29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden de bakalım. Burada 29 Ocak haftasının burçlar için olasılıkları var.

Yorumlarıma başlamadan evvel ;

İletişim adresimi vereyim : Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Bu hafta çok güzel toprak üçgenleri oluşacak. Oğlak burcundaki Merkür’ün, Venüs’ün ve Mars’ın boğa burcundaki Jüpiter ve Uranüs ile iyi açıları olacak. Bir Neptün açısı da var. İş ve para konularında şanslı bir hafta sizin için. Bunu bilerek her bir günü çok iyi değerlendirin diyeceğim.

Pazartesi günü Ay başak burcunda. 6.evinizde. İşinizde, kişisel hayatınızda son birkaç gündür birikmiş işleri yoluna koyabilirsiniz. Düzenleme, temizleme zamanı.

Ay’ın çok güzel açıları olacak burada. İşinizde fırsat noktalarını iyi değerlendirin.

Salı 11:04 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay terazi burcunda. 7.evinizde. İlişkiler içinde güzel şeyler olabilir, yakın çevrenizden destek alacağınız konular olabilir. Bir şeyleri yakınlarınızla birlikte yapabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günü Ay akrep burcunda. 8.evinizde. Parasal konuları düzenlemekle meşgulsünüz sanırım. Ödemeler, satın alınması gerekenler..Para konuları var odağınızda.

Pazar günü Ay yay burcunda. 9.evinizde. Araştırma yaptığınız konularda karşınıza iyi bilgi kaynakları çıkabilir.


29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Bu hafta çok güzel toprak üçgenleri oluşacak. Kişisel hayatınızda önemli farkındalıklar yaşayabileceğiniz bir zamandasınız. Fark edeceğiniz şeyler iyi kararlara taşıyabilir sizi. Yaşamınızda yenilemek istediğiniz şeyler için değerlendirin bu zamanları. Başlangıcı yapmak, ilk adımı atmak bile bir şeydir. O da kıymetlidir.

Pazartesi günü Ay başak burcunda. 5.evinizde. Parasal şanslar var. Para gelişleri olabilir. Bununla birlikte 5.ev günlerinde alışverişleri abartabiliyoruz. Bunu yapmamaya çalışın diyeceğim.

Salı 11:04 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay terazi burcunda. 6.evinizde. Yakın çevrenizden birileri, bazı şeyleri yapmanıza yardımcı olabilirler. Sizi kendi tanıdık bağlantılarıyla bir araya getirebilirler. Yönlendirebilirler. Birileri bir şeylerinize yardımcı olabilir bu hafta.

Cuma ve Cumartesi günü Ay akrep burcunda. 7.evinizde. Eşinizle, partnerinizle parasal konularda yeni planlarınız olabilir. Birlikte satın alacağınız şeyler olabilir. Bir planınız için bütçe ayırabilirsiniz.

Pazar günü Ay yay burcunda. Bu kez 8.evinize geliyor. Uzaklarla, başka şehirlerle, başka ülkelerle aranızda para transferleri olabilir. Bir seyahatiniz olacaksa bunun için yapacağınız harcamalarınızı düşünüyor, hesaplıyor, seyahatinizi planlıyor da olabilirsiniz.


29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü Ay başak burcunda. 4.evinizde. Aile içinde bir muayene, bir doktor kontrolü konusu olabilir. Güzel haberler, neticeler alabilirsiniz. Ay’ın burada iyi açıları olacak.

Bunun dışında ev düzeniniz içinde yenileyeceğiniz şeyler olabilir.

Salı 11:04 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay terazi burcunda. 5.eve geliyor. Yakınlarınızla yapacağınız bir program olabilir. Bir kutlama da olabilir aile içinde, yakın ahbap çevreniz içinde.

Cuma ve Cumartesi günü Ay akrep burcunda. 6.evinizde. Bu hafta parasal şanslarınız var. Bazı ödemeleri yapıp tamamlayabilirsiniz. Bitireceğiniz borçlar olabilir. Parasal alanda bir temizliği anlatıyor 6.ev ile akrep temalarının bir araya gelmesi.

Pazar günü Ay yay burcunda. 7.evinizde bu kez. İlgi alanlarınızda yeni güzel bilgi kaynakları, hocalar, uzmanlar keşfedebilirsiniz. Yay burcu bilgiyi, kitapları, eğitimi, ufkumuzu büyüten şeyleri simgeliyor. 7.ev ise hocaları,


29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü Ay başak burcunda. 3.evinizde. Yakın akrabalar, komşular içinde, yakın çevreniz içinde birine bir ziyaretiniz olabilir. İstirahat eden biri olabilir, ona yardımcı olabilirsiniz yapılacak işlerde. Desteğinizle çok mutlu olabilir, bir yakınınızın bir işini görebilirsiniz.

Salı 11:04 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay terazi burcunda. 4.eve geliyor. Eviniz için alacağınız, yapacağınız şeyler olabilir. Eşinizle kararlaştıracağınız şeyler olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay akrep burcunda. Bu defa 5.evinizde olacak. Bir konuda fazla iyimser davranabilirsiniz. Gözünüze olduğundan kolay görünebilir o şey. Bunu yapmamaya, her şeyi objektif değerlendirmeye çalışın. Kolay görüp içine girdiğimiz bir şey, sonrasında sorun yaratabilir çünkü bize. Kolay olmadığını görebiliriz.

Pazar günü Ay yay burcunda. 6.evinizde. Gezmek, keşfetmek istediğiniz bir semt için, bir yer için program yapabilirsiniz. Sadece gezerek değil tabii. Yeni şeyler keşfedebileceğiniz bir gün.


29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü Ay başak burcunda. 2.evinizde. Bu hafta parasal şanslarınız var. İşinizde güzel fırsatlar doğabilir, değerlendirin. Ay’ın bu transiti de aynı yönde çalışıyor. İyi iş bağlantıları kurabilir, iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Salı 11:04 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay terazi burcunda. 3.evinizde. Yakın muhitlerde gideceğiniz yerler olabilir. Bir yerlerde yapacağınız işler, işlemler olabilir. Şehrin içindeki hareketliliğiniz artıyor.

Cuma ve Cumartesi günü Ay akrep burcunda. 4.evinizde. Evin bütçesiyle meşgulsünüz gibi. Rutin dışı satın alabileceğiniz bir şey de olabilir. Yaptığınız bir şeyi kolaylaştırmak için alacağınız bir ev aleti olabilir örneğin.

Pazar günü Ay yay burcunda. 5.evinizde. Yay burcu eğitimi, 5.ev ise hobilerimizi, sanatı, sporu simgeler. Bir ilgi alanınız, bir sanatsal konu, bir spor branjı için hoca, kurs, program araştırması içinde iseniz Ay burada iken güzel keşifleriniz olabilir. İrtibata da geçebilirsiniz birileri ile.


29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü Ay başak burcunda. 1.evinizde. Niyetinde olduğunuz güzel bir şeye ilk adımınızı atabilirsiniz bu Ay transitiyle. Başlangıcınızı yapabilirsiniz. Çok da güzel açılar var bu hafta. Toprak üçgenleri var. Yaşamınızda yeni şeylere başlıyorsunuz. Bir yeniye geçiş vaktindesiniz.

Salı 11:04 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay terazi burcunda. 2.evinizde. Bir hizmet satın alabilirsiniz. Bir şeyi kendiniz yapmak yerine, yaptırmayı tercih edebilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günü Ay akrep burcunda. 3.evinizde. Kardeşlerinizle parasal yardımlaşmalarınız olabilir. Bankacılık işlemleriniz olabilir.

Akrep burcu banka konularını, 3.ev iletişimleri simgeliyor. Müşteri temsilcileri görüşeceğiniz konular olabilir. Online işlemleriniz olabilir.

Pazar günü Ay yay burcunda. 4.evinizde. Uzaklardan misafirleriniz olabilir. Yakınlarınızdan yer değiştirecek olanlar, yeni bir düzen kurmakta olanlar olabilir. Onların ev, yerleşim konuları olabilir. Yay burcu uzakları, 4.ev ise evimizi, yaşam alanımızı, ikamet ettiğimiz yeri simgeliyor çünkü.


29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü Ay başak burcunda. 12.evinizde. Bir şeyi bırakmak. Bir şeyden vazgeçmek. Bir şeyi akışına bırakmak. Bir şeyi önemsemeyi bırakmak. Böyle bir hal, böyle bir duygu var burada. Bazen bırakmak en güzelidir.

Salı 11:04 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay terazi burcunda. Bu kez 1.evinizde. Son birkaç gündür olmamış, olamamış, beklemede kalmış konular gerçekleşebilir. Bir hızlanma, bir ilerleme, bir hareketlenme var.

Cuma ve Cumartesi günü Ay akrep burcunda. 2.evinizde. Paralar geliyor sanırım 🙂 Hak eden herkesin bol rızkı olsun helalinden.

Pazar günü Ay yay burcunda. Bu defa 3.evinizde. Yazışmalar, konuşmalar artabilir 3.ev etkisiyle. Yay burcu hocalarımızı simgeliyor. Özellikle hocalarla dialoglar, haberleşmeler olabilir.


29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi günü Ay başak burcunda. 11.evinizde. Yakınlarınızla, arkadaşlarınızla güzel bir kutlamanız olabilir. Keyifli bir programla bir araya gelebilirsiniz.

Salı 11:04 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay terazi burcunda. 12.evinizde. Unuttuğunuz bir şey gelebilir önünüze. O durum için günlük akışınıza eklemeniz gereken, yapmanız gereken şeyler olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay akrep burcunda. Bu defa 1.evinizde. Kendiniz için yapacağınız şeyler var burada. Kişisel işler var.

Pazar günü Ay yay burcunda. 2.evinizde olacak. Bir ilgi alanınız için, kendinizi geliştirmek istediğiniz bir  konu için alışveriş yapabilirsiniz. Kitap alışverişleri örneğin. Hobi malzemeleri örneğin.


29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü Ay başak burcunda. 10.evinizde. Bu hafta iş ve para konusunda şanslısınız. Büyük toprak üçgenleri oluşacak. Fırsatları görün ve değerlendirin.

Salı 11:04 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay terazi burcunda. 11.evinize geliyor. Eşinizle, belki yakınlarınızla kutlayacağınız bir şey olabilir. Bir özel gün olabilir. Güzel bir program yapabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günü Ay akrep burcunda. 12.evinizde. Bir borcu kapatmak, bitirmek mümkün. Bunun dışında kapatmak istediğiniz bir banka hesabı, bir kredi kartı gibi konular da olabilir, bu yönde banka işlemleriniz olabilir. 12.ev sonlandırmayı, akrep burcu ise bankacılık işlemlerini ve ödemeleri simgeliyor. O yüzden böyle söyledim.

Pazar günü Ay yay burcunda. 1.eve geliyor. Çok güzel bir adımınız olabilir. Yeni şeylere başlıyor olabilirsiniz. Mis gibi bir başlangıç enerjisi var.


29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü Ay başak burcunda. 9.evinizde. Okul hayatı olanlar için hareketli günler. Yapılacak işler, ödevler, projeler var.

Salı 11:04 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay terazi burcunda. 10.evinizde. İşinizde yeni bağlantılar doğabilir. Bu hafta işinizde şanslısınız. Yeni şeyler, iyi şeyler olabilir. Tabii güzel olasılıklar bizim emeğimizle çıkıyor ortaya.

Cuma ve Cumartesi günü Ay akrep burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız şeyler olabilir. Grup çalışmaları demektir 11.ev. Birlikte yaptığınız bir proje olabilir.

Pazar günü Ay yay burcunda. 12.evinizde. Burada tek başına olma isteği var. Biraz izolasyon zamanı sanırım. Kendinizle olmak istiyorsunuz.


29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü Ay başak burcunda. 8.evinizde. Bu hafta parasal şanslar var. Bir ödemenizi bitirebilirsiniz. Elinize güzel paralar geçebilir.

Salı 11:04 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay terazi burcunda. 9.evinizde. Hizmet satın alacağınız konular olabilir. Araştırmasını yaptığınız konular olabilir. Firmalarla irtibat kurabilir, bilgi alabilirsiniz. İletişimler artıyor.

Cuma ve Cumartesi günü Ay akrep burcunda. 10.evinizde. İşinizde yeni fırsatlara açık olacağınız günler. Beklemeyin, boşa gitmesine müsaade etmeyin. Değerlendirin fırsatları.

Pazar günü Ay yay burcunda. Bu kez 11.evinizde. Sosyal bir güne benziyor bu gün. Yakınlarınızla bir araya gelebilirsiniz.


29 Ocak-4 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü Ay başak burcunda. 7.evinizde. Bir şeyi tek başınıza yapamayacağınızı düşünüp yardım isteyebilirsiniz birinden. Başkaları ile birlikte yapacağınız bir şey olabilir.

Salı 11:04 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay terazi burcunda. 8.evinizde. Ödemeler, alacaklar, verecekler konunuz olabilir bu kez. ‘Nereye ne kadar ne ödemesi yapılması gerekiyor, tarihi/vakti geçmesin. Bir şeyi atlamayayım.  Ne satın almam gerekiyor’, burada böyle şeyler var.

Cuma ve Cumartesi günü Ay akrep burcunda. 9.evinizde. İşinizde uzaklarla bağlantılar doğabilir. Var olan bağlantılarla irtibatlar artabilir.

Pazar günü Ay yay burcunda. 10.evinizde. Odağınızda iş var. Kişisel hayatınızda, yolun bundan sonrasına yön verecek büyük girişimlere hazırlanıyorsunuz bence 🙂 Yay vizyonumuzu simgeler. 10.ev ise yaşam planlarımızla ilgilidir.


Sevgiler. İyi bir hafta olsun.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!