10 Haziran 2021 İkizler Burcunda Güneş Tutulması

10 Haziran 2021 İkizler Burcunda Güneş Tutulması

10 Haziran Perşembe günü, Türkiye saati ile 13:53’te ikizler burcunun 19 derecesinde bir Güneş tutulması meydana geliyor sevgili okuyucularım.

Yılın ilk Güneş tutulması bu.

2021 yılı içinde iki Güneş tutulması gerçekleşecek. Bir sonraki tutulma, Aralık ayında, yay burcunda meydana gelecek.

Yılın ilk Güneş tutulmasını ikizler burcunda deneyimleyeceğiz bu ay.

Güneş tutulmaları önemli gök olaylarıdır. Bu astrolojik olarak da böyledir.

Yeni dönem demektir, başlangıç demektir, yenilik demektir Güneş tutulmaları. Hayatımızda başlayacak yeni şeyleri, köklü değişimleri sembolize ederler.

Bir Güneş tutulmasının etkisi, bir sonraki Güneş tutulmasına kadar devam eder. Ortalama 6 aylık bir döngüde net olarak gözlemleriz tutulmanın hayatımıza yansımalarını.

Yani sadece tutulma gününü düşünmek, o gün için bir şey olmasını beklemek doğru değildir.

Sonrasında etkili olduğu gibi, aynı zamanda öncesinden de başlar tutulmaların etkileri.

Bir Güneş tutulmasına yaklaşırken, olacak olanlar kendini göstermeye başlar, yeni durumlar oluşmaya başlar. Dolayısıyla yükselen burcunuz üzerinden olasılıklarınıza baktığınızda, yaşamınızda o temalarda bir süredir bir hareketlilik yaşadığınızı, hayatın sizi bir değişime, yeniliğe çağırdığını fark edebilirsiniz.

Bakalım bu tutulma, nasıl bir tutulma ?

Tutulma anında gökyüzü şöyle :

Güneş tutulmaları, yeniaylar ile birlikte gerçekleşirler. Yeniaylar Güneş ve Ay’ın kavuşumudur. Dolayısıyla Güneş ve Ay, haritada bir arada. İkizler burcunun 19 derecesinde.

Merkür bu kavuşuma çok çok yakın bir noktada. 20 derece ikizler burcunda.

Merkür’ün önemli bir rolü var bu tutulma içinde. Merküryen bir tutulma diyebiliriz.

Merkür, ikizler burcunun yönetici gezegeni olduğundan, hem tutulmanın yöneticisi, hem de tutulma ile kavuşum yapıyor. Dolayısıyla öne çıkan bir Merküryen etki söz konusu.

Merkür ile ilgili önemli bir şey daha var. Nedir o ? Retroda olması ! Bu önemli bir nokta.

Bu tutulma, bir muhasebe anlamına geliyor bizler için. İkizler temalarında, Merküryen temalarda şimdiye dek neler yaptık, neler hedefledik, neler ürettik, neler olsun istedik ve söz konusu şeyin güncel durumu nedir ? Hedeflerin, planların uzağında mıyız ? Yoksa düşündüğümüz gibi mi ilerliyor bu şeyler ? İşte buralara bir bakma zamanı.

Tutulmaya, Neptün’ün bir kare açısı olduğundan, şu ana dek bir türlü istediğimiz formu kazanmamış, istediğimiz şekli almamış, istediğimiz yere varmamış, bir şekilde hayal kırıklığı yaratmış konular için bir muhasebe döneminde olacağımızı söylemek mümkün.

Eğitim, kurslar, seminerler, bilgiyi paylaştığımız platformlar, eğitmenler, yayıncılık, iletişim, iletişime dayalı faaliyetler, sosyal medya, internet, website, ticaret, e-ticaret, imzalı işler, kontratlar, sözleşmeler, ayrıca araçlar, arabalar, ehliyet konuları Merkür yönetiminde olan konular.

Tutulma ile kavuşan retro bir Merkür var resmin içinde. İşte özellikle saydığım bu konularda geriye dönüp bakma zamanı. Neyi bundan sonra farklı yapabiliriz, nasıl yapabiliriz, şimdiye dek yaptığımız şeylerin istediğimiz sonucu vermemesinin sebebi ne ? Ne yaparsak bu şeyler, beklentimiz yönünde sonuç verebilir ? Bunları ele alma, bu konular için düzenlemeler yapma zamanı.

Merkür retrosu ve Neptün’ün tutulmaya olan uyumsuz açısı sebebiyle,

Yapmak istediğimiz şeyler konusunda iyi düşünelim, adımlarımızı iyi planlayalım.

Başlamak, başlatmak istediğimiz şeylerin detaylıca araştırmasını yapalım öncesinden. Avantajları ve dezavantajlarıyla konuyu iyi tartalım.

Neptün aldanmaları, yanılgıları, şaibeleri simgeler. Kimseye kolayca inanmadan, bir şüphe payı bırakarak ilerleyelim. İmzalı işlerde dikkatli olalım. Koşulları iyi okuyalım, iyi anlayalım.

Ayrıca yine Neptün etkisinin varlığı sebebiyle, büyük beklentilere kapılmayalım. Hayalperest davranmak, hayal kırıklığı yaratacak sonuçlara götürebilir kişiyi.


Şimdi tutulmanın burçlar üzerindeki etkilerine geçeceğim. Yükselen burcunuzu okuyunuz. Yükselenimiz, 1.evimizdir. Yükselen, bir haritanın başlangıç noktasıdır ve evlerin sıralaması yükselenden başlar. Her yazımda hatırlatıyorum yükselen konusunu.

Burçlar için ihtimalleri anlatmadan evvel, iletişim bilgilerimi de vereyim.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓↓

@astroloji.anlatburcak


Koçlar ve Yükselen Koçlar :

Bu tutulma 3.evinizde gerçekleşiyor. 3.ev konularında yeni başlangıçlar getirecektir size.

3.evin temaları arasında en temelde kardeşler var. Yakın akrabalar, yakın arkadaş çevreleri, komşular, günlük hayatınızda sıkça bir arada olduğunuz, iletişim halinde olduğunuz kişiler var. Bu kişilerle ilgili değişimler ve yeni gelişmeler olası. Kardeşlerinizin hayatında yeni açılan sayfalar olabilir.

Sizin için önemli olacak yeni bir komşu dahil olabilir hayatınıza. Evinize yakın bir noktada hayatınızı renklendirecek bir şey açılabilir. Orada vakit geçirmeye, düzenli olarak gitmeye başlayabilirsiniz.

Satış, pazarlama, internet üzerinden yapılan işler, website, blog, sosyal medya, e-ticaret gibi konularda yeni başlangıçlar yapabileceğinizi söylüyor ayrıca bu tutulma. İnternetle ilgili alanlarda yeni iş planları gündeme gelebilir.

Bu zamana dek bu tür faaliyetleriniz olduysa ve bir türlü istediğiniz sonuç vermediyse, büyümediyse, gelişmediyse, şimdi konuları sebepleri ile ele alma zamanı. Durumları iyileştirecek değişimler yapma zamanı.


Boğalar ve Yükselen Boğalar : 

2.evinizde, yani parasal alanda gerçekleşiyor bu tutulma. Kendi paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz. Hali hazırda zaten çalışıyorsanız, gelirinizi artıracak yeni şeyler olabilir. Maddi fırsatlar doğabilir. Maddi güvenceniz için yeni kararlar alabilirsiniz. İlerisi için yatırımlar yapabilirsiniz.

Parasal konularda açılımlar yaşayabilirsiniz tutulma ile.

Ama yukarıda uyardığım gibi hem Merkür retrosunun, hem de Neptün’ün kare açısının etkisi var. İyi planlamadan, iyi araştırmadan büyük kararlar almayın. Yanılgılar, maddi kayıplar getirebilir.

Yapacağınız hiçbir girişim için aceleci olmayın ve iyi araştırın konuları. Alım satım konularınız, yatırım planlarınız varsa, her adımı iyi ölçün, tartın.


İkizler ve Yükselen İkizler :

1.evinizde, çok önemli bir yerde gerçekleşiyor bu tutulma. 1.ev başlangıçları, yeni bir döngüyü simgeleyen bir alan. Evlerin ilki. Yepyeni bir dönemi, yeni şeylere başlamayı sembolize ediyor.

Güneş tutulmaları da büyük bir başlangıç etkisi. Dolayısıyla büyük bir yenilenme etkisi alıyorsunuz ! Harika bir şey bu.

Bazı şeyler tamamlanıyor, geride kalıyor. Onların yerine yeni şeyler başlıyor.

İş, kazanç, ilişkiler, sosyal hayat, eğitim, pek çok konuda yenilikleriniz olabilir. Hayatınızda yeni şeyler olacaktır 🙂 1.ev genel olarak başlamak, başlatmak demek.

1.evin ayrıca dış görünüş, bedensel sağlık, bedensel kuvvet gibi temaları var.

Kilo vermek, daha sağlıklı bir bedene kavuşmak, fazlalıklardan özgürleşmek, yaşamınızı düzenlemek, aktif ve düzenli olarak spor yapmak, daha sağlıklı beslenmek, enerji alanınızı temizlemek, yaşam alanınızı düzenlemek, kendinizi yenilemek, daha güzel yaşamak isterseniz, tutulma sizi destekliyor.

Ama yukarıda uyardığım gibi, Merkür retrosu ve Neptün karesi dikkat gerektiriyor. Hedefleriniz gerçekçi olmalı. Atacağınız adımları iyi hesap etmelisiniz ve yeterince düşünmeden, konuyla ilgili araştırma yapmadan harekete geçmemelisiniz.

Detayları atlamadan, acele etmeden yapın yapmak istediklerinizi. Kulaktan dolma bilgilerle yetinmeyin. Yüzeysel kalmayın. Planlarınız için araştırma yapın.


Yengeç ve Yükselen Yengeç : 

12.evinizde gerçekleşiyor tutulma. Büyük bir derinleşme etkisi bu. Hayatı okuma, yaşanılanları, olanı, biteni, içinden geçtiğiniz süreçleri, tüm bunlar aracılığı ile hayatın size ne demeye çalıştığını idrak edeceğiniz, hayatın işleyişi ve evrenin yasalarıyla ilgili pek çok şey öğreneceğiniz, öğreneceğiniz şeylerle hayatınızın kolaylaşacağı bir zaman.

Ruhunuzda, zihninizde, iç dünyanızda büyük bir özgürleşme etkisi. Spiritüel derinliği olan alanlarda yeni başlangıçlar geliyor size.

Bunun dışında bir psikolojik tedavi, bir terapi, ruhsal ya da fiziksel anlamda bir şifa ihtiyacı varsa, tutulma ile o şifa süreci de başlayabilir. Bir yeniden doğuş zamanı. Büyük bir ferahlık etkisi alıyorsunuz.

Şu ana dek üstü örtülü kalmış bazı gerçeklikleri de fark edebilirsiniz tutulma ile. Bazı şeyler görünür hale gelebilir.

Bunun dışında kişisel bilgilerinize dikkat edin. Parasal konulara dikkat edin. Kandırılmamak adına yaptığınız alışverişlerde dikkat edin. Bilmediğiniz yerlerden alışveriş yapmayın. Yeterince tanımadığınız kişilerle iş yapmayın.


Aslan ve Yükselen Aslan :

Tutulma 11.evinizde gerçekleşiyor. Bu güzel. Çünkü 11.ev karmik bir ev değil. Konuları zorlu olan bir ev değil. Aksine harika temaları var.

Yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz bu dönemde. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bir ekibin parçası olabilirsiniz. Bir proje içinde, bir takım içinde yer alabilirsiniz.

Online eğitimler alabilir, online seminerlere katılabilirsiniz. Dijital alanda yeni şeyler yapmaya başlayabilirsiniz. Online üyelikler satın alabilirsiniz. Dijital platformlara üye olabilirsiniz, kendinize yeni keyif alanları yarabilirsiniz.

Hayatınızın kalabalıklaşacağını söylüyor tutulma.

11.ev dijital platformlarla, dijital üyeliklerle, internetle, internetten satın aldığımız şeylerle, elektroniklerle ilgili bir alan. Bu tutulma içinde Merkür retrosunun ve Neptün’ün kuvvetli bir etkisi var. O yüzden iyice düşünmeden üye olmayın derim hiçbir platforma. İnternetten yaptığınız alışverişlerde dikkatli olun.

Bu tutulma civarındaki birkaç haftalık süreçte, özellikle de 22 Haziran’a dek sürecek Merkür retrosu içinde, elektronik alışverişleri yapmamanız da faydanıza olabilir. Şayet mümkünse konuları biraz bekletin.


Başak ve Yükselen Başak : 

10.evinizde gerçekleşiyor bu tutulma.

Size 10.evin konularını sayayım : İşiniz, kariyer yaşamınız, otorite ile olan ilişkileriniz, hayatınızdaki otorite figürleriyle ilgili konular, işinizde yöneticileriniz, resmi konularınız, yasal süreçleriniz, ünvanlarınız, sıfatlarınız, sorumluluklarınız, yetki alanınız.

10.ev böyle bir ev. Tutulma ile neler olabilir ? Olasılıkları üretelim öyleyse.

Çalışmaya başlayabilirsiniz. Mevcut işinizde terfi edebilirsiniz. Size yeni bir yetki alanı tanımlanabilir. Önemli bir sorumluluk size verilebilir.

İşinizde yeni projelere başlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılan işler, teknolojik alanlar, dijital alanlar, sosyal medya faaliyetleri başlayabilir hayatınızda. Bu yönde bir işiniz varsa, büyüyebilir. Açılımlar yaşayabilirsiniz.

İş kurma sürecinde olanlar dikkatli olmalı. Uyarılarımı da yapayım. Tutulma içinde Merkür retrosunun ve Neptün’ün kuvvetli bir etkisi olduğundan, iyi planlamadan hiçbir konuda harekete geçmeyin. Kandırılmalar, aldanmalar Neptün ile ilgilidir. Kiminle iş birliği yaptığınıza dikkat edin. Süreçlerinizi sağlam temele oturtarak, acele etmeden yol almanızı öneririm.


Terazi ve Yükselen Terazi :

9.evinizde gerçekleşiyor tutulma. Bu evin temaları üzerinden yeni başlayan şeyler olacaktır hayatınızda.

Üniversite hazırlığında iseniz, yüksek öğrenim hayatınız başlayabilir. Yüksek lisans yapmak isteyen ya da doktora planı olan okuyucularıma, bu konuların da hareketlenebileceğini söyleyeyim.

Ama sadece üniversite ile sınırlı düşünmeyelim. Kurslar, ilgi alanlarınızda seminerler, eğitimler de gündeme gelebilir. Bu tür başlangıçlarınız olabilir.

Başka bir şehre ya da ülkeye yerleşme planı olanlar, tutulmaya yakın zamanlarda konu için harekete geçebilirler.

Uzağınızda olan sevdiklerinizle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Yanınıza gelebilirler. Yer değiştirebilirler.

Yurt dışı bağlantısı olan bir konu başlayabilir hayatınızda.

Tutulma içinde Merkür retrosunun ve Neptün karesinin etkisi olduğundan, her adımınızı iyi planlamanız, içinize sinecek şekilde, emin olarak ilerlemeniz, acele etmeden detayları iyi hesaplamanız önemli.


Akrep ve Yükselen Akrep :

8.evinizde gerçekleşiyor bu tutulma.

Parasal konular, mal paylaşımları, ortaklı bir mülkün satışı, kişilerin payına düşeni alması, nafaka, tazminat gibi paralar, aile içi maddi konular, miras konuları, alım satım konuları, vergi, kazançlarla ilgili kanunlar, yönetmelikler, sigorta, prim ödemeleri, başkalarından gelen maddi kaynaklar, burs gibi paralar, krediler, kredi kartları, bankacılık işlemleri gibi pek çok teması var bu evin.

Bu konulardan en az birinde yeni bir başlangıç yaşayabilirsiniz.

Öğrenci iseniz burs almaya başlayabilirsiniz.

Bir planınız doğrultusunda kredi çekebilirsiniz.

Aile içinde şimdiye dek paylaşılmamış olan mülkler, arsalar, araziler, tarla, hasat gelirleri, vb paylaşılabilir.

Bir borç yapılandırılabilir. Bir sigorta ödemesi başlayabilir hayatınızda.

Maddi güvencenizle ilgili konularda, ortaklaşa kazançlarda, eşinizin gelirinde, alım satım konularında değişimler gündeme gelebilir. Yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Diğer yandan dikkatli olmanızı gerektiren bir Merkür retrosu ve Neptün’ün uyumsuz bir açısı var tutulma çerçevesi içinde. Alım satım konularında dikkat edin, hileli işler olmasın. Kandırılmamak adına piyasa koşullarından haberdar olun. Parasal konularda, yatırım amaçlı atılacak adımlarda, mal paylaşımlarında aldanmamak için daha dikkatli olmanızı önereceğim.


Yay ve Yükselen Yay : 

7.evinizde gerçekleşiyor bu tutulma.

İlişki halinde olmak, ortaklık kurmak, iş birliği yapmak, ‘biz’ olmak demektir bu ev.

Evliliğiniz, ilişkiniz, iş hayatınızda önde gelen bağlantılarınız, size yol gösteren ve birlikte hareket ettiğiniz hocalarınız/danışmanlarınız bu ev ile bağlantılı.

Bir ilişkiniz varsa, evlilik kararı alabileceğiniz bir döngüdesiniz. Bu kararı almış iseniz, şimdi bir adım daha öteye gidebilirsiniz. Söz, nişan, ailelerin tanışması gibi gelişmeler olabilir.

Hayatınıza biri dahil olabilir. Özellikle flört halinde olduğunuz biri varsa, tanımaya çalıştığınız, sizin için özel olan biri varsa, bu ihtimal daha kuvvetli şekilde çalışabilir.

Yaşamınızda nerelerde başkaları ile birlikte hareket etmeye ihtiyaç duyuyorsunuz, buraları gözden geçireceğiniz, bu doğrultuda yeni adımlar atacağınız bir zamandasınız. Örneğin müzikte bir hocaya mı ihtiyacınız var ? Sporda bir eğitmenle birlikte mi çalışmak istiyorsunuz ? Almak istediğiniz bir eğitim, katılmak istediğiniz bir kurs mu var ? Bir yol göstericiye mi ihtiyaç duyuyorsunuz ?

Bu tutulmayla hayatınızda böyle gelişmeler olabilir. Sizin için önemli olacak yeni insanlar dahil olabilir hayatınıza.

Bir Güneş tutulmasının etkisi, bir sonraki Güneş tutulmasına kadar, yani ortalama olarak 6 aylık dönemde aktiftir. Sadece olacağı gün için, 10 Haziran günü için düşünmeyin bu etkiyi.

Tabii yukarıda anlattığım gibi, tutulmanın çok dikkat çeken iki görünümü var. Biri tutulma ile kavuşan, aynı zamanda tutulma yöneticisi olan Merkür’ün retroda olması, diğeri ise Neptün’ün tutulmaya olan uyumsuz açısı. Her ne adım atmak isterseniz, iyi düşünmek, yanılmamak için konuları iyi tartmak, işinizde ortaklık kuracaksanız, kişileri iyi tanımak, özel ilişkilerde hızlı kararlar almamak önemli.


Oğlak ve Yükselen Oğlak :

6.evinizde gerçekleşiyor bu tutulma.

Bir günümüzü nelerle geçirdiğimiz, günlük düzenimiz, işimiz, iş ve iş dışında rutinlerimiz, görevlerimiz, yapmamız gerekenler, sorumluluk alanlarımız bu evle ilgili.

İşinizde görev tanımızla, görev yerinizle, iş yapma şeklinizle ilgili bir değişim yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda yeni başlayacak şeyler olabilir. Ekibinize yeni insanlar katılabilir.

Evinizde, ofisinizde bir yardımcıya ihtiyacınız varsa (konu temizlik olabilir, bir aile büyüğünün bakımı olabilir, şoförlük olabilir, sekreterlik olabilir, yaptığınız işte ekibinizi büyütmek isteyebilirsiniz), yeni birileri dahil olabilir hayatınıza. Çalışanlarınız olabilir. Çalışanlarınız zaten varsa, çalışan sayınız artabilir.

Çalışmıyorsanız, iş aramakta iseniz, fırsatlar doğabilir. Çalışmaya başlayabilirsiniz.

Sağlık sorunu olanlar için yeni bir sayfa bu. İyileşme, şifalanma yönünde yeni bir döngü. Sizi bir süredir zorlayan bedensel konuları çözmek, iyileştirmek için gerekenleri yapmaya başlayabilirsiniz. Beklettiğiniz konular varsa, artık ertelemek istemeyebilirsiniz.


Kova ve Yükselen Kova : 

Bu tutulma sizin 5.evinizde gerçekleşiyor.

Bu da demek oluyor ki, 5.evin temaları üzerinden yeni sayfalar açılıyor hayatınızda.

Nedir 5.evin temaları ? Aşk, flörtler, heyecanlar, keyifler, tatiller, eğlenceler, kutlamalar, sanat, spor, yaratıcılık, yaratıcı işler, yeni projeler, görünür olma hali, öne çıkma hali, yetenekler, ayrıca bebeklerle, çocuklarla ilgili konular, hamilelikler.

Bu konular üzerinden nasıl çalışabilir tutulma sizin için ?

Hayatınızda biri yoksa, flört diyebileceğimiz bir dialog başlayabilir. Aşk hayatınızda yeni şeyler olabilir. İlişkisi olanlar birbirini daha iyi tanıyabilir. Birlikte geziler, tatiller yapabilir, aktivitelere katılabilir. Diğer yandan flörtler, ilişkiler içinde bu zamana dek göz ardı ettiğiniz, aslında olmaması gereken şeyler varsa, şimdi onlar daha görünür olabilir. İlişki içinde gündeminiz olabilir. Bir şeyleri gerçekçi bir şekilde ele almanız faydanıza olur.

İşiniz yaratıcılıkla ilgili ise, yaratıcı enerjiyle üretim halinde iseniz, şahane şeyler çıkabilir ortaya ve bunlar çok görünür olabilir. Çalışmalarınızı tanıtma, duyurma fırsatı bulabilirsiniz.

Yeteneklerinizi, becerilerinizi daha görünür kılabilirsiniz çeşitli şekillerde.Bir enstrüman çalıyorsunuzdur, resim yapıyorsunuzdur örneğin, sosyal medyada paylaşımlar yapmaya başlayabilirsiniz. Zaten tutulma ikizler burcunda. İkizler burcu, internetle ve sosyal medya ile bağlantılı. Kendinize bir kanal açabilirsiniz, bir website açabilirsiniz. Şu ana dek donanım oluşturduğunuz konularda, artık tanınmak isteyebilirsiniz. Bilgilerinizi aktarmaya başlayabilirsiniz.

Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Hobilerinize daha güçlü şekilde yönelmek, daha fazla zaman ayırmak, o konularda yeni şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

Hamile kalmak isteyenler için, bu konuyu da hareketlendirebilecek bir tutulma. Böyle bir planınız yoksa, güncel hayat çerçeveniz bu değilse, yeğeniniz olabilir örneğin. Bir arkadaşınızın bebeği olabilir. Çevrenizde bebekler doğabilir. Çocuklar eklenebilir hayatınıza.

5.ev güzel bir ev. Eğlencenin, keyiflerin, güzelliklerin evi. Tutulma size de yeni mutluluklar getirsin.


Balık ve Yükselen Balık :

Sizin 4.evinizde gerçekleşiyor.

Ev değişikliği, çevre değişikliği, yeni bir muhite, yeni bir mahalleye taşınma, ev alma, ev satma gibi konular gündeme gelebilir tutulma ile. Halihazırda bu yönde planlarınız, niyetleriniz varsa, konular tutulmaya yakın günlerde hızlanabilir.

Aile içinde yeni başlangıçlar olabilir.

Yuva kurmakla ilgili bir ev burası. Evlilik hazırlığında olanlar, evlenebilir 🙂

Çocuklarınızın eğitim hayatı başlayabilir. Çünkü tutulma ikizlerde gerçekleşiyor ve ikizler burcu eğitim demek. Eğitim hayatlarında yeni bir döneme girebilirler. Örneğin liseye geçmek gibi.

İkizler burcu, internet üzerinden yapılan işleri, e-ticareti, online faaliyetleri simgeliyor ayrıca. 4.ev ise ev demek, yuva demek. Evden çalışacağınız, evinizden yürüteceğiniz bir iş de başlayabilir hayatınızda. Bir ticari faaliyet gündeme gelebilir. Evinizden online eğitimler de alabilirsiniz. Bu da bir olasılık.

Tabii konu ne olursa olsun, hiçbir kararı ve girişimi aceleye getirmemeniz, yanılmamak için birlikte hareket edeceğiniz kişilerden emin olmanız, güven vermeyen bağlantılar kurmamanız, konuları etraflıca düşünmeden adım atmamanız gerekiyor. Bu tutulmada retro Merkür ve Neptün etkisi çok vurgulu çünkü. Bunlara dikkat.


Aşağıdaki linklerde günceldeki transitler yer alıyor :

Güneş İkizler Burcunda 20 Mayıs-20 Haziran 2021

Mars Yengeç Burcunda 23 Nisan-11 Haziran 2021

Venüs Yengeç Burcunda 2-27 Haziran 2021

Merkür Retrosu İkizler Burcunda 30 Mayıs-22 Haziran 2021

Haziran ayı burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç Burcu Haziran 2021, Boğa Burcu Haziran 2021, İkizler Burcu Haziran 2021,

Yengeç Burcu Haziran 2021, Aslan Burcu Haziran 2021, Başak Burcu Haziran 2021,

Terazi Burcu Haziran 2021, Akrep Burcu Haziran 2021, Yay Burcu Haziran 2021,

Oğlak Burcu Haziran 2021, Kova Burcu Haziran 2021, Balık Burcu Haziran 2021


2021 burç yorumlarınız da aşağıda :

Koç Burcu 2021, Boğa Burcu 2021, İkizler Burcu 2021, Yengeç Burcu 2021,

Aslan Burcu 2021, Başak Burcu 2021, Terazi Burcu 2021, Akrep Burcu 2021,

Yay Burcu 2021, Oğlak Burcu 2021, Kova Burcu 2021, Balık Burcu 2021

Bunlar ise günceldeki uzun vadeli transitler :

Jüpiter Balık Burcunda 14 Mayıs-28 Temmuz 2021

Satürn Kova Burcunda 17 Aralık 2020-7 Mart 2023

Sevgiler !

Dr. Burçak Kayış

 

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!