29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftayı burçlar üzerinden de inceleyelim.

Başlamadan haftalık gündemi ekleyeyim buraya :

29 Nisan-5 Mayıs 2024 Astroloji Gündemi

İletişim adresimi de vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi + Salı 18:19’a kadar Ay oğlak burcunda. 10.evinizde. İşinizle ilgili konular ön planda. Bir yoğunluk olası. Siparişler, satışlar konusunda Salı daha iyi görünüyor.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe’nin büyük kısmında Ay kova burcunda. 11.evinizde olacak. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Grup çalışmalarınız varsa ders gününüz, etkinlik gününüz olabilir bu günler.

Cuma ve Cumartesi günü Ay balık burcunda. 12.evinizde. Bir dinlenme ihtiyacı var gibi. Bu dinlenmeyi de en güzel şekilde yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ölçüde vakit ayırabilirsiniz kendinize.

Pazar günü Ay koç burcunda. 1.eve geliyor. Kişisel hayatınızda size iyi geleceğini düşündüğünüz bir şeylere başlayabilirsiniz. Bir başlangıç var gibi.


29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi + Salı 18:19’a kadar Ay oğlak burcunda. 9.evinizde. Yurtdışı bağlantılı ticari faaliyetler gündeminizde olabilir işinizde. Taşıma, lojistik konuları, para transferleri konuları olabilir.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe’nin büyük kısmında Ay kova burcunda. 10.evinizde olacak. İşinizde dijital sistemlerde teknik sorunlar yaşayabilirsiniz, bunlarla meşgul olabilirsiniz günlük akışlar içinde. Olursa böyle durumlar, strese kapılmayın. Her sistem hata verebiliyor. Bunlar düzeltilebilecek şeyler ; ki illa sorun yaşanacak diye bir şey de yok. Bir ihtimal olarak söyledim.

Cuma ve Cumartesi günü Ay balık burcunda. Bu kez 11.evinizde. Burada çok güzel açıları olacak. Sosyal hayatımızı, arkadaşlarımızı anlatır 11.ev. Grup çalışmaları, eğitimler, kurslar da 11.evin konusudur. Bu konularda keyifli şeyler yaşayabilirsiniz.

Pazar günü Ay koç burcunda. 12.eve yerleşiyor. ‘Ben biraz kendimle kalayım. Biraz dinleneyim. Biraz durayım’ diyorsunuz bu kez. Ay’ın 12 ev geçişlerini, planlama yapmaya ihtiyaç duyduğumuz konular için kullanmak güzeldir. Planlamalarınızı yapın derim.


29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi + Salı 18:19’a kadar Ay oğlak burcunda. 8.evinizde. 8.ev ödemeleri, oğlak burcu ise devleti, devlet birimlerini, bankaları simgeler. Resmi ödemelerinizi, bankalara ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe’nin büyük kısmında Ay kova burcunda. 9.evinizde olacak. 9.ev ilmi alanları, kova burcu ise eğitimleri anlatıyor. İlmi, spiritüel bir alanda eğitim almaya karar verebilirsiniz. Hoca/eğitmen/kurs araştırmaları yapabilirsiniz. Kararını verdiyseniz, seçim yaptıysanız kayıt için irtibat kurabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günü Ay balık burcunda. 10.evinizde. İşinizde güzel şeyler olabilir. Ay çok güzel açılar alacak burada. Bazı işleri tamamlayabilirsiniz. Bu da çok iyi gelebilir size. Bir rahatlama yaşayabilirsiniz. ‘Ohh çok şükür yaptım, bitti’ diyeceğiniz bir şeyler var sanırım burada.

Pazar günü Ay koç burcunda. Bu kez 11.evinizde. Dostlarla bir araya gelmek için güzel bir gün. Keyifli bir program yapabilirsiniz birlikte.


29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi + Salı 18:19’a kadar Ay oğlak burcunda. 7.evinizde. Eşinizin iş yoğunlukları olabilir. Yapıp tamamlaması gereken bir şeyde yardımcı olabilirsiniz ona.

Oğlak burcu iş hayatımızı, 7.ev ise birlikte çalıştığımız firmaları simgeliyor. Tedarikçilerinizle ilgili konularınız olabilir.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe’nin büyük kısmında Ay kova burcunda. Bu defa 8.evinizde olacak. Dijital platformlar için harcamalarınız, ödemeleriniz olabilir. 8.ev ödemelerle ilgili. Kova ise teknolojiyi, dijital platformları simgeliyor.

Cuma ve Cumartesi günü Ay balık burcunda. 9.evinizde. Spiritüel alanlarda kitap alışverişleriniz olabilir. Güzel kanallar, sayfalar, yararlanabileceğiniz yeni bilgi kaynakları keşfedebilirsiniz.

Pazar günü Ay koç burcunda. 10.eve geliyor. Odağınız bu kez iş. İşiniz için yapmanız gerekenler olabilir.


29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi + Salı 18:19’a kadar Ay oğlak burcunda. 6.evinizde. Yüksek bir tempo, yapılacak işler var burada.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe’nin büyük kısmında Ay kova burcunda. 7.evinizde olacak. Eşinizle, partnerinizle birlikte katılacağınız bir ortam, bir davet olabilir. Yedinci ev eşi, kova ise kalabalıkları, organizasyonları anlatıyor.

Cuma ve Cumartesi günü Ay balık burcunda. 8.evinizde. Bir borcu bitirebilirsiniz. Bir ödemenin bütçesini oluşturabilirsiniz. ‘Ohh çok şükür ödedim’ gibi bir hal var burada. Parasal alanda bir rahatlama var.

Pazar günü Ay koç burcunda. 9.evinize geliyor. İlmi alanlarda, felsefi alanlarda ufkunuzu büyütecek güzel bilgiler çıkar karşınıza.


29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi + Salı 18:19’a kadar Ay oğlak burcunda. 5.evinizde. Çocuklarınız için yapmanız gereken işler, işlemler olabilir. Okul yönetimi ile, yöneticilerle görüşeceğiniz şeyler olabilir. Bir okul kuralı olarak, yeni bir düzenleme olarak bir bildirim gelebilir yönetimlerden. Bir şeyin evrakını vermeniz gerekebilir.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe’nin büyük kısmında Ay kova burcunda. 6.evinizde olacak bu kez. İşinizde teknolojik, teknik, dijital sistemlerin iyileştirilmesi yönünde konularınız olabilir. Sistemlerin hata verdiği noktalar üzerinde çalışabilirsiniz. Bunu bir başkası da yapıyor olabilir, konu doğrudan sizin ilgilenmeniz gereken bir şey olmayabilir. Bekleyebilirsiniz. Sistemlerin güncellenmesi işlemleri yapılabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay balık burcunda. 7.eve geliyor.  Bir konunuzu tamamlamanızı, kolayca yapmanızı sağlayacak biri olabilir. Biri bir şeyde eşlik edebilir, yardımcı olabilir size.

Pazar günü Ay koç burcunda. 8.evinizde.  Bir başlangıcınız, başlamak istediğiniz bir hobi/etkinlik/spor, vb için harcamalarınız olabilir.


29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi + Salı 18:19’a kadar Ay oğlak burcunda. 4.evinizden geçiyor. Evinizin ödemeleriyle ilgilenebilirsiniz. Aile büyüklerinizi misafir edebilirsiniz ayrıca.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe’nin büyük kısmında Ay kova burcunda. 5.evinizde. Bir davet, bir kutlama, katılacağınız bir organizasyon olabilir. Bir sosyal ortam göründü gözüme.

Cuma ve Cumartesi günü Ay balık burcunda. 6.evinizde olacak. İstirahat etmek, dinlenmek, rutinlere ara vermek isteyebilirsiniz. Sosyal medyadan, iletişimlerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ruhsal anlamda detoks olabilir bu balık günleri size.

Pazar günü Ay koç burcunda. 7.eve geliyor. Bir alanda bir hoca ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Bir koç teması olarak spor geliyor akla. Sizi bilgisiyle yönlendirecek kişiler olabilir.


29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi + Salı 18:19’a kadar Ay oğlak burcunda. 3.evinizde. Kardeşlerinizle iletişiminiz olabilir.  Yapılacak bir resmi işlem olabilir. Sizden yardım isteyebilirler. Nereye başvurmak, neyi nereden yapmak gerekiyor, size sorabilirler. Konu sizin de olabilir, siz birilerine danışabilirsiniz.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe’nin büyük kısmında Ay kova burcunda. 4.evinizde olacak. 4.ev evimizi, yuvamızı, kova burcu ise teknolojiyi/elektrikli aletleri/elektronik aletleri simgeliyor. Eviniz için yapacağınız bir alışveriş olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay balık burcunda. 5.evinizde. Bir aktivite, bir spor günü, bir yürüyüş günü olabilir bu günler sizin için. Belki sahilde bir piknik, belki kendinizi dinleyeceğiniz bir vapur seyahati, şehrin içinde bir gezi..Size iyi gelecek şeyler gördüm burada.

Pazar günü Ay koç burcunda. 6.evinize geliyor. Temizlemek, düzenlemek isteyeceğiniz alanlar olabilir. Evinizde, ofisinizde temizlikler yapabilirsiniz.


29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi + Salı 18:19’a kadar Ay oğlak burcunda. 2.evinizde. 2.ev parayı, oğlak burcu işimizi simgeliyor. İşinizde parasal açıdan şanslı günler.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe’nin büyük kısmında Ay kova burcunda. 3.evinizde bu kez. Üçüncü ev yakın çevremizi temsil eder. Kova demek sosyalleşmek demektir. Ahbaplarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günü Ay balık burcunda. 4.evinizde olacak. Evinizde kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Evinizi temizleyebilirsiniz. Kullanmadığınız, işinize yaramayan şeyleri evinizden çıkarmak isteyebilirsiniz. Balık günlerinde bir arınma, bir sadeleşme yaşıyoruz.

Pazar günü Ay koç burcunda. 5.evinizde. Enerjiniz yükseliyor. Daha sosyal geçer bu koç günleri. Bir aktivite, bir spor, bir etkinlik, vb bir şeyiniz de olabilir.


29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi + Salı 18:19’a kadar Ay oğlak burcunda. 1.evinizde. Son birkaç gündür gerildiyseniz bir şeylere, özellikle akrep dolunayı zordu, şimdi bir toparlanma yaşıyorsunuz. Dengeye getiriyorsunuz kendinizi. Bunu sağlayacak şeyler yapabilirsiniz. Yürüyüşse yürüyüş, sporsa spor, meditasyonsa meditasyon, temizlikse temizlik.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe’nin büyük kısmında Ay kova burcunda. Bu kez 2.evinizde olacak. Dijital platformlar için harcamalarınız olabilir.

Cuma ve Cumartesi günü Ay balık burcunda. 3.eve geliyor. Yakın çevrenizden biri, bir konu için yardım isteyebilir sizden. Birine yardımcı olabilirsiniz.

Pazar günü Ay koç burcunda. 4.evinizde. Eviniz için güzel bir alışverişiniz olabilir. Bir eşyanızı, aletinizi, bir şeyinizi yenileyebilirsiniz.


29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi + Salı 18:19’a kadar Ay oğlak burcunda. 12.evinizde. Soğuk algınlığı, üşütmeler, halsizlikler olabiliyor Ay’ın 12.ev günlerinde. Bağışıklığınızı besleyecek şeyler yapın.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe’nin büyük kısmında Ay kova burcunda. 1.evinizde olacak. Enerjinizi toparlıyorsunuz. Son günlerde yapamadığınız işleri yapabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günü Ay balık burcunda. 2.evinizde. Paradan yana şanslı günler. Güzel kazançlarınız olabilir.

Pazar günü Ay koç burcunda. 3.eve geliyor. Arkadaşlarla, yakın çevreyle iletişimler artıyor.


29 Nisan-5 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi + Salı 18:19’a kadar Ay oğlak burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızın bir resmi işlemi, e-devlette, devlet birimlerinde yapacakları bir şey olabilir. Onlara yardımcı olabilirsiniz. Oğlak burcunun böyle temaları var. 11.ev ise arkadaşlarımızı temsil ediyor. Konu sizin de olabilir, onlar size yol gösterebilirler.

Salı 18:19 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe’nin büyük kısmında Ay kova burcunda. 12.evinizde olacak. Sosyal ortamlarda keyifsiz geçebilir bu günler. Başka zamanlara program yapın derim.

Cuma ve Cumartesi günü Ay balık burcunda. 1.evinizde. Son zamanlarda niyet ettiğiniz, türlü sebeplerle yapamadığınız şeyleri ele alabilirsiniz. Planlar hayata geçiyor.

Pazar günü Ay koç burcunda. Bu kez 2.evinizde.  Alışverişler için güzel bir gün. Yeni şeyler alabilirsiniz kendinize.


İyi bir hafta diliyorum herkese.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!