2 Mart 2022 Balık Burcunda Yeniay

2 Mart 2022 Balık Burcunda Yeniay

2 Mart Çarşamba günü Türkiye saati ile 20:34’te balık burcunun 12 derecesinde bir yeniay meydana geliyor sevgili okuyucularım.

Güneş ve Ay, balık burcunda kavuşuyor bu kez.

Çok da güzel bir yeniay bu !

Güzel diyorum. Çünkü büyük iyicil Jüpiter ile kavuşumda gerçekleşecek olan bir yeniay geliyor. Ayrıca yeniaya, yani Güneş Ay kavuşumuna, Uranüs’ün uyumlu bir açısını görüyoruz.

Hem Jüpiter, hem Uranüs var resmin içinde. Parlak potansiyeller var.

Son zamanlarda gördüğümüz en iyi yeniay esasen.

Örneğin bir önceki yeniay, yani Şubat ayında yaşadığımız kova yeniayı hayli sertti. Düzen değişikliklerine işaret eden Satürn Uranüs karesi ile irtibat kuruyordu. Tam da bu yönde şeyler, adapte olmamızı gerektiren değişimler getirdi bize.

Bu kez çok daha yumuşak, çok daha gönlümüzce enerjiler var !!

Balık yeniayı olduğu için her şeyden önce bir şifalanma hali var. Hafifleme hali var. Bir barış, uyum ve huzur enerjisi var.

Bir iyileşme var.

Jüpiter ve Uranüs somut anlamda güzel fırsatlara da işaret ediyor. Örneğin işe ve paraya dair konularda.

Balık burcu şifayı sembolize eder. Hem  fiziksel anlamda bedensel sağlığımızla, hem de ruh sağlığımızla ilgilidir. Zodyakta 12.evin sahibidir balık. 12.ev sağlık konularını ve şifalanmayı simgeler. Şifa için yapılan şeyleri, tedavileri, terapileri simgeler.

Sağlık konusunda çabası olanlar, bir sağlık problemini çözmek için uğraşanlar balık yeniayı ile şifa yönünde, ferahlık getirecek güzel gelişmeler yaşayabilirler. İhtiyaç duyan herkes için şifa diliyorum.

Konu için ilk adım atılabilir bu yeniay ile. Tedavi sürecinin nasıl olacağı, nasıl ilerleneceği belirlenebilir.

İyi bir hekim karşınıza çıkabilir. Güzel tavsiyelerle işin uzmanı kişilere ulaşabilirsiniz.

Büyük küçük her tür sorun için söylüyorum bunu. Ama tabii ki sorun varsa da küçük olsun inşallah.

Ruhsal konularda nasıl etkiler alıyoruz peki ?

Ruh durumumuz, duygu durumumuz, psikolojimiz de yine balık burcu ile ilgilidir.

Balık yeniayı son zamanlarda yaşadıklarımızın yarattığı stresten arınmak, kızgınlıklarımızın aslında pek çok noktada anlamsız olduğunu fark etmek için şans diyebileceğimiz bir yeniay.

Bir uyanış. Daha yüksek bir idraka ve daha yukarıda bir ruhsal mertebeye geçiş.

Şöyle tarif edeyim :

Anlamsız ve değmeyecek şeylere üzülmeyi bırakmak. Kendi merkezimize gelmek. Kendimizi önceliklendirmek. Duygusal ihtiyaçlarımızla ilgilenmek. İhtiyaç duyduğumuz noktada soluklanmak. Zihni toparlamak.

İşte böyle güzel değişimlere zemin hazırlayan, iyicil bir yeniay zamanındayız.

Jüpiter’in yeniay ile kavuşumu bolluğu, bereketi, kazanmayı, parayı çoğaltmayı simgeliyor ayrıca.

Uranüs de maddesel konuları, paraya dair konuları simgeleyen boğa burcundan yapıyor uyumlu açısını.

Dolayısıyla işimizde de bir ivme kazanabileceğimiz, yeni üretimlerimizle, yeni plan ve uygulamalarımızla büyüme elde edebileceğimiz, daha çok kazanabileceğimiz, verimli, bereketli bir zamandayız !!

Jüpiter yüksek bilgiyi, hayatın bilgisini temsil eder ayrıca. Erdemleri, ruhun kalitesini, güzel insan olmayı, hayatı sorgulayan ve anlamlandırabilen biri olmayı, deneyimleri okuyabilmeyi, hayatın içinde neyi neden olduğunu anlayabilmeyi, yanlışı düzeltebilmeyi anlatır. Ruhun yükselmesidir Jüpiter.

Uranüs de bu yeniayda değişimleri ve uyanışları işaret ediyor.

Bugünlerde öyle güçlü farkındalıklar yaşayabiliriz ki, bir şeyler öyle güzel uyanışlara vesile olabilir ki, idrak ettiğimiz bu şeyler, somut yaşam bileşenlerimizde de değişimlerin kapısını açabilir.

Yeniay sırasında Venüs ve Mars, kuzey güney Ay düğümleri ile uyumlu açılarda.

Ayrıca yeniayın an haritasında bir Merkür Satürn kavuşumu görüyoruz.

Bu görünümleri de ele alalım şimdi.

Mars kuzey Ay düğümü üçgeni ile kadersel başlangıçlar yaşayabiliriz. Mars demek hareket, harekete geçmek, başlatmak, adım atmak demektir. Kuzey Ay düğümü ise kadersel gelişmeleri anlatır sevgili okuyucularım.

Hayatımız için iyi olacak, faydamıza olacak başlangıçlarımız olabilir her tür konuda.

Venüs’ün Ay Düğümleri ile uyumlu açıları ise ilişkiler (ikili ilişkiler, arkadaşlıklar, aile için bağlar, her anlamda söylüyorum) içinde bağlarımızı güçlendirecek yeni güzel şeyler olabileceğini söylüyor. Kadersel olarak gerçekleşebilir bunlar. Birlikte yapacağımız, paylaşacağımız keyifli şeyler, ayrıca yardımlaşmalar, birbirimize vereceğimiz destekler samimiyetimizi kuvvetlendirebilir.

Merkür Satürn kavuşumu ile planlarımız somutlaşabilir. Fikirler hayata geçebilir.

Merkür fikirleri simgeler. Satürn ise somut şeyleri. Ayağı yere basan, akla uygun, rasyonel fikirlerimiz için, planlarımız için ilk adımımızı atabiliriz bu yeniay ile.

Ayrıca Satürn düzen, disiplin ve istikrar demektir. Sistemleri, sistemli hareket etmeyi simgeler. İşimizde, kişisel yaşamımızda düzene koymak istediğimiz konular için kullanalım bu destekleyici yeniayı.

Şimdi yeniayın şahane potansiyellerini özetleyeceğim sizlere :

Uyanış, idrak, kasvetli enerjileri terk etmek, karamsar düşüncelerden özgürleşmek, yeniliklere atacağımız adımlar için güç toplamak, zihinsel anlamda yenilenmek, fiziksel anlamda yenilenmek, iç huzurumuzu kuvvetlendirmek, duygu dünyamızda iyileşmek, daha fazlasını hayal edebilmek, sınırlardan özgürleşmek ve daha doyumlu bir yaşam için yeniliklere adım atmak !!

İşte yeniayın resmi bize bunları anlatıyor !!

Bu yeniay hepimiz için şahane başlangıçlara vesile olsun !!

Açılacak en güzel kapıların anahtarı olsun !!


Şimdi balık burcunda gerçekleşecek olan bu güzel yeniayın burçlar bazında neler getirebileceğine geçeceğim.

Öncesinde iletişim bilgilerimi vereyim.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓↓

@astroloji.anlatburcak


Yükselen burcunuza öncelik veriniz !

Koçlar ve Yükselen Koçlar

12.evinizde gerçekleşecek olan bir yeniay.

Bu yeniay sizi değişimlere taşıyacak, geçmişten özgürleştirecek bir ruhsal arınma anlamına geliyor.

Geçmiş geçti. Geçti ve gitti. Geride kaldı. Geçmişin olumsuz anılarını taşımayınız artık zihninizde, ruhunuzda. Her yaşanan şey, yaşanması gerektiği için yaşandı. Siz o deneyimlerden ne öğrendiğinize bakınız.

Bir arınma bu yeniay sizin için. Ruhunuz özgürleşiyor. Zihniniz berraklaşıyor. Bu yönde değişimlere vesile olacak şeyler getirebilir size bu yeniay döngüsü. Yeniayın öncesi-sonrası yakınındaki günleri düşünebilirsiniz.

Enerjinizi yenileyecek olumlu değişimler olabilir. Sorunlu durumlar çözülebilir. İç dünyanızı, duygularınızı, bakış açılarınızı olumlu yönde değiştirecek şeyler olabilir.

Uranüs’ten uyumlu açısı olan güzel bir yeniay.


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

11.evinizde gerçekleşecek olan bir yeniay. Jüpiter ile kavuşan, Uranüs’ten uyumlu açısı olan, güzel de bir yeniay.

Bu ev dostlarımızı, arkadaşlarımızı, sosyal hayatımızı, işimizi, çalışma hayatımızda bir parçası olduğumuz grupları, ekipleri, toplulukları temsil eden alan.

İşiniz, hobileriniz, ilgi alanlarınız ya da başka bir sebeple içinde olduğunuz gruplarda, düzenli olarak gittiğiniz sosyal ortamlarda bir değişim ve rahatlık yaşayabilirsiniz. Bir şey sonlanabilir ve bu sonlanma size çok iyi gelebilir. Yenilikler olabilir. Bir şeyler geride kalabilir, güzel yeni şeyler olabilir.

Arkadaşlarınızla ilgili sorunlu durumlar varsa, bunlar çözülebilir. Onların güzel haberlerini alabilirsiniz. Sizin de destek vereceğiniz şeyler olabilir.

Arkadaş grubunuzda bir küslük, bir dargınlık olduysa, konu tatlıya bağlanabilir. Karşılıklı güzel adımlar atılabilir. Anlayış, hoşgörü, sevgi, uzlaşma demektir balık. Huzuru ve barışı simgeler.

Ekip işleri, projeler, grup çalışmaları, birlikte yapılan işler yine 11.evle ilgilidir. Buralarda yeni başlangıçlar olabilir. Yeni yeni projelerin hazırlığı başlayabilir.

Başka neleri anlatıyor 11.ev ? Dijital platformları, aplikasyonları, internet üzerinde kullandığımız uygulamaları, online konuları. Dolunaya uyumlu açı yapan Uranüs de bunları simgeliyor. Zaten zodyakta 11.evin sahibi Uranüs’tür.

Ruhunuza, psikolojinize, ruh halinize çok iyi gelecek, huzurunuzu yükseltecek uygulamalar da kullanmaya başlayabilirsiniz bugünlerde. Örneğin bu yönde bir üyelik satın alabilirsiniz. Uranüs parayı simgeleyen boğa burcundan yapıyor açısını. Bu yönde bir harcamanız olabilir.


İkizler ve Yükselen İkizler : 

10.evinizde meydana geliyor. Jüpiter ile kavuşan, Uranüs’ten uyumlu açısı olan, güzel, dikkat çekici bir yeniay bu.

10.ev neleri simgeler ? Nasıl temaları vardır ? Bu ev iş ve kariyer alanımızdır.

Ayrıca iş dışında da sahip olduğumuz sıfatlarımız, yetkilerimiz, sorumluluklarımız, yönettiğimiz alanlar, sorumlusu olduğumuz alanlar, sorumlu olduğumuz şeyler 10.ev ile bağlantılıdır.

İşinizde, görev ve sorumluluk alanlarınızda yeni güzel gelişmeleriniz, başlangıçlarınız olabilir.

Yeni bir görev verilebilir size. İşinizde yeni bir sorumluluk üstlenebilirsiniz. Yetki alanınız büyüyebilir. Bir terfi, bir yükselme diyebileceğimiz olumlu bir değişim olabilir.

Kendi işinize sahipseniz, bereket getirecek, mutluluk getirecek yeni projelere başlayabilirsiniz.

Bir yöneticinizle, patronunuzla anlaşmazlıklar olduysa, bunlar aşılabilir. Birbirinizi empatiyle dinleyip anlayabilirsiniz. İletişimlerde pozitif şeyler olabilir.

İş hayatınızda huzurunuzu artıracak gelişmeler olabilir.

Balık spiritüel alanları sembolize eder. Spiritüel alanda faaliyetleriniz varsa, işiniz bu yönde ise iş hayatınız açısından hayli şanslı, parlak bir yeniay. Atılımlarınızla yeni bir döneme girecek olabilirsiniz. Belki de spiritüel bir eğitimi tamamlıyorsunuzdur. Bir ünvan eklenebilir isminizin önüne. 10.ev ünvanlarımızla ilgili bir ev çünkü.


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

Yeniay 9.evinizde gerçekleşiyor. Bu yeniay çok güzel bir yeniay sevgili okuyucularım !

Jüpiter ile kavuşum halinde gerçekleşiyor. Uranüs’ten uyumlu açısı var. Harika bir yeniay !

Siz yeniayın etkisini 9.ev temaları üzerinden alıyorsunuz.

Bu evin konularında sorunlu bir gündem, pürüz yaratan ve sizi uğraştıran, yormuş olan bir konu çözülebilir. Konuda yeni pozitif gelişmeler olabilir. Bu gelişmelerle büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz.

9.evin konularını sayayım burada da : Eğitim, akademi, yolculuklar, seyahatler, uzaklarla bağlantılı konular, uzaklarda yaşayan sevdikleriniz, yabancı diller, yabancı kültürler, hukuksal konular.

Yeni bir eğitime adım atabilirsiniz. Bir ilgi alanınızda eğitim almaya başlayabilirsiniz. Bu bir balık yeniayı olduğundan, özellikle spiritüel alanda bir eğitime başlayabilirsiniz. 9.ev ilimleri anlatır. Ruhsal derinliği olan, yaşamınızda büyük bir farkındalığa vesile olacak, spiritüel bir alanda bir eğitim, bir kurs gündeme gelebilir.

Yüksek öğrenim hayatınız varsa, okulunuzla ve akademik çalışmalarınızla ilgili güzel şeyler olabilir.

Bir yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Size çok iyi gelecek bir seyahati, bir yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

Uzaklarda olan sevdiklerinizle ilgili sorunlu durumlar çözülebilir. İletişimlerde kopukluk olduysa, dargınlıklar olduysa barışabilirsiniz 🙂 Durumlar tatlıya bağlanabilir.

Balık burcu barışmayı, uzlaşmayı simgeler. Hukuk çerçevesinde hakkınızı aradığınız bir konu varsa, burada karşılıklı adımlar olabilir. Uzlaşmanızı sağlayacak olumlu gelişmeler olabilir.

Mis gibi bir yeniay !! Hayatınıza uzun vadede güzel bir şekil verecek yeni şeyler başlayabilir bu yeniay ile !!


Aslan ve Yükselen Aslan :

8.evinizde gerçekleşecek güzel bir yeniay var sırada. Jüpiter ile kavuşum halinde gerçekleşiyor. Uranüs’ten uyumlu açısı var. Şanslı bir yeniay !

8.evin temalarında çözümler, kolaylıklar, olumlu değişimler yaşayabileceğiniz bir zamanı anlatıyor gökyüzü.

Bu evin en temel teması maddi konulardır. Özellikle de ödemelerdir. Borçlardır.

Bir borç konusu, birikmiş olan bir kredi kartı borcu varsa, konuyu çözebileceğiniz paralar geçebilir elinize. Beklediğiniz alacaklarınızı alabilirsiniz. Yakın çevreden yardım alabilirsiniz.

Aile içinde anlaşmazlık yaratan ortak bir mülk, bir para ya da mal paylaşım konusu varsa, durumu kendi içinizde çözebilirsiniz. İlişkileri düzeltebilirsiniz. Barışmalar, anlaşmalar olabilir. Herkes payından memnun olabilir.

8.ev bizi ruhsal olarak yoran şeylerle ilgili bir alan aynı zamanda. Bu yeniay ise bir balık yeniayı. Balık iyileşmektir. Gereksiz olanı, görevi bitmiş olanı bırakmaktır. Feraha çıkmaktır. Hafiflemektir.

Bu dönem sizin için zihninizin içinde dönüp duran takıntılı düşüncelerden özgürleşmek için, karamsarlığı, kasvetli enerjileri, depresif enerjileri terk etmek için, deri değiştirir gibi yenilenmek için harika bir dönem.

Niyet edin ve ruhunuzun şifasını çağırın. İçinizi, ruhunuzu arındırmaya niyet edin. Bu yeniay çok iyi gelebilir size ! Kendinizi bu şifa enerjisine açın !


Başak ve Yükselen Başak : 

7.evinizde gerçekleşecek güzel bir yeniay var sırada. Jüpiter ile kavuşum halinde gerçekleşiyor. Uranüs’ten uyumlu açısı var. Şanslı, iyicil, parlak bir yeniay !

Bu evin en temel teması ikili ilişkilerdir.

Eşinizle/partnerinizle anlaşamadığınız noktalarda birbirinize empatiyle yaklaşabileceğiniz, ortak noktalarda buluşabileceğiniz bir zaman. Dargınlıklar olduysa, güzel bir barış gelebilir.

Eşinizin/partnerinizin yaşamında ona iyi gelecek, ruhunu şifalandıracak bir şey başlayabilir. Balık şifayı anlatır çünkü. Bir sağlık gündemi varsa, bu yönde konular için de bir çözüm potansiyeli de var.

İş ortaklıkları, iş birlikleri, danışmanlar, danışmanlıklar, birebir eğitim aldığımız hocalar bu evle ilgili.

Bir alanda bir eğitmen ile, bir rehber ile el sıkışabilirsiniz. Bundan sonra birlikte ilerleyebilirsiniz o alanda.

Danışmanlık alacağınız konular olabilir. Bu bir balık yeniayı olduğu için özellikle spiritüel derinliği olan bir alanda olabilir bu danışmanlık.

Psikolojik alanda da olabilir. Bir terapi başlayabilir.

Güzel bir yeniay.

İçinizi, iç dünyanızı temizleyecek, huzur getirecek bir şeyler geliyor gibi sanki 🙂 Balığın huzuru, şifası geliyor !


Terazi ve Yükselen Terazi : 

6.evinizde gerçekleşecek olan güzel bir yeniay ! Jüpiter ile kavuşum halinde gerçekleşiyor. Uranüs’ten uyumlu açısı var. Şanslı bir yeniay !

6.ev temalarında size iyi gelecek yenilikler olabilir. Konulara çözüm gelebilir. Size çok iyi gelecek başlangıçlar olabilir.

Nedir 6.evin konuları ? İş, çalışma hayatı, günlük düzen, günlük sorumluluklar, hizmet alanları, hizmet ettiğimiz alanlar, hizmet aldığımız alanlar, ayrıca sağlık, sağlığa dair konular.

İş aramakta iseniz çevrenizin desteği, yardımı olabilir. Balık yardımlaşmayı, başkalarından gelebilecek güzel şeyleri, destekleri simgeler. İş fırsatları yakalayabilirsiniz.

İşinizde, iş ortamınızda, görev paylaşımlarınızda, iş arkadaşlarınızla ilgili konularda sizi ferahlatacak olumlu değişimler olabilir.

Balık burcu zodyağın son burcudur. Kapanış enerjisidir. Bırakma enerjisidir. Gereksiz olandan arınmak, fazlalıklardan özgürleşmek, iyiliğimize hizmet etmeyen şeyleri bırakmak, ruhsal olarak yenilenmek tam da balık enerjisinin anlattığı şeyler.

O yüzden bu yeniay sizin için bir arınma esasen.

Günlük yaşamınızda, yaşam kalitenizle ilgili konularda, bedensel sağlığınızla ilgili konularda rutinlerinizde çok güzel yeniliklere gidebilirsiniz. Daha huzurlu, daha sağlıklı, daha verimli, daha güzel bir yaşam sürmek için başlatacağınız yeni şeyler olabilir.


Akrep ve Yükselen Akrep :

5.evinizde doğacak olan harika bir yeniay !

Sanatsal çalışmalar, yaratıcılık gerektiren işler, özgün çalışmalar için çok güçlü, parıl parıl bir etki alıyorsunuz. Ortaya oldukça yaratıcı, sanatsal değeri yüksek, mis gibi şeyler çıkabilir.

Çocuklarınızla ilgili konularda son zamanlarda sorunlar yaşadıysanız, yeniay ile yeni gelişmeler olabilir. Bir ferahlık yaşayabilirsiniz. Konular istediğiniz yönde ilerleyebilir.

Yetişkin yaşta çocukları olanlar ve onlarla küslükler yaşayanlar için yeniayın güzel barışmalar getirebileceğini de söyleyeyim.

Çocuk sahibi olmak isteyenler için de destekleyici bir yeniay bu. Eğer bir tedaviye, bir tıbbi desteğe ihtiyaç varsa, sürecinizi başlatabilirsiniz yeniay ile. Balık burcu şifalanmakla, tedavilerle ilgili bir burç çünkü, yazımın başında anlattığım gibi.


Yay ve Yükselen Yay : 

Yeniay 4.evinizde gerçekleşiyor. Çok güzel bir yeniay yaşayacağız bu kez.

Evi, yaşam alanı konusunda sorunlu bir gündemi olanlar, evleriyle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirler. Bir rahatlama yaşayabilirler.

Taşınma hazırlığında  olanlar, bu değişimi gerçekleştirebilirler. Yeni evleri onlara çok iyi gelebilir. Ama sadece taşınmak değil tabii. Evinizde yapacağınız bazı değişimler de size çok iyi gelebilir. Huzurunuzu, keyfinizi artıracak yeni şeyler yapabilirsiniz yaşam alanınızda.

Aile içi konular da yine 4.ev temasıdır. Ailenizle, anne babanızla ilgili şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Onların iyiliği, sağlığı, huzuru, keyfi için yapmak istediğiniz şeyler olabilir.

Aile içinde küslükler varsa sonlanabilir. Sağlık sorunları olanlar varsa, şifası yönünde olumlu gelişmeler olabilir.

Evinize ve ailenize dair konularda çok güzel bir yeniay desteği alıyorsunuz.


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

3.evinizde gerçekleşiyor bu güzel balık yeniayı.

Bu ev kardeşleri, akrabaları, yakın çevreyi, arkadaş çevreyi, komşuları simgeler. Onlarla anlaşmazlıklar, tartışmalar yaşandıysa, barış yönünde çok güzel gelişmeler olabilir. Birbirinizi empatiyle dinleyebilir, karşılıklı olarak adım atabilirsiniz.

Onların yaşamında güzel başlangıçlar olabilir ayrıca. Örneğin kardeşleriniz kendi yaşamları için yeni adımlar atabilirler. Huzur, keyif, bereket getirecek başlangıçlar yapabilirler.

Yakın çevre içinde sağlık sorunu olanlar, çözüm yönünde değişimler yaşayabilirler.

Bu ev iletişim evidir en temelde. İletişimlerinizi gözden geçirebileceğiniz bir yeniay. Çok daha yumuşak bakış açılarına varabileceğiniz, kızgın olduğunuz bazı şeylerin üzerinde durulmayacak şeyler olduğunu fark edebileceğiniz, daha hoşgörülü, daha ılımlı olacağınız günlerdesiniz.

Ruhunuzda bir yerler çözülüyor, katılıklar yumuşuyor. Duygularınız şifalanıyor bu yeniay ile.


Kova ve Yükselen Kova :

Balık yeniayı 2.evinizde meydana gelecek.

Bu ev maddi konularla ilgili bir alan. Gelirlerimiz, harcamalarımız, paraya dair planlarımız, birikimlerimiz var bu evde.

Parasal anlamda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yeniay tam bir huzur ve ferahlık etkisi. Siz bu etkiyi 2.ev üzerinden aldığınız için maddi konularda güzel gelişmeler yaşayabileceğinizi düşünüyorum.

Kendiniz için, huzurunuz için yapacağınız harcamalar da olabilir. Balık burcu ruhsal, spiritüel konuları anlatır. Spiritüel alanlarla ilgili yapmak istediğiniz, sahip olmak istediğiniz şeyler varsa, o yönde bir şeyler satın alabilirsiniz. Spiritüel konular için harcamalarınız olabilir.

Fiziksel ve ruhsal konforunuzu artırmak için çok güzel şeyler satın alabilirsiniz bugünlerde.

Paraya dair konularda daha huzurlu ve güvende hissetmenizi sağlayacak yeni fikirleriniz de olabilir. Yeni bir maddi güvence konusu gündeme gelebilir.


Balık ve Yükselen Balık : 

Bu yeniay sizin için çok önemli ! 1.evinizde gerçekleşecek olan şahane bir yeniay.

Hayli şanslısınız. Yeniayın ev sahibi sizsiniz ve de çok güzel görünümler eşliğinde gerçekleşiyor yeniay.

Her yeniay Jüpiter ile kavuşuyor mu ? Ne yazık ki hayır 🙂

Her yeniayın gezegenlerden uyumlu açısı oluyor mu ? Bunun için de cevabım hayır.

Şansın, güzelliklerin, mutluluğun, bolluğun, bereketin, fırsatların gezegeni büyük iyicil Jüpiter ile kavuşuyor bu yeniay. Üstelik değişimleri ve açılımları simgeleyen Uranüs’ten uyumlu açısı var.

Şahane başlangıçlarınız, çok güzel atılımlarınız olabilir bugünlerde. Size ferahlık getirecek yeni sayfalar açılabilir hayatınızda.

Kendiniz için, iyiliğiniz, sağlığınız, keyfiniz, huzurunuz, bereketiniz için güzel adımlar atabilirsiniz ve 1.ev üzerinden etki aldığınız için her konuda olabilir bu başlangıçlar.

Bu sizin için yeni bir dönemin başlangıcı. Yeni bir kapı, yeni bir anahtar !!

Hayatınızda bir yenilenme, yeniden başlama, sıfırlanma, hafifleme, arınma ve yeniliklere adım atma zamanı !!

Niyetlerinizi hayata geçirin. Planlayın. Adım atın. Hareket edin. Beklemeyin, olur mu ? En iyi şekilde kullanın balıktaki bu yenilenme ve başlatma enerjisini !!


Aşağıdaki linklere diğer yazılarımı da ekliyorum.

Güneş Balık Burcunda 18 Şubat-20 Mart 2022

Merkür Kova Burcunda 15 Şubat-10 Mart 2022

2022 burç yorumlarınız aşağıda !! İstediğiniz burcun linkini tıklayabilirsiniz.

Koç Burcu 2022, Boğa Burcu 2022, İkizler Burcu 2022, Yengeç Burcu 2022,

Aslan Burcu 2022, Başak Burcu 2022, Terazi Burcu 2022, Akrep Burcu 2022,

Yay Burcu 2022, Oğlak Burcu 2022, Kova Burcu 2022, Balık Burcu 2022

Bu güzel yeniayın enerjisi, hepimize iyi gelsin inşallah.

Bu yüzyılda hala savaşıyor olmak, insana yakışmıyor. Barış olsun, huzur olsun.

Niyetimiz esenlik, iyilik olsun.

Kendimiz için, bize verilmiş bu yaşamı en güzel şekilde yaşamak için hedeflerimiz, planlarımız olsun.

Aklımızda, gönlümüzde neler varsa, bu Jüpiteryen yeniay ile onlar için adımlar atalım inşallah !!

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!