Akrep Burcu 2024

Akrep Burcu 2024

Akrep Burcu 2024

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni yılı konuşacağız bu kez. Vakti geldi 🙂 2024’e adım atıyoruz.

Neler olabilir 2024’te ? Sizin için nasıl bir yıl ? Nasıl transitler, nasıl olasılıklar var, yıla etraflıca bakalım.

Yılın astrolojik gelişmelerini tarihleriyle paylaştığım bir gündem yazım da var. Buraya onu da ekleyeyim. Yılın transitleri, tutulmaları, retroları yer alıyor içerikte :

2024 Yılı Astroloji Gündemi

↑  ↑  ↑  ↑  ↑  ↑

Başlamadan hatırlatmamı yapayım.

Öngörüler teknik olarak yükselene göre yapılabiliyor. Evler üzerinden öngörü yapıyoruz ve yükselenimiz 1.evimiz. Ev hesabı yükselenden başlıyor. Dolayısıyla bu öngörüler yükseleni akrep olanlar için tutarlı olacaktır.


Danışmanlık almak isteyenler için iletişim adresimi de vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠

Rektifikasyon nedir ? Ne değildir ? Nasıl yapılır ? Nasıl yapılmaz ? Teknik olarak neler mümkün ? Elimizde doğum bilgisi yoksa yapılabilecek neler var ? Kapsamlı bir içerik oluşturdum. Detaylıca anlattım rektifikasyonu.

Buradan görebilirsiniz :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)

♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠  ♠

Instagram hesabım ↓

Burayı tıklayabilirsiniz →  @anlatburcak


Akrep Burcu 2024


JÜPİTER

26 Mayıs 2024’e kadar boğa transitine devam ediyor. 7.evinizde olacak.

Yeni çevrelere girebilirsiniz. Hayatınızın herhangi bir alanında size eşlik edecek bir insan gelebilir yaşamınıza. Bu kişi birlikte iş yapacağınız biri olabilir. Size yol gösterecek bir danışman olabilir. Özel ders/birebir ders alacağınız bir eğitmen olabilir.

Boğa burcu parayı, para kazanmayı temsil eder. Birlikte para kazanacağınız kişiler de olabilir. Ortaklıklar, iş birlikleri olasılıklarınız arasında.

İş sözleşmeleri 7.evin konusudur. Boğa ise dediğim gibi para demek, kazanmak demek. Bir iş teklifi alabilirsiniz. İşe başlayabilirsiniz. Çalışıyorsanız şartları, olanakları mevcuttaki işinizden daha iyi olan başka bir alternatif çıkabilir karşınıza. Bir iş değişikliği yapabilirsiniz. İyi kazanacağınız, mutlu çalışacağınız yeni bir yere geçebilirsiniz.


Akrep Burcu 2024


26 Mayıs 2024’te ikizler burcuna geçiyor Jüpiter. Yeni transitine başlıyor. 8.evinize geliyor.

8.ev kredilerle, kredi ödemeleriyle ilgili. İkizler burcu ise eğitimleri simgeliyor. Bir eğitim için kredi çekebilirsiniz.

Kardeşler ikizler temasıdır. Kardeşlerle ilgili parasal konularınız olabilir. Onlara yardımcı olabilirsiniz.

8.ev konularında işler de getirebilir size bu transit. Muhasebe, mali müşavirlik alanlarında iseniz güzel bir iş başlangıcınız olabilir. Var olan işte yükseliş olabilir.

Kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar var ikizler burcunun konuları, kişileri arasında.

8.ev ise parasal konular, hesap konuları dışında cerrahi müdahaleleri de anlatıyor. Pluto’nun evi burası. Pluto bunlarla da ilgilidir.

Bir yakınınız bir operasyon geçirebilir. Olmak istediği bir ameliyatı varsa, cerrahi bir konusu varsa, bunu yaptırabilir, güzelce aşabilir konuyu.

İkizler ve 8.ev temaları üzerinden böyle ihtimalleriniz var.


Akrep Burcu 2024


SATÜRN

2024 boyunca Satürn yine balıkta olacak. Balık burcu transitine devam ediyor Satürn.

Hatta tam olarak söyleyeyim ; 14 Şubat 2026’ya kadar balıkta olacak.

Balık burcu 5.eviniz. Sizin için bir 5.ev transiti.

5.ev temalarında sorumluluklar geliyor.

Çocukları, bebekleri, hamileliği anlatır bu ev.

Çocuk sahibi olma isteğiniz, planınız varsa, kim bilir belki bu gerçekleşebilir. Bir bebeğin, çocuk sahibi olmanın sorumluluğu eklenecek olabilir hayatınıza.

Çocuk sahibi olmak için yapmanız gereken işlemler, belki bir tedavi ihtiyacı, bir gereklilik varsa Satürn ile bu süreçlerini yaşayabilirsiniz.

Sanat ve spor temaları bu evin konusudur. Satürn ise ustalaşmaktır. Bu yönde hedefleriniz varsa, ilerlemek için iyi bir dönem. Bir sanat dalında ya da bir spor branjında eğitimleriniz olabilir. Kurslarınız, birebir dersleriniz olabilir.

Hobiler 5.evin konusu. Satürn ise iş demek, kariyer demek, iş yapmak demek. Bir hobinizi profesyonel bir işe dönüştürebilirsiniz. Keyif aldığınız için yaptığınız bir şey, ilgi alanı diyebileceğiniz bir meşguliyet, yeni işiniz olabilir. İkinci bir işe, ek bir gelir kaynağına dönüşebilir.


Akrep Burcu 2024


PLUTO

Pluto’da önemli değişimler var 2024’te.

Kova burcuna geçecek, retrosunda oğlağa dönecek Pluto. Sonra bir kez daha kova burcuna geçecek. Bu kez uzun yıllar kalmak üzere geliyor olacak kovaya.

2023’te de kova burcuna geçip retrosunda oğlağa döndü. Ama 2024’te kova transiti tam anlamıyla başlıyor artık.

21 Ocak-2 Eylül arası kova dönemi. 2 Eylül-19 Kasım arası oğlak dönemi. Tabii oğlak döneminde de, kova burcuna çok yakın bir noktada olacak artık.

19 Kasım 2024’te ne olacak ? Uzun yıllar kalmak üzere kova burcuna yerleşecek Pluto.

Kova sizin 4.eviniz.

Ev, emlak konularında değişim planları olanlar için konunun hareketlenebileceği bir zaman. Bir taşınma olabilir. Yeni bir yerleşim olabilir. Yeni bir düzen kurulabilir. Aile içinde ayrı eve çıkma niyeti olanlar olabilir.

Ev alma, ev kiralama, ev içinde değişiklikler, tadilatlar, eviniz konusunda yenilikler olasılıklarınız arasında. Şu notu da ekleyeyim : Bu değişimler, söz konusu gezegen Pluto olduğu için, bazı gereklilikler sebebiyle, mecburiyetlerle de olabilir.

Şimdiye dek sorun yaratmış ya da sizi bir şekilde yormuş durumlar sebebiyle yapmak isteyebilirsiniz bu değişimleri.

Bir ev değişikliği gerekiyorsa, bulunduğunuz yerden gitmeniz gerekiyorsa, örneğin ev sahibiniz bunu istiyor olabilir, siz muhit değiştirmek, başka bir yerde olmak istiyor olabilirsiniz, işinize daha yakın bir noktaya taşınmak istiyor olabilirsiniz, böyle gereklilikler varsa, 2024 ev, yerleşim, düzen konularında değişimlere gidebileceğiniz bir yıl.


Akrep Burcu 2024


KUZEY GÜNEY AY DÜĞÜMLERİ

Ay düğümleri 2024’ün tamamında koç terazi aksında olacak. Bu hattın başlangıcı 17 Temmuz 2023’te oldu. 12 Ocak 2025’e kadar sürecek.

Yeni yılın tamamında kuzey Ay düğümü koç burcunda, 6.evinizde. Güney Ay düğümü terazi burcunda, 12.evinizde.

İş, çalışma hayatı, hizmet, günlük düzen, yaşam düzeni gibi temaları, bedensel sağlık konularını çalıştırabilir.

Hayatınızda bu konuların daha iyi hale gelmesi için nelerin değişmesi gerektiğini gösterebilir bu döngü size.

İlk defa çalışmaya başlayacak olanlarınız var. Uzun yılların ardından iş hayatına dönecek olanlarınız var. Bu kuzey Ay düğümü transiti bunların işaretçisi.

Çalışmak, kendi ayaklarının üzerinde durmak, kendine yetmek, yetebilecek hale gelmek. Burada böyle bir değişim ihtimali var.

Koç burcu yeniliklerin temsilcisi. Zodyağın ilk burcu ve sıfırdan başlayan şeyleri, bütünüyle yeni olan şeyleri de simgeliyor. İş hayatınızda yeni bir alana da girecek olabilirsiniz. Yeni bir sektör belki. Yeni uygulamalar, yeni denemeler belki.

İş hayatınızı ve genel olarak yaşam düzeninizi iyileştirecek, kuvvetlendirecek yönde değişimlere gidebileceğiniz bir zaman. Ne nasıl olmalı, bu kısmı deneyimler gösterecektir. Siz de deneyimlerden öğrendiklerinizle, edindiğiniz tecrübelerle çizersiniz yolunuzu. Daha sağlıklı, daha faydalı, daha verimli olana geçmek, daha düzenli yaşamak, hayatı iyileştirmek..Böyle bir dönem bu.


Akrep Burcu 2024


TUTULMALAR

Ay düğümleri tutulma aksını simgeliyor.

2024 boyunca tutulmalar koç ve terazi burçlarında olacak.

Yılın gündeminde paylaştım. Buraya da ekleyeyim tutulmaları :

25 Mart 2024 – 5⁰ Terazi Burcunda Ay Tutulması

8 Nisan 2024 – 19⁰ Koç Burcunda Güneş Tutulması

18 Eylül 2024 – 25⁰ Balık Burcunda Ay Tutulması

2 Ekim 2024 – 10⁰ Terazi Burcunda Güneş Tutulması

Balıkta bir Ay tutulması var, başak balık aksının ilk tutulması olarak. Farklı olarak sadece o var. Diğer üç tutulma da koç ve terazi burçlarında meydana gelecek.


Akrep Burcu 20242024 genel olarak böyle bir yıl. Ama tabii detaylarda olasılıklar doğum haritanız ile şekillenecektir.

Danışmanlıklar için anlatburcak@gmail.com adresimden ulaşabilirsiniz, söylediğim gibi.

Sağlıklı, keyifli, mutlu, bol bereketli bir yıl diliyorum ! Mutlu yıllar 🙂

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!