aracı oluyorlar, vesile oluyorlar. Böyle durumlarda düzenimiz içinde sistem açığı diyebileceğimiz eksik/zayıf noktaları fark ediyoruz. Oraları iyileştirince, her şey daha güzel oluyor.

Sizin için de işinizde böyle bir dönem.

Bunun dışında kova burcu arkadaşları, grupları, ekipleri, takımları sembolize eder. Mars ile neler olabilir ? İşinizde ekip içinde zaman zaman anlaşmazlıklar olabilir. Ortak noktalarda buluşamadığınız, hakların, menfaatlerin karşı karşıya geldiği durumlar olabilir. İş bölümü, görev dağılımı konularında birileri bir şeylere itiraz edebilirler örneğin.

Haklı olana hakkını teslim etmek gerekiyor. Kimin söylediği doğru ve mantıklı ise onu dinlemek, mantıklı olanı yapmak gerekiyor.

Mars 23 Mart günü 01:48’de balık transitine başlıyor. 11.evinize geliyor.

Bu ev, arkadaşlarınızı ve dostlarınızı simgeleyen, sosyal çevrenizi temsil eden alan.

Mars ile sosyal anlamda hareketli bir dönem yaşayabilirsiniz. Yeni ortamlarda sosyalleşebilir, arkadaşlar edinebilirsiniz.

Takım faaliyetleri, ekip olarak yapılacak şeyler gündeme gelebilir.

Bununla birlikte arkadaşlarınızla olan iletişimlerinizde bir agresyon olasılığıdır buradan geçen bir Mars. Bu anlamda dikkat diyeyim.

Hedefleriniz, işinizde yapmak istedikleriniz için kullanabileceğiniz bir dönem. Değerlendirmeye çalışın derim.


Boğa Burcu Mart 2024


Mart 2024 Ay Döngüleri :

10 Mart : Balık Burcunda Yeniay : Ay 20° Balık, Güneş 20° Balık

11.evinizde bir yeniay. Uranüs’ten uyumlu açısı var. Güzel bir yeniay.

Bu ev hareketlendiğinde iletişimler artar. Sosyalleşiriz. Arkadaşlarımızla daha çok bir araya geliriz. Yeni insanlar tanırız. Böyle şeyler getirebilir bu yeniay size.

Bunlar daha çok balık temalarında olabilir. Sular, havuzlar, yüzme eğitimleri örneğin.

Bir konuda ruhunuza iyi gelecek bir ortam. Spiritüel alanlarda eğitimler, kurslar.

Psikoloji, terapi temaları da var balık burcunun konuları arasında. 11.ev ise teknoloji demek, dijital imkanlar demek. Psikolojiniz, ruhsal sağlığınız için bir aplikasyon, bir uygulama satın alabilirsiniz. Online bir hizmetten yararlanabilirsiniz.

Spiritüel alanlarda eğitim vermek isteyen, bunun hazırlığında olanlar için çok destekleyici bir yeniay. Başlayabilirsiniz eğitimlerinize. Yola çıkabilirsiniz artık.


Boğa Burcu Mart 2024


25 Mart : Terazi Burcunda Dolunay + Ay Tutulması : Ay 5° Terazi, Güneş 5° Koç

6.evinizde gerçekleşecek. Güçlü bir dolunay etkisini anlatır Ay tutulmaları.

6.ev konularından etki alacaksınız. Bu alan işimizi, çalışma hayatımızı, çalışma düzenimizi, işimizde görev tanımımızı, iş ortamımızı, iş arkadaşlarımızı, astlarımızı, çalışanlarımızı simgeler.

Tutulma ile bitecek, tamamlanacak, neticelenecek konular olabilir. Bir görevi yapıp bitirebilirsiniz. Günlük rutinlerinizden, gündelik yaşamınızdan çıkacak olan bir şey olabilir. Rutin olarak yaptığınız bir şeyi tamamlayabilirsiniz.

İş değiştirme hazırlığında olanlar bu değişimi yaşayabilirler.

İş arkadaşlarınızla ilgili yeni durumlar olabilir. Ekipten ayrılanlar olabilir.

Çalışanlarınız ya da astlarınız varsa onlarla ilgili gündemler meşgul edebilir sizi. Hatalı işler, işlemler yapabilirler. Sizin devreye girmeniz, durumu düzeltmeniz, konuları toparlamanız gerekebilir.

Evinizde çalışanlarınız varsa, onların konuları olabilir. Onlara yardımcı olacağınız şeyler olabilir.


Boğa Burcu Mart 2024


Mart ayı genel olarak böyle görünüyor sizler için.

Danışmanlıklar için iletişim adresimi de vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Boğa Burcu Mart 2024


Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Boğa Burcu Mart 2024


Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

Güzel bir ay diliyorum. Görüşmek üzere.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!