25-31 Ekim 2021 Astroloji Gündemi

25-31 Ekim 2021 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım !

Yeni bir hafta daha başlıyor. Ekim ayının son haftasına geldik artık. Bu ayı da uğurlamaya hazırlanıyoruz.

Bu hafta bayramımız var ! Cumhuriyetimizin 98.yaşını kutluyoruz !

Önderimiz, rehberimiz, yolumuzun ışığı Ata’mızın, değerli silah arkadaşlarının, vatan için canını ortaya koymuş tüm kahramanlarımızın varlığı önünde saygıyla eğiliyoruz bir kez daha ! Tarifsiz bir minnet ve sonsuz bir teşekkürle eğiliyoruz.

Ellerimizde bayraklarımız, en yüksek sesimizle, en güzel şekilde Cumhuiyetimizin yeni yaşını kutlayacağız inşallah. Ay aslanda iken, tam da ilgili bir yerden geçerken bayram coşkumuzu yaşayacağız 🙂 Aslan burcu kutlamalarla, organizasyonlarla ilgilidir. Coşkunun, sevincin burcudur aslan.

Şimdi haftanın astrolojik gündemlerini anlatmaya başlayacağım. Bakalım gezegenler arasında nasıl açılar var bu hafta ? Yukarıda neler oluyor ? Aşağıya nasıl yansımaları olabilir 🙂 Hepsine bakalım.

Öncelikle her zamanki gibi danışmanlık almak isteyenler için iletişim bilgilerimi veriyorum.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓↓

@astroloji.anlatburcak


25-31 Ekim haftasının başlıca gelişmeleri :

Bu hafta gökyüzünde önemli bir değişim gerçekleşiyor. Mars terazi transitini tamamlıyor artık.

30 Ekim Cumartesi günü 17:20 itibariyle akrep burcuna geçiyor. Yeni bir yolculuk başlıyor Mars için.

Peki bu yolculuk kimlere neler getirebilir ?

Aylık yorumlarınız içinde görebilirsiniz ↓↓↓

Koç Burcu Ekim 2021Boğa Burcu Ekim 2021İkizler Burcu Ekim 2021,

Yengeç Burcu Ekim 2021Aslan Burcu Ekim 2021Başak Burcu Ekim 2021,

Terazi Burcu Ekim 2021Akrep Burcu Ekim 2021, Yay Burcu Ekim 2021,

Oğlak Burcu Ekim 2021, Kova Burcu Ekim 2021, Balık Burcu Ekim 2021

Hafta içinde Mars için ayrı bir yazı da yayınlayacağım.


25-31 Ekim haftasının öne çıkan gezegen açıları :

27 Ekim : Venüs Neptün karesi : Venüs 20° Yay, Neptün 20° Balık

İlişkiler içinde (aile içi ilişkiler, sosyal ilişkiler, ikili ilişkiler, genel anlamda insan ilişkilerimizi kastediyorum) hayal kırıklığı yaratabilecek şeyler olabilir. Örneğin yaptığınız güzel şeylerin karşılığı beklediğiniz gibi gelmeyebilir. Beklediğiniz kadar gelmeyebilir. Düşüncesizlik, özensizlik diyebileceğiniz şeyler olabilir. Karşınızdaki insanın sizi anlayamadığını, empati kuramadığını, kırgınlığınızı göremediği düşünebileceğiniz durumlar olabilir.

Yanılgılara, yanlış anlaşılmalara açık bir zaman. O yüzden birbirimizi daha iyi dinleyelim, daha iyi anlama gayretinde olalım bu hafta. Yapılan şeyler içinde niyeti okumaya çalışalım.

İstenmeyen durumlar kendini tekrar ediyorsa da, o bağdan belki uzaklaşmak, belki tavrımızı daha net şekilde koymak, sınırlarımızı çizmek kendimizle olan ilişkimiz açısından daha iyi olabilir.

28 Ekim : Venüs Jüpiter altmışlığı : Venüs 22° Yay, Jüpiter 22° Kova

Haftanın güzel açısı ! İlişkiler, sevgi, uyum, anlaşma, yardım, kolaylık, hayatın keyifleri, güzellikler, hazlar, alışverişler, ayrıca sanatla ilgili konular Venüs ile ilgilidir. Bu temalarda şanslı gelişmeler yaşayabileceğimizi söylüyor Jüpiter. Gökyüzünün iki iyicili arasında gerçekleşecek olan harika bir açı.

30 Ekim : Güneş Satürn karesi : Güneş 7° Akrep, Satürn 7° Kova

Satürn kısıtlarla, engellerle, yetmeyen/kafi gelmeyen şeylerle ilgili bir gezegen. Yapmak istediklerimiz için hangi açılardan eksiklerimiz var ? Gerekli koşulları sağlayamadığımız noktalar neler ? Bunlar biraz daha görünür olabilir bu hafta gözümüze. Özellikle haftanın ikinci yarısında. Çeşitli deneyimler ile bu eksik noktalara takılabiliriz. Hatta fazla odaklanıp karamsar bir tarafa çekebiliriz kendimizi. Olmayana bu denli odaklanmayalım.

Nasipte olan ve vakti gelen şeyler gerçekleşir. Her şey en doğru zamanda olur. Çabalamak konusunda üzerimize düşeni yapalım. Hedeflerimiz için emeğimizi ortaya koyalım. Ama akışta olmasını da bilelim. Şimdilik olmayanı oldurmaya çalışıp ruhumuzu yıpratmayalım.


Her bir gün için detaylı etkiler ise şöyle :

25 Ekim 2021 Pazartesi

Ay bugün ikizler burcunda ilerliyor ve gün içinde tüm açıları uyumlu sevgili okuyucularım 🙂

Sabah saatlerinde Ay Jüpiter üçgeni ile rahat, keyifli, şanslı bir zamandayız. Hocalarla görüşmeler, eğitimle ilgili konular, ayrıca seyahatler, yolculuklar için iyi bir vakit.

Günün ikinci yarısında Ay Mars üçgeni aktif bu kez. Hareketli bir zamandayız. Spor isteğimiz artabilir. Dışarısı için program yapabiliriz. Enerji gerektiren işlerimizi yapabiliriz. Motivasyonu yüksek bir vakit.

17:10-23:59 arasında Ay boşlukta. İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor ama ikizlerde iken alacağı tüm açıları almış durumda. 23:59’a kadar ikizlerde ve açısız olacak.


26 Ekim 2021 Salı

Ay tam gün başlarken 00:00’da yengeç burcuna geçiyor.

Ay’ın yengeçte olduğu günler şefkati, ılımlı ve yumuşak enerjileri, korumacı, anaç tavırları anlatır. Aile içi ilişkilerimiz, sosyal ilişkilerimiz, ikili ilişkilerimiz açısından böyle bir gün.

Günün ilk yarısında Ay Güneş üçgeni ile oldukça güzel bir atmosferdeyiz. Gün içinde yapacağımız işlerde, önemli görüşmelerimizde, iletişimlerimizde şanslıyız.

Akşam üstü ve akşam saatlerinde Ay Kiron karesi devrede. Ev içinde sakarlıklara, kesici aletlere dikkat edelim. Çünkü Kiron, yaralanmalarla ilgili bir astreoid. Her zamankinden daha dikkatli olalım.


27 Ekim 2021 Çarşamba

Ay yengeç burcunda ilerliyor.

Günün ilk yarısında Ay Merkür karesi, dialoglarda anlaşmazlıkların doğabileceğini söylüyor. Önemli bir görüşmeniz, mülakatınız varsa, bu anlamda daha kontrollü olunuz. Bunun dışında toplantılarda fikir ayrılıkları olabilir. Zıtlaşmak yerine birbirimizi anlama gayretinde olalım.

Günlük işlerde ufak tefek aksiliklere de açık bir vakit bu.

Günün ikinci yarısında ise Ay  Neptün üçgeni ile yumuşak, ılımlı, şefkati, hoşgörüsü yüksek, mis gibi bir atmosferdeyiz.


28 Ekim 2021 Perşembe

Ay’ı bugün 12:07’ye kadar yengeç burcunda görüyoruz yine.

Sabah saatlerinde Ay, Mars ile kare, Pluto ile karşıt açı yapıyor. Uyumsuz açılar bunlar. Yolda, trafikte, markette, iş yerinde, günlük akış ve dialoglar içinde bir şeylere sinirlenebilirsiniz. Sakin olun. Nezaket sınırları içinde kalın. Kavga etmek bazen hiçbir tarafı hiçbir yere vardırmıyor.

Ay 09:01-12:07 arasında boşlukta. Yengeçte ilerlemeye devam ediyor ama burada iken bir açısı kalmamış durumda artık.

09:01-12:07 arasında önemli girişimlerden, imzalı işlerden kaçınınız. Ay boşlukta iken başlattığımız şeylerden istediğimiz sonuçları alamayabiliyoruz çünkü.

12:07’de aslan burcuna geçiyor Ay. Keyifli, eğlenceli, kendinden emin, özgüveni yüksek bir yere geliyor 🙂 Sohbetler, muhabbetler, güzel paylaşımlar olabilir aslan atmosferinde. Ayrıca çocuklarla ilgili konular öne çıkacaktır. Sanat, hobiler, meşguliyetler yine aslan temaları arasında. Bunlar konuşulacaktır.

Akşam saatlerinde Ay ve Güneş, birbirine uyumsuz bir kare açıdalar. İkili ilişkiler içinde keyifsiz hissettirecek şeyler olabilir. Biraz anlaşmazlıklara açık bir vakit. Bunun dışında kendi içimizde de duygusal anlamda gelgitli, huzursuz hissedebiliriz.


29 Ekim 2021 Cuma

Ay aslan burcundaki transitine devam ediyor.

Günün ilk yarısında, özellikle öğle saatlerinde Ay Uranüs karesinin etkisindeyiz. Gün içinde beklenmedik gelişmelerle plan değişiklikleri yaşayabiliriz. Hesapta olmayan şeyler keyfimizi kaçırabilir biraz. Dialoglar içinde şaşırtacak şeyler olabilir. İletişimlerde ricalar, istekler için çok uygun bir zaman değil bu.

Günün ilerleyen saatlerinde bu etkiyi geride bırakıyoruz. Aslan burcu kutlamalarla, organizasyonlarla, coşkuyla, keyifle ilgilidir. Tevafuk, bugün bayram günümüz ! Cumhuriyet bayramımızı kutluyoruz !

Akşam saatlerinde Ay Merkür üçgenini görüyoruz. Bayram kutlamalarımız için harika bir atmosferdeyiz !


30 Ekim 2021 Cumartesi

Ay bugün 21:09’a kadar yine aslan burcunda.

Sabah saatlerinde Ay Venüs üçgeni ile ilişkiler içinde keyifliyiz. Yardımlaşmalarımız var. Güzel sohbetlerimiz var. Eğlenceli şeyler yapıyoruz. Çocuklarla ilgili konularımız olabilir ayrıca. Sanatsal faaliyetler ve hobiler de günün konuları arasında.

10:04-21:09 arasında Ay boşlukta. 21:09’da başak burcuna geçiyor.

Mars bugün 17:20’de akrep burcuna geçiyor ayrıca. Yukarıda haftanın gelişmeleri başlığında konuya yer vermiş bulunuyorum.


31 Ekim 2021 Pazar

Ay gün boyunca başak burcunda ilerliyor ve oldukça güzel açıları var sevgili okuyucularım.

Günün ilk yarısında Ay ve Güneş arasında güzel bir altmışlık açı var. Kendi içimizde keyifliyiz. İlişkiler içinde iyi hissediyoruz. Yapmak istediğimiz şeyler için rahat, akışkan, güzel bir zaman.

Günün ikinci yarısında Ay Uranüs üçgeni ile güzel değişimler yapabiliriz. Yeni şeyler denemenin keyfini yaşayabileceğimiz bir Pazar. ‘Keşke daha önce yapsaydım. Ne güzel bir şeymiş bu!’ diyebileceğimiz deneyimlerimiz olabilir bugün.

Yeni bir günlük düzene geçebiliriz ayrıca. Günlük hayatımızda, beslenme/spor, vb konularda, rutinlerimizde keyifli değişimlere gidebiliriz. Çünkü bunlar başak burcunun anlattığı konulardır. Uranüs ise yeni olanı, değişimleri, açılımları simgeleyen bir gezegen.


Aşağıdaki linklere diğer yazılarımı da ekliyorum.

Tıklayarak güncelde içinde bulunduğumuz dönem hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz ↓↓

Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2021

Venüs Yay Burcunda 7 Ekim-5 Kasım 2021

Mars Terazi Burcunda 15 Eylül-30 Ekim 2021


Ekim ayı burç yorumlarınız da aşağıda sevgili okuyucularım :

Koç Burcu Ekim 2021Boğa Burcu Ekim 2021İkizler Burcu Ekim 2021,

Yengeç Burcu Ekim 2021Aslan Burcu Ekim 2021Başak Burcu Ekim 2021,

Terazi Burcu Ekim 2021Akrep Burcu Ekim 2021, Yay Burcu Ekim 2021,

Oğlak Burcu Ekim 2021, Kova Burcu Ekim 2021, Balık Burcu Ekim 2021

Güzel bir hafta diliyorum herkese !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!