11-17 Eylül 2023 Haftalık Burçlar

11-17 Eylül 2023 Haftalık Burçlar

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Bu hafta kimleri neler bekliyor, burçlar üzerinden anlatacağım günleri yine.

Öncelikle haftalık gündem burada ↓

11-17 Eylül 2023 Astroloji Gündemi

Yorumlarıma geçmeden evvel ;

↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓ ↓  ↓  ↓  ↓  ↓  ↓

İletişim adresimi de vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 5.evinizde. Çocukları temsil eden yerde. Her iki günün sabahında güzel açılar var. Onlar için yapmanız gereken işleri yapabilirsiniz.

Mars başlangıç demektir. Tevafuk, okullar açılıyor. Böyle bir başlangıçları olacak. Hayırlı olsun hepsine yeni öğretim yılı.

Çarşamba, Perşembe günü ve Cuma’nın büyük çoğunluğunda Ay (20:44’e kadar) başak burcunda. 6.evinizde. Evinizde, işinizde tempolu geçebilir bugünler. Temizlikleriniz, kışlık hazırlıklarınız olabilir. İşinizde düzenlenmesi gereken şeyler olabilir. Böyle konularla meşgul olabilirsiniz.

Cuma akşam saatlerinden itibaren, haftanın geri kalan kısmında Ay terazi burcunda olacak. Burası 7.eviniz. Eğitim almak, danışmanlık almak istediğiniz bir konu varsa, irtibata geçmek istediğiniz uzman kişiler, eğitmenler varsa bu yönde girişimleriniz olabilir.


Yükselen Boğalar :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 4.evinizde. Ev için alışverişler var, ev içinde yenileyeceğiniz şeyler var gibi.

Çarşamba, Perşembe günü ve Cuma’nın büyük çoğunluğunda Ay (20:44’e kadar) başak burcunda. 5.evinizde. Hobilerinizden para kazanmak yönünde niyetleriniz varsa bu konuda yeni şeyler yapabilirsiniz. 5.ev hobileri, başak burcu ise işi, çalışmayı simgeliyor çünkü.

Cuma akşam saatlerinden itibaren, haftanın geri kalan kısmında Ay terazi burcunda olacak. Bu kez 6.evinizde olacak. Aile içinde bazı şeylerin sorumluluğunu siz üstlenebilirsiniz. Yapılması gereken şeylerle siz meşgul olabilirsiniz. Biraz koşturmalı geçebilir bu günler.


11-17 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 3.evinizde. İletişimler var. Bir yerlerden haberler var. Mailler, bildirimler, yazışmalar var gibi. Her iki günün sabahında Ay’ın güzel açıları olacak. Haber beklediğiniz yerlerden iyi şeyler gelebilir.

Çarşamba, Perşembe günü ve Cuma’nın büyük çoğunluğunda Ay (20:44’e kadar) başak burcunda. 4.evinizde. Ev içinde bir meşguliyet, büyük bir temizlik, kışlık hazırlıklar, düzenini değiştireceğiniz şeyler..Bunlar göründü gözüme.

Cuma akşam saatlerinden itibaren, haftanın geri kalan kısmında Ay terazi burcunda olacak.  5.eve geliyor. Çocuklarınız için planlayacağınız şeyler olabilir. Bir oyun atölyesi, bir etkinlik, bir kurs örneğin.


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 2.evinizde. Para alanında. Hem Pazartesi, hem Salı günü sabah saatlerinde çok güzel açıları var Ay’ın. Parasal anlamda şanslarınız var. Kazançlarınız olabilir. Elinize yeni paralar geçebilir.

Çarşamba, Perşembe günü ve Cuma’nın büyük çoğunluğunda Ay (20:44’e kadar) başak burcunda. 3.evinizde olacak. Bu ev yakın çevreyi, kardeşleri, yakın akrabaları simgeliyor. Başak burcu ise sağlık konularını. Bir sağlık konusu varsa, bir yakınınızı doktora, kontrolüne, muayenesine siz götürebilirsiniz.

Cuma akşam saatlerinden itibaren, haftanın geri kalan kısmında Ay terazi burcunda olacak.  4.evinize geliyor. Evinizle ilgili konular var. Ailenizle ve evinizle meşgulsünüz gibi. Eviniz için, aileniz için yapacağınız şeyler olabilir. Ev düzeniniz için, daha huzurlu, daha konforlu bir düzen için değiştireceğiniz şeyler olabilir.


11-17 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 1.evinizde. Bir başlangıç enerjisi var. Planlar hayata geçebilir. Her iki günün de özellikle sabah saatlerini öneririm. İyi açıları var Ay’ın. Değerlendirebilirsiniz.

Çarşamba, Perşembe günü ve Cuma’nın büyük çoğunluğunda Ay (20:44’e kadar) başak burcunda. 2.evinizde. İş ve para konusunda şanslı günler.

Cuma akşam saatlerinden itibaren, haftanın geri kalan kısmında Ay terazi burcunda olacak. 3.evinize geliyor. Yakınlarınızla birlikte gideceğiniz bir yer olabilir. Bir program yapabilirsiniz, bir araya gelebilirsiniz.


Yükselen Başaklar :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 12.evinizde. Bir şey duygusallaştırıyor, aşağı çekiyor gibi sizi. Bir durgunluk, bir enerji düşüklüğü, bir moral bozukluğu belki. Olabilir. Oluyor. Bazı günler de böyle olacak.

Çarşamba, Perşembe günü ve Cuma’nın büyük çoğunluğunda Ay (20:44’e kadar) başak burcunda. 1.evinizde. Yapmayı planladığınız şeyler için kullanabilirsiniz bu 1.ev günlerini.

Cuma akşam saatlerinden itibaren, haftanın geri kalan kısmında Ay terazi burcunda. 2.evinizde olacak. İşinizde yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Bağlantı demektir terazi. 2.ev ise para kazanmayı simgeliyor. Yeni müşteriler, yeni kazançlar var terazi ve 2.ev temaları arasında.


11-17 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 11.evinizde. Arkadaş grubunuz içinde konularınız var gibi. Birlikte yapmak istediğiniz, birlikte yapmaya niyet ettiğiniz bir şey. Onu planlıyorsunuz, o konuyu organize ediyorsunuz sanırım.

Çarşamba, Perşembe günü ve Cuma’nın büyük çoğunluğunda Ay (20:44’e kadar) başak burcunda. 12.evinizde. Dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Enerjimiz daha düşük olabiliyor 12.ev günlerinde.

Özellikle Cuma günü böyle geçebilir.

Cuma akşam saatlerinden itibaren, haftanın geri kalan kısmında Ay terazi burcunda olacak.  1.evinizde. İlişkiler içinde uyumlanamadığınız noktaları zorlamak yerine mesafelenmek iyi olabilir. Uyumsuz noktaları, farklı olduğunuz noktaları daha net biçimde görebileceğiniz günler.


Yükselen Akrepler : 

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 10.evinizde. İşinizde bir hareketlilik var. Yeni projeler, yeni üretimler, bunların tanıtımları..Böyle bir canlılık var.

Çarşamba, Perşembe günü ve Cuma’nın büyük çoğunluğunda Ay (20:44’e kadar) başak burcunda. 11.evinizde. İşinizde ekip içinde paylaşacağınız, kararlaştıracağınız, organize edeceğiniz şeyler olabilir.

Cuma akşam saatlerinden itibaren, haftanın geri kalan kısmında Ay terazi burcunda olacak.  12.evinizde. Uzaklaşmak, sessizleşmek, kendinize çekilmek, kendinizle ilgilenmek için güzel günler.


11-17 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 9.evinizde. Sizin ya da ailenizden birinin, bir yakınınızın bir yolculuğu olabilir. Gidecek olanlar, dönecek olanlar olabilir.

Eğitim demektir ayrıca 9.ev. Üniversite, akademi demektir. Burada da bir başlangıç enerjisi var.

Çarşamba, Perşembe günü ve Cuma’nın büyük çoğunluğunda Ay (20:44’e kadar) başak burcunda. 10.evinizde. İşinizde planlaması gereken, sistemleşmesi gereken, düzene girmesi gereken konular var sanırım. Bunlarla meşgulsünüz.

Cuma akşam saatlerinden itibaren, haftanın geri kalan kısmında Ay terazi burcunda olacak. 11.evinizde. Arkadaş buluşmaları görüyorum burada. Birlikte eğlenceli şeyler yapabilirsiniz. Birbirinizi misafir edebilirsiniz.


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 8.evinizde. Parasal konular var. Ödemelerinizi yapıyorsunuz. Aile içinde, yakın çevre içinde parasal yardımlaşmalar da olabilir.

Çarşamba, Perşembe günü ve Cuma’nın büyük çoğunluğunda Ay (20:44’e kadar) başak burcunda. 9.evinizde. Eğitim hayatı olanlar için bir başlangıç var burada. Yapmanız gerekenlerle meşgulsünüz.

Çalışma hayatı olanlar için ise uzaklarla bağlantılar olası. İthalat, ihracat, taşımacılık, gümrük, transfer konuları olası. Çünkü başak burcu iş hayatımızı, 9.ev ise uzakları simgeliyor.

Cuma akşam saatlerinden itibaren, haftanın geri kalan kısmında Ay terazi burcunda, 10.evinizde. İşinizde ilişkileriniz, iş birlikleriniz ön planda bu kez. Birlikte iş yaptığınız kişiler, ortaklı ticari faaliyetler konunuz. Yeni anlaşmalarınız olabilir.


11-17 Eylül 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 7.evinizde. Yakın ilişkiler içinde güzel şeyler olabilir. Ay’ın iyi açıları var.

Çarşamba, Perşembe günü ve Cuma’nın büyük çoğunluğunda Ay (20:44’e kadar) başak burcunda. 8.evinizde. Para çıkışları olabilir. Plan dışı harcamalar, masraflar olabilir. Bunun dışında bankacılık işlemlerinizi, aylık düzenli ödemelerinizi yapıyorsunuz. Devlet birimlerine ödemeleriniz de olabilir bunlar arasında.

Cuma akşam saatlerinden itibaren, haftanın geri kalan kısmında Ay terazi burcunda olacak.  9.eve geliyor. Bir gezi, ufkunuzu büyütecek bir keşif, yeni bir yer, güzel bir kitap, bir bilgi kaynağı, ilham alacağınız güzel bir şey getirebilir size.


Yükselen Balıklar :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 6.evinizde. İşinizde güzel şeyler olabilir. Ay iyi açılar alacak.

Çarşamba, Perşembe günü ve Cuma’nın büyük çoğunluğunda Ay (20:44’e kadar) başak burcunda. 7.eve yerleşiyor. Yakın ilişkiler içinde uyumlanmanız, ortak bir nokta bulmanız gerekebilir. Uzlaşmak, uzlaşamamak, senin fikrin, benim fikrim gibi bir şeyler var burada.

Cuma akşam saatlerinden itibaren, haftanın geri kalan kısmında Ay terazi burcunda olacak.  8.eviniz burası sizin. Ailenize parasal anlamda katkı olmak, ödemelerine yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Para çıkışları var.


İçinde olduğumuz büyük transitler ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İyi bir hafta diliyorum.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!