9-15 Ekim 2023 Haftalık Burçlar

9-15 Ekim 2023 Haftalık Burçlar

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Bu hafta kimleri neler bekliyor, kimler için nasıl konular var, anlatacağım yine.

Öncelikle haftalık gündem burada ↓

9-15 Ekim 2023 Astroloji Gündemi

♠  ♠   ♠   ♠   ♠   ♠

Yorumlarıma başlamadan evvel ↓

İletişim adresimi vereyim : ”Doğum Haritası Analizi” yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Ayrıca Instagram hesabım ↓↓

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz ↓↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓    ↓

Yükselen Koçlar : 

Ay Pazartesi günü + Salı 15:01’e kadar aslan burcunda. 5.evinizde. İyi de açılar alacak burada. Spor salonu kayıtları, sanat kursları, bir hobinizde özel ders almak için kuracağınız irtibatlar, iletişimler için iyi günler bunlar. Kullanabilirsiniz.

Bir ilgi alanınız, bir hobiniz için yapacağınız alışverişler olabilir. Yeni bir heves var sanki 🙂

Salı 15:01’den itibaren + Çarşamba ve Perşembe günü başak burcunda olacak Ay. Burası 6.eviniz. İşinizde iyi gelişmeler olabilir. Hem iş tatmini yaratacak, hem kazanç sağlayacak güzel işleriniz olabilir. Başarılar, parasal şanslar var.

Ay Cuma + Cumartesi günü + Pazar 14:04’e kadar terazi burcunda. 7.evinizde. Güneş tutulması burada gerçekleşiyor. Bir yere yapacağınız bir kayıt olabilir. Bir hizmet, bir üyelik satın alabilirsiniz. Çevrenizden birilerinin fikrini almak isteyeceğiniz konular olabilir.

Pazar 14:04’te akrep burcuna geçiyor Ay. 8.evinize geliyor. Ödemeler var. Harcamalar var.


Yükselen Boğalar :

Ay Pazartesi günü + Salı 15:01’e kadar aslan burcunda. 4.evinizde. Evinizde güzel değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni keyif alanları oluşturabilirsiniz kendinize ev içinde.

Çocuklarınız için organize etmeniz gereken şeyler de olabilir. Etkinlikler, grup çalışmaları, kurs konuları olabilir.

Salı 15:01’den itibaren + Çarşamba ve Perşembe günü başak burcunda olacak Ay. 5.evinize geliyor. İyi de açıları olacak burada. Konforunuz için, günleriniz, günlük düzeniniz içinde bir şeyleri daha pratik, daha işlevsel hale getirmek için satın alacağınız şeyler olabilir.

Ay Cuma + Cumartesi günü + Pazar 14:04’e kadar terazi burcunda. 6.evinizde olacak. İşinizde iletişimler artıyor. Yeni tanışmalar, iş birlikleri var. Danışmanlık yapanlar, eğitmenlik yapanlar için iyi bir transit. Güzel bağlantılar kurabilirsiniz.

Pazar 14:04’te akrep burcuna geçiyor Ay. 7.evinize geliyor. Hizmet aldığınız alanlarda, üyeliklerde ücret ödemenizi yapabilirsiniz. Yenileyeceğiniz taahhütler olabilir.


9-15 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen İkizler :

Ay Pazartesi günü + Salı 15:01’e kadar aslan burcunda. 3.evinizde. İyi açıları var burada. Arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz, sohbetler, misafirlikler olabilir. Birlikte program yapabilirsiniz bir yerlere. 3.ev geçişi olduğu için birlikte müze gezebilirsiniz örneğin. Bir kültürel etkinliğe katılabilirsiniz.

Salı 15:01’den itibaren + Çarşamba ve Perşembe günü başak burcunda olacak Ay. 4.evinize geliyor. Burası aileyi temsil ediyor. Başak burcu ise sağlığı. Tahlil, muayene gibi konuları olabilir annenizin, babanızın. Doktor kontrolleri olabilir. Uyumlu açıları da var burada Ay’ın. İyi sonuçlar alabilirsiniz. Herkes iyi olsun, sağlıklı, mutlu olsun inşallah. En değerli varlığımız sağlığımız.

Ay Cuma + Cumartesi günü + Pazar 14:04’e kadar terazi burcunda. 5.evinizde. Bir hocayla, bir uzman kişiyle iletişime geçebilirsiniz almak istediğiniz bir eğitim, bir danışmanlık için.

Burada alışverişler de görüyorum. Ay’ın terazi transiti olduğu için özellikle giyim alışverişleri.

Pazar 14:04’te akrep burcuna geçiyor Ay. 6.evinize geliyor. Sağlığınız için, bedensel enerjinizi artırmak için güzel bir şeye başlayabilirsiniz. Örneğin vitamin takviyesi kullanmaya başlamak gibi. Beslenme düzeninizden çok da faydalı olmayan bir şeyi çıkarmak gibi.


Yükselen Yengeçler :

Ay Pazartesi günü + Salı 15:01’e kadar aslan burcunda. 2.evinizde. Bir hobinizden gelir yaratmayı düşünebilirsiniz. Bu yönde hazırlıklarınız varsa konu ilerleyebilir. Sanatsal bir alanda iseniz, sporcu iseniz işinizde güzel şeyler olabilir. Bunlar dışında genel olarak parasal konularda şanslı bir gün.

Salı 15:01’den itibaren + Çarşamba ve Perşembe günü başak burcunda olacak Ay. 3.evinizde olacak. Yakın akrabalarınıza yardımcı olacağınız şeyler olabilir. Onlar bir konuda yardım edebilir, yol gösterebilirler size. Bir araya gelebilirsiniz.

Ay Cuma + Cumartesi günü + Pazar 14:04’e kadar terazi burcunda. 4.evinizde. Misafirler var gibi 🙂 Kiracı iseniz ev sahibinizle iletişimleriniz de olabilir. Belki ödeme için, belki başka bir konu için..Belki de kontratınızı yeniliyorsunuzdur.

Pazar 14:04’te akrep burcuna geçiyor Ay. 5.evinize geliyor. Kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde ölçü istiyor burada Ay sizden. Alayım, bir şekilde öderim dediğiniz şeylerin sorun yaratmaması için ölçü önemli.


9-15 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Ay Pazartesi günü + Salı 15:01’e kadar aslan burcunda. İyi açılar içinde. Burası 1.eviniz. Ev sahibi sizsiniz bu transitin. Bir şeylerin ilk adımı var sanırım burada. Yeni bir şeyler var başlayacağınız. Belki işinizde yeni bir çalışma, belki kişisel hayatınızda yeni bir sosyal ortam. Spor salonu, kurs, yeni bir eğitim, sanatsal alanlarda yeni bir hobi.

Başka ne olabilir ? Bir konsere, gösteriye katılabilirsiniz ya da biletinizi alabilirsiniz. Çocuklarınız, yeğenleriniz, arkadaşlarınızın çocukları için yapacağınız şeyler olabilir. Onlara hediyeler alabilirsiniz. Bir doğum günü kutlaması olabilir yakın çevre içinde.

Salı 15:01’den itibaren + Çarşamba ve Perşembe günü başak burcunda olacak Ay. 2.evinizde. İşinizde güzel para akışları olabilir. Başak burcu işimizi, 2.ev gelirlerimizi simgeler. Maddi konularda şanslı günler.

Ay Cuma + Cumartesi günü + Pazar 14:04’e kadar terazi burcunda. 3.evinizde. Kuzenlerle, yakın akrabalarla haberleşmeler olabilir. Birlikte yapacağınız, birlikte organize edeceğiniz şeyler olabilir.

Pazar 14:04’te akrep burcuna geçiyor Ay. 4.evinize geliyor. Eviniz için alışverişler, fatura ödemeleri, aylık masraflar, bütçe konuları var burada.


Yükselen Başaklar :

Ay Pazartesi günü + Salı 15:01’e kadar aslan burcunda. 12.evinizde. Ruhunuzu, duygularınızı, iç dünyanızı simgeleyen yerde. Uyumlu açılar içinde olacak burada Ay. Size çok iyi gelecek bir şeyler keşfedebilirsiniz. Mental sağlığınız, huzurunuz için günlerinize ekleyeceğiniz güzel şeyler bulabilirsiniz.

Salı 15:01’den itibaren + Çarşamba ve Perşembe günü başak burcunda olacak Ay. 1.evinizde. Ay’ın 1.evimizden geçtiği günlerde daha aktif oluruz. Daha çok iletişim kurarız. Gideceğimiz yerler olur. Görüşmelerimiz olur. Alışverişlerimiz olur. Böyle bir zaman sizin için de.

Ay Cuma + Cumartesi günü + Pazar 14:04’e kadar terazi burcunda. 2.evinizde. İşinizde sizi mutlu edecek bir satışınız olabilir. İyi siparişler alabilirsiniz.

Pazar 14:04’te akrep burcuna geçiyor Ay. 3.evinize geliyor. Kardeşlerinizle para alışverişleriniz olabilir. Birbirinize yardımcı olabilirsiniz. Akrep parasal konuları, özellikle borç para alışverişlerini, 3.ev ise kardeşleri simgeliyor. Birbirinize ödemelerde yardımcı olabilirsiniz.


9-15 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Teraziler :

Ay Pazartesi günü + Salı 15:01’e kadar aslan burcunda. 11.evinizde. Bir etkinlik, bir kurs içinde iseniz güzel bir dersiniz olabilir. Arkadaşlarınızla güzel şeyler yapabilirsiniz grup çalışmaları içinde.

Bir şeyi ilk defa deneyimleyecek olabilirsiniz. İlgi duyduğunuz, heveslendiğiniz bir şeyi yapabilirsiniz. Hobi malzemeleri satın alabilirsiniz.

Salı 15:01’den itibaren + Çarşamba ve Perşembe günü başak burcunda olacak Ay. 12.evinizde. Mümkün olduğunca kendinizle, sessizlik içinde, dingin, yavaş, durağan geçirmek isteyeceğiniz günler. Dinlenmeye ihtiyacınız var gibi.

Ay Cuma + Cumartesi günü + Pazar 14:04’e kadar terazi burcunda. 1.evinizde. İletişimleriniz var. Yakın çevrenize duyuracağınız konular, belki onlardan sizin alacağınız haberler, işinizde tanıtacağınız şeyler, bilgi paylaşımları, yeni müşteri bağlantıları, ürün/hizmet tanıtımları..Böyle olasılıklar var. Aktif olacağınız günler.

Pazar 14:04’te akrep burcuna geçiyor Ay. 2.evinize geliyor. Bütçenizde denge bozulduysa son günlerde, durumları toparlayacak güzel şeyler olabilir. Belki işinizden bir kazanç, belki aileden bir yardım gelebilir.


Yükselen Akrepler : 

Ay Pazartesi günü + Salı 15:01’e kadar aslan burcunda. 10.evinizde. İyi açılarda. İşinizde bir sunumunuz olabilir. Bir reklam, tanıtım çalışmanız olabilir. 10.ev işimizi simgeliyor. Aslan burcu ise göstermek demek.

Salı 15:01’den itibaren + Çarşamba ve Perşembe günü başak burcunda olacak Ay. 11.evinizde ilerleyecek. Arkadaşlarınızla bir araya getirebilir sizi. Son günlerde iş güç, koşturmalar içinde yorulduysanız bu günlerde sosyalleşebilirsiniz, keyifli ortamlarda, arkadaş sohbetlerinde olabilirsiniz.

Ay Cuma + Cumartesi günü + Pazar 14:04’e kadar terazi burcunda. 12.evinizde. İmzalı işler, kontratlar, taahhütler için önermeyeceğim günler bunlar. Konunun çok büyük olmasına gerek yok. Dijital bir platformda üyelik alacaksanız bile önermem örneğin. Koşullar içinde gözden kaçırdığınız şeyler olabilir. Aslında size uymayan bir şeyle bağlantı kuruyor olabilirsiniz. Acele etmeyin, seçeneklerinizi araştırın şimdilik. Ay 12.evden çıksın.

Pazar 14:04’te akrep burcuna geçiyor Ay. 1.evinize geliyor. Planlar hayata geçebilir. Yapmak istedikleriniz için kullanabilirsiniz bu günleri. Girişimler için değerlendirebilirsiniz.


9-15 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Yaylar :

Ay Pazartesi günü + Salı 15:01’e kadar aslan burcunda. 9.evinizde. Uzak şehirlerle, yabancı ülkelerden birileri ile iletişimleriniz olabilir. Bir seyahat planı, bir vize/pasaport konunuz varsa bu sonuçlanabilir ya da bu yönde bir işleminiz, başvurunuz olabilir.

Salı 15:01’den itibaren + Çarşamba ve Perşembe günü başak burcunda olacak Ay. 10.evinizde. İşinizde düzenini, akışını değiştireceğiniz, yeni bir işleyiş oluşturacağınız, sistemleştireceğiniz konular olabilir. Bu tür meşguliyetler var.

Ay Cuma + Cumartesi günü + Pazar 14:04’e kadar terazi burcunda. 11.evinizde. Dostlarınız vesilesi ile kuracağınız bağlantılar olabilir. Yapmak, yaptırmak istediğiniz, satın almak istediğiniz bir şeylere tanıdık bağlantılar vesile olabilirler.

Pazar 14:04’te akrep burcuna geçiyor Ay. 12.evinize geliyor. Günlerinizin içine sizi medite edecek, şifalandıracak, ruhunuza iyi gelecek bir şeyler katmak isteyebilirsiniz. Neler yapabileceğinizi bulabilirsiniz.


Yükselen Oğlaklar : 

Ay Pazartesi günü + Salı 15:01’e kadar aslan burcunda. 8.evinizde. Alışverişleriniz olabilir. Güzel ürünler bulabilirsiniz istediğiniz alanlarda. Sadece ölçüye dikkat. Kartınıza çok yüklenip borç oluşturmamanızı öneririm.

Salı 15:01’den itibaren + Çarşamba ve Perşembe günü başak burcunda olacak Ay. 9.evinizde olacak. İşinizde başka bir şehirle transfer, taşımacılık konusu doğabilir. Bir yere gidecek, bir yerden gelecek ürünler, ham maddeler, ekipmanlar olabilir. Yurt dışı bağlantılı ticari işleriniz, ithalatınız, ihracatınız varsa güzel bağlantılar doğabilir. Siparişler alabilirsiniz.

Ay Cuma + Cumartesi günü + Pazar 14:04’e kadar terazi burcunda. 10.evinizde. İş bağlantılarınızı büyütebilir bu transit de.

Kişisel hayatınızda ilişkiler, iletişimler içinde birilerine sinirlenmeniz mümkün. Birileri size eşit değilmişsiniz, o otoriteymiş gibi davranabilir. Böyle davranışlara müsaade etmemek gerekiyor. Üslubu bozmadan kendini ifade etmek en güzeli.

Pazar 14:04’te akrep burcuna geçiyor Ay. 11.evinize geliyor. Arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Sosyal bir gün. Sohbetli bir gün 🙂


9-15 Ekim 2023 Haftalık Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Ay Pazartesi günü + Salı 15:01’e kadar aslan burcunda. 7.evinizde. Partnerinizle, eşinizle eğlenceli bir aktiviteye katılabilirsiniz. Bir konser, bir gösteri de olabilir bu. Ay aslanda olduğu için ‘sahne’yi getiriyor akla.

Salı 15:01’den itibaren + Çarşamba ve Perşembe günü başak burcunda olacak Ay. 8.evinizde. Bir para çıkışı olabilir, beklemediğiniz yerden bir masraf doğabilir. Bir şey düşündüğünüzden daha fazla paraya mal olabilir. Önden bunu bilerek alışverişler için araştırma yapmanız, seçenekleri kıyaslamanız iyi olur.

Ay Cuma + Cumartesi günü + Pazar 14:04’e kadar terazi burcunda. 9.evinizde. İşinizde ya da akademik hayatınızda uzaklarla bağlantılı konular varsa beklediğiniz haberler gelebilir. Akademide bir kongre daveti örneğin. İşinizde bir müşteri bağlantısı örneğin.

Pasaport, vize konularınız varsa bu tamamlanabilir. Başka ülkelerle ilgili konular var burada.

Yabancı dil eğitimi için araştırma yapıyorsanız, kurslarla, eğitim merkezleri ile irtibatlarınız olabilir. Kayıt işlemleriniz olabilir.

Pazar 14:04’te akrep burcuna geçiyor Ay. 10.evinize geliyor. Aklınızda, odağınızda iş var. Sorumluluklarınız sizi çağırıyor gibi. Yapılması gereken bir şeyler olabilir. Bugün yapmanız gerekebilir.


Yükselen Balıklar : 

Ay Pazartesi günü + Salı 15:01’e kadar aslan burcunda. 6.evinizde. Sağlığınıza, bağışıklığınıza dikkat edin. Bir dinlenme, istirahat gerekliliği doğabilir. Üşütmeler, hastalanmalar olabilir.

Salı 15:01’den itibaren + Çarşamba ve Perşembe günü başak burcunda olacak Ay. 7.evinizde. Yakın çevrenizden birileri yapmanız gereken şeylere destek verebilirler.

Ay Cuma + Cumartesi günü + Pazar 14:04’e kadar terazi burcunda. 8.evinizde. Aylık ödemelerin vakti gelmiş olabilir. Oralara para çıkışları var. Vaktiyle verdiğiniz borç bir para, geri gelebilir ayrıca.

Pazar 14:04’te akrep burcuna geçiyor Ay. 9.evinize geliyor. Yurt dışından bir para gelebilir. Siz bir yakınınıza para gönderebilirsiniz. Ailenizden biri, başka bir şehirde ise onunla aranızda bir para konusu olabilir. Hesabına para aktarabilirsiniz. Bir yakınınız size yardımcı olabilir. Uzaklara gidecek/uzaklardan gelecek paralar var gibi.


İçinde olduğumuz büyük transitler ↓

Kuzey Güney Ay Düğümleri Koç Terazi Aksında

Jüpiter Boğa Burcunda 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024

Satürn Balık Burcunda 7 Mart 2023-14 Şubat 2026

Bir ‘Elementler’ yazı dizim var sevgili okuyucularım.

5 yazıdan oluşan seriyi aşağıya bırakıyorum Her bir elementin doğasını, astrolojideki yerini, hayatın içinde karşılık geldiği kavramları anlattım. Hangi elementimizi nasıl güçlendiririz, nasıl dengeye getiririz, ne nasıl olunca dengede olabiliyor, detaylıca paylaştım sizlerle. Tıklayıp her birini görebilirsiniz

Astrolojide Elementler

Astrolojide Ateş Elementi

Astrolojide Toprak Elementi

Astrolojide Hava Elementi

Astrolojide Su Elementi

İyi bir hafta diliyorum.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!