28 Ağustos-3 Eylül 2023 Haftalık Burçlar

28 Ağustos-3 Eylül 2023 Haftalık Burçlar

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Haftayı burçlar üzerinden de yorumlamaya geldim.

Haftalık burçlar burada ↓ İçinde gün gün detaylar var.

28 Ağustos-3 Eylül 2023 Astroloji Gündemi

↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓ ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓

İletişim adresimi de vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi günü akşam üstü saatlerine kadar Ay oğlak burcunda. 10.evinizde. Bir iş yoğunluğunuz var ama Ay güzel açılarda. Belki yorucu bir gün ama iyi şeyler olabilir. Yeni projeleriniz olabilir. Bu projelerin tanıtımını yapabilirsiniz. Sunumlarınız olabilir, duyurularınız olabilir. Yeni bir para akışı olabilir. İletişim trafiği de aktif.

Pazartesi 17:31’den itibaren Salı günü + Çarşamba 16:56’ya kadar Ay kova burcunda.

11.evinizde. Sosyal medyada yaptığınız işler varsa büyümek, daha fazla insana hitap etmek için yenileyeceğiniz, değiştireceğiniz şeyler olabilir. Yeni üretimleriniz olabilir. Emeklerinizin karşılıklarını tatmin yaratacak şekilde alabileceğiniz günlerdesiniz. Üretin mümkün olduğunca.

Çarşamba günü 16:56 sonrası, Perşembe ve Cuma’nın gündüz saatlerine kadar Ay balık burcunda.

12.evinizde. Ruhsal tarafta güzel bir yenilenme var. Burada bir dolunay gerçekleşecek. Hatta buraya da ekleyeyim dolunay yazımı ↓

31 Ağustos 2023 Balık Burcunda Dolunay

Hayatınızda bir dönem kapanıyor. Farkındasınız. Yeni şeyler oluyor. Yeni kapılar açılıyor artık.

Cuma 16:24 sonrası, Cumartesi günü + Pazar 17:59’a kadar Ay koç burcunda. 1.evinizde. Özellikle Cumartesi gününün açıları çok güzel. İyi başlangıçlar yapıyorsunuz. Planlar hayata geçiyor.

Pazar günü 17:59’da boğa burcuna geçiyor Ay. Para evinize geliyor. Kazançlarda bir artış, yeni bir para akışı olası.


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü akşam üstü saatlerine kadar Ay oğlak burcunda. 9.evinizde. Yurt dışı bağlantılı konular, eğitim, akademi ile ilgili konular ana tema. Konular ilerleyebilir. Girişimleriniz, başvurularınız varsa yanıtlar gelebilir.

Pazartesi 17:31’den itibaren Salı günü + Çarşamba 16:56’ya kadar Ay kova burcunda. 10.evinizde. İşinizde ekip içi konular ön planda. Salı günü uyumsuz açılar var. İş arkadaşlarınızla uyumlu şekilde, takım ruhuyla, takım enerjisiyle hareket etmeye çalışın diyeceğim.

Çarşamba günü 16:56 sonrası, Perşembe ve Cuma’nın gündüz saatlerine kadar Ay balık burcunda.

11.evinizde. Dolunay burada gerçekleşiyor. Bir sosyal ortamdan çekilmek, bir dialogu bitirmek isteyebilirsiniz. Bunun size iyi geleceğini fark edebilirsiniz.

Cuma 16:24 sonrası, Cumartesi günü + Pazar 17:59’a kadar Ay koç burcunda. 12.evinizde. Cumartesi günü güzel açılar var. Kendinizle kalmak, kendi ihtiyaçlarınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzel bir program yapabilirsiniz. Enerji depolayacağınız günler.

Pazar günü 17:59’da boğa burcuna geçiyor Ay. 1.evinize geliyor. Hareketlendiriyor sizi. Haftanın diğer günlerine kıyasla daha sosyal bir zaman.


28 Ağustos-3 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü akşam üstü saatlerine kadar Ay oğlak burcunda. 8.evinizde. Devlet birimlerine, bankalara ödemelerinizi yapabilirsiniz. Son birkaç gündür stres yarattıysa bu konular sizde, şimdi para akışınız olabilir, beklediğiniz paralar elinize geçebilir, ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Pazartesi 17:31’den itibaren Salı günü + Çarşamba 16:56’ya kadar Ay kova burcunda. 9.evinizde. Öğrenci iseniz okul arkadaşlarınızla iletişimleriniz olabilir. Bir araya gelebilirsiniz. Birlikte yapacağınız şeyler olabilir. 9.ev üniversite, akademi demektir. Kova ise sosyal hayatımızı simgeliyor.

Çarşamba günü 16:56 sonrası, Perşembe ve Cuma’nın gündüz saatlerine kadar Ay balık burcunda. 10.evinizde. Bunlar biraz daha yoğun günler. Sorumluluklar, görevler öne çıkıyor.

Cuma 16:24 sonrası, Cumartesi günü + Pazar 17:59’a kadar Ay koç burcunda. Bu kez 11.evinizde. Bir kurs ortamı, bir etkinlik, bir yere kayıt yapmak, bir spor salonuna başlamak..Böyle niyetler, girişimler var gibi burada.

Pazar günü 17:59’da boğa burcuna geçiyor Ay. 12.evinize geliyor. Dinlenmek, resetlenmek, kendinizle kalmak istiyorsunuz. Kendinizle yaşamak istediğiniz bir güne benziyor.


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü akşam üstü saatlerine kadar Ay oğlak burcunda. 7.evinizde. Ortaklı işler, iş birlikleri, tanıdık bağlantılar ile kolaylaşacak şeyler, iletişimler..Böyle bir hareketlilik var.

Pazartesi 17:31’den itibaren Salı günü + Çarşamba 16:56’ya kadar Ay kova burcunda. 8.evinizde. Arkadaşlarınızla aranızda para alışverişleri, borç alma verme konuları olabilir. Çünkü 8.ev borç almayı, borç vermeyi, kova burcu ise arkadaşlarımızı temsil ediyor.

Çarşamba günü 16:56 sonrası, Perşembe ve Cuma’nın gündüz saatlerine kadar Ay balık burcunda. 9.evinizde. Uzağınızda olan sevdiklerinizle iletişimleriniz olabilir. Birbirinize göndereceğiniz şeyler olabilir. Bir yolculuk da olası. Cumartesi’nin açıları diğer günlere göre daha iyi görünüyor.

Cuma 16:24 sonrası, Cumartesi günü + Pazar 17:59’a kadar Ay koç burcunda. 10.evinizde. İşlerinizin, görev alanlarınızın başındasınız. Uzunca da bir yapılacaklar listesi var elinizde 🙂 Görüyorum :))

Pazar günü 17:59’da boğa burcuna geçiyor Ay. 11.evinizde olacak bu kez. Sosyal bir gün. Sohbetler, muhabbetler, yeni tanışmalar, sosyal ortamlar var bu transitin içinde.


28 Ağustos-3 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü akşam üstü saatlerine kadar Ay oğlak burcunda. 6.evinizde. İşinizde bazı detaylarla meşgulsünüz gibi. Düzenleme, dosyalama, hesaplama, kontrol işleri olası. Yoğun ama güzel bir gün. Bir sürü şeyi düzene koyabileceğiniz bir gün.

Pazartesi 17:31’den itibaren Salı günü + Çarşamba 16:56’ya kadar Ay kova burcunda. 7.evinize geliyor. Yakın ilişkiler içinde yardım alacağınız konular olabilir. Bir şeyi tek başınıza yapmak yerine yanınızda bilen biri olsun isteyebilirsiniz. Bir arkadaşınız eşlik edebilir, yardımcı olabilir size.

Çarşamba günü 16:56 sonrası, Perşembe ve Cuma’nın gündüz saatlerine kadar Ay balık burcunda. 8.evinizde. Para çıkışları olası. Ödemelerimizi yapıyoruz çoğunlukla 8.ev günlerinde.

Cuma 16:24 sonrası, Cumartesi günü + Pazar 17:59’a kadar Ay koç burcunda. 9.evinizde. Bir gezi. Güzel bir yerin keşfin. Ufkunuzu büyütecek, sizi heyecanlandıracak yeni bir deneyim alanı. Güzel şeyler var. Özellikle Cumartesi gününün açıları göreceli olarak daha iyi görünüyor.

Pazar günü 17:59’da boğa burcuna geçiyor Ay. 10.evinize geliyor. Bugün sizin için bir iş günü olsa da, olmasa da bir şekilde işinizle ilgili konularla meşgul olmanız olası. Bazı şeyleri yeni hafta için bugünden hazırlayabilirsiniz. Tatil gününüzse bile bazı şeyler size sorulabilir. İş ile ilgili iletişimler olabilir.


Yükselen Başaklar :

Pazartesi 17:31’den itibaren Salı günü + Çarşamba 16:56’ya kadar Ay kova burcunda. 6.evinizde. Bir iş yoğunluğu var. Salı gününün açıları uyumsuz biraz. İş ortamınızda uyum içinde, güzel bir enerjide kalmaya çalışın. Bir şey sizi kızdırabilir ama kötü bir niyet olmayabilir içinde. Güzel bir dille işin doğrusunu anlatmak olabilir, kişiye yol göstermek olabilir, iyi bir tutumda olmanız ilişkileri yolunda tutar her zaman. Huzurla çalışmak, uyumla çalışmak önemli.

Çarşamba günü 16:56 sonrası, Perşembe ve Cuma’nın gündüz saatlerine kadar Ay balık burcunda. 7.evinizde. Ev sahibiniz varsa onunla iletişiminiz olabilir. Belki ödemenizin vaktidir. Birlikte yol aldığınız bir hoca, bir danışman kişi varsa onunla görüşebilirsiniz.

Balık burcu terapistleri simgeler. 7.ev ise ‘bilgisine danışmak’ demektir. Terapi gününüz olabilir bugünler, böyle bir sürecin içinde iseniz. Bir terapist arayışınız varsa, bu yönde iletişimleriniz olabilir. Bilgi almak için birileri ile irtibat kurabilirsiniz.

Cuma 16:24 sonrası, Cumartesi günü + Pazar 17:59’a kadar Ay koç burcunda. 8.evinizde. Stres yaratan bir konu çözülebilir. Özellikle parasal bir konu kastediyorum 8.ev olduğu için. Cumartesi gününün açıları göreceli olarak daha iyi. Bu olasılık orada daha yüksek.

Pazar günü 17:59’da boğa burcuna geçiyor Ay. 9.evinize geliyor. Bir yolculuğunuz olabilir. Aile içinde de yer değiştirecek, bir yere gidecek, bir yerden dönecek kişiler olabilir.


28 Ağustos-3 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü akşam üstü saatlerine kadar Ay oğlak burcunda. 4.evinizde. Eviniz için yapacağınız bir alışveriş olabilir. Bir eşyanızı yenilemek isteyebilirsiniz.

Pazartesi 17:31’den itibaren Salı günü + Çarşamba 16:56’ya kadar Ay kova burcunda. 5.evinizde. Çocuklar bu evin konusu. Kova burcu ise kursları, etkinlikleri simgeliyor. Çocuğunuzu/çocuklarınızı bir kursa başlatmak isteyebilirsiniz. Bir kayıt işleminiz olabilir. Başlayacağı şey için gerekli alışverişleri yapabilirsiniz.

Çarşamba günü 16:56 sonrası, Perşembe ve Cuma’nın gündüz saatlerine kadar Ay balık burcunda. 6.evinizde. Dolunay da burada gerçekleşecek. Bir şeyin günlük düzeninizden çıkması mümkün. Gündelik yaşamınızda bir şeyin şekli değişebilir. İşinizde bir şeyin işleyişi değişebilir. Bir görev sonlanabilir.

Düzenli olarak yaptığınız bir şeyin sonuna gelmiş olabilirsiniz. Bir rahatlama var. Bir ferahlık var.

Cuma 16:24 sonrası, Cumartesi günü + Pazar 17:59’a kadar Ay koç burcunda. 7.evinizde. Hocalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Koç sporun burcudur. Biri ile çalışıyorsanız ders gününüz olabilir bu transit günleri.

Pazar günü 17:59’da boğa burcuna geçiyor Ay. 8.evinizde olacak bu kez. Para akışları olası ama ödemeler de var gibi duruyor. Parasal konular transitin ana konusu.


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi günü akşam üstü saatlerine kadar Ay oğlak burcunda. 3.evinizde. Kardeşlerle, kuzenlerle, akrabalarla bir araya gelişler var gibi. Onlardan alacağınız güzel haberler de var gibi. Oğlak transiti olduğu için özellikle iş ve kariyer konularında.

Pazartesi 17:31’den itibaren Salı günü + Çarşamba 16:56’ya kadar Ay kova burcunda. 4.evinizde. Aile içinde bir konu gerginlik yaratabilir. Bilhassa Salı gününün açıları uyumsuz. Birbirinizi anlamaya çalışın. Ortak bir noktada buluşmak çoğu zaman mümkün.

Çarşamba günü 16:56 sonrası, Perşembe ve Cuma’nın gündüz saatlerine kadar Ay balık burcunda. 5.evinizde. Kendimize vakit ayırmak, keyif aldığımız şeyleri yapmak isteriz Ay’ın 5.ev geçişlerinde. Bir kursunuz, etkinliğiniz varsa ders gününüz olabilir bugünler. Hobiler, sanat kursları, spor etkinlikleri 5.evle ilgili. Balık deyince de yüzme, sular, havuzlar geliyor akla örneğin.

Cuma 16:24 sonrası, Cumartesi günü + Pazar 17:59’a kadar Ay koç burcunda. 6.evinizde. Sizi uğraştırmış bir konu yoluna girebilir. Günlük olarak sizin üstlendiğiniz bir sorumluluk varsa, konu tamamlanabilir, buna gerek olmayabilir artık.

Pazar günü 17:59’da boğa burcuna geçiyor Ay. 7.evinize geliyor. Başkaları ile birlikte yapacağınız şeyler olabilir. Yakın çevre içinde yardımlaşmalar var.


28 Ağustos-3 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü akşam üstü saatlerine kadar Ay oğlak burcunda. 2.evinizde. İyi açıları var bugün ayrıca. Elinize sizi rahatlatacak, sevindirecek bir para geçebilir. Güzel bir kazancınız olabilir işinizde.

Pazartesi 17:31’den itibaren Salı günü + Çarşamba 16:56’ya kadar Ay kova burcunda. 3.evinizde. Komşularınızla birlikte kararlaştıracağınız şeyler olabilir. Apartman içinde yapılması gereken bir şey için bir para toplanıyor olabilir.

Çarşamba günü 16:56 sonrası, Perşembe ve Cuma’nın gündüz saatlerine kadar Ay balık burcunda. 4.evinizde. Bu alan evde olmayı, balık burcu ise istirahatleri anlatır. Bir dinlenme, bir mola ihtiyacınız olabilir. İstirahat edebilirsiniz.

Cuma 16:24 sonrası, Cumartesi günü + Pazar 17:59’a kadar Ay koç burcunda. 5.evinizde. Çocuklarınızı etkinliklere, kurslara, oyun atölyelerine götürebilirsiniz.

Pazar günü 17:59’da boğa burcuna geçiyor Ay. 6.evinize geliyor. Ev içinde, ofiste bir temizlik, bir yeni sezon hazırlığı, bir düzenleme var gibi.


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü akşam üstü saatlerine kadar Ay oğlak burcunda. 1.evinizde. Bekleyen planları hayat geçirmek için güzel bir gün. Girişimler için uygun bir gün. Ay’ın güzel açıları var.

Pazartesi 17:31’den itibaren Salı günü + Çarşamba 16:56’ya kadar Ay kova burcunda. 2.evinizde. Parasal alanda fırsatlar var bu kez. Bir sipariş, iyi bir satış, güzel bir kazanç olası.

Çarşamba günü 16:56 sonrası, Perşembe ve Cuma’nın gündüz saatlerine kadar Ay balık burcunda. 3.evinizde. Yakın çevre, kardeşler, kuzenler, akrabalar var bu evde. Birinin bir istirahati olabilir. Kendisine yardımcı olmanızı rica edebilir. Refakat edebilirsiniz. Bir işi şu an için kendisi yapamıyorsa sizden rica edebilir. Yani böyle biri varsa. Herkes her etkiyi almaz, her olasılık herkeste çalışmaz tabii ki.

Cuma 16:24 sonrası, Cumartesi günü + Pazar 17:59’a kadar Ay koç burcunda. 4.evinizde. Ev içinde büyük bir temizlik, bir bakım, tadilat, bir yenilenme var gibi. Bu günler bu işler çok uygun günler. Özellikle Cumartesi’nin açıları iyi görünüyor.

Pazar günü 17:59’da boğa burcuna geçiyor Ay. 5.evinize geliyor. Çocuklarınızın düzeni içinde değiştireceğiniz, onların konforu, rahatı, iyiliği için yenileyeceğiniz şeyler olabilir.


28 Ağustos-3 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü akşam üstü saatlerine kadar Ay oğlak burcunda. 12.evinizde. İyi açılarda. Ruhsal tarafta iyiye giden şeyler var. Duygular temizleniyor.

Pazartesi 17:31’den itibaren Salı günü + Çarşamba 16:56’ya kadar Ay kova burcunda. 1.evinizde. Hareketli bir vakit. Son günlerde aklınızda olan şeyleri yapmak, uygulamak isteyebilirsiniz. Bir başlangıç enerjisi içindesiniz.

Çarşamba günü 16:56 sonrası, Perşembe ve Cuma’nın gündüz saatlerine kadar Ay balık burcunda. 2.evinizde. Parasal alanda denkleştirmeye çalıştığınız şeyler varsa, bunu yapmak mümkün olabilir. Bir rahatlama var gibi.

Cuma 16:24 sonrası, Cumartesi günü + Pazar 17:59’a kadar Ay koç burcunda. 3.evinizde. Yakın akrabalarla haberleşmeleriniz olabilir. Misafirlikler olabilir. Özellikle Cumartesi günü.

Pazar günü 17:59’da boğa burcuna geçiyor Ay. 4.evinize geliyor. Evinizle meşgulsünüz bugün 🙂


Yükselen Balıklar :

Pazartesi günü akşam üstü saatlerine kadar Ay oğlak burcunda. 11.evinizde. Bugün güzel açıları var. Arkadaşlarınızla güzel paylaşımlar içindesiniz.

Pazartesi 17:31’den itibaren Salı günü + Çarşamba 16:56’ya kadar Ay kova burcunda. 12.evinizde. Biraz dinlenmeye, mola vermeye ihtiyacınız var gibi. Tempoyu düşürebilir, günlük planları, yapılacak işleri diğer günlere erteleyebilirsiniz.

Çarşamba günü 16:56 sonrası, Perşembe ve Cuma’nın gündüz saatlerine kadar Ay balık burcunda. 1.evinizde. Burada güzel bir toparlanma var. Enerjinizi toplayıp ayağa kalkıyorsunuz. Ruhsal ve mental anlamda değişim var. Bu da enerjinize, her şeyinize yansıyacaktır tabii.

Cuma 16:24 sonrası, Cumartesi günü + Pazar 17:59’a kadar Ay koç burcunda. 2.evinizde. Parasal anlamda şanslı günler. Özellikle Cumartesi.

Pazar günü 17:59’da boğa burcuna geçiyor Ay. 3.evinizde. Yakın bir yere bir geziniz, bir pikniğiniz, arkadaşlarınızla bir programınız olabilir.


İçinde olduğumuz büyük transitler ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İyi bir hafta olsun !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!