12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden bakacağız birlikte.

Yorumlarımdan evvel ; İletişim adresimi vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi günü 16:25’e kadar Ay balık burcunda. 12.evde. Birkaç gündür gelgitli ruh halleri yaşıyor, duygusal anlamda zorlanıyor olabilirsiniz. Burada çok güzel bir toparlanma var mental ve ruhsal anlamda.

Pazartesi 16:25 sonrasında + Salı günü + Çarşamba 18:02’ye kadar Ay koç burcunda. 1.evinizde. Günlük akış içindeki hareketliliğiniz artıyor. Yapılacak işleriniz için kullanın koçun Marsiyen enerjisini. Özellikle Salı gününün açıları güzel görünüyor.

Çarşamba 18:02 sonrasında + Perşembe + Cuma günü Ay boğa burcunda. 2.evinizde. Bereket getirir Ay’ın 2.ev günleri. Elinize güzel paralar geçebilir, iyi kazançlarınız olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay ikizler burcunda. Bu defa 3.evinizde. Yakınlarınızla, ahbap ve akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Kardeşlerinize yardımcı olacağınızı konular da olabilir.


12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü 16:25’e kadar Ay balık burcunda. 11.evinizde. Bir arkadaştan/arkadaşlarınızdan güzel tavsiyeler gelebilir bir konunuz için. Yol gösterebilirler, yardımcı olabilirler size.

Pazartesi 16:25 sonrasında + Salı günü + Çarşamba 18:02’ye kadar Ay koç burcunda. 12.evinizde. Harekete geçmeden evvel iyi planlamanız gereken konular var gibi.

Çarşamba 18:02 sonrasında + Perşembe + Cuma günü Ay boğa burcunda. 1.evinizde. Bu kez hareket vakti. Planladıklarınızı gerçekleştirmek için adımlarınızı atabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay ikizler burcunda. 2.evinizde. Odağınız parasal konularda. Cumartesi günü bir bekleme durumu yaşanabilir. Beki bir alışveriş konusunda, belki bir alacağınızın eliniz geçmesi gibi bir konuda. Pazar günü daha akışkan görünüyor.


12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü 16:25’e kadar Ay balık burcunda. 10.evinizde. İşinizde tamamlayıp bitireceğiniz işler olabilir. Bu da bir ferahlık yaratabilir sizde. Balık enerjisi bir rahatlamayı anlatıyor. Aynı zamanda bitişleri simgeler balık. Bir şeyin bitişi ferahlık getirebilir.

Pazartesi 16:25 sonrasında + Salı günü + Çarşamba 18:02’ye kadar Ay koç burcunda. 11.evinizde. İş arkadaşlarınızla ekip içinde uyumlu olmak, takım enerjisinde olmak önemli. Çarşamba gününün gergin bir atmosferi var. Birbirinizi kırmayın diyeceğim. Salı günü güzel görünüyor. Hem işinizde, hem sosyal hayatınızda arkadaşlarınızla güzel şeyler yapabilirsiniz.

Çarşamba 18:02 sonrasında + Perşembe + Cuma günü Ay boğa burcunda. 12.evinizde. Bir alışverişi şimdilik erteleyebilirsiniz. Satın alacağınız önemli bir şey varsa, biraz daha araştırmak isteyebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay ikizler burcunda. 1.evinizde geliyor. Sosyalleştirecek, hareketlendirecek, gezdirecek burada sizi 🙂

Ahbaplarınızla, akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bir eğitim planı varsa irtibat kurabilir, kaydınızı yapabilirsiniz.


12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü 16:25’e kadar Ay balık burcunda. 9.evinizde. Keyfinizi kaçırmış, sizi biraz üzmüş, küstürmüş olan bir şey içinden önemli bir farkındalıkla çıkabilirsiniz. Deneyimlerin öğretisini almak gibi bir uyanış var burada.

Pazartesi 16:25 sonrasında + Salı günü + Çarşamba 18:02’ye kadar Ay koç burcunda. 10.evinizde. Günlük temponuz artabilir bu etkiyle. İşinizde yoğunluk olabilir. Yapılacak işler, bir şeylerin teslim tarihleri, vb üst üste gelebilir. Eş zamanlı olarak yapmanız gerekenler olabilir.

Çarşamba 18:02 sonrasında + Perşembe + Cuma günü Ay boğa burcunda. 11.evinizde. Online alışverişleriniz olabilir. Ürün arayışında olduğunuz bir konuda güzel seçenekler bulabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay ikizler burcunda. 12.evinizde. İletişimlerde keyifsiz durumlar olabilir biraz. Sosyalleşmek yerine kendinize zaman ayırmak daha iyi olur diyebilirim Ay’ın bu 12.ev/ikizler geçişinde.


12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü 16:25’e kadar Ay balık burcunda. 8.evinizde. Bir ödemeyi tamamlayabilirsiniz. Bir borç bitebilir.

Pazartesi 16:25 sonrasında + Salı günü + Çarşamba 18:02’ye kadar Ay koç burcunda. 9.eve geliyor. Bir aktivite planlamak, bir etkinliğe bilet almak, bir hobi, bir hobi alışverişi, vb şeyler var bu pakette. Keyifli şeyler var 🙂

Çarşamba 18:02 sonrasında + Perşembe + Cuma günü Ay boğa burcunda. 10.evinizde olacak. İşinizde yoğun geçebilir bu günler. Psikolojik anlamda bunalmak, yorulmak gibi bir enerji var. Verimli günler esasen. Özellikler satışları artıracak iyi fikirler bulabilirsiniz işinizde.

Cumartesi ve Pazar günü Ay ikizler burcunda. 11.evinizde bu kez. Arkadaşlarınızla gitmek, birlikte gezmek istediğiniz bir yer varsa aklınızda, bu hafta sonuna program yapabilirsiniz. Yakınlarınızla, akrabalarınızla da bir araya gelebilirsiniz. Bir kutlama, bir toplanma, organize edilecek bir şey de olabilir.


12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü 16:25’e kadar Ay balık burcunda. 7.evinizde. Bir kurs/ders günü olabilir sizin için, eğitimini aldığınız bir şey varsa.

Pazartesi 16:25 sonrasında + Salı günü + Çarşamba 18:02’ye kadar Ay koç burcunda. 8.eve geliyor. Başlamak istediğiniz bir şey için yapmanız gereken alışverişler olabilir. Bütçenizi doğru kullanın. Koçta acelecilik vardır biraz. İyi bakın ürünlere diyeceğim, alternatiflere.

Çarşamba 18:02 sonrasında + Perşembe + Cuma günü Ay boğa burcunda. 9.evinizde. İşinizde kazançlarınızı artıracak planlamalar yapabilirsiniz. Genel anlamda maddi olanakları büyütmek olur odağınız.

Cumartesi ve Pazar günü Ay ikizler burcunda. 10.evinizde. Önünüzdeki zamanlar için bir yön belirlemeye, rota oluşturmaya, plan yapmaya ihtiyacınız var belki. Bu planlamayı yapabileceğiniz, oturup konularınız için bir program oluşturabileceğiniz günler.


12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü 16:25’e kadar Ay balık burcunda. 6.evinizde. Bedensel anlamda bir halsizlik, bir istirahat durumu olabilir.

Pazartesi 16:25 sonrasında + Salı günü + Çarşamba 18:02’ye kadar Ay koç burcunda. 7.eve geliyor. Yapılacak işlerde size yardımcı olacak kişiler olabilir.

Çarşamba 18:02 sonrasında + Perşembe + Cuma günü Ay boğa burcunda. 8.evinizde bu kez Ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bir masraf da doğabilir. Para çıkışlarını anlatıyor bu ev.

Cumartesi ve Pazar günü Ay ikizler burcunda. 9.evinizde. Uzaklarda olan dostlarınızla iletişim kurabileceğiniz günler.


12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi günü 16:25’e kadar Ay balık burcunda. 5.evinizde. Güzel bir alışverişiniz olabilir. Bir keyif, bir konfor alışverişi olabilir bu 🙂

Pazartesi 16:25 sonrasında + Salı günü + Çarşamba 18:02’ye kadar Ay koç burcunda. 6.eve geliyor. Diğer zamanlara kıyasla daha çok çalışabileceğiniz günler.

Çarşamba 18:02 sonrasında + Perşembe + Cuma günü Ay boğa burcunda. 7.evinizde. Bir şeyin yıllık taahhütünü, kontratını yenileyebilirsiniz. Bir hizmet satın alabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay ikizler burcunda. 8.evde. Yakınlarınızla, özellikle kardeşlerinizle parasal konularda yardımlaşmalarınız olabilir. 8.ev başkalarından gelen parayı, ikizler burcu ise kardeşleri simgeliyor.


12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü 16:25’e kadar Ay balık burcunda. 4.evinizde. Bozulmuş, kırılmış, vadesini doldurmuş eşyaları atmak, yaşam alanınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Balık burcu bir şeyin vadesinin tamamlanmış olmasını, hizmetini tamamlamış olmasını, 4.ev ise ev düzenimizi anlatıyor.

Pazartesi 16:25 sonrasında + Salı günü + Çarşamba 18:02’ye kadar Ay koç burcunda. 5.evinizde. Heyecan, heves, yükselen bir yaşam enerjisi var burada 🙂 Günlerinizi renklendirecek bir şeye başlayabilirsiniz. Bir hobi olabilir bu. Sanat olabilir. Spor olabilir.

Çarşamba 18:02 sonrasında + Perşembe + Cuma günü Ay boğa burcunda. 6.evinizde. İşinizde bereketli günler.

Cumartesi ve Pazar günü Ay ikizler burcunda olacak. 7.eve geliyor. Eşinizle, partnerinizle güzel bir program yapabilirsiniz.

Danışmanlık almak istediğiniz konular için şanslı, destekleyici günler. Uzman kişilerle iletişime geçebilirsiniz. İkizler burcu bilgiyi + ayrıca iletişimi, 7.ev ise danışmanlıkları simgeliyor.


12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü 16:25’e kadar Ay balık burcunda. 3.evinizde. Gideceğiniz bir yer olabilir yakınlarda. Bir yere gidip bir işi halletmek gibi bir şey var.

Pazartesi 16:25 sonrasında + Salı günü + Çarşamba 18:02’ye kadar Ay koç burcunda. 4.evinizde. Ev içinde, ev düzeniniz içinde yenileyeceğiniz şeyler olabilir. Yeni bir eşya, alet, aparat alabilirsiniz eviniz için.

Çarşamba 18:02 sonrasında + Perşembe + Cuma günü Ay boğa burcunda. 5.evinizde. Maddi anlamda şanslı günler.

Cumartesi ve Pazar günü Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. Yakınlarınızdan birini ziyarete gidecek olabilirsiniz. Bir sağlık konusu, istirahat durumu olabilir. Birinin yanına gidebilirsiniz.


12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü 16:25’e kadar Ay balık burcunda. 2.evinizde. Güzel açılar alacak bugün. Paradan yana şanslı bir gün.

Pazartesi 16:25 sonrasında + Salı günü + Çarşamba 18:02’ye kadar Ay koç burcunda. 3.evinizde. Yakınlarınızla güzel programlar yapabilirsiniz. Bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızı evinizde misafir edebilirsiniz.

Çarşamba 18:02 sonrasında + Perşembe + Cuma günü Ay boğa burcunda. 4.evde. Eviniz için satın alacağınız bir şey olabilir. Konfor amacıyla, konforunuzu artırmak için yapacağınız bir alışveriş olabilir bu.

Cumartesi ve Pazar günü Ay ikizler burcunda. 5.evinizde. Güzel bir aktiviteye katılabilirsiniz. Keyifli bir program yapabilirsiniz kendinize.


12-18 Şubat 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü 16:25’e kadar Ay balık burcunda. 1.evinizde. Güzel açıları olacak bugün. Son günlerde gerginlikler yaşamış olabilirsiniz. Özellikle kova yeniayı bu etkiyi yaratmış olabilir. 12.evinizde deneyimlediniz yeniayı. Motivasyon kaybı, isteksizlik gibi duygu durumları olmuş olabilir. Burada ise çok güzel bir toparlanma var.

Pazartesi 16:25 sonrasında + Salı günü + Çarşamba 18:02’ye kadar Ay koç burcunda. 2.evinizde. Güzel kazançlar mümkün. Para gelişleri olabilir.

Çarşamba 18:02 sonrasında + Perşembe + Cuma günü Ay boğa burcunda. 3.evinizde. Kardeşleriniz için satın alacağınız şeyler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay ikizler burcunda. 4.evinizde. Evinizde misafir ağırlayabilirsiniz.


İyi bir hafta diliyorum herkese !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!