Venüs Yengeç Burcunda 2-27 Haziran 2021

Venüs Yengeç Burcunda 2-27 Haziran 2021

Venüs 2 Haziran Çarşamba günü 16:18’de, yengeç burcuna geçiyor sevgili okuyucularım.

27 Haziran’a kadar sürecek olan bir Venüs geçişi başlıyor.

Güzel bir değişim bu. Çünkü Venüs’ün doğası ile yengecin naif, yumuşak, sevgi dolu enerjisi çok uyumlu. Venüs yengeçte olmayı sever, yengeçte rahat eder.

Doğasını ortaya koymak için  gayet uygun bir zemin burası. O yüzden de oldukça güzel bir transit.

Geçmişimizle, aile köklerimizle, çocukluk yıllarımızla ilgili konuları, anne babaya karşı olan duyguları, anıların ve deneyimlerin yorgunluklarını iyileştirmek için, öfkelerden özgürleşmek için, içsel anlamda daha iyi hissetmek için yeni şeyler yapabiliriz Venüs ile ve bunlar gayet gayet işe yarayabilir.

Geçmişte olanı geçmişte bırakmaksa ruhsal ihtiyacınız, yaşanmışlıkları artık eskisi gibi önemsemeyecek kadar güçlenmekse, önünüze bakmaksa, kendi hayatınız için yeni şeyler yapmaksa, işte bu transit içinde, ihtiyacınız olan şeyler karşınıza çıkabilir.

Evren niyetlerimize karşılık veren bir mekanizma ile yaratılmış çünkü. Sistemin işleyişi bu. Bir soru sorduğumuzda, ‘Ben bunu nasıl yapabilirim ?’ dediğimizde yanıt geliyor.

Bunlar dışında, evimizle, evimizin düzeni ile, şıklığı ve konforu ile, dekorasyonu ile, enerjisi ile (mekanların enerjisi çok önemli bir konu) daha fazla ilgileneceğimiz bir zaman bu. Evimizi güzelleştirmek isteyeceğiz. Daha huzurlu, daha temiz, daha derli toplu olsun isteyeceğiz. Belki bir şeylerin yeri değişecek.

Yani duygu dünyamızda olduğu gibi, evlerimizde de bir ferahlık etkisi anlamına geliyor bu transit bizler için 🙂

Çünkü yengeç evimizi, ailemizi, aile köklerimizi, geçmişimizi, yaşadığımız yeri, yaşam alanımızı simgeliyor.


Şimdi Venüs’ün yengeç transitini, burçlar bazında ele alacağım.

Öncesinde iletişim bilgilerimi vereyim.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓↓

@astroloji.anlatburcak


Yükselen burcunuza öncelik veriniz !

Koçlar ve Yükselen Koçlar :

Venüs 4.evinize geliyor.

Venüs bizi mutlu eden, bize keyif veren şeyleri, sevdiğimiz şeyleri anlatır. Ayrıca geçtiği alanda güzel değişimler olur. Keyifli şeyler yaşanır.

4.ev, evimizi simgeler. Ev eşyalarımız, dekorasyonumuz, evimizin düzeni, evimizin konforu, güvenliği, yalıtımı, tesisatı gibi bütün bileşenleri bu kapsamda düşünebilirsiniz. Venüs ile bu  konularda değişen ve yenilenen şeyler olabilir. Özellikle dekoratif konularda yeni şeyler yapabilirsiniz.

Ailenizi ilgilendiren, hane içi konularda olumlu gelişmeler olabilir. Aile bireylerinizle uyumunuz, iletişimleriniz açısından güzel bir Venüs geçişi.


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

Venüs 3.evinize geliyor.

Evinizle, yaşadığınız yerle ilgili konularda yeni güzel şeyler olabilir. Komşularınızla birlik olup apartmanınızı boyatabilirsiniz örneğin. Toplu kullanım alanlarınız için güzel şeyler yapabilirsiniz.

Kardeşlerinizle, aile içinde büyüklerinizle ilgili niyetleriniz varsa, memleketinizle, köyünüzle ilgili planlarınız varsa, onları güzelce yapabilirsiniz.

Kısa seyahatleriniz olabilir. Gezileriniz olabilir. Venüs transitleri keyiflidir 🙂 Size de iyi gelsin 🙂

27 Haziran’da aslan burcuna, 4.evinize geliyor Venüs. Yaşam alanınızı güzelleştirecek yeni şeyler yapacağınız bir dönem bu. Daha çok evde vakit geçirmek isteyeceğiniz, ev içinde huzurla, keyifle yeni şeyler deneyeceğiniz bir dönem. Kendinize yeni alanlar yaratın 🙂


İkizler ve Yükselen İkizler : 

Venüs 2.evinize geliyor.

Bu kez parasal konularda destek veriyor size Venüs. Satın almak istediğiniz şeyler varsa planlarınız arasında, kendiniz için güzel şeyler almak istiyorsanız, eviniz için yeni şeyler almak istiyorsanız, bu dönemde yapabilirsiniz bunları. Eviniz dedim, çünkü yengeç burcu evimizi simgeler.

Venüs yengeçten geçerken, yaşam alanınızı daha şık, daha konforlu bir hale dönüştürmek isteyebilirsiniz. Ev içinde dekorasyon değişiklikleri, yer değişiklikleri de yapabilirsiniz.


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

Venüs yengeç burcuna geçiyor. Sizin 1.evinize gelmiş oluyor.

Bu ay 1.eviniz ışıldıyor Güneş ve Venüs ile 🙂 Çok güzel etkiler bunlar.

Moralinizi, zihinsel enerjinizi, bedensel enerjinizi, iç dünyanızda huzurunuzu yükseltecek yeni şeyler yaşayabileceğiniz, yazın tadını çıkarmak isteyeceğiniz bir zaman.

Ayrıca cildinize, saçlarınıza daha fazla özeneceğinizi anlıyoruz Venüs’ün 1.ev transiti ile 🙂 Hem bedensel sağlık anlamında, hem de dış görünüş anlamında kendinize daha iyi bakmak için yeni bir şeyler yapacağınızı anlıyoruz 🙂 Giyim, kozmetik alışverişleriniz de olabilir.

Yengeç burcu evi simgelediğinden, eviniz için alışverişleriniz olabilir ayrıca.


Aslan ve Yükselen Aslan :

Venüs 12.evinize geliyor.

Kendi içinizde, hayatla olan ilişkinizde, duygu dünyanızda dönüşümler sağlayacak, bir şeyleri iyileştirecek, ruhsal yanınızı besleyecek, güzel şeyler çıkacaktır bu süreçte karşınıza.

Evinizle, ailenizle, yaşadığınız yerle, aile köklerinizle ilgili konularda sorun yaşadığınız noktalarda, kabule geçmekte zorlandığınız noktalarda, geçmişi geçmişte bırakmanızı, alacağınız dersi almış olarak, öğrenmeniz gereken şeyi öğrenmiş olarak önünüze bakmanızı kolaylaştıracak şeyler olacaktır bunlar.

Bu Venüs geçişi, ruhsal anlamda bir rahatlama dönemi sizin için.


Başak ve Yükselen Başak : 

Venüs yengeç burcuna geçiyor. 11.evinize geliyor.

Kalabalıklara karışma zamanı bu sizin için. Pandemi büyük kalabalıklara müsaade etmiyor tabii ama mevcut çerçeveye kıyasla daha fazla insanla iletişim kuracağınız, grupların içinde olacağınız, keyifli bir dönem.

Dostlarınızla birbirinize misafir olabilirsiniz ayrıca. Yengeç evimiz demektir. Onlar size gelebilirler, siz onlara gidebilirsiniz. Güzel bir transit 🙂


Terazi ve Yükselen Terazi : 

Venüs 10.evinize geliyor bu geçiş ile.

Bu kez işiniz konusunda güzel etkiler alıyor olacaksınız. Üstlerle konuşmak istedikleriniz varsa, talepleriniz, ricalarınız varsa, bunları rahatça yapabileceğiniz fırsatlar yakalabilirsiniz.

Yasal boyutu olan işleriniz, devlet dairelerinde işleriniz varsa, kolayca, güzel enerjilerle yapabilirsiniz bunları.


Akrep ve Yükselen Akrep :

Venüs 9.evinize geliyor. Sizden uzakta olan, başka bir şehirde ya da yurt dışında yaşayan aile bireylerinizle, akrabalarınızla, sevdiklerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç doğduğumuz toprakları, ana vatanımızı, yurdumuzu, memleketimizi anlatır. 9.ev ise seyahatlerle ilgili bir alan. Memleketinize, köyünüze gidebilirsiniz örneğin. Bir yolculuğunuz olabilir.

Okul hayatınız varsa, arkadaşlarınızla, hocalarınızla güzel paylaşımlarınız olabilir. Sınavlarınız varsa, teslim etmeniz gereken çalışmalar varsa, bunlar açısından da olumlu bir etki.

Yabancı diller, yabancı kültürler, dünya mutfakları gibi konularda, hayatınızı renklendirecek yeni ilgi alanları doğabilir bu süreçte. Bilgi birikiminiz, vizyonunuz açısından sizi güncelleyecek yeni şeylere başlayabilirsiniz.


Yay ve Yükselen Yay : 

Venüs 8.evinize geliyor.

Güncelde sizi yoran, uğraştıran konularda ferahlıklar yaşayabileceğiniz, onları nasıl çözebileceğinizi fark edebileceğiniz, yardımı olacak insanlarla bir araya gelebileceğiniz bir dönem.

Parasal konularda, kredi kartı, vb ödemeleriniz konusunda poziti bir etki.

Diğer yandan Venüs keyif için para harcamayı da anlatır. Keyfi alışverişler ile borçlarınızı, sonrasını düşünmeden büyütmemenizi önereceğim.


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

Venüs 7.evinize geliyor.

Evliliğiniz, ilişkiniz, partnerinize dair konular bu evle ilgili.

Venüs yengeçte iken ev içindeki huzurunuzu artıracak şeyler yapabilirsiniz. Eşinizle ilgili konularda, onun uğraşmakta olduğu durumlar varsa, olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İlişkiniz varsa evlilik kararı almak gibi, ailelerin tanışması gibi gelişmeler olabilir.

İş hayatınızda, kişisel yaşamınızda iş birlikleri yapabilirsiniz. Danışmanlıklar alabilirsiniz. Size yol gösterecek birileri olabilir.


Kova ve Yükselen Kova :

Venüs 6.evinize geliyor.

Alışkanlıklarınızı, rutinlerinizi gözden geçirip, daha kaliteli bir yaşam yaratacak şekilde iyileştirmeler yapacağınız, günlük hayatınızı düzenlemek isteyeceğiniz, evinizde, işinizde, çalışma alanınızda temizlikler, düzenlemeler yapacağınız bir dönem.

İşinizle ilgili bazı şeyleri sistematize etmek isteyebilirsiniz ayrıca. Dosyalamak, arşivinizi düzenlemek isteyebilirsiniz.


Balık ve Yükselen Balık : 

Venüs 5.evinize geliyor. Çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel bir transit. Yakın çevreniz içinde hamilelikler de olabilir. Güzel müjdeler alabilirsiniz 🙂

Bir süredir bunalmış hissediyorsanız, sanatla, yaratıcı işlerle meşgul olmak istiyorsanız, bu süreçte yeni hobiler eklenebilir yaşam resminize. Spora başlayabilirsiniz.

Aşk hayatınız için de pozitif bir etki. Aşk da bir 5.ev teması.

Venüs’ün geçtiği yerde sevgi vardır. Uyum vardır. Keyif vardır 🙂


Aşağıdaki linklerde günceldeki transitler yer alıyor :

Güneş İkizler Burcunda 20 Mayıs-20 Haziran 2021

Mars Yengeç Burcunda 23 Nisan-11 Haziran 2021

Merkür Retrosu İkizler Burcunda 30 Mayıs-22 Haziran 2021

Haziran ayı burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç Burcu Haziran 2021, Boğa Burcu Haziran 2021, İkizler Burcu Haziran 2021,

Yengeç Burcu Haziran 2021, Aslan Burcu Haziran 2021, Başak Burcu Haziran 2021,

Terazi Burcu Haziran 2021, Akrep Burcu Haziran 2021, Yay Burcu Haziran 2021,

Oğlak Burcu Haziran 2021, Kova Burcu Haziran 2021, Balık Burcu Haziran 2021


2021 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç Burcu 2021, Boğa Burcu 2021, İkizler Burcu 2021, Yengeç Burcu 2021,

Aslan Burcu 2021, Başak Burcu 2021, Terazi Burcu 2021, Akrep Burcu 2021,

Yay Burcu 2021, Oğlak Burcu 2021, Kova Burcu 2021, Balık Burcu 2021

Bunlar ise günceldeki uzun vadeli transitler :

Jüpiter Balık Burcunda 14 Mayıs-28 Temmuz 2021

Satürn Kova Burcunda 17 Aralık 2020-7 Mart 2023

Sevgiler !

Dr. Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!