Venüs-Jüpiter Uyumlu Açısı Şans Getiriyor !

Venüs-Jüpiter Uyumlu Açısı Şans Getiriyor !

22 Temmuz 2018 Pazar günü Venüs ve Jüpiter arasında altmışlık, yani olumlu bir açı kalıbı kesinleşiyor. Ancak bu güzel etki sadece pazar gününü ilgilendirmiyor efendim. Gezegenler arası açılar, yalnızca gerçekleştikleri gün etkili değildirler, etkileri öncesi sonrası birkaç gün boyunca hissedilir. Ne kadar süreyle hissedileceği açının, hangi gezegenler arasında oluştuğuna, onların hızlı mı, yoksa yavaş mı hareket eden gezegenler olduğuna bağlıdır.

Bu haftanın özellikle ikinci yarısında Venüs-Jüpiter altmışlığının şanslı etkileri altında olacağız.

Bu iki gezegenin uyumlu görünüm yapması oldukça güzel, çünkü ikisi de iyicil gezegenler. Girdiği alana şanslar, fırsatlar, olumlu etkiler getiren iki gezegenin birbirine uyumlu açı yapması da olumlu etkileri çoğaltacak haliyle.

Peki bize hangi alanda, hangi konuda şans getirecek dersek, irili ufaklı astrolojik her etkinin yaşamımıza nasıl yansıyacağının cevabı tabii ki bireysel doğum haritamızda saklı. Yapılan yorumlar genel anlamda elbette etkilidir, ancak tam olarak haritamızın, horoskobumuzda yer alan gezegenlerimizin nasıl etkiler aldığıdır önemli olan. Haritamız doğrultusunda olay ve durumlar çıkar yaşam yolunda karşımıza.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yani astrolojik danışmanlık için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilir, bilgi alabilirsiniz.

Şimdi genel olarak, bu açı kalıbı etkisiyle, hangi burç hangi konulardan yana şanslı etkiler alabilir, yorumlara başlıyorum. Yükselen burcunuzu öncelikli okuyunuz lütfen. Çünkü öngörülerde yükselen kullanılır efendim.

Koçlar ve Yükselen Koçlar : İş, para, maddi kazançlarda şans getirebilecek, alacak-verecek dengenizi kurmada olumlu etki edecek bir açı kalıbı bu sizler için.

Boğalar ve Yükselen Boğalar : Aşk, iletişim, ilişkiler, insan ilişkileri yoluyla elde edilecek faydalar getirebilir Venüs-Jüpiter altmışlığı size.

İkizler ve Yükselen İkizler : Aile, ev, yuva, düzen, temizlik, tadilat, bakım konularınızı destekleyecek.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : İletişim, aşk, keyifli aktiviteler, satış, pazarlama, tanıtım, sosyal medya alanlarından yana şanslar görünüyor sizlere.

Aslan ve Yükselen Aslan : Aile bireylerinden yana parasal destekler olabileceği gibi, ailenize yaptığınız katkı da size iç huzuru sağlayabilir.

Başak ve Yükselen Başak : Şanslı girişimler, yeni başlangıçlar, bir süredir planladığınız şeyleri ortaya çıkarma, tanıtma gibi oldukça destekleyici etkiler sağlayacak size.

Terazi ve Yükselen Terazi : Sürpriz maddi kazançlar, mülk edinme konularında beklenmedik olumlu gelişmeler olası.

Akrep ve Yükselen Akrep : Sosyal çevre destekleri, hedefler yönünde ilerlemeler, planlarınız doğrultusunda olumlu gelişmeler söz konusu efendim.

Yay ve Yükselen Yay : İş, kariyer, toplum önünde sahip olunan sıfatlar açısından olumlu etkiler.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : Eğitim, öğretim, yurt dışı bağlantılı konular, sosyal medya, iletişim, ticaret konularında destekleyici etkiler anlamına geliyor bu açı sizler için.

Kova ve Yükselen Kova : Ortaklaşa kazançlarda olumlu etkiler, maddi çözümler olası.

Balık ve Yükselen Balık : İlişkilerde, iletişimlerde, yurt dışı bağlantılı konularda şanslı etkiler görünüyor sizin için.

veeee tutulmalardan geçiyoruz. Güneş ve Ay tutulmasının yansımalarını en yoğun olarak Temmuz ve Ağustos’ta gözlemleyeceğiz. O yüzden ilgili linkleri yine aşağıya bırakıyorum henüz tutulmayı ve burcuna etkisini okumamış olanlar için 🙂

13 Temmuz 2018 Yengeç Burcunda Güneş Tutulması

Tutulmanın burçlara etkilerine ise aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bu ay, tutulmalar ayı bir süredir konuştuğumuz gibi.

27 Temmuz’da kova burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor bu kez.

Tutulmanın genel çerçevesi burada.

Burçlara etkileri için ise aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bu arada 10 Temmuz itibariyle şans gezegeni Jüpiter, düz hareketine döndü, şükürler olsun 🙂

Retro sürecinde yavaşladığı için etkisini gösterememişti, ancak şimdi hızlanıyor ve hangi evimizden geçmekte ise o alanlarda fırsatlar getirmeye hazırlanıyor 🙂

Jüpiter retrosunun bitişi, hangi burca hangi alanlarda şans getirecek, buradan öğrenebilirsiniz 🙂

Ayrıca Temmuz ayı devam ederken, geri kalanı hakkında bilgi sahibi olmanız adına Temmuz 2018 Astroloji Gündemi’ni buraya bırakıyorum.

Ay içinde gezegenler arasında oluşacak tüm önemli açı kalıpları da yazımın içerisinde mevcut.

Ayı planlamada yararlanabilirsiniz.

Temmuz burç yorumlarınız ise aşağıda !

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bu arada gökyüzünün önemli bir diğer gündemi Mars retrosu ! Bu etkiden de haberdar olmanız işinize yarayacaktır. Aylar boyu etkisi olacak yaşamlarımızda.

Mars retrosunun genel etkileri burada.

Aşağıda ise, Mars retrosunun her bir burç için ne anlama geldiği yer alıyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Ayrıca her haftanın başında, her bir günün detaylı analizini yaptığım haftalık yazılarımı paylaşıyorum efendim, takip edebilirsiniz.

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!