27 Kasım 2023 İkizler

27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay

27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay

27 Kasım Pazartesi günü 12:16’da ikizler burcunun 4 derecesinde bir dolunay gerçekleşecek sevgili okuyucularım. Bir ikizler dolunayı var sırada.

Kasım ayının yeniayında da, dolunayında da Mars etkisi var. Mars’ın yeniayda Uranüs ile, dolunayda Satürn ile teması var, diye anlatmıştım.

13 Kasım yeniayı Marsiyen, Uranüsyen bir yeniaydı. İkizler dolunayının başrolleri ise Mars ve Satürn.

Dolunay Mars Satürn karesi ile gerçekleşecek. Uyumsuz bir açı. Ama doğru tarafa taşıyacak bizi. Dengeye getirecek.

Dengeye nasıl geliriz ? Fazla olanı azaltarak. Az olanı artırarak. Bu dolunay daha ziyade ‘’fazla olanı azaltmak’’ yönünde çalışan bir dolunay.

Mars gümbür gümbür bir ateş enerjisi. Önünde bir Satürn var. Oraya ket vurmak, set çekmek istiyor Satürn. ‘Bunu biraz söndür. Bu ateş bu kadar olmasın’ diyor.

Önce ana resmi açılarıyla anlamaya çalışalım. Sonra manasını okuyalım resmin.

Dolunay, Güneş ve Ay’ın karşı karşıya geldiği Ay fazıdır. Güneş’in olduğu burcun karşısında gerçekleşir dolunay.

Dolunay sırasında ;

Güneş 4 derece yayda. Ay 4 derece ikizlerde.

Mars 2 derece yayda, Güneş’in yanında. Ay ile karşı karşıya duruyor.

Satürn balık burcun 0 (sıfır) derecesinde. Hem Güneş’e, hem Ay’a kare açılar yapıyor.

Bir Merkür Neptün karesi var ayrıca dolunay gününde.

Bunlar uyumsuz açılar. Ama akış içinde onlara da ihtiyaç var.

Mars Satürn karesi hareket alanlarımızla, çabalarımızla ilgili bir şeyler söylüyor bize.

‘’Enerjini doğru yere odakla. Doğru yerde kullan.’’ diyor.

Mars enerji, efor, hareket demektir. Satürn ise akıl, mantık, gerçekçilik anlamına geliyor.

Enerjimizi eksilten yerlerden uzaklaşmamızı, enerjimizi boş yere harcadığımız durumları bırakmamızı istiyor bu dolunay bizden.

Ayrıca şu var ; Mars mücadele halini simgeler.

Bir şeyin mücadelesinde olmak zorlaştırıyor o şeyi enerjetik olarak. Bu anlamda ‘serbest bırakmak’ önemli. O şeyi zaten olmuş, zaten gerçekleşmiş, zaten yolunda gibi düşünmek önemli.

Oldurmaya çalışma, yoluna koymaya çalışma duygusundan ve halinden özgürleşmek, ‘Emek veriyorum ve karşılığını alıyorum. Zaten her şey güzel ilerliyor. Her şey yolunda’ duygusuna geçmek.

Bu dolunayın hediyesi bu. Anahtar nokta bu.

Eğer bu değişim gerçekleşirse, tıkanık noktalar açılacak. Az olan artacak. Yavaşlamış olan hızlanacak. Gelişmeyen gelişecek. İlerleyeceğiz. Yol alacağız.

Aklı, mantığı simgeler ikizler burcu. Hava elementinin temsilcilerinden. Daha akıllıca seçimler yapmaya başlayacağız. Uyanmak, aydınlanmak demektir ikizler. Farkına varacağız.

Bizi hedeflerimize ulaştıracak olanın düşüncelerimizde, bakış açılarımızda gerçekleşecek bir değişim olduğunu fark edeceğiz.

Hayatın bir yerlerinde gereği yokken eforlar sarf ettik, çaba ve mücadele duygusuna girdik belki. Hatta onca çabaya rağmen hedeflere varamadık, istediklerimizi gerçekleştiremedik belki.

Şimdi artık değişim noktasının düşünceler, duygular, bakış açıları olduğunu, gerçekliğimizi düşüncelerimizle yarattığımızı fark edeceğiz.

Nasıl hissediyoruz ? Ne düşünüyoruz ? Hangi frekansı yayıyoruz ? Ne söylüyoruz evrene ? Tam buralara bakıyoruz bu dolunay ile.

‘Olmuyor, ne yapsam olmuyor’ mu diyoruz mesela ? İşte o yüzden olmadığını fark ediyoruz 🙂

Kısıtlı durumlar Satürn karesi ile kendini tekrar edebilir. Ama bu kez kısıtların kök nedenlerini göreceğiz.

Merkür Neptün karesi ; emeklerin karşılığının gelmediği yerlerin temsilcisi. Ama uyanış, o boşlukta kalma hali içinde gerçekleşecek.

Bir mental değişim ve bilinçte yükseliş noktası bu dolunay hepimiz için.

Önemli girişimler için destekleyici bir zaman değil. Olanı anlama, analiz etme, çözümleme zamanı.

Şimdi dolunayın burçlar bazında neler getirebileceğine bakalım.

Öncesinde ;

↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓ ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

3.evinizde bir dolunay.

Kardeşler, akrabalar, komşular, yakın arkadaşlar, ahbaplar bu evin konusu. Bir agresyon, ilişkilerde bir kopuş getirebilir bu Marsiyen, Satürnyen etkiler size. Büyük bir hata yoksa, fevri olmamak, yanlışı düzgün biçimde söylemek, bu agresif enerjiye kapılmamak hem sizin için, hem karşı taraf için iyi olur.

İletişimi sonlandırabilirsiniz. Ama kavgaya, çatışmaya gerek yok.

Yakın çevre içinde bir iletişim bitebilir. Muhitinizde, mahallenizde gittiğiniz bir ortamı bırakabilirsiniz.

Eğitimler, kurslar ikizler konusudur. Sınıf ortamı içinde birileri ile, hoca ile münakaşalar olabilir. Çok girmeyin diyeceğim bu Marsiyen hallere. Ama yanlışlar varsa elbette söylemek, haksızlıklar varsa hakları korumak gerekir. Konuşmaları kavgaya dönüştürmeden söyleyin sözünüzü. Değmeyecek ise onu da yapmayın.

Yakın akrabalar içinde sizinle ilgisi olmayan, içinde olmadığınız konular, tartışmalar da olabilir. Bu ateşi sönümlemenin, Marsiyen enerjiyi dizginlemenin herkesin faydasına olacağı kanaatindeyim.

Eğitmenlik ya da danışmanlık yapıyorsanız (bunlar ikizler temasıdır), böyle bir işiniz varsa, işinizde yeni projeleriniz, başlatmaya hazırlandığınız şeyler varsa bu dolunay civarındaki günleri önermem. Çok akışkan değil şartlar. Destekleyici değil. Biraz beklemek, o sırada da konuların üzerinden geçmek, hazırlıkları pekiştirmek daha iyi olabilir.

Dolunay için böyle uyarılarım, böyle önerilerim var.


27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay


Yükselen Boğalar :

2.evinizde bir dolunay.

2.ev parasal konuları, ikizler burcu ise kardeşleri, yakın akrabaları simgeliyor. Kardeşlerinizle, kuzenlerinizle, yakınlarınızla yaptığınız ticari işler varsa, hatalı hamleler olabilir onlardan yana. Kar yerine zararlar olabilir. Yanlış stratejiler olabilir. Şimdiye kadar böyle şeyler yaşanmış olabilir. Bir noktada artık yanlışa yanlış diyebilirsiniz. Ortaklığı sürdürmek istemeyebilirsiniz. Birlikte iş yapmak istemeyebilirsiniz.

Birlikte yapılan işler varsa başka türlü anlaşmazlıklar da olabilir. Bir şeylerin bitebileceğini, devam etmeyebileceğini, çünkü edemediğini, bir uyumlanmanın olmadığını söylüyor bu dolunay.

Bir kardeşinize, bir akrabanıza maddi anlamda yardımcı oluyorsanız, bunu artık yapamayacağınızı söyleyebilirsiniz. Siz şu an için destek alıyorsanız, karşı taraf bunu ifade edebilir.

Sadece parasal konular değil, genel olarak ilişkiler üzerinden kopuş, uzaklaşma gibi etkiler var. Sabrettiğiniz, tahammül gösterdiğiniz erdemsiz davranışlar olduysa, artık tavrınızı koyabilir, uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Eğitimleri simgeler ikizler burcu. Bir eğitim ortamında, bir sınıf içinde iseniz, burada da tartışmalara açık etkiler var. Kontrollü olun. Kırmayın kimseyi. Bir yanlış varsa da üslup kalitesini koruyarak söylemek, adap ile ifade etmek önemli.

Eğitim vermek, danışmanlık yapmak istediğiniz bir alan varsa, böyle bir fikir varsa aklınızda başlamak için zemin müsait görünmüyor. Bir süre için konuyu ertelemek, daha iyi hazırlanmak, daha destekleyici zamanları beklemek, iyi gezegen açılarını kollamak, takip etmek iyi olabilir sizin için.


27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay


Yükselen İkizler :

1.evinizde gerçekleşiyor dolunay.

Burada bir karar var gibi. Marsiyen ve Satürnyen bir karar. Bir şeyin bardağı taşırması. Bir şeyi sonlandırma kararı. Böyle olasılıklar var.

Netleşmek, gerçeklerle yüzleşmek anlamına geliyor Satürn’ün dolunaya kare açıları. Bitiş, sonlanma anlamına geliyor. Mars ise kızmak, öfkelenmek demek.

Kişisel hayatınızda, sosyal hayatınızda, işinizde bitireceğiniz, yapmayı bırakacağınız şeyler olabilir. Satın aldığınız bir hizmet varsa üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Bir arkadaşlıktan uzaklaşabilirsiniz.

Günlük rutinlerinizden çıkaracağınız şeyler olabilir.

Davranış kalıplarınızı gözden geçirmenize vesile olabilir bu dolunay ayrıca. Size özellikle öfke kontrolü konusunda eksiklerinizi gösterebilir. Sevdiklerinizi kırabilirsiniz, küstürebilirsiniz. Marsiyen enerjiyi kontrol edin ki böyle şeyler olmasın.

Neyi nasıl yapıyorsunuz ? Nasıl yapınca sorun oluyor ? Aslında nasıl olmalı ? Ölçü ne olmalı ? Şekil ne olmalı ? Davranışlarınıza, kalıplarınıza da bakmanızı istiyor dolunay.


27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay


Yükselen Yengeçler :

Dolunay 12.evinizde olacak.

12.ev dolunaylarında çoğunlukla bir bırakış yaşıyoruz.

Bir şeyi artık bırakacağımız bir noktada oluyoruz. Bize artık hizmet etmediğini, iyi gelmediğini, faydamıza olmadığını görüyoruz. Bunda netleşiyoruz ve hayatımızdan çıkarıyoruz o şeyi.

Bu şey değişmez, düzelmez duygusu olabiliyor. Artık konu için umut besleyemiyoruz. Gerçeklerle objektif biçimde yüzleşip, hesapları yapıp defterleri kapatıyoruz.

Bir ilişki bitebilir bu dolunay ile hayatınızda. Bu özellikle bir arkadaşlık olabilir. İkizler burcu arkadaşlıkları, ahbaplıkları simgeliyor çünkü.

Gittiğiniz yerler, sosyal ortamlarınız, kurslar, eğitimler, sınıflar da ikizlerin konusu. Böyle bir şeyi bırakmak da olabilir konu. Bırakmanın dışında bir eğitim, bir kurs tamamlanıyor olabilir.

Kardeşler, akrabalar ikizlerin konusudur. Oralarda bir küslük olabilir. İletişimlerin sonlanabileceği bir zaman. Münakaşalarla kopabilir bir şeyler.

Küsmek güzel bir şey değil elbette. Bağ kurmaktan, bağları beslemekten daha güzel hiçbir şey yok. Ama zorla da olmuyor bir şeyler. Olmuyorsa olmuyor.

Sağlıklı ilişkiler için sağlıklı mesafeler gerekiyor. Güzel bir iletişim kurulamadığı yerden uzaklaşmak gerekiyor.

‘Kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz doğru mesafeleri’ bulabileceğiniz bir zaman.


27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay


Yükselen Aslanlar :

Sizin için bir 11.ev dolunayı.

Bu ev dostlarımızı, arkadaşlarımızı, sosyal hayatımızı simgeliyor. Esasen dost olarak algıladığımız kişileri de diyebiliriz. Çünkü bazen hakikat bu olmadığı halde, birilerini dostumuz olarak görebiliyoruz. Öyle düşünebiliyoruz

İşte bu dolunay hakikatin bu olmadığını gösterebilir size.

Arkadaş çevreniz içinde belki kızacağınız, belki üzülebileceğiniz şeyler olabilir. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız öyle hissetmenize neden olabilirler.

Destek verebilecekleri halde, destekleri ile işinizi kolaylaştırabilecekleri halde bunu yapmayabilirler. Tek başınıza bir efor sarf edebilirsiniz bir konu için. Bu da üzebilir haliyle sizi.

Verdiğiniz değerin karşılıklı olmadığını görebilirsiniz. Bazı ahbaplıkları bitirebilirsiniz.

Başka neler olabilir ? İşimizde içinde olduğumuz ekip, ekip arkadaşlarımız, biz olarak hareket ettiğimiz alanlar, takım ruhumuz, sporda takımımız, müzikte orkestramız, içinde olduğumuz gruplar da 11.evin konusu. Buralarda anlaşmazlıklar olabilir.

Rol dağılımlarında, görev dağılımlarında, iş bölümlerinde anlaşamayabilirsiniz. Kişiler payına düşen işlerden rahatsız olabilirler. Memnun olmayabilirler. Başka görevler üstlenmek isteyebilirler.

Hakkaniyetle herkese hem uzmanlık ve hakimiyet açısından iyi şekilde yapacağı, hem de motivasyon açısından kendini gerçekleştirebileceği, bu sayede tatmin duygusunu yaşayabileceği görevler vermek gerekiyor.

Mümkün olduğu kadar bunu yapmaya çalışmak iyi olabilir. Grupların içindeki kişilerin de birbirini desteklemesi önemli.


27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay


Yükselen Başaklar :

10.evinizde bir dolunay.

10.ev iş hayatımızı, işimizde kuralları, görevleri, sorumlulukları, yönetimi simgeliyor.

İkizler ise iletişim demek, dialog demek. Toplantı, görüşme demek. Haber, bildirim, açıklama demek.

Yöneticilerin düzenini değiştireceği şeyler olabilir bu dolunayda işinizde. Bazı şeyleri kısabilir, kısıtlayabilirler.

Bu internet kullanımı olabilir, belli sitelere erişim konusu olabilir. İkizler dolunayı olduğu için aklıma website konuları geliyor.

İş yaparken kullandığınız programlar değişebilir. Yeni düzene alışmanız gerekebilir. Bu yeni şeyleri eskisi kadar iyi ve güzel bulmayabilirsiniz ayrıca. Bu durum bir keyifsizlik yaratabilir.

Bir toplantıda münakaşa doğabilir. Bir sunum sorunlu geçebilir.

Size verilecek bir görev, bir iş kızdırabilir sizi. Bu işin, bu şeyin sizinle ilgili olmadığını düşünebilirsiniz.

İş hayatınızda sorunlu durumlara açık bir dolunay. Zaten bu ayın yeniayı da, dolunayı da çok iyi görünmüyor, anlattım.

Ne yapın ? Daha dikkatli olun. Daha özenli olun. Detaylara daha çok dikkat edin. İletişimlerde kelimelere, tavırlara daha çok dikkat edin. Kontrolünüzü koruyun.

Konuları çözüme ulaştıracak yönde davranmaya çalışın, eğer bir sorun olursa.


27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay


Yükselen Teraziler :

9.evinizde bir dolunay.

9.ev konularında fark edilen, netleşen şeyler olabilir. Artık görünür hale gelebilir, şekil alabilir konular. Olumlu ya da olumsuz şekilde sonuçlanabilir.

9.ev uzakları, ikizler burcu ise kardeşleri, kuzenleri, yakın akrabaları, yakın çevreyi simgeler.

Kardeşinizin bir yurt dışı konusu olabilir. Başka bir şehre yerleşme konusu olabilir. Bu yönde bir hazırlık varsa, bu artık gerçekleşebilir. Vize başvuruları sonuçlanabilir. Olumsuz sonuçlar da olabilir bunlar.

Ama olan hayırlıdır. Ne nasıl oluyorsa, öylesi hayırlıdır. Hepimiz için her şeyin hayırlısı olsun her zaman.

Sizin de bir yolculuğunuz olabilir. Bir konu için bir yakınınızın yanına gitmeniz gerekebilir. Ona yardımcı olmak, yanında olmak isteyebilirsiniz. Yanınıza gelecek biri de olabilir.

9.ev de, ikizler burcu da eğitimlerle ilgili aynı zamanda. Bir eğitim, bir kurs süreciniz tamamlanıyor olabilir.


27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay


Yükselen Akrepler : 

Bir 8.ev dolunayı sizin için.

Hukuki/yasal bir para, bir mal paylaşım konusu varsa bununla ilgili devlet birimlerine vermeniz gereken evraklar, beyannameler, belgeler olabilir. Bunların iletişimleri olabilir.

Kardeşleri simgeliyor ikizler burcu. Mal paylaşımı konusu olanlar aile içinde gerilebilirler biraz. Paylaşımda haksızlıklar olabilir. Burada bir agresyon ihtimali var.

Kardeşler, akrabalar, arkadaşlar arasında, yakın çevre içinde borç alma verme konuları olduysa buralardan münakaşalar doğabilir. Kişiler parasını geri isteyebilirler.

Siz borç vermiş olabilirsiniz, uzunca bir zaman olduysa siz artık hatırlatmasını yapabilirsiniz.

Yakın çevre ve para konuları var burada. Yaptığınız işlerde gündeminizde vergi, muhasebe, mali müşavirlik işleri, işlemleri, beyannameler, ödemeler olabilir ayrıca.


27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay


Yükselen Yaylar :

7.evinizde bir dolunay.

Burası ilişkiler alanı. Bu ay ilişkilerde dönüşümler var. Kopuşlar olabilir. Yukarıda, yeniayda da yazdım.

Vaktini, vadesini doldurmuş, hayatınızda hizmetini tamamlamış olan ilişkiler artık bitiyor, birileri hayatınızdan çıkıyor olabilir.

Bir son damla bardağı taşırabilir ve siz tahammül ettiğiniz şeylere ‘Niye tahammül ediyorum ki ?‘ diyebilirsiniz. Bu farkındalığa getirebilir Kasım sizi.

‘Ben gerçek bağları, içinde kökleneceğim ilişkileri, bana benzeyen insanları, köklenmeyi hak ediyorum’ noktası bu.

Hem ikili ilişkileri, özel ilişkileri kastediyorum, hem ortaklıklar, hem hayatın herhangi bir yerinde sözüyle, bilgisiyle, yönlendirmesiyle ilerlediğiniz kişiler, onlarla olan ilişkileriniz. Kontratlarınız, iş birlikleriniz, sözleşmeleriniz. Hepsi 7.evin konusu.

Bu ay birileriyle vedalaşıyorsunuz gibi. İlişkilerde bir temizlik var.


27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay


Yükselen Oğlaklar : 

6.evinizde bir dolunay.

İş hayatınızda iletişimlerde sorunlar var gibi. Burada bir kargaşa görüyorum. Bu ay çalışma hayatınıza iletişimlere daha çok özenmenizi önereceğim. Hem haklarınızı koruyarak, gerektiğinde sözünüzü söyleyerek, duruşunuzu ortaya koymanız önemli. Hem de iyi niyeti, sevgi enerjisini, hoşgörüyü, nezaketi diri tutmanız önemli.

İş arkadaşlarınızla, müşterilerinizle, birlikte iş yaptığınız firmalardan, kurumlardan kişilerle anlaşmazlıklar olabilir zaman zaman. Bunları yönetmek gerekiyor. Yönetmeyi öğrenmek gerekiyor. Hayatın içinde önemli bir beceri bu.

Bunlar dışında bir sağlık gündeminiz olabilir. Ertelediğiniz bir konuda artık muayene olmak, tahlil yaptırmak, doktora görünmek isteyebilirsiniz. Bir ağrı, bir rahatsızlık durumu olabilir. Kötü şeyler düşünmenize gerek yok. Vücudunuzun bir yerinde bir şey aksamış olabilir. Bir ilaç kullanımınız olabilir. Bir tedaviyle çözebileceğiniz, küçük bir konu olabilir bu.


27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay


Yükselen Kovalar : 

5.evinizde gerçekleşecek dolunay.

5.ev hobilerimizle, hobi olarak yaptığımız şeylerle ilgilidir.

Özellikle sportif faaliyetler, sanatsal çalışmalar bu evin konusudur. İkizler burcu ise eğitimleri simgeliyor.

Sporda, sanatta ya da başka türlü bir alanda bir eğitimin içinde iseniz bu şeyi bırakabilirsiniz. Ortamda iyi hissetmiyorsunuz belki. İkizler iletişim demektir, iletişimlerden memnun değilsiniz belki.  Bu şeyi bırakmak, daha iyi bir alternatif araştırmak isteyebilirsiniz.

Hobileri kazanca çevirmek, işe dönüştürmek de bir 5.ev konusu. Böyle bir plan varsa, zemin henüz hazır değil gibi. Daha iyi hazırlanmanızı, detayları daha iyi planlamanızı öneririm.

Bunun fikri doğabilir şu an için, hazırlığı olabilir ama henüz girişim için zamanı değil gibi görünüyor.


27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay


Yükselen Balıklar :

Dolunay 4.evinizde gerçekleşecek.

Ev demek en temelde bu alan. Aile demek. Yerleşim, yaşam alanı demek. Evin düzeni 4.ev konusu. Ev halkı 4.ev konusu.

İkizler burcu ise akrabaları, kardeşleri, yakın arkadaşları simgeliyor. Evinizde bir yakınınızı ağırlayabilirsiniz. Bir akrabanız bir süre için yanınızda kalabilir.

Bu günler içinde tatsızlıklar olabilir ama. Tartışmalar olabilir. Birbirinizi kırabilirsiniz. Yakınınız küsüp gidebilir. Bunu yaşayan siz de olabilirsiniz. Siz birinin evinde yabancı gibi hissedebilirsiniz kendinizi.

Kardeşlerinizin bir ev gündemi olabilir. Evlerini boşaltmaları gerekebilir. Yeni bir ev bulmaları gerekebilir.

Ev içinde ailenizle anlaşmazlıklarınız, tartışmalarınız olabilir. Bu ayın yeniayı ve dolunayı uyumsuz açılarla gerçekleşiyor. Çok şahane şeyler söylemiyorum o yüzden.

Bu etkileri, bu ihtimalleri öncesinden öğrenmiş oluyorsunuz bu içeriği okuyarak. Buna göre davranırsanız, ölçülü, kontrollü, hoşgörülü olursanız, durumları toparlayıcı, uzlaşmacı bir tavırda olmayı seçerseniz etkileri küçültürsünüz. Hatta hiç etki almayabilirsiniz bile.27 Kasım 2023 İkizler Burcunda Dolunay


İçinde olduğumuz büyük transitler ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

Sevgilerimle.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!