Venüs Balık Burcunda 5 Nisan-2 Mayıs 2022

Venüs Balık Burcunda 5 Nisan-2 Mayıs 2022

Venüs 5 Nisan Salı günü 18:17’de balık burcuna geçiyor. 2 Mayıs tarihine kadar balıkta olacak sevgili okuyucularım.

Venüs’ün yüceldiği, çok güçlü olduğu, dolayısıyla çok iyi çalıştığı bir konum burası.

Venüs’ten yana harika bir transit başlıyor !! Hepimiz için pozitif bir etki. Oldukça güzel bir dönem.

Venüs sevgiyi, aşkı, dostlukları, ilişkileri, uyumu, birliği, anlaşmayı, keyifleri, mutlulukları, eğlenceleri, ayrıca sanatı simgeler.

Balık ise sevgide en cömert burçlardan 🙂 Yumuşak başlı, naif, anlayışlı, duygusal derinliği olan bir burç.

Ne olacak bu transitte ? Venüsyen konular, balığın doğasına bürünecek.

Sevgi, sevecenlik, naiflik, yumuşak başlılık, uyum, anlaşma, birlik, yardımlaşma, destek, bağlılık, ayrıca sanat, ilham, yaratıcılık, güçlü bir hayal gücü demektir balıkta bir Venüs. Tüm bu temalarda şanslı olacağımız bir zaman başlıyor.

Venüs balıkta iken insan ilişkilerimizde empati, anlayış ve hoşgörü önde olacaktır.

Özel ya da sosyal ilişkiler içinde sevgimizi daha güçlü ifade edebileceğimiz, daha güzel şekilde gösterebileceğimiz bir dönem.

En güzel şekilde yardımcı olacağız, iyi geleceğiz birbirimize.

Birbirimize karşı daha yumuşak, daha hassas, daha anlayışlı olabiliriz. Belki daha toleranslı olabiliriz. Affedicilik demektir balık.

Barışmak, gönül almak, hatasını telafi etmek isteyenlere, ilişkileri, iletişimleri onarmak isteyenlere bu güzel dönemi değerlendirmelerini öneririm.

Ayrıca balığın ilhamıyla sanatsal konularda müthiş bir yaratıcılık zamanı !! Balığın hayal gücü çok geniştir. Derin, sezgisel, manevi yanı güçlü bir sanatsal yaratım dönemi bu o yüzden.

Bu transit estetik işlemler, güzellik için yapılan şeyler, bakım konuları için de kullanılabilir sevgili okuyucularım. Çünkü bunlar da Venüs temaları arasında olan konular ve Venüs’ün güçlü olduğu bir dönemi yaşayacağız.

Bu yönde adımlar için özellikle Venüs’ün iyi açı aldığı ya da iyi açı yaptığı zamanlar değerlendirilebilir. Haftalık gündem yazılarımda gün gün aktarıyorum gezegen açılarını ve etkilerini. Takip edebilirsiniz.

Şimdi Venüs’ün balık transitinin burçlar bazında neler getirebileceğini anlatacağım.

Öncelikle danışmanlık almak isteyenler için iletişim bilgilerimi vereyim her zamanki gibi.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓↓

@astroloji.anlatburcak


Her zaman için yükselen burcunuza öncelik veriniz !

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 

Venüs 12.evinize geliyor.

12.ev başlangıçlara uygun olmadığından, bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamamanızı, evlilik yönünde bir adım atmamanızı, söz, nişan, nikah gibi adımlar için balık döneminin bitmesini beklemenizi öneririm.

Bunlar Venüsyen konulardır çünkü.

Venüs güzellikle de ilgili bir gezegen olduğundan imaj değişiklikleri, estetik işlemler için de destekleyici değil bu 12.ev süreci.

Ama bu transitin de pek çok olumlu tarafı var tabii ki. Onları da anlatayım.

Ruhsal açıdan zorlandığınız, psikolojik sağlığınızı zedeleyen, kabule geçmekte ya da akışa bırakmakta zorlandığınız konular varsa ve bunlar enerjinizi aşağı çekiyorsa, bu Venüs transiti çok iyi gelebilir size.

Duygu dünyanızı temizlemek, iç dünyanızı arındırmak için ihtiyacınız olan şeylerle buluşabilirsiniz. Hayatınıza, size iyi gelecek yollar, yöntemler, öğretiler eklenebilir. Tam da çözüm olacak bilgi kaynakları çıkabilir karşınıza.

Spiritüel alanlardan fayda bulabileceğiniz bir süreçtesiniz. Bunu değerlendirin.

Aynı zamanda müthiş bir sanatsal üretim, ilham, yaratıcılık zamanı bu. Sanata yönelmek, sanatsal çalışmalarınız varsa artırmak, üretmek, yazmak, çizmek, boyamak, müzik yapmak, meşguliyetlerinize vakit ayırmak ruhunuzun şifası olabilir.


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

Venüs balık burcuna geçiyor. 11.evinize geliyor. Sosyal çevre alanına yerleşiyor.

Ayın geri kalanında burada olacak.

Gruplar, ekipler içinde aktif olacağınız, iş hayatınızda güzel takım çalışmalarının içinde olacağınız bir zaman.

Kişisel yaşamınızda da sosyal çevrenizle bağınız, arkadaşlık ilişkileriniz, dostlarınızla olan paylaşımlarınız açısından oldukça keyifli bir Venüs geçişi.

Yeni ortamlara, yeni gruplara da dahil olabilirsiniz. Örneğin bir kurs ortamı. Bir spor faaliyeti. Bir eğitim. Yeni insanlar tanıyabileceğiniz bir dönem.


İkizler ve Yükselen İkizler :

Venüs 10.evinize geliyor.

Ayın geri kalanında balıkta ve 10.evinizde olacak.

İş, kariyer konuları, iş ortamınız, yöneticilerle iletişimler, resmi işlemler, yasal süreçler, görevler, hayatınızdaki sorumluluk alanları Venüs’ün iyicil etkisini alıyor. 10.evin böyle temaları var.

Bu konularda istediğiniz yönde gelişmeler olabilir. İşinizde güzel şeyler yaşayabilirsiniz.

Hayatınızın herhangi bir alanında, ortam içinde yetki sahibi olan kişilerden güzel destekler gelebilir. Yardım alabilirsiniz. Sizi destekleyecek yönde şeyler sunabilirler.

Yasal süreçler varsa, konu içinde kolaylaşan, kolayca ilerleyen şeyler olabilir.

Devlet bağlantılı bir konuda beklediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

Venüs 9.evinize geliyor.

Ayın geri kalanında balıkta ve 9.evinizde olacak.

Yolculuklar, geziler, seyahatler, uzaklardaki akrabalarla/dostlarla iletişimler, ayrıca eğitim konuları, hocalarla iletişimler, akademik konular Venüs’ün iyicil etkisini alıyor.

Bu temalarda işler rahatça akar, güzelce akar Venüs ile. Destekler, iyi niyetli davranışlar, yardımlar, keyifler, mutluluklar olur 🙂

Ayrıca dünya kültürlerine, dünya mutfaklarına, başka kültürlerin müziklerine, danslarına daha fazla ilgi duyabilir, bu konulardan daha çok keyif alabilirsiniz. Yeni yeni ilgi alanları doğabilir hayatınızda.

9.ev ilimleri de simgeliyor. Balık burcu ise spiritüel konularla ilgili. Ruhunuza şifa olacak derin alanlarla, ilimlerle, spiritüel öğretilerle temas kuracağınız bir zaman olabilir bu.


Aslan ve Yükselen Aslan :

Venüs 8.evinize geliyor.

Ayın geri kalanında balıkta ve 8.evinizde olacak.

8.ev bütçemizi, gelir gider dengemizi, ödemelerimizi, harcamalarımızı simgeleyen bir ev. Parasal konularla ama daha çok para çıkışları ile ilgili bir alan.

Yapmanız gereken, stres yaratan ödemeler varsa, Venüs’ün iyicil etkisini aldığınız bu dönemde güzelce yapabilirsiniz bu ödemeleri. Parasal konularda pozitif gelişmeler olabilir. Kolaylıklar doğabilir.

Kişisel kazançlar dışında, başkalarından gelecek maddi kaynaklar olabilir.


Başak ve Yükselen Başak :

Venüs 7.evinize geliyor.

Ayın geri kalanında balıkta ve 7.evinizde olacak.

Çok güzel bir Venüs transiti. Çünkü Venüs’ün yüceldiği yerdir balık burcu.

Venüs, güçlü çalıştığı balık burcunda iken pozitif etkilerini, iyicil doğasını çok daha kuvvetli şekilde ortaya koyacaktır.

Peki siz bu güzel etkiyi hangi konular üzerinden alıyorsunuz ? İnsan ilişkileriniz, evliliğiniz, partnerinizle bağınız, iş ortaklarınız, hayatın herhangi bir alanında birlikte hareket ettiğiniz kişilerle iletişimleriniz üzerinden alıyorsunuz.

İnsan ilişkileriniz içinde son zamanlarda çözemediğiniz, uzlaşamadığınız şeyler olduysa, yakın bağlar içinde bir şeyler keyfinizi kaçırdıysa, Venüs’ün balık döneminde sorunlu durumlar çözülebilir.

Karşılıklı anlayışla, empatiyle pürüzlü noktalar aşılabilir. Sevdiklerinizden güzel jestlerin de gelebileceği bir zaman. Sevgiyi daha güçlü şekilde görebileceğiniz bir zaman.


Terazi ve Yükselen Terazi :

Venüs 6.evinize geliyor.

İş, iş ortamınız, çalışma düzeniniz üzerinden alıyorsunuz Venüs’ün iyicil etkisini. İş ortamında insan ilişkilerinizden yana şanslı bir dönem. Sorumlulukları, görevleri kolaylaştıracak şeyler de olabilir. Daha çok keyif alabilirsiniz yaptığınız işlerden.

İş dışında kişisel yaşamınızda, günlük hayatınıza çekidüzen vermek, sağlıklı, faydalı alışkanlıklar edinmek gibi getirileri de olabilir 6.evinizde ilerleyen bir Venüs’ün. Bu evin böyle temaları da var.

Yaşam alanınızı temizlemek, düzenlemek, kendinizi, evinizi, zihninizi, ruhunuzu, bedeninizi gereksiz olan şeylerden arındırmak için harika bir zaman. Spor yapmaya, sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz. Detoks yapabilirsiniz. Evinizdeki gereksiz şeylerden arınabilirsiniz. Yenilenmek için değerlendirin bu Venüs transitini.


Akrep ve Yükselen Akrep : 

Venüs 5.evinize geliyor.

5.evden geçecek olan bir Venüs !! Hem de yüceldiği, son derece güçlü olduğu, balık burcunda olan, mis gibi çalışacak bir Venüs !!

5.ev sanatsal yaratım demektir. Venüs de sanatın gezegenidir. Balık ise zaten ilham demek, hayal gücü demektir 🙂

Kendinize yeni derinlikli alanlar açmak, sanatla bağ kurmak için harika bir zaman.

İşiniz sanat ise şahane çalışmalarınız olabilir. Ürettiklerinizin satışını yapıyorsanız, ürünler hazırlıyorsanız, bol bereketli, güzel satışlarınız olabilir. Sanattan, hobilerinizden, ilgi alanlarınızdan gelecek kazançlar olabilir.

İlhamla, yaratıcılığınızla yapacağınız şeyler, size çok iyi gelebilir. Bir ruhsal temizlik aracı olabilirler sizin için.

Hamilelik, çocuk, bebek demektir bu ev aynı zamanda. Bu yönde niyeti olanlar için destekleyici bir zaman. Ama tabii ki nasipleri Yaradan bilir.

Aşk da bir 5.ev temasıdır. Sizin için özel olan biri varsa, onunla derinlikli, sahici, içten, bağınızı kuvvetlendirecek paylaşımlarınız olabilir Venüs burada iken.

Koşulsuz sevgi demektir balıkta bir Venüs.


Yay ve Yükselen Yay :

Venüs 4.evinize geliyor.

4.ev yaşam alanımızı, evimizi, yuvamızı, aile içi konuları, aile bireylerimizi, anne babamızı simgeler.

Venüs’ün geçtiği yerde ise güzel şeyler olur. Özellikle bu Venüs transiti, diğerlerine kıyasla daha güçlü. Çünkü balık burcu, Venüs’ün yüceldiği yerdir.

Sevgi, uyum, anlaşma, keyif, konfor, şıklık, estetik, güzellik demektir Venüs.

O yüzden bu Venüs geçişi neler getirebilir size ?

Aile içinde sorunlar varsa, çözebilirsiniz. Bir anlaşma haline varabilirsiniz. Küslükleri aşabilir, birbirinize olan sevginizi daha güçlü şekilde ifade edebilirsiniz.

Eviniz için yeni eşyalar alabilirsiniz. Odalarınızı düzenleyebilir, dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz. Evinizin şıklığını ve konforunu artıracak güzel ürünler bulabilirsiniz.

İyi bir transit.


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

Venüs 3.evinize geliyor.

Venüs balıkta yücelir sevgili okuyucularım. Venüs için çok iyi bir zemin burası. O yüzden bu transit hepimiz için çok güzel. Ama tabii bu olumlu etkileri farklı farklı konular üzerinden alıyoruz her birimiz.

Sizin için nasıl olasılıklar var ?

3.ev yakın çevremiz diyebileceğimiz kişileri simgeleyen bir alan.

Arkadaşlarınız, komşularınız, yakın akrabalarınız, yakın iletişimleriniz bu evle ilgili. Bu kişilerle ilgili konular üzerinden alıyorsunuz Venüs’ün şansını.

Birbirinizin işini kolaylaştıracağınız, destek vereceğiniz şeyler olabilir. Daha çok bir araya gelebilirsiniz. Keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yakın çevre içinde son günlerde gücendiğiniz şeyler olduysa, işin aslının farklı olduğunu, durumları yanlış anladığınızı fark edebilirsiniz. Konular tatlıya bağlanabilir.

İşiniz satış, pazarlama, e-ticaret, sosyal medya alanlarında ise faaliyetleriniz açısından  şanslı, verimli, iyicil bir süreç. İşinizden daha çok keyif almanızı sağlayacak şeyler olabilir. İşinizde daha iyi, daha güvende, daha dingin, kendinizi işinize daha ait hissedebileceğiniz bir zaman. ‘İyi ki buradayım, iyi ki bu işi yapıyorum’ diyeceğiniz güzel şeyler olabilir.


Kova ve Yükselen Kova : 

Venüs 2.evinize geliyor.

Paramız, gelirlerimiz, maddi olanaklarımız demektir bu ev. Venüs ise keyfi ve konforu simgeler. O yüzden paradan yana göreceli olarak biraz daha rahat, akışkan bir zaman olabilir bu.

Ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Bir süredir niyetinde olduğunuz şeyleri satın alabilirsiniz.

Balık burcu spiritüel konularla ilgilidir. Bu yönde alışverişleriniz de olabilir. Spiritüel alanlarda kitaplar, melek kartları, tütsüler gibi örneğin.


Balık ve Yükselen Balık :

Venüs 1.evinize geliyor.

Venüs’ü misafir ettiğimiz zamanlar özeldir. Sevgiyi, sevgi bağlarını, güzellikleri, keyifleri, mutlulukları, sanatı, yaratıcılığı, alışverişleri, heyecanları, eğlenceyi simgeler Venüs.

Balıkta yüceldiği konumdadır ayrıca. Balığın doğası, Venüs’e istediklerini verir. Tabiatları uyumludur. O yüzden de Venüs balıkta çok güçlüdür.

Daha çok eğlenmek, hayattan daha çok keyif almak isteyeceğiniz, güzelliğinize, bakımınıza daha fazla özeneceğiniz, giyim kuşam alışverişleri yapabileceğiniz, kendinizi yenilemek isteyeceğiniz bir dönem bu. Zaruri ihtiyaçların ötesinde, biraz daha keyfi alışverişler olacaktır.

Sanatsal konularla meşgul olabilirsiniz ayrıca. Yeni bir hobi, yeni bir meşguliyet başlayabilir. Kendinize keyif alacağınız yeni bir alan yaratabilirsiniz. Yazmak, çizim yapmak, bir enstrüman öğrenmeye başlamak, her tür şey olabilir bu.

Venüs’ün 1.eve gelişiyle aşk hayatınızda da hareketlenme olabilir. O da bir olasılık. Yeni tanışmalar, flörtler olabilir. Hayatınızda biri varsa ya da evli iseniz, ilişkinin içinde bağınızı kuvvetlendirecek paylaşımlarınız olacaktır. Uyumunuz artacaktır. Sorunlarınız varsa bu süreçte aşmak, anlaşmak, uzlaşmak çok daha kolay olur ayrıca.


Aşağıdaki linklere diğer yazılarımı da ekliyorum.

Tıklayarak güncelde içinde bulunduğumuz dönem hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz ↓↓

Güneş Koç Burcunda 20 Mart-20 Nisan 2022

Merkür Koç Burcunda 27 Mart-11 Nisan 2022

Mars Kova Burcunda 6 Mart-15 Nisan 2022

Nisan ayı astroloji gündemi ve burç yorumlarınız da aşağıda !!

Nisan 2022 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Nisan 2022,  Boğa Burcu Nisan 2022,  İkizler Burcu Nisan 2022,

Yengeç Burcu Nisan 2022,  Aslan Burcu Nisan 2022, Başak Burcu Nisan 2022

Terazi Burcu Nisan 2022,  Akrep Burcu Nisan 2022,  Yay Burcu Nisan 2022,

Oğlak Burcu Nisan 2022,  Kova Burcu Nisan 2022,  Balık Burcu Nisan 2022

Sevgiler !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!