11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden bakalım şimdi de. Burada 11 Aralık haftasının burçlar için olasılıklarını göreceksiniz.

Yorumlarıma başlamadan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi, günün ilk yarısında Ay akrep burcunda. 8.evinizde. Merkür ve Venüs arasında güzel bir açı var. İşinizde kazançlarınız olabilir. Güzel bir para gelişi olabilir.

Pazartesi 14:10 sonrasında + Salı günü + Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Ay yay burcunda.

9.evinizde. Uzaklardan iyi haberler, uzaklarda olan dostlarla iletişimler, sohbetler getirebilir Ay burada size.

Bir alanda yeni şeyler öğrenmek istiyorsanız, böyle bir konu varsa aklınızda, başlangıçlar için kullanabileceğiniz günler.

Çarşamba 18:31 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay oğlak burcunda. 10.evinizde. İşinizde yapılacaklar var önünüzde. Bol çalışmaları bir zaman. Güzel açılar var. Planladığınız konuları yoluna koyabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay kova burcunda. 11.evinizde. Bir grup çalışması, internet üzerinden katılacağınız bir eğitim bu transitle örtüşen şeyler arasında. Akışınız içinde bunların günü olabilir.


11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi, günün ilk yarısında Ay akrep burcunda. 7.evinizde. Merkür ve Venüs arasında güzel bir açı var. Bir kayıt, bir başvuru, bir irtibat, hizmet satın alacağınız bir konu varsa, bugün yapabilirsiniz.

Pazartesi 14:10 sonrasında + Salı günü + Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Ay yay burcunda. 8.evinizde. Uzaklarla aranızda para transferleriniz olabilir. Başka şehirlerden, başka ülkelerden birileri ile böyle konularınız olabilir.

Çarşamba 18:31 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay oğlak burcunda. 9.evinize geliyor. İşinizde iş geliştirme yönünde şeyler yapabileceğiniz, sistemleri iyileştirmeye yönelik çalışmalarla meşgul olabileceğiniz, temposu yüksek günler.

Cumartesi ve Pazar günü Ay kova burcunda. 10.evinizde olacak. İş arkadaşlarınızla güzel programlar yapabilirsiniz bu hafta sonuna.


11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi, günün ilk yarısında Ay akrep burcunda. 6.evinizde. İşinizde alacakların tahsilini yapabilirsiniz.

Pazartesi 14:10 sonrasında + Salı günü + Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Ay yay burcunda olacak. Bu kez 7.evinizde. İlişkiler içinde hangi durumda nasıl hissettiğinizi konuşabilirsiniz birileri ile. Kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. İlişkileri yapılandırmak için yapabilirsiniz bunu.

Çarşamba 18:31 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay oğlak burcunda. 8.evinizde olacak. Alım satım konuları olanlar, konuların resmi, yasal işlemlerini yapabilirler. Devlet, kural, yönetmelik demektir oğlak. Devlet birimlerinde işlemleriniz olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay kova burcunda. 9.evinize geliyor. Bir gezi, güzel bir keşif, keyifli bir hafta sonu planı var sanırım burada.

9.ev yay burcunun evi. Keşif demektir yay. Yeni bir keşfiniz olabilir.

Kova burcu ise arkadaşları simgeliyor. Özellikle arkadaşlarınızla yapacağınız bir şey olabilir bu.


11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi, günün ilk yarısında Ay akrep burcunda. 5.evinizde olacak. Bir alışverişte bir ürüne ortalamasından, piyasasından fazla bir bütçe gidebilir. Etraflıca araştırmadan bir şey almamanızı öneririm.

Pazartesi 14:10 sonrasında + Salı günü + Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Ay yay burcunda. 6.evinizde. Bu ev iş hayatımızı, yay burcu ise başka ülkeleri, başka şehirleri simgeliyor. İşinizde yurt dışı ile, uzak şehirlerle ilgili konularınız, iletişimleriniz, programlamalarınız, organizasyonlarınız olabilir.

Çarşamba 18:31 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay oğlak burcunda. 7.evinizde olacak. İş hayatınızda iş birlikleri, tedarikçilerle iletişimler, satın alma konuları, siparişler konu olabilir. Belirli bir fiyatta anlaşmak, belirli bir süre için anlaşmak gibi konular olabilir firmalarla, kişilerle.

Cumartesi ve Pazar günü Ay kova burcunda. 8.evinizde bu defa. Bu ev borçlarla ilgili. Kova burcu ise arkadaşlarımızı anlatıyor. Arkadaş gruplarınız için birbirinize yardımcı olabilirsiniz. Borç alışverişleri olabilir. Vaktiyle verilmiş paralar geri de gelebilir.


11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi, günün ilk yarısında Ay akrep burcunda. 4.evinizde. Evinizin ödemelerini yapabilirsiniz. 4.ev evimizi anlatıyor. Akrep burcu ise ödemelerle ilgili.

Pazartesi 14:10 sonrasında + Salı günü + Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Ay yay burcunda. 5.evinizde. Keyifli programlar mümkün. Hobilerinize, ilgi alanlarınıza vakit ayırabileceğiniz günler. Hobileriniz için yapacağınız bir alışveriş de olabilir.

Çarşamba 18:31 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay oğlak burcunda. 6.evinizde. İşinizde hareket artıyor. Yapılacaklar listesi uzun gibi 🙂

Cumartesi ve Pazar günü Ay kova burcunda. 7.evinizde olacak. Özel ders aldığınız, bir hoca ile çalıştığınız bir konu varsa, ders gününüz olabilir. Böyle bir plan varsa, bunun için birileri ile irtibat kurabilirsiniz. Hoca araştırmalarınız olabilir.


11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi, günün ilk yarısında Ay akrep burcunda. 3.evinizde. Yakın çevre içinde borç verdiğiniz paralar olduysa, bunlar gelebilir. Bunun dışında alışverişler için güzel bir gün. İstediğiniz bir konuda güzel bir ürün bulabilirsiniz.

Pazartesi 14:10 sonrasında + Salı günü + Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Ay yay burcunda. 4.evinizde olacak. Aile içinde yolculuklar, seyahatler olası.

Çarşamba 18:31 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay oğlak burcunda. 5.evinizde. İşinizde reklam çalışmaları konu olabilir. Örneğin yeni yıl projeleri, yılbaşı temalı reklamlar, tanıtımlar gibi. Oğlak iş, 5.ev ise reklam demek. O yüzden böyle bir ihtimal düşündüm

Cumartesi ve Pazar günü Ay kova burcunda. 6.evinizde bu kez. Biraz dinlenmeye, istirahate ihtiyacınız var gibi. Sosyalleşmek yerine evde olayım, dinleneyim, kendime bakayım diyebilirsiniz.


11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi, günün ilk yarısında Ay akrep burcunda. 2.evinizde. Parasal konular hareketli. Gelecek paralar olabilir.

Pazartesi 14:10 sonrasında + Salı günü + Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Ay yay burcunda. 3.evinizde. Akrabalarınızdan, yakınlarınızdan uzaklarda olanlar varsa onlarla iletişimleriniz, güzel sohbetleriniz olabilir. İyi haberlerini alabilirsiniz.

Çarşamba 18:31 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay oğlak burcunda. 4.evinizde olacak. Ev içinde bir şeyleri düzenlemeniz gerekebilir. Ortaklı bir yaşam varsa, ailenizle iseniz, tek başına değilseniz ; şu alanı sen kullan, burayı ben kullanayım. Şunu şöyle yapalım, bunu böyle yapalım gibi konuları, sınırları belirleyebilirsiniz birlikte. Bunu yapmanız gerekebilir. Sorun yaratan durumlar oluyorsa, bu yönde çözümlerle konuları kapatabileceğiniz bir zaman.

Cumartesi ve Pazar günü Ay kova burcunda. 5.evinizde. Bir etkinlik, bir gösteri, bir konser, sosyal bir ortam, bir aktivite..Hepsi olası bu günler için 🙂


11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi, günün ilk yarısında Ay akrep burcunda. 1.evinizde. Niyetlendiğiniz bir şeyi yapabilirsiniz. Başlayacağınız şeyler için kullanabileceğiniz bir gün.

Pazartesi 14:10 sonrasında + Salı günü + Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Ay yay burcunda. 2.evinizde. Uzaklara para gönderebilirsiniz. Uzaklardan gelecek paralar olabilir.

Çarşamba 18:31 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay oğlak burcunda. 3.evinizde. İşinizde iletişimler, görüşmeler, toplantılar artıyor.

Cumartesi ve Pazar günü Ay kova burcunda. 4.evinizde. Aileyi anlatır 4.ev. Kova burcu ise birlikte yapılan şeyleri. Ailenizle güzle bir program yapabilirsiniz.


11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi, günün ilk yarısında Ay akrep burcunda. 12.evinizde. Unutulmuş bir ödeme kendini hatırlatabilir.

Pazartesi 14:10 sonrasında + Salı günü + Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Ay yay burcunda. 1.evinizde. Güzel açıları olacak burada. Bir canlanma enerjisi görüyorum. İyi başlangıçlar yapabilirsiniz. Bir toparlanma, işin gücün başına geçme, bir motivasyon enerjisi.

Çarşamba 18:31 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay oğlak burcunda olacak. 2.evinizde olacak. İşinizde bütçe konuları, projeler için yapılacak harcamalar, gelirler, giderler konu olabilir. Hesaplama işleriniz olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay kova burcunda. 3.evinizde. Arkadaşlarınızla program yapabileceğiniz günler.


11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi, günün ilk yarısında Ay akrep burcunda. 11.evinizde. İlgi duyduğunuz, öğrenme gayretinde olduğunuz bir konu için alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle teknolojik alanda, dijital bir alanda olabilir bu.

Pazartesi 14:10 sonrasında + Salı günü + Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Ay yay burcunda. 12.evinizde. Korkular, evhamlar yükselebilir. Konulara mümkün olduğunca aklın gözünden bakın. İyi tutun ruh halinizi.

Çarşamba 18:31 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay oğlak burcunda. 1.evinizde. Yeni planlar, yeni girişimler var gibi. Ay’ın güzel açılı vakitlerini kullanın. Haftalık gündem yazımdan bakabilirsiniz her bir günün açılarına.

Cumartesi ve Pazar günü Ay kova burcunda. 2.evinizde. İçinde olduğunuz bir sosyal ortamla, bir arkadaşlıkla ilgili düşünceleriniz değişebilir. Size uygun olmayan kısımlarını görebilirsiniz bir şeylerin.


11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi, günün ilk yarısında Ay akrep burcunda. 10.evinizde. İşinizde alacakların tahsili ile meşgul olabileceğiniz bir gün.

Pazartesi 14:10 sonrasında + Salı günü + Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Ay yay burcunda. 11.evinizde. Arkadaş çevreniz içinde yolculuk yapacak kişiler olabilir. Sizin için gittikleri yerden satın almalarını rica edeceğiniz şeyler olabilir.

Çarşamba 18:31 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay oğlak burcunda. 12.evinizde. İşinizde yorucu günler olabilir bu günler. Oğlak demek iş demek, görev demek. 12.ev ise enerjinin düşmesi ile, yorgunluklarla ilgili.

Cumartesi ve Pazar günü Ay kova burcunda. 1.evinizde. İletişimleriniz artıyor. Netleşeceğiniz, seçim yapacağınız konular olabilir.


11-17 Aralık 2023 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi, günün ilk yarısında Ay akrep burcunda. 9.evinizde. Gökyüzünde iyi açılar var bugün. Eğitim, okul, ödev, proje konuları, hocalarla iletişimler açısından güzel bir gün.

Pazartesi 14:10 sonrasında + Salı günü + Çarşamba günü akşam saatlerine kadar Ay yay burcunda. 10.evinizde. Bu kez işler, yapılacaklar öne çıkıyor. İşinizde uzaklarla bağlantılı konular da olabilir.

Çarşamba 18:31 sonrasında + Perşembe ve Cuma günü Ay oğlak burcunda. 11.evinizde. İşinizde kutlamaların, organizasyonların planlanabileceği günler. Yılbaşı kutlaması için hazırlıklarınız olabilir örneğin.

Cumartesi ve Pazar günü Ay kova burcunda. Bu kez 12.evinizde. İzole olmak, sessiz sakin, evinizde, kendinizle olmak isteyebilirsiniz. 12.ev günlerinde çoğunlukla böyle oluyor.


                            

Bir elementler serim var. ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

     

İçinde olduğumuz transitleri de ekleyeyim buraya ↓

Güneş Yay Burcunda 22 Kasım-22 Aralık 2023

Venüs Terazi Burcunda 8 Kasım-4 Aralık 2023

Mars Yay Burcunda 24 Kasım-4 Ocak 2023

♣  ♣  ♣  ♣

İçinde olduğumuz büyük transitler :

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Sevgiler. İyi haftalar olsun.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!