12-18 Haziran 2023 Haftalık Burçlar

12-18 Haziran 2023 Haftalık Burçlar

Herkese merhabalar ! Nasılsınız sevgili okuyucularım ?

Yeni bir içerikle geldim. Haftanın gündeminin yanında burçlar üzerinden de bakacağız artık haftalara.

Websitemde yazmaya ilk başladığım zamanlarda yapıyordum bunu. Şimdi yeniden bu içeriği hazırlamayı seçiyorum. Bir ateş enerjisi çalıştıralım. Değişim olsun. Faydalı, güzel bir yenilik olsun.

12-18 Haziran haftasında bir ikizler yeniayı var. Bunun dışında Merkür’ün açıları ön planda.

Hepsini, tüm haftayı ayrıntılarıyla görebileceğiniz haftalık yazımı ekleyeyim önce buraya ↓

Her bir günü detaylarıyla görebilirsiniz ↓

12-18 Haziran 2023 Astroloji Gündemi

♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣  ♣

Şimdi burçlar için yorumlarıma geçeceğim.

↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓ ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓

Öncesinde iletişim adresim gelsin : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi ve Salı günleri Ay koç burcunda. Yeni başlayacak şeyler var gibi görünüyor. Belki günlük düzeniniz için yeni bir karar. Belki işinizde yeni bir uygulama. Belki yeni bağlantılar. Bir canlılık var, yenilikler var.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay boğada. 2.evinizde. Yani para evinizde. Bereketli günler. Parasal konularda şanslı olacağınız bir zaman. Özellikle Pazartesi ve Salı günü Ay koçta iken yapacağınız yeni şeylerin maddi anlamda karşılıkları, kazançları gelebilir Çarşamba ve Perşembe günü.

Cuma ve Cumartesi günü Ay ikizler burcunda. 3.evinizde. Yakın çevrenizle dialoglar öne çıkıyor. Pazar günü Ay yengeç burcuna geçiyor, 4.evinize geliyor. Evinizle ilgilenmek isteyeceğiniz bir gün. Temizlik yapabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz alanlar olabilir evinizde.

Bu hafta bir Merkür Satürn karesi var. Merkür 3.evinizde. Yakın çevre bağlantılarınızı temsil eden yerde 12.evdeki Satürn’den kare (uyumsuz) açı alıyor.

12.ev bitişlerle ilgilidir. Satürn’ün uyumsuz açıları da kopuşları temsil eder. Bir iletişimi sonlandırabilirsiniz bu hafta. Bir ahbaplık içinde kendinizi geri çekmek isteyebilirsiniz. Belki bir süredir zaten kendi içinizde mesafelendiniz ama bu hafta kararınız görünür olabilir. Karşı taraf bunu bu hafta anlayabilir. İkizler yeniayı da benzer olasılıklara işaret ediyor.

Merkür Satürn karesi işinizde yeni başlayacağınız şeylerin yorgunluğuna da işaret ediyor. Merkür de artık 3.evinizde. Daha fazla üreteceğiniz bir zamana giriyorsunuz. Biraz yorgunluk elbette olacak ama güzel olasılıklarınız var. Merkür Venüs altmışlığı, emeklerinizin maddi manevi karşılıklarının gelebileceğini ve daha görünür olacağınızı söylüyor.


Yükselen Boğalar :

Pazartesi ve Salı günleri Ay koç burcunda, 12.evinizde. Dinlenme ihtiyacı duyarız Ay’ın 12.ev geçişlerinde.

Siz de biraz bir şeylere ara vermek, mümkünse bazı noktalarda mola vermek, işleri rölantiye almak, kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Kişisel bakımınızla ilgilenebilirsiniz. Hem bedensel, hem ruhsal anlamda bir kişisel bakım kastediyorum 🙂

Çarşamba ve Perşembe günlerinde Ay boğa burcunda olacak. İşte burada bir hareketlenme var. Durdunuz, soluklandınız, topladınız enerjinizi. Belki planlamalar yaptınız. Şimdi aksiyon zamanı. Güzel bir canlılık var. İşinizde tempolu geçebilir bugünler. İletişimler de artıyor.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay ikizlerde. Parasal anlamda şanslı olacağınız günler. Ay 2.evinizden geçiyor olacak çünkü. Yeni para akışları, güzel kazançlar olabilir. Alışverişler için iyi bir zaman ayrıca. İstediğiniz bir üründe uygun fiyatlı, kaliteli, güzel bir seçenek bulabilirsiniz.

Pazar günü Ay yengeç burcunda, 3.evinizde olacak. Yengeç burcu aileyi, 3.ev ise akrabaları, yakın çevreyi temsil eder. Ailenizle, kardeşlerinizle, kuzenlerinizle iletişimler artabilir bugün. Bir araya gelebilirsiniz. Misafirlikler olabilir. Tam bir Pazar kahvaltısında misafir ağırlama günü 🙂

Merkür Satürn karesini 2-11.evler ekseninde yaşıyorsunuz. 2.ev parayı, 11.ev arkadaşları simgeleyen alan. Bir arkadaş tavsiyesi, bir alışverişte, bir parasal konuda yanlış seçeneği seçmenize neden olabilir. Çok fikir alışverişlerine girmeden kendi bildiğinizi yapın derim. Kendi aklınızla düşünün. Çünkü yanlış yönlendirmeler olabilir.

Merkür Venüs altmışlığı da, ikizler yeniayı da eviniz için güzel şeyler satın alabileceğinizi söylüyor. Ama dediğim gibi kendiniz yapın seçimlerinizi.


12-18 Haziran 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi ve Salı günleri Ay koç burcunda, 11.evinizde.

Sosyal ortamlarda, gruplar içindesiniz sanırım. Bir eğitim, bir kurs ortamı olabilir, sporda/sanatta bir etkinlik olabilir. Kalabalıklar içindesiniz gibi.

Sosyal medya işleriniz, üretimleriniz varsa güzel paylaşımlarınız olabilir ayrıca. Etkileşimler artıyor.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay boğa burcunda, 12.evinizde. Alışverişlerde aceleci olmamanızı, alacağınız bir şeyde ilk gördüğünüz seçeneği almamanızı önereceğim. Boğa burcu parayı, 12.ev kayıpları anlatır. Araştırın. Kullanıcı yorumları okuyun. Bol alternatif bakın derim.

Cuma ve Cumartesi günü Ay ikizlerde. Boğa günlerinde modunuz düşmüş olabilir biraz. 12.ev enerjisi biraz aşağıda bir ev. Ama Ay’ın ikizler transitiyle hareketleniyorsunuz. Hem işinizde, hem sosyal hayatınızda, hem kişisel konularınızda güzel bir canlılık var. Enerjiniz yükseliyor. İletişimler var. Hareketli, tempolu bir akış var. Şehrin içinde gidilecek bir yerler de var gibi.

Pazar günü Ay yengeç burcuna geçiyor. 2.evinize geliyor. Yengeç evi ve aileyi, 2.ev ise parayı temsil eder. Eviniz için, aileniz için yapacağınız harcamalar olabilir bugün.

Bir ikizler yeniayı var bu hafta. Yeniayın ev sahibisiniz. Yeni kararlarınız var. Yeni bir sayfa açmak istiyorsunuz hayatınızın bir yerlerinde.

Duygusal tarafta bazı şeylere gereğinden fazla anlam yüklüyor, duyguların etkisinde fazla kalıyor olabilirsiniz. Olan oluyor. Ne oluyorsa hayrımıza oluyor. Dersleri alıp önünüze bakın derim. İşinize gücünüze bakın.

Son zamanlarda bazı konularda disiplinli olamamış, istikrar gösterememiş olabilirsiniz. Şimdi oraları toparlamak istiyorsunuz. Silkelenmek, üzerinizdeki tozları atmak istiyorsunuz. Bu hafta sizin için o değişimin zamanı.


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi ve Salı günleri Ay koç burcunda. 10.evinizde. İşinizde yapılması gerekenler, teslim süresi belli olan işler,  yapmanız gereken raporlamalar gerginlik yaratabilir biraz. Strese kapılmadan yapılacak işlere odaklanmaya çalışın.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay boğa burcunda. 11.evinizde olacak bu kez. Sosyal alandan geçecek. Sorumlulukların, işlerin, görevlerin ardından güzel bir sosyalleşme var burada. Arkadaşlarınızla güzel şeyler yapabilirsiniz. İşinizde ekip içinde de konuşup kararlaştıracağınız, şekil vereceğiniz konular olabilir. Ekipler de 11.ev teması çünkü.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 12.evinizde. Modumuz, enerjimiz düşebiliyor biraz 12.ev geçişlerinde. Duygusal ihtiyaçlar yüzeye çıkıyor. Yalnız hissedebiliyoruz. Köklenme ihtiyacımız yükseliyor.

Size neyin böyle hissettirdiğini doğru tespit edin. Analiz edin konuları. Bir şeylerin içine mantığımızla baktığımızda ezberlerimizden arınıyoruz. Kalıp düşüncelerin yarattığı otomatize duygulardan özgürleşiyoruz. Aklınızla bakın konulara. İhtiyaç olarak tanımladığınız şeyler belki de ihtiyaç değildir.

Pazar günü Ay yengeç burcunda. 1.evinizde. İşte burada güzel bir hareketlilik var. Duygusal tarafta bir toparlanma var. İletişimleriniz artıyor ayrıca. Misafirlikler olabilir. Arkadaş buluşmaları olabilir. Kendinize güzel bir program yapabilirsiniz. Keyifli bir Pazar olsun.


12-18 Haziran 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi ve Salı günleri Ay koç burcunda. 9.evinizde. Başka şehir ve ülkelerdeki yakınlarınızla iletişimleriniz olabilir. İşinde yurt dışı bağlantıları olanlar için de hareketli bir vakit.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay boğa burcunda. 10.evinizde

10.ev günlerinde işimizde tempomuz yükseliyor. Daha yoğun oluyoruz. Daha çok çalışacağınız, işleri toparlayacağınız bir zaman.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 11.evinizde. Sosyal çevreyi temsil eden yerde olacak. İkizler burcu da zaten iletişim demektir. Dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Sohbetler, muhabbetler iyi gelebilir size. Gittiğiniz bir kurs, bir etkinlik, bir sosyal ortam varsa, onun günü olabilir ayrıca. Ders gününüz olabilir bu ikizler günleri.

Pazar günü Ay yengeç burcunda. 12.evinizde olacak. Biraz içe dönmek, sessizleşmek, kendinizi dinlemek, durmak, enerjinizi toplamak isteyebileceğiniz bir gün. Evinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz ayrıca. Yengeç ev demektir. Temizlik yapabilirsiniz, yaşam alanınızı düzenleyebilirsiniz.


Yükselen Başaklar :

Pazartesi ve Salı günleri Ay koç burcunda. 8.evinizde.

Bankacılık işlemleriniz olabilir. Ödemeleriniz olabilir. Alım satım konuları, borç alma verme gibi parasal konularınız olabilir bugünlerde.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay boğa burcunda. 9.evinizde. Uzaklarla bir parasal işleminiz olabilir. 9.ev başka şehir ve ülkeleri, boğa burcu ise parayı temsil ediyor. Örneğin bir başka şehirde yaşayan bir yakınınıza para gönderebilirsiniz. Size gelecek paralar olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 10.evinizde ilerliyor olacak. Hem işinizde, hem kişisel hayatınızda sorumluluklarınızın ön planda olacağı günler bunlar. Bazı şeyleri yapmak çok keyifli olmayabilir ama yetişkin insanlarınız, sorumluluklarımız var. Yapılması gerekenlerle ilgileniyorsunuz.

Pazar günü Ay yengeç burcunda. 11.evinizde olacak. İşte şimdi biraz da sosyalleşme zamanı. Arkadaşlarınızla görüşebilir, güzel şeyler yapabilirsiniz birlikte.


12-18 Haziran 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi ve Salı günleri Ay koç burcunda. 7.evinizde.

Birlikte çalıştığınız kişiler, iş birlikleriniz, ortaklıklarınız varsa onlarla ilgili konular öne çıkacaktır Ay 7.evinizden geçerken. Birlikte hareket ederken zorlandığınız noktalar, uzlaşamadığınız noktalar konu olabilir.

Rehberlik almak, danışmanlık almak demektir ayrıca 7.ev. Bir ihtiyacınız için bir uzmanla irtibata geçebilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay boğa burcunda. 8.evinizde.

Para çıkışları oluyor çoğunlukla 8.ev günlerinde. Ödemeleriniz olabilir. Banka işlemleriniz, para alışverişleriniz olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 9.evinizde. Yolculuklar, seyahatler, gidiş gelişler, uzaklarla haberleşmeler olabilir. Uzağınızda olan aile bireylerinizle iletişimleriniz olabilir. Haberleşmeler var.

Pazar günü Ay yengeç burcunda. 10.evinizde. Kişisel sınırların önemini bir kez daha fark ediyoruz Ay’ın 10.ev günlerinde. Ne kastediyorum ? Otorite demektir 10.ev. Birileri bize, yapacağımız şeye karışabiliyor. Kişisel sınırlarımıza girebiliyor. Bir otoriteymiş gibi davranabiliyor. Biz müsaade edersek olur bunlar. Sınırlarımızı koruyalım.


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi ve Salı günleri Ay koç burcunda. 6.evinizde.

Hesaplama-raporlama işleri, düzenlemeler konu olabiliyor 6.ev günlerinde. İşinizde bir şeyleri raporlamanız, dosyalamanız, düzenlemeniz gerekebilir. Hizmet sunduğunuz alanlarda yeni başlatacağınız şeyler olabilir. İş geliştirme olarak söyleyebileceğimiz yeni düzenlemeleriniz olabilir. Sağlık da bir 6.ev temasıdır. Muayene, tahlil konuları olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay boğa burcunda. 7.evinizde.

Muhasebe, mali müşavirlik konuları, yapmanız gereken raporlamalar olabilir. Boğa burcu gelirlerimizi, 7.ev ise bu kişileri temsil eder.

İşinizde yeni iş birlikleri doğabilir. Bağlantılarınız güzel kazançlara vesile olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 8.evinizde.

Korkular, takıntılı düşünceler, zihninizde tekrar edip duran düşünceler varsa bunlar biraz daha yüzeye çıkabilir. Daha görünür olabilir ve ‘Artık bu böyle olmasın. Ben temizleyeyim buraları’ diyebilirsiniz. Zihninizi toparlamak anlamında güzel bir değişim noktası.

Parasal konular var ayrıca. İkizler burcu kardeşleri simgeler. Aile içinde borç alma verme konuları olabilir. Birbirinizin ödemelerine yardımcı olabilirsiniz.

Pazar günü Ay yengeç burcunda. 9.evinizde. Memleketinize gidiyor olabilirsiniz. Bunun hazırlığında olabilirsiniz. Aile büyüklerinizle bir araya geliyor, gelecek olabilirsiniz. Yolculuklar var sanırım konularınız arasında.


12-18 Haziran 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi ve Salı günleri Ay koç burcunda. 5.evinizde.

Çocuklar konunuz olur muhtemelen 🙂 Çocuklarınız, yeğenleriniz ya da arkadaşınızın, komşunuzun çocuğu 🙂 Çocuklarla bir araya gelebilir. Onları sevindirmek, hediye almak, güzel bir yere götürmek isteyebilirsiniz.

Yakın çevre içinde bir kutlama olabilir. Arkadaşlarınızla güzel bir vesileyle bir araya gelebilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay boğa burcunda. 6.evinizde.

Boğa burcu toprağımızı, bedensel sağlığımızı simgeler. 6.ev de sağlığı sembolize ediyor. Sizin ya da ailenizden birinin, bir yakınınızın bir muayene konusu, bir tahlil, bir sağlık konusu olabilir. Büyük şeyler olmak zorunda değil. Zaten olmasın. Bir konuda doktora görünmek isteyebilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 7.evinizde. Başkaları ile birlikte hareket etmeyi, bir şeyi tek başına değil, başkalarıyla yapmayı anlatır bu ev. İşinizde ya da kişisel hayatınızda bir konuda biri eşlik edebilir size. Aracı olabilir. Referans olabilir. Bilmediğiniz bir konuda yol gösterebilir. Yönlendirebilir.

Özel dersleri, bire bir eğitim aldığımız hocalarımızı simgeler ayrıca 7.ev. Ders gününüz olabilir Ay’ın bu boğa günleri.

Pazar günü Ay yengeç burcunda. 8.evinizde. Evinizde bir masraf doğabilir. Çünkü 8.ev para çıkışlarını, yengeç burcu evi temsil ediyor. Aile içinde bir ödemeye katkı olabilirsiniz ayrıca. Annenizin, babanızın bir masrafını karşılayabilirsiniz. Bir ödemesine yardımcı olabilirsiniz.


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi ve Salı günleri Ay koç burcunda. 4.evinizde.

Evde geçebilir bugünler. Evinizde olmanız gerekebilir ya da siz böyle seçebilirsiniz. Ailenizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz ayrıca. Anneniz, babanız için yapacağınız şeyler olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay boğa burcunda. 5.evinizde.

Boğa burcu keyiflerimizle, 5.ev eğlenceli bulduğumuz şeylerle ilgili. Modunuzu yükseltecek, size keyif verecek, eğlenceli şeyler yapabilirsiniz. Bir etkinliğe katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla güzel bir program yapabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. İş hayatınızda biraz yorucu günler olabilir bunlar. Yapılacaklar listemiz büyür 6.ev zamanlarında. Biraz koşturmalı geçebilir sizin için de. Çok dialog var ayrıca burada.

Pazar günü Ay yengeç burcunda. 7.evinizde. Evli iseniz eşinizle ilgili konularınız olabilir. Ona eşlik edeceğiniz bir konunuz olabilir. Bir şeyde yanında olmanız gerekebilir. Bir konuda işini kolaylaştırmak için yapacağınız şeyler olabilir. Evinizle ilgili yeni planlarınız olabilir ayrıca.


12-18 Haziran 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi ve Salı günleri Ay koç burcunda. 3.evinizde.

Komşularınızla iletişimler artabilir. 3.ev onları simgeliyor. Hem sohbetler, muhabbetler kastediyorum. Hem de apartmanda iseniz ya da ortak alanlarınız varsa düzenleyeceğiniz, birlikte kararlaştıracağınız şeyler olabilir.

Arkadaşlarınızla genel olarak iletişimler artıyor. İnternet üzerinden işleri, sosyal medya, içerik üreticiliği konuları olanlar için hareketli geçebilir bu 3.ev günleri.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay boğa burcunda. 4.evinizde.

Evde olmak, keyif yapmak, mutfağa girmek, sevdiğiniz şeyleri pişirmek, dinlenmek, evin tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Boğa keyiflerimiz, 4.ev ise evimiz demektir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda. 5.evinizde. Çocuklar için yapılması gerekenler öne çıkıyor. Bunun dışında sanat kursları, spor etkinlikleri konunuz olabilir. Bir başlangıcınız olabilir. Yeni bir hobi edinmek istiyorsanız, araştırmalarınızı yapabilirsiniz. Sizi yönlendirecek birileri olabilir.

Pazar günü Ay yengeç burcunda olacak. 6.evinizde olacak bu kez. İlgilenmeniz gereken konular olabilir. Keyifli olmasa da bir sorumluluk olarak sizin yapmanız gerekebilir bir şeyleri. Bir yere gitmek, bir şey götürmek, bir şeyi hazırlamak, bir yakınınıza yardımcı olmak, vb konularınız olabilir.


Yükselen Balıklar :

Pazartesi ve Salı günleri Ay koç burcunda. 2.evinizde.

Parasal alanda bir hareketlilik var. Yeni para girişleri olabilir hesabınıza.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay boğa burcunda. 3.evinizde. Yakın çevrenizle dialoglar artıyor. Akrabalarınızla ilgili konularınız da olabilir. Bir irtibat, bir yardımlaşma olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay ikizler burcunda olacak. 4.eviniz burası sizin. Aileniz, anne babanız ve eviniz için yapmanız gerekenlerle ilgilenebilirsiniz. Akrabalarla bir araya gelişler de olabilir.

Pazar günü Ay yengeç burcunda. 5.evinizde. Eğlenmek demektir 5.ev. Enerjinizi yükseltecek şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Güzel alışverişleriniz de olabilir.


Haziran ayı burç yorumlarınızı da ekliyorum aşağıya ↓ ↓

Koç Burcu Haziran 2023, Boğa Burcu Haziran 2023,

İkizler Burcu Haziran 2023, Yengeç Burcu Haziran 2023,

Aslan Burcu Haziran 2023, Başak Burcu Haziran 2023,

Terazi Burcu Haziran 2023, Akrep Burcu Haziran 2023,

Yay Burcu Haziran 2023,   Oğlak Burcu Haziran 2023,

Kova Burcu Haziran 2023, Balık Burcu Haziran 2023

İçinde olduğumuz güncel transitler ↓

Mars Aslan Burcunda 20 Mayıs-10 Temmuz 2023

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

Sevgiler, başka yazılarda görüşmek üzere !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!